کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای B2
دوستانی که به دنبال ویزای توریستی هستند باید بگم که سفارت دبی خیلی هم راحت ویزا میده ...بستگی به مدارکتون داره ...من که کلی مدارک با راهنمایهای یکی از آزانسهای مسافرتی که در دبی هست رفتم هیچ کدوم از مدارکمو حتی نگاه هم نکرد و یه ضرب برگه صورتی را گرفتم و برگشتم ایران و الان پاسهامونو دادیم پیک آپ کنند و ویزامونو توی پاس بزنند... توی همین سایت من خونده بودم که این آژانس مسافراش همه با برگه ی صورتی میان بیرون لااقل 90 درصدشون اما باورش برام سخت بود الان که خودمم برگه صورتی گرفتم وظیفه خودم میدونم همانطورکه دوستان در این سایت کمک و راهنمایی کردند و من ویزامو به لطف خداوند و کمک دوستان توسط این آژانس گرفتم حالا من هم باید به دوستانی که به دنبال اطلاعات هستند کمک کنم....
پاسخ
تشکر کنندگان: Kurosh_Salehi ، vahid.vp ، shahram1363 ، pey.com ، Rock ، حاجی واشنگتن ، sanazdst
(2013-12-25 ساعت 17:31)IRANDOKHT نوشته:  دوستانی که به دنبال ویزای توریستی هستند باید بگم که سفارت دبی خیلی هم راحت ویزا میده ...بستگی به مدارکتون داره ...من که کلی مدارک با راهنمایهای یکی از آزانسهای مسافرتی که در دبی هست رفتم هیچ کدوم از مدارکمو حتی نگاه هم نکرد و یه ضرب برگه صورتی را گرفتم و برگشتم ایران و الان پاسهامونو دادیم پیک آپ کنند و ویزامونو توی پاس بزنند... توی همین سایت من خونده بودم که این آژانس مسافراش همه با برگه ی صورتی میان بیرون لااقل 90 درصدشون اما باورش برام سخت بود الان که خودمم برگه صورتی گرفتم وظیفه خودم میدونم همانطورکه دوستان در این سایت کمک و راهنمایی کردند و من ویزامو به لطف خداوند و کمک دوستان توسط این آژانس گرفتم حالا من هم باید به دوستانی که به دنبال اطلاعات هستند کمک کنم....
برای شما پیغام خصوصی گذاشتم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
بنده دعوت نامه شرکت در یک نمایشگاه بین المللی تقریبا بزرگ در امریکا را داریم که در لاس وگاس برگذار میشود / جدا از این دعوت نامه یک دعوت نامه اختصاصی از یک از غرفه داران همون نمایشگاه رو هم دارم که دعوت کرده از من تا در اون نمایشگاه بهشون ملحق بشم

شرایط کلی هم این هست که یک شرکت به اسم خودم دارم و یک شرکت هم در امارات داریم ( اسمی از من رسما در شرکت اماراتی قید نشده اما میتونم نامه یا معرفی نامه و یا تاییده بگیرم ) حساب مالی با گردش قابل قبول هم دارم و یا امکان تهیه هتل بلیط و ارایه مدارک ان رو هم قبل از سفر داریم در زمان مصاحبه / خودم هم ۲۷ سالم هست ومجرد هستم

سوال اینه ایا با توجه به اینکه ۱ ماه به شروع نمایشگاه مونده میرسم ویزا رو بگیریم ؟ (ظاهرا این نوع ویزا رو چک کردم کنسولگری دبی ۱۰ روزه چک میکنه و ۲ روزه ویزا صادر میکنه اگر تایید شود ) چقدر شانس گرفتن ویزا دارم ؟

چه مدارک / کارهایی انجام بدهم شانس من رو بالا میبرد برای گرفتن ویزا ؟

تشکر ممنون میشوم راهنمایی کاملی به بنده بدهید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-15 ساعت 01:59)Godric نوشته:  سلام
بنده دعوت نامه شرکت در یک نمایشگاه بین المللی تقریبا بزرگ در آمریکا را داریم که در لاس وگاس برگذار میشود / جدا از این دعوت نامه یک دعوت نامه اختصاصی از یک از غرفه داران همون نمایشگاه رو هم دارم که دعوت کرده از من تا در اون نمایشگاه بهشون ملحق بشم

شرایط کلی هم این هست که یک شرکت به اسم خودم دارم و یک شرکت هم در امارات داریم ( اسمی از من رسما در شرکت اماراتی قید نشده اما میتونم نامه یا معرفی نامه و یا تاییده بگیرم ) حساب مالی با گردش قابل قبول هم دارم و یا امکان تهیه هتل بلیط و ارایه مدارک ان رو هم قبل از سفر داریم در زمان مصاحبه / خودم هم ۲۷ سالم هست ومجرد هستم

سوال اینه ایا با توجه به اینکه ۱ ماه به شروع نمایشگاه مونده میرسم ویزا رو بگیریم ؟ (ظاهرا این نوع ویزا رو چک کردم کنسولگری دبی ۱۰ روزه چک میکنه و ۲ روزه ویزا صادر میکنه اگر تایید شود ) چقدر شانس گرفتن ویزا دارم ؟

چه مدارک / کارهایی انجام بدهم شانس من رو بالا میبرد برای گرفتن ویزا ؟

تشکر ممنون میشوم راهنمایی کاملی به بنده بدهید
شما تمام مدارک کاريتون رو ترجمه کنيد ببريد.
بله تاييديه هتل رو حتماً با خودتون ببريد که در اکثر مواقع مشاهده شده که ميپرسن کجا ميخوای اقامت داشته باشی که ميتونی برگه رزرو رو نشون بديد.
2 تا امتياز منفی داريد که برای سفارت خيلی مهم هست يکی مجرد بودن شما و ديگری سن شما و البته اگر سفر های قبلی خوب مثل شينگن داشته باشيد ميتونه خيلی کمکتون کنه.
از نظر من شانس ويزا گرفتن شما %30 است
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Godric
سلام
میشه یکی به من به صورت کاملا ابتدایی بگه که اگه بخام وقت سفارت در آنکارا یا دبی بگیرم چیکار باید بکنم؟تا اینجاشو میدونم که باید برم تو سایت https://usvisa-info.com/
ثبت نام کنم.و برم جلو تا به مرحله پرداخت پول میرسم.
حالا سوالم اینه:
1- چطوری باید پول رو پرداخت کنم (میدونم تو خود سایتش کامل توضیح داده) اما من نمیتونم به اون 3 روش که پرداخت کنم از تو ایران.
- باید برم مستر کارت بخرم پرداختش کنم؟
-باید از آژانس مسافرتیا وقت رو بگیرم؟
شما خودتون چیکار میکنید.
من همه جارو گشتم واسه جوابم نبود.خواهشا یکی لپ مطلبو به من بگه.
thanks in advance
نفسم گرفت ازاین شهر در این حصار بشکن در این حصار جادویی روزگار بشکن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-15 ساعت 06:23)mehrdad.mohajersara نوشته:  سلام
میشه یکی به من به صورت کاملا ابتدایی بگه که اگه بخام وقت سفارت در آنکارا یا دبی بگیرم چیکار باید بکنم؟تا اینجاشو میدونم که باید برم تو سایت https://usvisa-info.com/
ثبت نام کنم.و برم جلو تا به مرحله پرداخت پول میرسم.
حالا سوالم اینه:
1- چطوری باید پول رو پرداخت کنم (میدونم تو خود سایتش کامل توضیح داده) اما من نمیتونم به اون 3 روش که پرداخت کنم از تو ایران.
- باید برم مستر کارت بخرم پرداختش کنم؟
-باید از آژانس مسافرتیا وقت رو بگیرم؟
شما خودتون چیکار میکنید.
من همه جارو گشتم واسه جوابم نبود.خواهشا یکی لپ مطلبو به من بگه.
thanks in advance
بهترین کار همون آژانس مسافرتی هست
من یکی از دوستام از داخل آمریکا این کار رو برام انجام داد
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad.mohajersara ، maxsupermax
من و همسرم ٥ سال هست كه آمديكا زندگى مىكنيم.سيتيزن نيستيم هنوز و در دست اقدام هست.من باردار هستم.مادرم يك ماه پيش براي ويزا به دوبي رفت و ردش كردن و برگه ي سفيد دادن.اما ديروز دوباره به سفارت ايران در ارمنستان رفت و قبولش كردن.پاسش رو گرفتن و گفتن پس فردا بيا ويزات رو بگير.فقط آفيسر ازش پرسيده كه چقدر ميخواي بموني آمريكا؟ مادرم هم از ترس اينمه دوباره بهش ندن گفته ٢،٣ هفته.اونم گفته باشه.حالا سوال من اينه كه اصلا ويزاي ٢،٣ هفته اي داريم؟ يا همون ويزاي ٤ ماه رو به همه ميدن؟
مادرم براي ويزاي b2 اقدام كردن
پاسخ
تشکر کنندگان: frz61
(2014-04-23 ساعت 04:39)Ehnia نوشته:  من و همسرم ٥ سال هست كه آمديكا زندگى مىكنيم.سيتيزن نيستيم هنوز و در دست اقدام هست.من باردار هستم.مادرم يك ماه پيش براي ويزا به دوبي رفت و ردش كردن و برگه ي سفيد دادن.اما ديروز دوباره به سفارت ايران در ارمنستان رفت و قبولش كردن.پاسش رو گرفتن و گفتن پس فردا بيا ويزات رو بگير.فقط آفيسر ازش پرسيده كه چقدر ميخواي بموني آمريكا؟ مادرم هم از ترس اينمه دوباره بهش ندن گفته ٢،٣ هفته.اونم گفته باشه.حالا سوال من اينه كه اصلا ويزاي ٢،٣ هفته اي داريم؟ يا همون ويزاي ٤ ماه رو به همه ميدن؟
مادرم براي ويزاي b2 اقدام كردن
نگران نباشيد وقتی وارد فرودگاه امريکا بشن بهشون 6 ماه ويزا ميدن
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Ehnia ، حاجی واشنگتن ، frz61
(2013-12-25 ساعت 17:31)IRANDOKHT نوشته:  دوستانی که به دنبال ویزای توریستی هستند باید بگم که سفارت دبی خیلی هم راحت ویزا میده ...بستگی به مدارکتون داره ...من که کلی مدارک با راهنمایهای یکی از آزانسهای مسافرتی که در دبی هست رفتم هیچ کدوم از مدارکمو حتی نگاه هم نکرد و یه ضرب برگه صورتی را گرفتم و برگشتم ایران و الان پاسهامونو دادیم پیک آپ کنند و ویزامونو توی پاس بزنند... توی همین سایت من خونده بودم که این آژانس مسافراش همه با برگه ی صورتی میان بیرون لااقل 90 درصدشون اما باورش برام سخت بود الان که خودمم برگه صورتی گرفتم وظیفه خودم میدونم همانطورکه دوستان در این سایت کمک و راهنمایی کردند و من ویزامو به لطف خداوند و کمک دوستان توسط این آژانس گرفتم حالا من هم باید به دوستانی که به دنبال اطلاعات هستند کمک کنم....

سلام مبارک باشهWink
خوشحالمون کردید شدیدا!!
میشه تو خصوصی بیشتر توضیح بدید؟؟؟
خدایا به تو پناه میبرم!
آخه میگن تو پناهنده میپذیری اونم بدون هیچ محدودیتی!!!!.Rolleyes
کیس نامبر:نمیگم
نوع ویزا:E2
دوستی حرف قشنگی میزد!!!میگفت:
دکمه تشکر زیر پست ها قراردارهCool
درضمن هزینه هم نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax
سلام بچه ها کسی تجربه رفتن به امریکا رو با ویزای توریستی داره که اونجا ویزاشو عوض کرده باشه و مونده باشه؟ میشه راهنمایی کنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Leila Amricaie
(2014-04-26 ساعت 13:05)mehy نوشته:  سلام بچه ها کسی تجربه رفتن به آمریکا رو با ویزای توریستی داره که اونجا ویزاشو عوض کرده باشه و مونده باشه؟ میشه راهنمایی کنید؟
دوست عزیز اینقدر این سوالتون کلی هست که آدم نمیدونه چی جواب بده،بله هستند دوستان با این شرایط شما سوالتونا کمی بازتر بپرسید
خدایا به تو پناه میبرم!
درضمن هزینه هم نداره
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی هست بخواد واسه پدر ومادرش اقدام کنه واسه ویزا توریستی ؟؟؟
خدایا به تو پناه میبرم!
درضمن هزینه هم نداره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-26 ساعت 20:42)جهانگرد نوشته:  
(2014-04-26 ساعت 13:05)mehy نوشته:  سلام بچه ها کسی تجربه رفتن به آمریکا رو با ویزای توریستی داره که اونجا ویزاشو عوض کرده باشه و مونده باشه؟ میشه راهنمایی کنید؟
دوست عزیز اینقدر این سوالتون کلی هست که آدم نمیدونه چی جواب بده،بله هستند دوستان با این شرایط شما سوالتونا کمی بازتر بپرسید
منظورم این هست که اگر کسی با ویزای توریستی وارد امریکا بشه چه جوری میتونه بمونه و اقامت یا گرین کارد بگیره البته به غیر از راه تحصیلی و سرمایه گذاری.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-27 ساعت 16:09)mehy نوشته:  
(2014-04-26 ساعت 20:42)جهانگرد نوشته:  
منظورم این هست که اگر کسی با ویزای توریستی وارد آمریکا بشه چه جوری میتونه بمونه و اقامت یا گرین کارد بگیره البته به غیر از راه تحصیلی و سرمایه گذاری.
غیر از این دو راه یه راه دیگه هست ،البته طبق قوانین سایت میتونم تو خصوصی براتون تو ضیح بدم،خواستید پیام بدید
خدایا به تو پناه میبرم!
درضمن هزینه هم نداره
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان
معمولا سفارت دبی برای ویزای توریستی چند روزه وقت میده از زمان درخواست؟
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان