کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آموزش زبان انگلیسی با استفاده از GoEnglish
به منم بگین مشکل قبلی رو چیکارکنم
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
(2012-10-24 ساعت 14:26)afsoon77 نوشته:  دوستان چرا من هر فایل PDF که از این سایت می گیرم رو نمی تونم باز کنم؟ لطفا کمک کنین .Adobe Reader 8 هم نصب کردم

دوستان چرا من هر فایل PDF که از این سایت می گیرم رو نمی تونم باز کنم؟ لطفا کمک کنین .Adobe Reader 8 هم نصب کردم

(2012-10-30 ساعت 21:33)ziza نوشته:  به منم بگین مشکل قبلی رو چیکارکنم
سلام
با استفاده از فایر فاکس به جای اینکه دکمه save as را بزنید. آن را در تب جدید باز کنید . چند ثانیه صبر کنید تا صفحه کامل روی فایر فاکس لود شود بعد از اینکه PDF روی فایرفاکس باز شد حالا می توانید با استفاده سیو خود Pdf ان را ذخیره کنید .

موفق باشد
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، dreamer60 ، peyman1355 ، roeentan ، hellen segara
(2012-10-30 ساعت 21:33)ziza نوشته:  به منم بگین مشکل قبلی رو چیکارکنم

فایلها مشکلی ندارن و همچنان میتونین دانلود کنین.مشکل از سیستم شماست
دوست عزیزم
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، pr.kia ، wushu kung fu ، peyman1355 ، nooshshahnar ، hellen segara ، سانازی
(2012-07-03 ساعت 21:48)hassan1358arab نوشته:  دوستانی که دانلود کردن نظری درباره فایلها ندارن؟به درد میخوره یا نه؟

حسن جان اگه تعداد نظرات کمه دلیلش این هست که نمی خوایم بین پست های بی نظیر شما وقفه ایجاد بشه ، همه فایل ها رو من امروز بدون هیچ مشکلی دانلود کردم و از لطف شما سپاسگذارم Smile
ولی یک گله از دوستان هست که هرچه خواستم جلو خودمو بگیرم نتونستم , دوستان عزیزم هر فایل حدود 50-60 بار تا حالا دانلود شده ولی تعداد تشکرهای هر پست حول و حوش 10-15 تا هست , دوستان عزیزم زدن دکمه تشکر در قبال وقت زیادیکه امثال حسن برای کمک به هم میهنانشون می گذارن کمترین کاری هست که میشه کرد تا به اونها بفهمونیم برای وقتی که برای ما میگذارن ارزش قائلیم . ........
((صرفا" مصرف کننده نباشیم ))
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
(2012-11-27 ساعت 18:52)dreamer60 نوشته:  
(2012-07-03 ساعت 21:48)hassan1358arab نوشته:  دوستانی که دانلود کردن نظری درباره فایلها ندارن؟به درد میخوره یا نه؟

حسن جان اگه تعداد نظرات کمه دلیلش این هست که نمی خوایم بین پست های بی نظیر شما وقفه ایجاد بشه ، همه فایل ها رو من امروز بدون هیچ مشکلی دانلود کردم و از لطف شما سپاسگذارم Smile
ولی یک گله از دوستان هست که هرچه خواستم جلو خودمو بگیرم نتونستم , دوستان عزیزم هر فایل حدود 50-60 بار تا حالا دانلود شده ولی تعداد تشکرهای هر پست حول و حوش 10-15 تا هست , دوستان عزیزم زدن دکمه تشکر در قبال وقت زیادیکه امثال حسن برای کمک به هم میهنانشون می گذارن کمترین کاری هست که میشه کرد تا به اونها بفهمونیم برای وقتی که برای ما میگذارن ارزش قائلیم . ........
((صرفا" مصرف کننده نباشیم ))

دریمر عزیز
ممنون از لطفت خوشحالم تاپیکم براتون مفید بوده.همون رضایت قلبی برام کافیه دوست خوبم
پاسخ
[quote='hassan1358arab' pid='83007' dateline='1288160188']
دوستان از اونجایی که سایت Goenglish.me در زمینه اموزش زبان برپایه اصطلاحات رایج در آمریکا فعالیت میکنه خالی از لطف نیست که دوستان یه سری به این سایت بزنن
و از اونجایی که این سایت کمی سنگینه و بهتره از adsl استفاده کنید من تمامی pdf های این سایت رو دانلود کردم و براتون میگذارم تا با اینتر نت معمولی هم به راحتی به این درسها دسترسی پیدا کنید

درس اول تا درس هفتم

چرا نمیتونم دانلودشون کنم؟؟؟؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
پاسخ
تشکر کنندگان: peyman1355 ، goliii
(2012-12-24 ساعت 00:41)گل نهال نوشته:  [quote='hassan1358arab' pid='83007' dateline='1288160188']
دوستان از اونجایی که سایت Goenglish.me در زمینه اموزش زبان برپایه اصطلاحات رایج در آمریکا فعالیت میکنه خالی از لطف نیست که دوستان یه سری به این سایت بزنن
و از اونجایی که این سایت کمی سنگینه و بهتره از adsl استفاده کنید من تمامی pdf های این سایت رو دانلود کردم و براتون میگذارم تا با اینتر نت معمولی هم به راحتی به این درسها دسترسی پیدا کنید

درس اول تا درس هفتم

چرا نمیتونم دانلودشون کنم؟؟؟؟

همین الان تست کردم فایلها مشکلی ندارند.مشکل از سیستم شماست
پاسخ
تشکر کنندگان: roeentan ، گل نهال ، peyman1355 ، زری وحدتی ، goliii
فقط مي تونم بگم يك دنيا بابت لطفي كه كرديد و زحمتي كه كشيديد از شما سپاسگزارم حسن جان، بسيار مفيد و كار راه اندازه براي كساني كه در امر زبان مبتدي هستند و همينطور براي كساني كه با اصطلاح ها و واژه هاي آمريكائي آشنايي ندارند در مكالمات روزمره مي تونه بسيار سودمند باشه.
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
پاسخ
سلام دوست عزیز من امروز فایلهای اموزش زبان شما رو دیدم واقعا ممنون . اینجا متاسفانه امکانات اموزش کمه وسخت و کار شما قابل تحسین. Smile
2012
ورود به آمریکا:Sep 15th
San Jose,CA
پاسخ
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، زری وحدتی ، amirdadash ، goliii
(2013-01-19 ساعت 11:19)کیانا نوشته:  سلام دوست عزیز من امروز فایلهای اموزش زبان شما رو دیدم واقعا ممنون . اینجا متاسفانه امکانات اموزش کمه وسخت و کار شما قابل تحسین. Smile

خواهش میکنم دوست من

این سایت هم مطمئنا به دردتون خواهد خورد.موفق باشید
http://www.irlanguage.com/
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، 3pideh ، کیانا ، nooshshahnar ، سانازی ، saeeds61 ، yalda91 ، peyman1355 ، goliii
سلام ممنون از شما بخاطر فایلهایی که گذاشتید
آیا میشه این فایلهای متنی و سی دی صوتیشو در بازار تهیه کرد ؟ ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: mahannn4779
(2013-01-31 ساعت 00:41)شهلا 1346 نوشته:  سلام ممنون از شما بخاطر فایلهایی که گذاشتید
آیا میشه این فایلهای متنی و سی دی صوتیشو در بازار تهیه کرد ؟ ممنونم

خواهش میکنم دوست عزیز.متاسفانه خیر
پاسخ
تشکر کنندگان:
بسیار از زحماتتون سپاسگزارم و امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشید،شما با این کارتون منو تحت تاثیر قرار دادین که مطمین بشم هنوز دل های پاک و دریایی تو این دنیا وجود دارند.
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
پاسخ
کسانیکه کتابهای ایترچنج رو خوندن این سایت براتون بسیار بسیار مفید خواهد بود.
تقدیم به همه دوستان عزیزم:
http://www2.cambridge.org/interchangearcade/main.do
پاسخ
(2013-02-21 ساعت 00:16)hassan1358arab نوشته:  کسانیکه کتابهای ایترچنج رو خوندن این سایت براتون بسیار بسیار مفید خواهد بود.
تقدیم به همه دوستان عزیزم:
http://www2.cambridge.org/interchangearcade/main.do

سلام ممنون از اطلاعاتتون
من interchange می خونم خوب این سایت چه کمکی میکنه؟
من که کتابشو دارم
و به نظرتون این جی 5 یا لایتنر خوبه واسه لغت بخرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: amirdadash ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان