کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازگشت به آمريكا پس از غيبت طولاني
(2018-06-15 ساعت 23:33)samirakn نوشته:  
(2018-06-15 ساعت 23:10)K.ONE نوشته:  
(2018-05-19 ساعت 21:45)samirakn نوشته:  سلام دوست عزیز. اول تبریک برا نی نی، ایشالا که قدمش پر از سلامتی و شادی باشه. من نیز در ایران زایمان کردم اما فعلا با پاس سفید ایران هستیم، راجع به سوال اول دوستانی که به تازگی رفتن بهتر می تونن نظر بدن. اما راجع به سوال دوم میتونم راهنمایی کنم.
اون جوری که من تحقیق کردم و از یکی از دوستان که این راه رو رفتن پرسیدم جريانش این جوریه:
طبق قانونی که هست اگه مادر گرین کارت داشته باشه بچه تا زیر دو سال می تونه بدون ویزا وارد خاک آمریکا بشه و حتی هزینه صدور گرین کارتشم دولت آمریکا پرداخت می کنه يه شرطی ام داره و اون اینکه تو فاصله قبل از ورود به آمریکا مادر سفری بدون بچه ش نداشته باشه. این یه قانون، در پایان لینک قانون رو براتون می زارم. شما یه پرینت از این قانون رو همراه خودتون داشته باشین. بعدم مدارک مورد نیاز گرین کارت مادر و گواهی تولد بچه و ترجمه شناسنامه مادر است. شما به سفارت سوئیس در تهران مراجعه می کنید. عملا سفارت سوئیس کاری که انجام میده گواهی تولد نوزاد رو تایید می کنه اگه شما گواهی تولد و ترجمه رسمی کنید قانونا با اونم می تونید وارد بشید.این دوست عزیز گفتن که جدیدا سفارت سوئیس ی کم داره سخت می گیره و به یکی از دوستانشون که شرایط ما و شما رو داره گفته باید ایمیل بزنید سفارت آمریکا یا اداره مهاجرت اگه اونا بگن ما انجام میدیم. والبته این دوست عزیز گفتن که : با تحقیقاتی که قبلا انجام دادن نیازی به تائید سفارت سوئیس نیست. چون این یه قانون. چون قوانین مرتب داره عوض میشه، سفارت سوئیس هم ميخاد خودش رو راحت کنه.
شما می تونین یه ایمیل به سفارتي که ویزا ازش گرفتین بزنين و جواب اونا رو هم پرینت کنین.لینک متن قانون رو هم برا سفارت بفرستین. اما بنظرم شما به جای تماس با سفارت سوئیس با سفارت آمریکا در یونان مکاتبه کنید و از اونا نامه کتبی بگیرید، عملا سفارت هایی که کارهای ایرانی هارو انجام میدن مثل سفارت ایروان و ابوظبی زیر نظر سفارت آمریکا در یونان فعالیت می کنن. این دوستمون خودش با سفارت آمریکا در یونان مکاتبه کرده بودن و متن قانون رو هم داشتن و نامه هم از سفارت سوئیس گرفته بودم البته قبل از این که سفارت سوئیس گیر بده. و گفتن که سفارت سوئیس اصلا کار خاصی انجام نمی ده فقط ی نامه می زاره روی ترجمه گواهی تولد و ترجمه شناسنامه مادر و همین قانونی که براتون فرستادم و تقریبا تو نامه ش می نويسه.
دوست عزیز من رو هم در جریان بزارين چون من هم شرایط شما رو دارم. بعلاوه این که تو تاپيک"شرایط زایمان در آمریکا" هم می تونین برين. اینم لینکش :
https://www.mohajersara.org/forum/thread...ge-12.html
اینم لینک قانون
https://fam.state.gov/fam/09FAM/09FAM020102.html
دوست عزیز، وقتی به سلامتی وارد شدين، حتما بیاین و بنويسين که چی شد ، تا به ماها نیز کمکی کرده باشین.
موفق باشید.

سلام.من با سفارت ارمنستان مکاتبه کردم و گفتن چون بیشتر از یکسال خارج از آمریکا بودید ما نمی توانیم برای فرزندتون نامه ی اجازه ی ورود صادر کنیم.
گویا دوباره باید وقت سفارت بگیریم و بریم و دلایل بیاریم.یعنی یه وقت مصاحبه ی جدید!!
دوست عزیز به گمانم مشکل خاصی نباشه، چون این یک قانون هست ، شما به نظرم متن این قانون رو پرینت کنین و همراه خودتون داشته باشین و به ایرلاین نشون بدین. چون الان مسئله فقط ایرلاین هست ، و گرنه فرودگاه اونجا که کاملا در جریان هستن.

دوست عزیز.متوجه نشدم.وقتی بمن اجازه نامه برای بردن بچم رو نمی دهند چطوری باید براش بلیط بگیرم و ببرمش؟؟؟بدون اجازه نامه نمیشه.
اجازه نامه رو هم گفتن بخاطر اینکه بالای یکساله خارج از ایران هستید نمیتونیم بدیم.
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-06-16 ساعت 00:18)K.ONE نوشته:  
(2018-06-15 ساعت 23:33)samirakn نوشته:  
(2018-06-15 ساعت 23:10)K.ONE نوشته:  سلام.من با سفارت ارمنستان مکاتبه کردم و گفتن چون بیشتر از یکسال خارج از آمریکا بودید ما نمی توانیم برای فرزندتون نامه ی اجازه ی ورود صادر کنیم.
گویا دوباره باید وقت سفارت بگیریم و بریم و دلایل بیاریم.یعنی یه وقت مصاحبه ی جدید!!
دوست عزیز به گمانم مشکل خاصی نباشه، چون این یک قانون هست ، شما به نظرم متن این قانون رو پرینت کنین و همراه خودتون داشته باشین و به ایرلاین نشون بدین. چون الان مسئله فقط ایرلاین هست ، و گرنه فرودگاه اونجا که کاملا در جریان هستن.

دوست عزیز.متوجه نشدم.وقتی بمن اجازه نامه برای بردن بچم رو نمی دهند چطوری باید براش بلیط بگیرم و ببرمش؟؟؟بدون اجازه نامه نمیشه.
اجازه نامه رو هم گفتن بخاطر اینکه بالای یکساله خارج از ایران هستید نمیتونیم بدیم.

ببینید، شما پرینت قانون رو به ایرلاین نشون بدین.هیچکس بالاتر از قانون نیس. چه طور ممکنه ایرلاین به شما بلیط نده. بهشون لینک قانون رو نشون بدین. در سایت سفارت ترکيه در قسمت سوالات متداول دقیقا به همین موضوع و همین قانون اشاره کرده. و مگه قبلن سفارت سوئیس چیکار می کرده، همین متن قانون رو تو این نامه می نوشته. متن این قانون میگه که فرزند زیر دوسال به شرط ورود با مادر مشکلی برای ورود نميخاد. متاسفانه خودمون مقصریم که با وجود این قانون می رفتیم از سفارت سوئیس نامه می گرفتیم. خودمون رسم غلطی رو باب کردیم حالا توش موندیم. طبق معمول از ماست که بر ماست.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-06-16 ساعت 03:30)samirakn نوشته:  
(2018-06-16 ساعت 00:18)K.ONE نوشته:  
(2018-06-15 ساعت 23:33)samirakn نوشته:  دوست عزیز به گمانم مشکل خاصی نباشه، چون این یک قانون هست ، شما به نظرم متن این قانون رو پرینت کنین و همراه خودتون داشته باشین و به ایرلاین نشون بدین. چون الان مسئله فقط ایرلاین هست ، و گرنه فرودگاه اونجا که کاملا در جریان هستن.

ببینید، شما پرینت قانون رو به ایرلاین نشون بدین.هیچکس بالاتر از قانون نیس. چه طور ممکنه ایرلاین به شما بلیط نده. بهشون لینک قانون رو نشون بدین. در سایت سفارت ترکيه در قسمت سوالات متداول دقیقا به همین موضوع و همین قانون اشاره کرده. و مگه قبلن سفارت سوئیس چیکار می کرده، همین متن قانون رو تو این نامه می نوشته. متن این قانون میگه که فرزند زیر دوسال به شرط ورود با مادر مشکلی برای ورود نميخاد. متاسفانه خودمون مقصریم که با وجود این قانون می رفتیم از سفارت سوئیس نامه می گرفتیم. خودمون رسم غلطی رو باب کردیم حالا توش موندیم. طبق معمول از ماست که بر ماست.

الان منظورتونو متوجه شدم.همین کار رو میکنم.امیدوارم همه چی خوب پیش بره.ممنون از شما بابت راهنماییتون.
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-06-16 ساعت 14:40)K.ONE نوشته:  
(2018-06-16 ساعت 03:30)samirakn نوشته:  
(2018-06-16 ساعت 00:18)K.ONE نوشته:  دوست عزیز.متوجه نشدم.وقتی بمن اجازه نامه برای بردن بچم رو نمی دهند چطوری باید براش بلیط بگیرم و ببرمش؟؟؟بدون اجازه نامه نمیشه.

الان منظورتونو متوجه شدم.همین کار رو میکنم.امیدوارم همه چی خوب پیش بره.ممنون از شما بابت راهنماییتون.

دوست عزیز اصلا ترس به دل خودتون راه ندين. ایشالا که سفر بی خطر باشه، ما رو هم از نتیجه ی کار بی خبر نزارين. شما الان فقط باید به فکر آروم کردن بچه در چیزی حدود ۲۰ ساعت پرواز باشین. Big Grin
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
خدا خواست و شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-06-16 ساعت 15:52)samirakn نوشته:  
(2018-06-16 ساعت 14:40)K.ONE نوشته:  
(2018-06-16 ساعت 03:30)samirakn نوشته:  ببینید، شما پرینت قانون رو به ایرلاین نشون بدین.هیچکس بالاتر از قانون نیس. چه طور ممکنه ایرلاین به شما بلیط نده. بهشون لینک قانون رو نشون بدین. در سایت سفارت ترکيه در قسمت سوالات متداول دقیقا به همین موضوع و همین قانون اشاره کرده. و مگه قبلن سفارت سوئیس چیکار می کرده، همین متن قانون رو تو این نامه می نوشته. متن این قانون میگه که فرزند زیر دوسال به شرط ورود با مادر مشکلی برای ورود نميخاد. متاسفانه خودمون مقصریم که با وجود این قانون می رفتیم از سفارت سوئیس نامه می گرفتیم. خودمون رسم غلطی رو باب کردیم حالا توش موندیم. طبق معمول از ماست که بر ماست.

دوست عزیز اصلا ترس به دل خودتون راه ندين. ایشالا که سفر بی خطر باشه، ما رو هم از نتیجه ی کار بی خبر نزارين. شما الان فقط باید به فکر آروم کردن بچه در چیزی حدود ۲۰ ساعت پرواز باشین. Big Grin

مرسی.آره واقعا😁
من با هواپیمایی امارات تماس گرفتم و لینک های قانون و سفارت ترکیه رو براشون فرستادم.گفتن ما باید مدارکتونو بفرستیم دبی و بعد چک اونا مشکلی نداره.در جریان بودن یه جورایی.فقط من نگران اینم که به بالای یکسال بیرون بودنمون گیر بدن(ما چیزی نگفتیم ول خوب چون بچه اینجا دنیا اومده و الان یکسالشه این قضیه تابلوه) و بگن ویزای sb1 می خوایم!اونوقت کل پروسه ی مصاحبه و مدیکال از نو باید انجام شه و میگن این نوع ویزا رو هم خیلی بندرت صادر میکنن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-06-19 ساعت 15:08)K.ONE نوشته:  
(2018-06-16 ساعت 15:52)samirakn نوشته:  
(2018-06-16 ساعت 14:40)K.ONE نوشته:  الان منظورتونو متوجه شدم.همین کار رو میکنم.امیدوارم همه چی خوب پیش بره.ممنون از شما بابت راهنماییتون.

مرسی.آره واقعا😁
من با هواپیمایی امارات تماس گرفتم و لینک های قانون و سفارت ترکیه رو براشون فرستادم.گفتن ما باید مدارکتونو بفرستیم دبی و بعد چک اونا مشکلی نداره.در جریان بودن یه جورایی.فقط من نگران اینم که به بالای یکسال بیرون بودنمون گیر بدن(ما چیزی نگفتیم ول خوب چون بچه اینجا دنیا اومده و الان یکسالشه این قضیه تابلوه) و بگن ویزای sb1 می خوایم!اونوقت کل پروسه ی مصاحبه و مدیکال از نو باید انجام شه و میگن این نوع ویزا رو هم خیلی بندرت صادر میکنن.

حتما حتما یه سری مدارک آماده کنین که نشون بده مجبور بودین یه سال بیرون باشین مثلا خانومتون باردار بوده و دکتر هم به دلایل پزشکی پرواز رو منع کرده و... ایشالا که مشکلی پیش نمیاد. ما رو در جریان بزارين.
خدا خواست و شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: K.ONE
(2018-07-05 ساعت 10:23)aydinaghajani نوشته:  سلام دوستان
من تاخیر سه ساله دارم برای ورود، بلیط تهران به شیگاگو گرفتم ولی نیویورک کانکشن داره، ایا ورود من به آمریکا نیویورک بررسی میشه یا شیکاگو؟ و اینکه این فرودگاه(نیویورک) افیسرهاش سخت گیرن یا نه؟ اگه من گیر بیفتم کارامو باید از شیکاگو پیگیری کنم یا نیویورک؟
ممنون

سلام. ورودتون به آمریکا در فرودگاه نیویورک بررسی میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-07-10 ساعت 08:14)قنبری نوشته:  
من تاخیر سه ساله دارم برای ورود، بلیط تهران به شیگاگو گرفتم ولی نیویورک کانکشن داره، ایا ورود من به آمریکا نیویورک بررسی میشه یا شیکاگو؟ و اینکه این فرودگاه(نیویورک) افیسرهاش سخت گیرن یا نه؟ اگه من گیر بیفتم کارامو باید از شیکاگو پیگیری کنم یا نیویورک؟
ممنون

سلام. بستگی به آفیسر داره ولی کلا توی نیویورک آفیسرهایی که من برخورد داستم خیلی خوب بودن و خوش برخورد. نگران نباشید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-07-10 ساعت 08:14)قنبری نوشته:  
ممنون

سلام ورودتان به نیورک برسی میشه ولی اگر مشکلی برایتان پیشامد می توانید درخواست رسیدگی در شیکاگو کنید یا پروازی را انتخاب کنید مستقیم به شیکاگو
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-07-25 ساعت 01:02)aydinaghajani نوشته:  سلام به دوستان

من امستردام گیر افتادم و افیسر اجازه پرواز به من نداد دارم برمیگردم به استانبول تا یه راه دیگه پیدا کنم
دوستانی که تا تاخیر میان
لطفا این کاراییی که من کردم رو نکنید به دردسر می افتید. یونایتد ایرلاین رو به هیچ وجه انتخاب نکنید اگه با تاخیر وارد میشید و تحت هیچ شرایطی از اروپا رد نشید همشون سخت گیرن و نمیزارن پاتون به آمریکا برسه
من تا پنچ شنبه اینجا موندم و پنج شبنه میرم استانبول تا یه بلیط دیگه مستقیم بگیرم
از دوستاتی که مثل من با تاخیر 3 ساله وارد آمریکا میشن لطفا به من کمک کنند و بگن اگه با ترکیش مستقیم بلیط بگیرم ایا ترکیش به من اجازه پرواز خواهد داد یا مثل یونایتد ایرلاین مانع بردینگ من خواهد شد؟/

ممنون

سلام دوست عزيز اميدوارم هر چه زودتر و بدون دردسر وارد بشين و ممنون كه اطلاع رساني كردين ما منتظر ورود شما هستيم بدون دردسر و ناراحتي 🌹🌹
پاسخ
تشکر کنندگان: aydinaghajani
(2018-07-29 ساعت 03:27)aydinaghajani نوشته:  سلام دوستان

من با پرواز ترکیش تونستم بالاخره خودمو به آمریکا برسونم و موقع ورود پس از حدود 20 دقیقه کاغذ بازی بالاخره وارد خاک آمریکا شدم و منو بخاطر اینکه 3.5 سال بیرون آمریکا بودم 585 دلار جریمه کردن و هیچ تعهدی هم ازم نگرفتن و خیلی برخورد خوبی هم باهام داشتن

دوستانی که به هر نحوی به من کمک کردن ازشون ممنونم
اگه کسی مشکلی مثل داره خوشحال می شم کمکش کنم این تنها چیزی هست که من هم می توانم در حق بقیه دوستانم انجام دهم ایشالله دوستانی که وارد می شم با تاخیر به سلامتی وارد شوند می دونم که اینکار خیلی استرس داره و ولی بالاخره وارد خواهند شد چند نکته لازم می دونم که برای این دوستان اینجا می نویستم
1- هیچ وقت پرواز با کانکشن در اروپارو انتخاب نکنید کشور های عربی رو نمی دونم چطوریه چون اصلا استفاده نکردم و من خودم با ترکیش اومدم
2- حتما قبل از ورودتون یه سری مدارک برای خودتون اماده کنید و ترجمه داشته باشید زیاد به اون مدارک نگاه نمی کننن مهم گفته های خود شماست که چند جا اونارو ازتون می پرسن سعی کنید چیزهایی رو که می خواهید بگویید از قبل چند بار تمرین کرده باشید. ترجمه هم لازم نیست زیاد هزینه کنید مهر مترجم کافی هست
3- پول نقد همراهتون باشه که موقع ورود اگه جریمه شدین بتونید پرداخت کنید برای هر نفر مابین 500 الی 1000 دلار
4- حداقل امکان با یه وکیل هماهنگ بشید اگه اگر خدای نکرده گیر افتادین به دادتون برسه
5- الا بذکر الله تظمئن القلوب . خدارو هیچ وقت فراموش نکنید
بسيار عالي ، خبر خوبي دادين ، انشااله موفق باشين چون يكي از دوستان من حدود ٤ سال هست كه نيومده امريكا ، پاس سفيد هم اصلا نگرفته و نگران بودممنون از اطلاع رسونيتون
پاسخ
تشکر کنندگان: samirakn

من با پرواز ترکیش تونستم بالاخره خودمو به آمریکا برسونم و موقع ورود پس از حدود 20 دقیقه کاغذ بازی بالاخره وارد خاک آمریکا شدم و منو بخاطر اینکه 3.5 سال بیرون آمریکا بودم 585 دلار جریمه کردن و هیچ تعهدی هم ازم نگرفتن و خیلی برخورد خوبی هم باهام داشتن

اگه کسی مشکلی مثل داره خوشحال می شم کمکش کنم این تنها چیزی هست که من هم می توانم در حق بقیه دوستانم انجام دهم ایشالله دوستانی که وارد می شم با تاخیر به سلامتی وارد شوند می دونم که اینکار خیلی استرس داره و ولی بالاخره وارد خواهند شد چند نکته لازم می دونم که برای این دوستان اینجا می نویستم
1- هیچ وقت پرواز با کانکشن در اروپارو انتخاب نکنید کشور های عربی رو نمی دونم چطوریه چون اصلا استفاده نکردم و من خودم با ترکیش اومدم
2- حتما قبل از ورودتون یه سری مدارک برای خودتون اماده کنید و ترجمه داشته باشید زیاد به اون مدارک نگاه نمی کننن مهم گفته های خود شماست که چند جا اونارو ازتون می پرسن سعی کنید چیزهایی رو که می خواهید بگویید از قبل چند بار تمرین کرده باشید. ترجمه هم لازم نیست زیاد هزینه کنید مهر مترجم کافی هست
3- پول نقد همراهتون باشه که موقع ورود اگه جریمه شدین بتونید پرداخت کنید برای هر نفر مابین 500 الی 1000 دلار
4- حداقل امکان با یه وکیل هماهنگ بشید اگه اگر خدای نکرده گیر افتادین به دادتون برسه

خوش امدین دوست عزیز
ممکنه بفرمایید از کدوم فرودگاه وارد خاک امریکا شدین
پاسخ
تشکر کنندگان: آلیسا

سلام دوست عزیز؛ مادر من امدند امریکا گرین کارت گرفتند و آخر مارس امسال رفتند ایران و تصمیم دارند حدود هشت ماه ایران بمونن؛ من خیلی نگران هستم که ایشون در لحظه ورد به امریکا دچار مشکل بشوند و مورد سوال قرار بگیرند که چرا بیش از شش ماه خارج از امریکا بودند. پرواز برگشتشون هم از هلند هست به نظر شما به مشکلی برمیخورند؟ ایا اگر مثل شما با ترکیش سفر کنند از استانبول مشکلی پیش نمیاد براشون؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-21 ساعت 02:00)maxsupermax نوشته:  Smile
سلام  عزیز مو سپید و گرانقدر
درود برشما که مهاجر سرا را با وجودت که مطمئنا" در آینده منشاء اثرات  و خیرات و تجربیات بسیار است مزین نمودی... اما
من با Admin بزرگوار موافقم و نظر کارشناسی دقیق نمی توانم بدهم اما موردی شبیه به یاد دارم که ایشان در 40 سال اقامت خویش در آمریکا که موقعیتهای ژورنالیستی بسیاری از ایالات متحده داشته و کار کرده و دارند و حتی یک بار با 8 سال تاخیر رفتند و با گرین کارت قدیمی خویش به راحتی وارد شدند و افسر فقط از تاخیر بازگشت و علل آن پرسیده بود که گفتند : "موقعیت و امکان ورود نداشتم . "و ایشان با ارائه کد ملی از قدیم خود  چک شده بودند و بدون تاخیر وارد شدند . البته لازم به ذکر اینکه از شهروند بودن یا نبودنشان مطلع نیستم اما مطمئنا" شرایط سنی شما-تخصیل و مدارک مرتبط با فعالیت چندین ساله شما و نحوه برخورد شما و حال افسر در آن وقت  و بالاتر از همه خواست خدا دخیل است.
باز پرسو جو کنید حتی اگر شده با ایمیل یا حضوری از طریق سفارت چک کنید.موفق باشید

ببخشید ولی اگه با گرین کارت وارد شدند یعنی سیتیزن نیستند چون سیتیزنها پاسپورت امریکایی دارند و هر چقدر بخواهند میتوانند خارج از کشور باشند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-08-02 ساعت 02:21)aydinaghajani نوشته:  
(2018-08-01 ساعت 20:31)amir1345 نوشته:  

خوش امدین دوست عزیز
ممکنه بفرمایید از کدوم فرودگاه وارد خاک آمریکا شدین
خیلی ممنونم
از ترکیه( اتاتورک) حرکت کردم و از شیکاگو (اوهیر) وارد آمریکا شدم
دوستان هر گونه سوال داشته باشند  من در خدمتتون هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان