کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمایی انتخاب کشور برای ادامه تحصیل
سلام. من فارغ التحصیل رشته کارشناسی شهرسازی از دانشگاه سراسری رشت با معدل 16.68 هستم. الان هم دارم زبان می خونم که امتحان آیلتس بدهم. می خواستم بپرسم به نظر شما کدوم کشور اروپایی یا اسیایی که جای ترقی و بورسیه داشته باشه ، بهتره؟ و هزینه تحصیلشم پایین باشه؟ مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
هندوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
مرسی ولی همین؟Big Grinیعنی واقها اونجا جای پیشرفت هست؟ دانشگاه های معتبر واسه رشته من داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بستگی به وضعیت مالیتون داره. در ضمن به نظر من اگه هند بورست می کنه بازم نرو و 50میلیو.ن وام بگیر برو اروپا!!
المان سوئد یا کره و تو اسیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ،من رشتم دبیری زبان انگلیسی و معدل 14.75، مشغول گذروندن دوره آیلتس ، برای ارشد کدوم کشور اروپایی یا آمریکایی که هزینه تحصیلشم پایین باشه و دارای قانون کار همراه با تحصیل را پیشنهاد می کنید . لطفا هزینه سالانه و تحصیل را هم بگید.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-02 ساعت 20:14)hassanrouhi نوشته:  بستگی به وضعیت مالیتون داره. در ضمن به نظر من اگه هند بورست می کنه بازم نرو و 50میلیو.ن وام بگیر برو اروپا!!
کجا 50 میلیون وام میده ؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
بابا من چطوري ميتونم يك ويزاي ملاقات بستگان بگيرم يكي نيست تو اين مهاجر سرا به داد من برسه وقت مصاحبه سفارت سوئد نزديكه . يكي به دادم برسه پارسال رد شدم نميخواهم امسال هم اينطوري بشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-06-26 ساعت 09:41)Lottery_GC نوشته:  
(2011-05-02 ساعت 20:14)hassanrouhi نوشته:  بستگی به وضعیت مالیتون داره. در ضمن به نظر من اگه هند بورست می کنه بازم نرو و 50میلیو.ن وام بگیر برو اروپا!!

جریان این وام 50 میلیونی چیه دوستان؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-07-03 ساعت 12:31)khatere_art نوشته:  
(2011-06-26 ساعت 09:41)Lottery_GC نوشته:  

جریان این وام 50 میلیونی چیه دوستان؟
والا منم موندم توش!
انگار یه حرفی زدن و رفتن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
بابا منظورم این بود که هند مفتم نرو اما 50میلیون اروپا بدهکار بشی بازم میارزه.جائی وام نمیدن عزیزان.شرمنده که یه خورده غلط انداز پست گذاشتم.کلا اسیا میخوای درس بخوانی و وضعیت مالی متوسط داری کره جنوبی بهترین جا هست
پاسخ
تشکر کنندگان: سرباز هخامنشی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان