کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعیه مهم در رابطه با ایمیل شدن Confirmation Number توسط وزارت امور خارجه
(2011-06-22 ساعت 15:58)مارتین نوشته:  سلام و خدا قوت
امکان دارد دلایل خود را نیز اعلام فرمائید. با تشکر

مارتین عزیز
همه دارن دوستانه میگن سرکاری
اگه قبول نداری بسمه الله هرچیزی تو اون ایمیل خواسته انجام بده.
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
تشکر کنندگان:
(2011-06-15 ساعت 00:53)mh_hshk نوشته:  ببخشید که اینجا مطرح میکنم مشکلم را، در تاپیک مربوط به kcc و ارسال نامه مطرح کردم کسی جوابم را نداد.
کدوم یک از دوستان زبانش خوبه و میتونه نامه نگاری رسمی کنه ؟
میخوام به kcc دوباره ایمیل بزنم و مشکلم را بگم.ممنون میشم اگر کسی در این کار به یاریم بشتابد

یعنی هیچکس نیست که انگلیسی بلد باشه و بتونه کمک من کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دستتون درد نکنه
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
تشکر کنندگان:
واسه من حتي يه ايميل كلاهبرداريم نيومده دلم خوش باشه.....راستي اين ايميلاي كلاهبرداريو به صورت رندوم ميفرستن؟؟؟؟؟چجوريه يكي از دوستان ميگه شماره تلفونمو نوشتن؟؟؟؟؟يعني اطلاعاتشون لو رفته؟؟؟؟
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان:
(2011-06-25 ساعت 02:09)mh_hshk نوشته:  
(2011-06-15 ساعت 00:53)mh_hshk نوشته:  ببخشید که اینجا مطرح میکنم مشکلم را، در تاپیک مربوط به kcc و ارسال نامه مطرح کردم کسی جوابم را نداد.
میخوام به kcc دوباره ایمیل بزنم و مشکلم را بگم.ممنون میشم اگر کسی در این کار به یاریم بشتابد

دستتون درد نکنه

دوست عزیز سلام

برای مشکلت و نوشتن نامه میتونی از گوگل کمک بگیری

برای اینکه میتونی به لینک زیر بری

http://translate.google.com/#fa|en|

(2011-06-25 ساعت 13:44)JOOOJOOO نوشته:  واسه من حتي يه ايميل كلاهبرداريم نيومده دلم خوش باشه.....راستي اين ايميلاي كلاهبرداريو به صورت رندوم ميفرستن؟؟؟؟؟چجوريه يكي از دوستان ميگه شماره تلفونمو نوشتن؟؟؟؟؟يعني اطلاعاتشون لو رفته؟؟؟؟

سلام

وقتی پای پول درمیون باشه یه کلاهبردار فکرش خیلی خوب کار میکنه ! به کوچیکترین نکته ها دقت میکنه تا بتونه بهترین استفاده رو بکنه !

در اوردن شماره تلفن کاری نداره . میتونی یه انجمن درست کنی و تو اون انجمن یه فرم ثبت نام بزاری و به همین راحتی میتونی مشخصات کامل یه کاربر رو به دست بیاری !!!

فرستادن ایمیل هم که اینقدر راحته که نگو !!! من مثلا همین الان میتونم از طرف هر کسی که دلت میخواد برات ایمیل بفرستم . میتونم از طرف خود سایت لاتاری هم برات ایمیل بفرستم . خیلی اسونه !!! اگه باورت نمیشه ایمیلتو بده تا برات یه ایمیل از طرف خود سایت لاتاری بفرستم و یا هر کجایی که خودت دوست داری . اصلا اگه بخوای از طرف ناسا برات ایمیل میفرستم

ایمیل های جعلی همش یه جای کارشون میلنگه !!!! با کمی دقت میشه فهمید

موفق باشید
Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان: frozen mind ، nastaran86 ، maxsoulfly ، khatere_art ، JOOOJOOO ، farhad_vakili ، ابی22
(2011-06-25 ساعت 02:09)mh_hshk نوشته:  

دستتون درد نکنه

دوست عزیز تو تاپیک شمارش معکوس خیلی ها هستن که همش می نویسن که اگر دوست دارید می تونیم کمکتون کنیم.بهتر اونجا تقاضا بدید.(البته فقط یه راهنمایی بودوببخشید دخالت کردم)
تشکر کنندگان: mh_hshk ، maxsoulfly
دوست عزیز و محترم Classic! مرسی از راهنمایی شما ولی به نظر شما با ترجمه گوگل میشه نامه رسمی نوشت ؟!!!! قبلا امتحان کردم
ممنون khatere_art عزیز از راهنماییت
اینجا که مطرحش کردم چند نفر پیشنهاد کمک دادند ولی یه دفعه غیبشون زد!
تشکر کنندگان: khatere_art ، nastaran86
برای من هم یه ایمیلی اومده و 850 دلار خواسته برای مراحل دریافت ویزا و گرین کارت. ولی چون من از نیت این کار که کلاهبرداری هست خبر داشتم فورا حذفش کردم.
ولی کسی رو سراغ دارم که چند سال پیش یه نامه اومد براش که برنده شده و ازش درخواست پول کرده بودند و اون بیچاره هم توی تله افتاد و کلی پول ازدست داد و کلی هم سر کار گذاشتنش.
In the United States I will feel as if I were alive again
تشکر کنندگان: maxsoulfly
سلام خدمت تمام دوستان مهاجرسرا
ديروز(90/4/4) از يكي از دوستان استعلام كردم كه آيا او نيز اين ايميل بازخواني Confirmation Number دريافت كرده يا نه كه متاسفانه با گذشت اين زمان و اينكه خيلي از شركت كنندگان در لاتاري اين ايميل رو دريافت كردند اما هنوز براي وي ارسال نشده بود آيا ممكن است در روزهاي آتي او نيز اين ايميل رو دريافت كنه
چه دعایی کنمت بهتر از این
که خدا پنجره ای رو به نگاهت باشد
تشکر کنندگان:
(2011-06-26 ساعت 18:42)nimashahed نوشته:  سلام خدمت تمام دوستان مهاجرسرا
ديروز(90/4/4) از يكي از دوستان استعلام كردم كه آيا او نيز اين ايميل بازخواني Confirmation Number دريافت كرده يا نه كه متاسفانه با گذشت اين زمان و اينكه خيلي از شركت كنندگان در لاتاري اين ايميل رو دريافت كردند اما هنوز براي وي ارسال نشده بود آيا ممكن است در روزهاي آتي او نيز اين ايميل رو دريافت كنه

دوست گرامی فکر نکنم که دیگه ایمیلی بیاد .. واسه اینکه یه مدت وزارت امور خارجه واسه برخی شرکت کننده ها ایمیل کانفیرم فرستاد ولی واسه بعضی ها نیومد مثل خودم ..... معلوم نیست شایدم فرستادن .....
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان:
(2011-06-25 ساعت 16:26)mh_hshk نوشته:  دوست عزیز و محترم Classic! مرسی از راهنمایی شما ولی به نظر شما با ترجمه گوگل میشه نامه رسمی نوشت ؟!!!! قبلا امتحان کردم
ممنون khatere_art عزیز از راهنماییت
اینجا که مطرحش کردم چند نفر پیشنهاد کمک دادند ولی یه دفعه غیبشون زد!

(2011-06-26 ساعت 18:50)ابی22 نوشته:  

دوست گرامی فکر نکنم که دیگه ایمیلی بیاد .. واسه اینکه یه مدت وزارت امور خارجه واسه برخی شرکت کننده ها ایمیل کانفیرم فرستاد ولی واسه بعضی ها نیومد مثل خودم ..... معلوم نیست شایدم فرستادن .....

ابي جان به هيچ عنوان ناراحت نشو اميدوارم مشكل شما هم حل بشه
چه دعایی کنمت بهتر از این
که خدا پنجره ای رو به نگاهت باشد
تشکر کنندگان: arshin
سلام دوست عزیز این نامه و شبیه اون چند سال است که هر سال برای من هم میاد . اگه به اون شماره زنگ بزنی ازت پول میخاد و کاملا کلاهبرداری است
تشکر کنندگان: frozen mind
چرا واسه من نمياد؟؟؟؟
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: arshin
عریران تازه اگه نتونید هم چک کنید و برنده بشید نامهش میاد در خونتون پس تگران نباشید
تشکر کنندگان:
(2011-06-28 ساعت 01:45)mory1977 نوشته:  عریران تازه اگه نتونید هم چک کنید و برنده بشید نامهش میاد در خونتون پس تگران نباشید
شما تو جریان نیتسا .امسال نامه دیگه تعطیل شده وگرنه این همه بچه ها جوش نمیزدنBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: nastaran86 ، maxsoulfly ، farhad_vakili ، ابی22 ، mh_hshk ، vahidansari ، asxz
سلام به همه
پس از تلاش فراوان و مصاحبه با kcc ، امروز عصر از kcc ایمیل زدن و گفتن که ............
خودتون بخونید:

Thank you for your inquiry.
If you checked the website and destroyed your confirmation number then you will automatically receive communication. Entrant's who lost their confirmation numbers, but, did not confirm their status via the ESC Website between May 1 and May 5, 2011, will not be able to retrieve their confirmation numbers.
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov
Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.
This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
This email is UNCLASSIFIED.
فکر کنم با این جوابی که دادن مشخص شد که جریان ایمیل های حاوی کانفریم نامبر چی هست
تشکر کنندگان: arshin ، amir287 ، storagemeter ، JOOOJOOO

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان