کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
قطار تهران -استانبول
سلام دوستان...
من و همسرم برای اردیبهشت برنامه رفتن به استانبول داریم. البته زیاد رفتم استانبول ولی همیشه هتل رزرو کردم و از طریق تور رفتم ولی این بار می خوام جور دیگه این سفر رو تجربه کنم.
می خوایم با قطار بریم چون همه بهمون میگن خیلی خوش میگذره و می خوایم اونجا خونه واسه 9 شب رزرو کنیم ولی اینجا یه مشکل هست واسه دو نفر آدم نمیصرفه کسی دوست نداره واسه اردیبهشت بره استانبول؟
اینجوری هم واسه ما خوبه هم واسه شما.
ایمیلم رو میزارم دوست داشتین ایمیل بزنید :
yasina.sattari@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان: shani89 ، msar
ببخشيد به نظر شما اتوبوس بهتره يا قطار؟ اتوبوس دو روزه اما قطار چند ساعته؟
كدام اتوبوس گرونتره يا قطار؟ متشكرم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام
ما تصميم داريم كه براي عيد با قطار بريم تركيه ولي وقتي متوجه شدم كه 5 ساعت در كشتي هستيم خيلي دو دل شدم چون پارسال خاطره خيلي بدي از كشتي دارم از بندر عباس با كشتي رفتيم دوبي خيلي كشتي تكون داشت از ساعت ١٠ شب كه سوار شدم همه مسافرها حالت تهوع گرفتند تا موقعي كه به شارجه رسيديم ودر كشتي دكتري وجود نداشت وتهويه هوا هم وجود نداشت مي خواستم از دوستاني كه سوار كشتي درياچه وان شدن سوال بپرسم كه چگونه است ؟وقطار فعلا تا ايستگاه آنكارا بيشتر نمي رود اتوبوس ٤٥ ساعته مي رود ولي قطار ٧٠ ساعته از نظر قيمتي تفاوتي ندارند
ممنون مي شوم كه كمكم كنيد 
پاسخ
تشکر کنندگان: shani89 ، msar
قطار تا خود استانبول میرود
کشتی وان اصلا تکان ندارد و خیلی راحت است
برای مسافرت با قطار سعی کنید بلیط رفت تنها بگیرید و برای برگشت از هواپیما استفاده کنید (معمولا پروازهای چارتر با قیمت های بسیار مناسب در استانبول گیر خواهید آورد
لازم نیست منزل رزرو کنید در استانبول (منطقه لالعلی )آپارتمانهای مناسب و تمیز با نرخ معمولی زیاد پیدا میشوند
مسیر برگشت قطار به ایران خیلی کسل کننده است

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، sadia ، amiry ، smmyp ، usa lover ، rouzbehdarvishi ، storagemeter ، msar
یادش بخیر 1 سال صبح ساعت 3 رفتیم استاسیون کایسری کمک مسافرهای تازه وارد. اون 1.5 سال ترکیه بهترین دوران زندگیم بودSmile
پاسخ
دوستان من از شرکت پگاه رو بلیط قطار گرفتم ، تلفنی برام رزرو کردن و شنبه میرم که بلیطمو بگبرم. البته وقتی بلیط اوکی میشه تماس میگیرن و شماره حساب میدن تا پولو واریز کنید. رفت و برگشت تا آنکارا دو نفر 312000 تومان. به نظرم مناسبه. فقط نمیدونم برای رفتن به آنتالیا ایستگاه کایسری پیاده شیم بهتره یا آنکارا؟ کسی میدونه لطفا بگه.
پاسخ
تشکر کنندگان: faraz15 ، nika ، msar
من چند روز پیش رفتم یکی از همین آژانس های مسافرتی از تهران تا آنکارا 120 هزار تومن... این جور که مسئول آژانس میگفت دیگه تا استانبول نمیبرن و آنکارا ته خطه!!!!(صرفا جهت اطلاع)

حالا یه سوال:
برای رفتن به ترکیه و 7 روز اقامت داشتن (به صورت کاملا دانشجویی (بهینه))
جدا از خرج بلیط رفت و برگشت چند لیره ی ترکیه برای خورد و خوراک و جای خواب باید با خودم ببرم؟؟؟ هزینه ها چه جوریه توی ترکیه؟؟ نمیخوام خرجم زیاد بشه!!
پاسخ
تشکر کنندگان: alibati ، shani89 ، mirzamemar ، msar
من يه سوال يه دارم اگه با ماشین خودم برم ترکیه میتونم ماشین خودم رو همونجا بفروشم؟ این کار چه مراحلی داره و چقدر برام هزینه داره؟ لطفا دوستان راهنمایی کنند.
کیس نامبر:201XAS000000xx
رویت قبولی: May
مقصد: کالیفرنیا - لوس آنجلس
دریافت گرین کارت:دو هفته بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، msar
سلام از کجا باید بلیط بگیرم ؟
پاسخ
سلام کسی می تونه به من یه راه کم خرج از تهران به استامبول رو یاد بده ؟

کجا باید خوابید قیمت و غذا این چیزا
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rouzbehdarvishi ، nika ، msar
از دوستان کسی از قیمت جدید قطار تا استانبول اطلاع داره؟
پاسخ
(2013-02-20 ساعت 18:35)reza_khoshtip نوشته:  از دوستان کسی از قیمت جدید قطار تا استانبول اطلاع داره؟

درجه يك لوكس
پاسخ
سلام
اگه با قطار بری ترکیه ارز مسافرتی بهمون تعلق میگیره؟
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، msar
سلام
من نوروز امسال قصد مسافرت به استانبول ترکیه رو دارم و تنها هم هستم
خوشحال میشم یه همسفر برای خودم پیدا کنم

(2013-02-21 ساعت 23:54)nika نوشته:  سلام

فکر نکنم دیگه به کسی ارز مسافرتی بدن
چند نفر از آشناها با تور به کربلا رفتن اما برای اونا ارزی داده نشد
شرکت جهانگردی آشنا بود و گفته بود که چند ماهه کلا ارز مسافرتی نمیدن
پاسخ
(2013-02-22 ساعت 12:47)naser63 نوشته:  سلام
من نوروز امسال قصد مسافرت به استانبول ترکیه رو دارم و تنها هم هستم
خوشحال میشم یه همسفر برای خودم پیدا کنم

(2013-02-21 ساعت 23:54)nika نوشته:  سلام

فکر نکنم دیگه به کسی ارز مسافرتی بدن
چند نفر از آشناها با تور به کربلا رفتن اما برای اونا ارزی داده نشد
شرکت جهانگردی آشنا بود و گفته بود که چند ماهه کلا ارز مسافرتی نمیدن

دوست من هفته پیش با هواپیما رفت استانبول و 300 دلار ارز مبادله ای بهش دادن
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، alibati ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان