کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در ابوظبی
دوست عزیز سلام
این عقیده من است برای این روز که سرنوشت شما در دست سفارت امریکا است وقت خیلی با ارزش است درهم بیشتری بدهید و با تاکسی به ابوظبی بروید استرس شما کمتر خواهد بود.این یک پینشهاداست.
تشکر کنندگان: hoda
سلامممممممممم دوستان من دارم میرم دبی هفته دیگه مصاحبه دارم..لطفا برام دعا کنید Big Grin
از مصاحبه برگشتم حتما خبر میدم ...
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: merdax ، M!LAD ، seravin ، leili
با ارزوی موفقیتSmile
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان: elham
elham جون برات دعا می کنم اما بهت قول می دم هیچ احتیاجی به دعا نیست و کارت 100% درسته شک نکن.
سلام دوستان خوبم
اول از همه بچه ها به خاطر راهنماييها و لطف هاي فراواني كه به من و دوستانم داشتند تشكر مي كنم و آرزوي موفقيت در تمام مراحل زندگي را براي همه شما دارم .
من دارم مي رم دبي براي مصاحبه از همتون خواهش مي كنم برام دعا كنيد وقتي برگشتم سفرنامه ام را برايتان مي نويسم .

موفق باشيد
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان: matrix ، leili ، ramfar
salam doostan ma alan dubai hastim emrooz raftim medicalemoon roo dadim fek konid emrooz too poly clinic
faghat bachehaye mohajersara boodan .... man va hamsaram /hoda va hamsaresh/ paya va khanoomesh kholase saate 12 oonja boodim va ta saate 3 moatal shodim va Dr soleiman be hame ma 7 nafr bedoone inke beporse vacsan zad va nafari 550derham gereft albate be pesare man 2 ta vacan e alaki ham tazrigh kardan ke shod 500 derham be hoda ye vacsan zadan ke hodoode 600 derham bood
javabe medicalemoon ham nim saate bad hazer shod

vali jatoon khali hesabi oonja be ma khosh gozasht va koli ba ham khandidim
hala mosahebe raftam baz miam va baratoon minvisam
تشکر کنندگان: seravin ، merdax ، afshin ، matrix
salam
omidavaram ke behetun khosh begzare va hamegi visa bedast be Iran bargardid.
chand ta soal dashtam?
baraye medical test ke moraje"e kardin be clininc,che madareki azatun khastan,un bage ke dar pakat dovvom bud va name clinic haye ghabele ghabule sefarat tush neveshte shode dar entehash baraye doktor mesle inke ye chizaei neveshte shode,unam mikhan? ya fagaht bargeye vaghte sefarat ro mikhan?chand ta ax khastan?
mesle inke in karthaye vaxan ham alaki hastan ,chon migid ke be hamatun vaxan zadan.
mamnun
تشکر کنندگان:
salam az ma karte vacsane pastour +3 ta aks + name dovom ro khastan
تشکر کنندگان: ali1339
سلام به همه دوستان

امروز یعنی 28 جون Hoda (که همه میشناسیدش) و من و همینطور خانواده Paya با هم در سفارت ابوظبی بودیم و هر دو تا خانواده بدون هیچ دردسری با گرفتن گرین کارتمون موافقت شد و فردا میریم که از سفارت پاسپورتهای مهر گرین کارت خوردمون رو بگیریم. بدون FBI Check.

Elham و خانوادش هم فردا صبح میرن ابوظبی و مطمئن هستیم که واسه اونها هم همین میشه.
خیلی حرفها هست که بگم و در قسمت سفر نامه براتون مینویسم.
فقط برخلاف تمام نگرانیها و دلشوره ها اصلا ناراحت و مضطرب نباشین. در زمان انتظار قبل از مصاحبه با همه حرف میزدیم و میخندیدیم و حتی من با اسباب بازیها بازی کردم و وقتی که Paya عکسهاشو گم کرده بود (پیدا هم نشد و بهش گیر ندادن) ، من رفتم دم پیشخون و کمک میکردم تا پیداش کنه و مامور تحویل مدارک هم چیزی بهم نگفت.
ما با دلارام خانم (DELARAM) مصاحبه داشتیم که میخوام بهتون بگم واقعا ایشون تمام و کمال هستش. واقعا باعث افتخاره که هموطنم در این سفارت به این مهمی خودش کنسول و مدیر واحد صدور ویزای گرین کارته. خیلی خوش برخورد و مهربون. تنها مصاحبه کننده هم بود. کاشکی همه اونها که میان اینجا با اون مصاحبه داشته باشن.
به خاطر اینکه Paya بچه داشتش اولین نفر کار اونو انجام داد در صورتی که نفر هفتم بودش و نه تنها ازش سئوالی نکرد بلکه بهش راهنمایی کرد که کجا برن اقامت کنن تا برای آینده بچه مناسب باشه.
از هدا فقط دو سئوال پرسید که: 1- "کارت دولتی هست که جواب داد بله ولی قراردادی هستم". 2- "کجا میرن اقامت کنین و جواب داد کالیفرنیا"
از من هم فقط دو سئوال پرسید که: 1- ""کارت دولتی هست که جواب دادم نه". 2- "خدمت سربازی انجام دادی یا خریدی و جواب دادم خریدم"
بقیه ماجرا به صحبت در مورد مسایلی که در سفرنامه خواهم گفت و اصلا به ما مربوط نبود و بیشتر گپ و گفت بود گذشت و در عرض 3 دقیقه هم همه چیز تمام بود. من بیشتر از هدا که برنده اصلی بود باهاش حرف زدم و شوخی کردم و از معروفیتش در این سایت گفتم و آدرس رو بهش دادم تا ببینه و از محل تولدش پرسیدم.
مدارکی که خواستند:
اصل: گذرنامه - تاییدیه بانکی موجودی خودمون - فرمهای I134 اسپانسر - نامه بانکی اسپانسر - نامه کار اسپانسر - برگه مالیات اسپانسر(ما 2008 بردیم ولی فردا الهام 2007 رو میبره و میگیم که چی شده) - نامه مدیکال از پاکت که خودش باز کرد- 2 تا عکس
ترجمه: مدرک تحصیلی دیپلم پیش دانشگاهی هدا - عقد نامه (1 نسخه) - شناسنامه ها
هزینه: هر دو نفر 5738 درهم (طبق نامه قرار بود 2795 بگیرن که بهش کمی اضافه کردن، هم به ما و هم به Paya) - بدونین که به دلار هم میگیرن؛ مطمئنم چون خودم پشت شیشه صندوق خوندم و پرسیدم و پیشنهاد هم دادم تا نامه دوم رو که نوشته فقط به "درهم" میگیرن رو عوض کنن.
نه نامه اداره کار هدا و شرکت من، نه پایان خدمت و مدرک تحصیلی من، نه نسخه دوم عقد نامه، نه اینهمه سند و مبایعه نامه خونه و زمین و آپارتمان، نه .... هیچی.
شماره کیس همسرم: **2009AS 26,9
دریافت نامه اول: May/2008
دریافت نامه دوم: May/2009
مصاحبه: 2009 ,June 28 - ابوظبى
کلیرنس: بدون چک - روز مصاحبه
گرفتن ویزا: 2009 ,June 29
ورود به آمریکا: 2009 ,Sep. 7
تشکر کنندگان: reza22 ، seravin ، ali1339 ، M!LAD ، leili ، matrix ، ramfar
تبریک می گم به شما و هدا جون اینشاالله در مراحل اینده هم موفق باشید
تشکر کنندگان: ferown
اهورا777 نوشته: تبریک می گم به شما و هدا جون اینشاالله در مراحل اینده هم موفق باشید

خیلی ممنونم . به امید موفقیت شما و همه دوستان هم در مصاحبه و هم بعدش در آمریکا
تشکر کنندگان: afshin
من زیاد به این فروم نمیومدم و بیشتر هدا بود که در ارتباط بود
اگر ما رو یادتون باشه، از سئوالهای اولی که کردیم و گه گاهی مزاحم بعضی دوستان میشدیم ، میشد فهمید هیچی نمیدونیم.
ولی به لطف تمام دوستان ما الان فوق دکترا گرفتیم.
تشکر کنندگان: afshin ، leili ، matrix
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

بچه ها من امروز سفارت بودم . من و پسرم ویزا گرفتیم ولی کلیرنس همسرم هنوز نیومده بود ولی خانم دلارام گفتند که نگران نباشین به زودی کلیرنس ایشون هم میاد.
مصاحبه خیلی راحت بود. اصلا نگران نباشید.
در مورد مدارک از من اصل مدارک و کپی فارسی هیچکدوم رو نخواستند فقط اصل ترجمه ها رو خواستند و از همسرم هم فقط ترجمه شناسنامه اش رو خواستند. به همین راحتی ........... در مورد فرم اسپانسر، من فرم I-134 و برگه مالیاتی 2007 رو برده بودم به همراه پرینت حساب بانکی خودم که مبلغش بالا بود. البته سند ملک هم داشتم که ازم نخواستن. .... خانم دلارام فقط از من پرسیدند که کار دولتی داشتم؟ که گفتم نه. و اینکه در آمریکا کجا میخوام زندگی کنم؟ که منم جواب دادم کالیفرنیا. بعد هم از ما انگشت نگاری کردن و فرمها رو امضاء کردیم و گفتن ویزاتون فردا ظهر آماده است.
هزینه سفارت برای سه نفرمون 8385 درهم شد.
هزینه ماشین رفت و برگشت از دوبی هم برای هر نفر 200 درهم شد.
امروز سفارت از شانس ما خیلی شلوغ بود و ما از ساعت 8:30 صبح تا 12:30 معطل شدیم.
تشکر کنندگان: laili ، seravin ، leili ، M!LAD ، air ، bibikhatoon ، matrix ، afshin ، ramfar
سلام
تبریک میگم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینشالا آمریکا هم موفق باشیBig Grin کلیرنس هم اکی میشه.
case number:2009AS00017xxx
سلام به همگی
مرسی بخاطره وقت و اطلاعاتی که در اینجا می گذارید .
من با این صحبت هایی که اینجا شد و اینکه اکثرا گفتن برای کسانی که اسپانسر ندارن سفارت ابوظبی خیلی بهتره تصمیم گرفتم یه ایمیل بزنم به KCC و محل مصاحبه ام رو از آنکارا به ابوظبی تغییر بدم .
نظر شما دوستان چیه ؟ به نظرتون من که اسپانسر ندارم این کار بهتره یا نه ؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان