کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي
اميد عزيز شما ميري پاستور همرو خودشون ميدونن نگران نباش انفولانزا رم بزن تازه امده.ابله مرغون شما تركيه برات ميزنه ايران رو قبول نداره ام ام ار ٢ تا ميزنيد به فاصله ١ ماه اونم ميگن خودشون.من دقيقا همه كارايي كه گفتن انجام دادم اصلا مشكلي نبود

كيس نامزدي مصاحبه ٢ سپتامبر ايروان منتظر كلير شدن
پاسخ
تشکر کنندگان: amirsalehish ، mohammadlove ، Tolu IR
دوستان چند روز قبل از وقت سفارت مديكال و بايد انجام بديم؟ من چهارشنبه كه وقت مصاحبه دارم براي دوشنبه ايميل دادم وقت خواستم ميگه پيشنهاد مي كنم ٢-٣ قبل بگيريد، يه جا هم فقط ساعت كاري و گفته به نظرم زياد مهم نبود مه وقت قبلي داشته باشيم ولي باز پيشنهاد كرده كه چند روز قبل باشه
كلا دوشنبه صبح كه من مديكال و انجام بدم براي سه عصر حاضره؟
چي بايد بگم تا بتوانم همون دوشنبه را اسكجول كنم براي مديكال؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR
چيزه خاصي نيست خودشون اونجا ميگن مصاحبت كيه؟تا قبلش اماده ميكنن

پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90
يعني از قبل وقت نگيرم؟
پاسخ
(2015-09-17 ساعت 15:16)Sam-90 نوشته:  دوستان چند روز قبل از وقت سفارت مديكال و بايد انجام بديم؟ من چهارشنبه كه وقت مصاحبه دارم براي دوشنبه ايميل دادم وقت خواستم ميگه پيشنهاد مي كنم ٢-٣ قبل بگيريد، يه جا هم فقط ساعت كاري و گفته به نظرم زياد مهم نبود مه وقت قبلي داشته باشيم ولي باز پيشنهاد كرده كه چند روز قبل باشه

معمولن وقت نمی خواد ولی برای اینکه روز بعدش جواب حاضر باشه باید قبل از ساعت ۱۱ صبح اونجا باشید. من یادمه ۱۰ رسیدم دبی و از فرودگاه یکراست رفتم بیمارستان روز بعدش هم جواب اماده بود.

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، amirsalehish ، Tolu IR ، armehraboon ، shadoow ، sib 24
(2015-09-17 ساعت 15:16)Sam-90 نوشته:  دوستان چند روز قبل از وقت سفارت مديكال و بايد انجام بديم؟ من چهارشنبه كه وقت مصاحبه دارم براي دوشنبه ايميل دادم وقت خواستم ميگه پيشنهاد مي كنم ٢-٣ قبل بگيريد، يه جا هم فقط ساعت كاري و گفته به نظرم زياد مهم نبود مه وقت قبلي داشته باشيم ولي باز پيشنهاد كرده كه چند روز قبل باشه

درسته که شما ایمیل میدید ولی وقت رزرو نمیکنند براتون فقط ساعتهای کاری رو میگن.شما برای دوشنبه صبح بلیط داشته باشید همون روز میتونید مدیکال انجام بدید و ۳شنبه هم نتیجش حاضر هست و چهارشنبه هم مصاحبه
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، Sam-90 ، armehraboon
سيب عزيز يعني ديگه لازم نيست تاريخ و مشخص كنه برامون همين كه ايميل داده ساعات كاري و گفته كافيه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، Tolu IR
(2015-09-18 ساعت 01:27)Sam-90 نوشته:  سيب عزيز يعني ديگه لازم نيست تاريخ و مشخص كنه برامون همين كه ايميل داده ساعات كاري و گفته كافيه؟

بله كافيه
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، armehraboon ، Tolu IR
دوستان من رفتم nmc و كار مديكالم رو انجام دادم اونجا آقاي وحيدي نيا هم بودن و كارشون رو انجام دادن،خوشبختانه همه واكسن ها رو قبول كردن و منتظر مصاحبه هستم!
دوستاني كه به زودي مصاحبه دارين چند توصيه!
١- كد پستي خودتون و همسرتون رو همراه داشته باشيد و آدرس هاي خودتون و همسرتون
٢- اين چند روز اخير فرودگاه امام خيلي شلوغ بوده صف هاي طولاني و ... فقط حدود يك ساعت طول كشيد تاكسي ما برسه جلو در فرودگاه پس حتما زود حركت كنيد ( من براي پرواز ٨:٠٠ از ساعت ٤:٠٠ راه افتادم و حتي دقيقه اي زمان اضافه نياوردم!
٣- خيلي از پرواز ها با تاخير انجام ميشه ، مثلا ما پروازمون با يك ساعت تاخير حركت كرد كه باعث شد به صبح مديكال نرسيم ( البته به لطف خانم مليكا بعد از ظهر با سرعت كارهامون تموم شد و همون ٥٢٥ درهم هزينه مديكال شد)
تا خبر هاي بعدي فعلا ...
F2A# ارسال اوليه مدارك  Nov.25.2013 #اپرو feb.12.2014 #ارسال مدارك به nvc و تكميل فرمها may.13.2015 #دريافت نقص مدرك و فرستادن دوباره مدارك July.27.2015 #تكميل پرونده AUG.21.2015 #مصاحبه اواخر سپتامبر- ابوظبی
ويزاي يك ضربsep.20.2015Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، sib 24 ، Tolu IR ، shadoow ، inanna ، amirsalehish
دوستان هزینه واکسن MMR در پاستور چقدر هست؟ من امروز رفتم برام تست آنتی بادی نوشت میخوام بدونم اگه هزینه واکسن از آزمایش کمتر هست واکسن رو بزنم! فراموش کردم اونجا ازشون بپرسم؟
ممنون
CR1
پاسخ
فكر كنم ٢٥ يا٣٠ پاستور نميزنه ادرس ميده بريد بزنيد

پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat ، Tolu IR
دوست عزيز ما رفتيم كارت زرد را از هلال احمر شهر خودمون گرفتيم و واكسنها را بعضيا را همونجا و بعضي ديگه را بهداشت گرفتيم و همه چي مجاني بود ولي هزينه تو پاستور خيلي زياد شده.
پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat
دوستان ديروز و پريروز از nmc دبي دو تا ايميل باز دادن كه تاريخي كه قبلاً داده بودند و بوك كردند... و از nmc ابوظبي يك ايميل مبني بر اينكه بهتره ٢-٣ روز قبل از مصاحبه بياي و اول وقت. ( فقط جهت اطاع رساني)
پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat ، shadoow ، Tolu IR ، amirsalehish ، armehraboon
(2015-09-20 ساعت 19:19)Sam-90 نوشته:  دوستان ديروز و پريروز از nmc دبي دو تا ايميل باز دادن كه تاريخي كه قبلاً داده بودند و بوك كردند... و از nmc ابوظبي يك ايميل مبني بر اينكه بهتره ٢-٣ روز قبل از مصاحبه بياي و اول وقت. ( فقط جهت اطاع رساني)

با سلام

آدرس ایمیل nmcرو میشه لطف کنی بدی؟

ممنون
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
بله دوست عزيز من دوجا ايميل دادم يكي رفتم تو سايت و اونجا گزينه ها را انتخاب كردم و فرستادم كه اولش سريع براتون يك ايميل اتوماتيك مي فرستند و تا فرداش جواب ميدهند http://www.nmchealthcare.com
و ايميل ديگه براي دبي:
appointmentdeiradxb@nmc.ae
drshukla@nmc.ae
و ايميل براي ابوظبي:
agjoseph@emirates.net.ae
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، armehraboon ، shadoow

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان