کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا
(2015-11-08 ساعت 03:57)هستی 1985 نوشته:  سلام دوستان... متاسفانه گرین کاردی که واسه من اومده مشکل داره تاریخ تولد همسرم رو گذاشتن و اشتباه از من بوده توی فرم به اشتباه تاریخ تولد اونو زدم..حالا رفتنم تو سایت فرم آی -۹۰ رو پر کردم..خیلی ناراحتم فکر کنم ۵-۶ ماه طول میکشه که جدید و بفرستن..
خیلی متاسف شدم امیدوارم حالا زودتر اصلاح بشه و بیاد ولی حسنش اینه که دیگه کارتت صادر شده و مراحل اولیه رو پشت سر گذاشتی و تاریخ صدورش هم از حالا شروع شده
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان... متاسفانه گرین کاردی که واسه من اومده مشکل داره تاریخ تولد همسرم رو گذاشتن و اشتباه از من بوده توی فرم به اشتباه تاریخ تولد اونو زدم..حالا رفتنم تو سایت فرم آی -۹۰ رو پر کردم..خیلی ناراحتم فکر کنم ۵-۶ ماه طول میکشه که جدید و بفرستن..
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
گرین کارت من پنجشنبه اومد دو روز قبلش یه نامه اومد که تا سه هفته دیگه بدستت میرسه ولی دورزو بعد خودش اومد Big Grin
من مدارکم رو فوریه ارسال کرده بودم و دقیقا سایت رو که چک میکردم نوشته بود تگزاس داره فوریه رو بررسی میکنه که ییهو اومد درخونهTongue
Case K1 , interview 2 April2014,clearance...8/20/2014 Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: هستی 1985 ، shadoow ، shmo ، ad_jojo ، Asalbanoo
(2015-11-05 ساعت 22:56)هستی 1985 نوشته:  سلام دوستان ...یک خبر خوب دارم امروز گرین کاردم به دستم رسید...SmileBig GrinWinkTongue
۱ جون : پول رو از حسابم برداشتند.
25 جون: رفتم واسه انگشت نگاری
۷ آگوست: یک نامه اومد که اپروو کردن نامه I-131
15 آکوست: نامه برای ورک پرمیت و اجازه خروجم اومد که اپروو شده و می فرستیم واستون
29 آگوست: ورک پرمیت به دستم رسید
17 سپتامبر: نامه اومد که مصاحبه ندارم و تا ۶ ماه صبر کن سرمون شلوغه
۲ نوامبر: یک نامه اومد به آمریکا خوش آمدید و پرونده شما قبول شده و تا ۳ هفته دیگه گرین کارد می رسه اگه نه تماس بگیرید به شماره ای که توی نامه بود
۵ نوامبر: گرین کارد به دستم رسید.
باورم نمیشه خیلی خوشحال هستم چون انتظار نداشتم به این زودی چون گفته بودن ۶ ماه صبر کنید. اگه کسی سوال داره خوشحال می شم جواب بدم

من هم تبريك ميگم، به سلامتى بالاخره انجام شد گرين كارت پس.. خوشبختانه شما خوش شانس بودى..
خدا رو شكر، ما رو هم خوشحال كردى..
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: 13 Nov. 2013
دريافت رسيد مدارك: 22 Nov. 2013
مصاحبه: 20 MAY 2014-ابوظبی
ورود به آمریکا: DEC2014
ازدواج: March 2015
انگشت نگاری: April 2015
نامه کنسلی احتمالی مصاحبه: Jun 2015
وضعیت اکنون: دریافت گرین کارت بعد از 1.6 ماه!
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، مسكاتي
دوستان يه سوال،
قوانين ازدواج در آمريكا در زمينه اموال چيه؟اكه توافق نامه امضا نكرده باشيم؟راستش من ازدواج امريكايي كردم در تگزاس و حالا كه ميخوايم ازدواج ايراني كنيم خانواده ام ميگن مهريه سنگين بذار و....حالا ميخوام بدونم مگر در امريكا با ازدواج اموال نصف نميشه؟ايا واقعا به مهريه نياز هست؟جون اكر اموال نصف شوند ايا مهريه گرفتن الكي نيست؟؛)
پاسخ
تشکر کنندگان:
و سوال ديكه اينكه من الان كومبو كارت دارم و ايشالا ميخوام ٢٥دسامبر برم ايران حالا نامه مصاحبه گرين كارد آمده براي ١٥دسامبر ،كسي ميدونه اين مصاحبه چيه؟(ديكه از هرجي اينجور مصاحبه هاست ميترسم)و ايا احتمالش هست قبل ١٠روز گرين كارد بدن يا فعلا بايد صبر كرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-19 ساعت 09:27)مسكاتي نوشته:  دوستان يه سوال،
قوانين ازدواج در آمريكا در زمينه اموال چيه؟اكه توافق نامه امضا نكرده باشيم؟راستش من ازدواج امريكايي كردم در تگزاس و حالا كه ميخوايم ازدواج ايراني كنيم خانواده ام ميگن مهريه سنگين بذار و....حالا ميخوام بدونم مگر در امريكا با ازدواج اموال نصف نميشه؟ايا واقعا به مهريه نياز هست؟جون اكر اموال نصف شوند ايا مهريه گرفتن الكي نيست؟؛)

اگر خدايي نكرده ، بخواي جدا بشي، چون توي امريكا هستي ،طبق قوانين اينجا جدا ميشي، و وقتي بخواي تو شناسنامه ايراني رو هم پاك كني، دو تا راه داره يا وكيل ميگيري و روي سند امريكا اقدام ميكني، يا با رضايت خودتون ميريد محضر ، بنظر من كاملا بستگي به نظر خودت داره كه چيكار كني ، بخواي ثبت كني و مهريه سنگين هم بزاري
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-19 ساعت 09:31)مسكاتي نوشته:  و سوال ديكه اينكه من الان كومبو كارت دارم و ايشالا ميخوام ٢٥دسامبر برم ايران حالا نامه مصاحبه گرين كارد آمده براي ١٥دسامبر ،كسي ميدونه اين مصاحبه چيه؟(ديكه از هرجي اينجور مصاحبه هاست ميترسم)و ايا احتمالش هست قبل ١٠روز گرين كارد بدن يا فعلا بايد صبر كرد؟

توي مصاحبه، باهاتون يكم حرف ميزنن از اوضاع بعد از ازدواج ميپرسم، اگه حساب مشترك قرارداد خونه مشترك يا سندي كه مشترك باشه داريد با خودتون ببريد ،
با هم ميريد خيلي راحت و اسونه نگران نباش، لقط ميخوان مطمئن بشن ازدواج سوري نبوده
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، مسكاتي
(2015-11-19 ساعت 20:16)Asalbanoo نوشته:  
(2015-11-19 ساعت 09:31)مسكاتي نوشته:  و سوال ديكه اينكه من الان كومبو كارت دارم و ايشالا ميخوام ٢٥دسامبر برم ايران حالا نامه مصاحبه گرين كارد آمده براي ١٥دسامبر ،كسي ميدونه اين مصاحبه چيه؟(ديكه از هرجي اينجور مصاحبه هاست ميترسم)و ايا احتمالش هست قبل ١٠روز گرين كارد بدن يا فعلا بايد صبر كرد؟

توي مصاحبه، باهاتون يكم حرف ميزنن از اوضاع بعد از ازدواج ميپرسم، اگه حساب مشترك قرارداد خونه مشترك يا سندي كه مشترك باشه داريد با خودتون ببريد ،
با هم ميريد خيلي راحت و اسونه نگران نباش، لقط ميخوان مطمئن بشن ازدواج سوري نبوده

چه قدر بعدش گرين كاد ميدن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-20 ساعت 07:06)مسكاتي نوشته:  

بعدش زود مياد ،
پاسخ
تشکر کنندگان: مسكاتي
سلام به همه، اين بار نوبت من هست كه خبر خوب بدم
گرين كارت من امروز رسيد دستم، دو روز پيش سايت اپديت شد، بعدش نامه خوش امدگويي امد، امروز هم گرين كارت
فقط يه سوال
من ايم و فاميلم خيلي طولانيه، همه مدارك با اسم كامل من مدارك امده اما اسم من تو گرين كارت كامل ننوشتن يه قسمت از دو قسمت رو نوشتن، حتي روي نامه اسم كامل من هست اما توي كارت نيست،
حالا بنظرتون چيكار كنم ؟ البته از قسمت دوم اسمم N نوشتن كه يعني ادامه داره اسم ولي نه همه حروف رو
كارت اجازه كار و همه مدارك هميشه كامل بوده فقط اين اينجوري شده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-20 ساعت 08:11)Asalbanoo نوشته:  
(2015-11-20 ساعت 07:06)مسكاتي نوشته:  

بعدش زود مياد ،
از موقعيكه اپرو بشه معمولا كمتر از يه هفته ميرسه بدستت
پاسخ
تشکر کنندگان: مسكاتي ، shadoow
(2015-11-05 ساعت 22:56)هستی 1985 نوشته:  سلام دوستان ...یک خبر خوب دارم امروز گرین کاردم به دستم رسید...SmileBig GrinWinkTongue
۱ جون : پول رو از حسابم برداشتند.
25 جون: رفتم واسه انگشت نگاری
۷ آگوست: یک نامه اومد که اپروو کردن نامه I-131
15 آکوست: نامه برای ورک پرمیت و اجازه خروجم اومد که اپروو شده و می فرستیم واستون
29 آگوست: ورک پرمیت به دستم رسید
17 سپتامبر: نامه اومد که مصاحبه ندارم و تا ۶ ماه صبر کن سرمون شلوغه
۲ نوامبر: یک نامه اومد به آمریکا خوش آمدید و پرونده شما قبول شده و تا ۳ هفته دیگه گرین کارد می رسه اگه نه تماس بگیرید به شماره ای که توی نامه بود
۵ نوامبر: گرین کارد به دستم رسید.
باورم نمیشه خیلی خوشحال هستم چون انتظار نداشتم به این زودی چون گفته بودن ۶ ماه صبر کنید. اگه کسی سوال داره خوشحال می شم جواب بدم

سلام
تبریک میگم بهتون
زمانی که فرم ها رو برای گرین کارت و اجازه کار و خروج ارسال می کردید ، دقیقا برای مدیکال چه چیزهایی فرستادید؟
اینجا بعضی دوستان فقط نوشتن جواب آزمایش سفارت، بعضی ها نوشتن به همراه کارت واکسن ایران بعضی از دوستان هم نوشتن این دو تا به همراه نامه پزشک معتمد تو امریکا که هزینه اش بین 100 تا 200 دلاره!
شما نظرتون چیه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
سلام دوستان. مدارک واسه گرین کارت را به چه آدرسی باید ارسال کنیم؟
بعد این مبلغ 1070$ جریانش چیه؟ باید توی یه چک بانکی بفرستیم یا مال چند بخشه و باید جدا جدا چکشو بنویسیم؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
هیچ کسی اینجا نیست سوال منو جواب بده!!!!!؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان