کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتقال پول از ایران به آمریکا و برعکس
(2015-02-26 ساعت 00:45)anastazy نوشته:  دوستان من یه سوالی داشتم لطفا راهنمایی کنید. من حدود 3 تا 4 هزار دلار میخوام از ایران برام بفرستند و اما سوالات :
1- بانکی که من حساب دارم جزء لیست بانکهایی نیست که صرافیها باهاشون کار میکنند. صرافی میگه ما با بانکهای bank of america, wels fargo and chase کار میکنیم. خوب حالا من باید چکار کنم و نکته این که نمیتونم فعلا تو این بانکها برم حساب باز کنم.
2- ایا برای این مقدار کم پول باز هم نیاز به اون مجوز لازم از اداره خزانه داری هست یا نه ؟
3- این به این پول مالیات یاکسوراتی تعلق میگیره و اگر بله چقدر؟ اگر بله میتونم ادعا کنم که کمک مالی خانواده به من بوده و از مالبات مربوطه معاف بشم ؟

تشکر از راهنماییتون .
دوست عزیز
1- شما احتمالا فقط از یک صرافی سوال کردی. غالبا صرافی ها برای هر بانکی که شما بخوای میفرستن. فقط اگر بانک شما بانکی که اونا حساب دارن نباشه ممکنه تا سه روز طول بکشه که پول به حساب شما بیاد.
2- شما برای زیر 10 هزار دلار در ماه نیاز نداری هیچ توضیحی به هیچ شخص یا ارگانی بدی.
3- نه هیچ مالیاتی نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، anastazy ، reza_norouzi ، A_A ، Sam2014 ، behfaza ، tapartoor600 ، Hopeman ، copol
آیا با bank draft و traveler cheque در موقع ورود باید دکلر بشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
مرسي از اطلاعات

پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه‌ها یکی‌ از دوستان تو ایران دلار نیاز داره، آیا کسی‌ هست که بخواد تو آمریکا دلار به‌حسابش بریزند و طرف مقابل دلار در ایران تحویل بگیره ؟ اگر هست لطفا پیام خصوصی بده. پول بحساب کسی‌ ریختن در آمریکا چون هزینه داره. هزینه نصف نصف بین دوطرف تقسیم می‌شه.
چیزی حدود ۲۰۰۰ $
-------
یا کسی‌ است که به اندزهٔ ۲۰۰۰ دلار، یورو در ایران تحویل بده
یعنی‌ ۲ هزار دلار در آمریکا به‌حسابش بریزند و به اندازهٔ ۲۰۰۰ یورو در ایران تحویل بده
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، Daneshjo
-----
------
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-04-11 ساعت 17:28)mazlom khanom نوشته:  بچه‌ها یکی‌ از دوستان تو ایران دلار نیاز داره، آیا کسی‌ هست که بخواد تو آمریکا دلار به‌حسابش بریزند و طرف مقابل دلار در ایران تحویل بگیره ؟ اگر هست لطفا پیام خصوصی بده. پول بحساب کسی‌ ریختن در آمریکا چون هزینه داره. هزینه نصف نصف بین دوطرف تقسیم می‌شه.
چیزی حدود ۲۰۰۰ $
این معنیش چیه ؟
مگه کسی توی ایران دلار در میاره ؟ یه کم توضیح بیشتر لازمه !
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: Daneshjo
----
-----
پاسخ
تشکر کنندگان:
بین بانکهای Wells Fargo و Bank of America کومشون به ایرانی بودن ما و ارسال پول از طریق صرافی ، کمتر گیر می دهند و خدمات بهتری ارائه می دهند ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sinamn
من یک جا تو اینترنت پیدا کردم به اسم transferwise
ولی‌ نمی‌شه ۱۰۰ % بهش اعتماد کرد، البته به ایران پول نمیفرسته، ولی‌ میشه به همه جا یه دنیا پول فرستاد، مشکلی‌ که داره و نمی‌شه بهش اعتماد کرد، یوزر نیم (username ) و پسورداکانت بانکت را هم میگه بده. این دیگه میشه گفت که آخر حماقت باید باشه که کسی‌ بخواد این کار را بکنه.
دبیت کارت از آمریکا قبول نمی‌کنه.
----
در هر صورت اگر کسی‌ است که بخواد در ایران یا آلمان ( hamburg) یورو بده ومعادل اون را در آمریکا به $ به حسابش بریزند، به من پیام بده.
قابل ذکر است که این کار می‌شه با بانک هم انجام داد البته از (آمریکا به آلمان )ولی‌ بانک برای همین مقدار (۲۰۰۰$) انتقال از یک کشور به کشور دیگه ۲۰۰-۲۵۰ $ می‌خواد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من مي خواهم خانه ام را بفروشم و پولش را با خودم ببرم كسي راهي سراغ داره كه بتوانم بي دردسر ابن كار را انجام بدهم؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام میخواستم بدونم ما میتونیم پس اندازمونو تو ایران داشته باشیم و سودش را بگیریم یا باید برای این پس انداز هم تو آمریکا مالیات بدیم در مورد خونه هم همینطور باید جزو دارایی هامون تو آمریکا اعلام کنیم و مالیات بدیم ؟ممنونم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: mr.foad ، Daneshjo
ببخشید نیاز به راهنمایی‌ دارم

من تومن رو در تهران دلار کنم بهتره؟ یا در شهرستان هم فرقی‌ نداره ؟ ا

من تجربه‌ای ندارم در این مورد

مرسی‌
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-26 ساعت 20:04)lake merit نوشته:  ببخشید نیاز به راهنمایی‌ دارم

مرسی‌

نرخ هر كدام از صرافي ها با صرافي ديگر فرق مي كنه شما بايد بگرديد و يا پرس و جو كنيد كه كجا نرخ بهتري ميدهد، چه در تهران چه در شهرستان ها، احتمال داره كه شما در شهر خودتان صرافي پيدا كنيد كه نرخ ان كمتر از تهران باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: lake merit ، copol
(2015-05-27 ساعت 01:31)Sam-90 نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 20:04)lake merit نوشته:  ببخشید نیاز به راهنمایی‌ دارم

مرسی‌

نرخ هر كدام از صرافي ها با صرافي ديگر فرق مي كنه شما بايد بگرديد و يا پرس و جو كنيد كه كجا نرخ بهتري ميدهد، چه در تهران چه در شهرستان ها، احتمال داره كه شما در شهر خودتان صرافي پيدا كنيد كه نرخ ان كمتر از تهران باشه.

ممنون که راهنمای کردید

اگه کسی‌ صرافی خاصی‌ در تهران میشناسه که کار کردن باهاش خوبه لطفا من رو هم در جریان بذارید

واسه اینکه تبلیغ هم نشه اگه پیام خصوصی بدید ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90
سلام دوستان
اگر کسی اینجا دلار می خواد و توی ایران ریال تحویل می ده پیغام خصوصی بده لطفاً
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: haniehkb ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان