کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای دریافت ویزای توریستی ایالات متحده آمریکا در دبی
سلام
من تقریبا دو هفته دیگه وقت سفارت دارم برای ویزای B2.
30 ساله و دوساله ازدواج کردم و به تنهایی میخوام برم. برادرم 5 ساله اونجا دانشجو هستش و برای من دعوتنامه فرستاده. شاغل بخش حصوصی(کارمند) ، معافی سربازی هم دارم.سند خونه و ماشینم دارم. به نظرتون شانس من چقدره برای گرفتن ویزا؟ و مدارکی که همراهم باشه دقیقا چه چیزایی هست؟ و نکته ای که بهم کمک کنه دوستان اگه زحمت بکشن بگن ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-08-15 ساعت 11:40)alioos نوشته:  سلام
30 ساله و دوساله ازدواج کردم و به تنهایی میخوام برم. برادرم ۵ ساله اونجا دانشجو هستش و برای من دعوتنامه فرستاده. شاغل بخش حصوصی(کارمند) ، معافی سربازی هم دارم.سند خونه و ماشینم دارم. به نظرتون شانس من چقدره برای گرفتن ویزا؟ و مدارکی که همراهم باشه دقیقا چه چیزایی هست؟ و نکته ای که بهم کمک کنه دوستان اگه زحمت بکشن بگن ممنون میشم.

دوست عزیز ممکنه بفرمایید برادرتون چه نوع دعوتنامه ای فرستاده؟
برادر منم دانشجوست ولی میگه قادر نیست دعوتنامه بفرسته!!
اگر مایل بودید من رو بیشتر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم: leilav_1984@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من برای مادرم فرم DS-160 را پر کردم و برای اواخر سپتامبر نوبت مصاحبه گرفتم
اما متاسفانه در هنگام پر کردن فرم اشتباها ابوظبی را انتخاب کردم در حالیکه قرار مصاحبه در دبی هست
میخواستم ببینم آیا کسی چنین اشتباهی را انجام داده یا خیر؟ و آیا میبایست بیخیال این نوبت مصاحبه بشم و از اول مراحلو طی کنم؟
باسپاس

پاسخ
(2015-08-16 ساعت 10:34)iust_software نوشته:  سلام دوستان
اما متاسفانه در هنگام پر کردن فرم اشتباها ابوظبی را انتخاب کردم در حالیکه قرار مصاحبه در دبی هست
میخواستم ببینم آیا کسی چنین اشتباهی را انجام داده یا خیر؟ و آیا میبایست بیخیال این نوبت مصاحبه بشم و از اول مراحلو طی کنم؟
باسپاس
بله باید بیخیال بشین و دوباره وقت بگیرین
پاسخ
تشکر کنندگان: iust_software
باسپاس
فرمو مجدد باید پرکنید ولی با خود سفارت تماس بگیرید شاید بتونید بدون کنسل کردن وقت فقط فرمو تغییر بدید. زنگ بزنید یا ایمیل بفرستید شرایطو توضیح بدید. من تاریخ تولد مادرمو اشتباه تو فرم وارد کرده بودم تماس گرفتم گفتن فرمو دوباره پر کنید مشکلی هم پیش نیومد.
K1 ارسال مدارک جون 2014
اپروو جولای 2014
مصاحبه ابوظبی 16 نوامبر 2014
دریافت ویزا 19 نوامبر 2014,
ارسال مدارک گرین کارت مارچ 2015
دریافت گرین کارت اکتبر 2015 Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، iust_software
سلام دوستان
میخواستم ببینم من وقتی دعوتنامه برا پدر و مادرم مینویسم باید کپی دعوتنامه را برای سفارت هم ایمیل کنم یا نه؟ اگه بله میشه لطفا ایمیل سفارت دبی که برا ویزا توریستی میرند به من بدید. ممنون
پاسخ
(2011-06-27 ساعت 21:15)alierfan نوشته:  سلام
ايا براي ويزاي توريستي معاينات بزشكي و واكسن احتياج هست؟مادر من وقت سفارت انكارا دارد.
ممنون .
پاسخ
باسپاس
سلام دوست عزیز بهتره با سفارت در ابوظبی تماس بگیرید ویا ایمیل بزنید واشتباهتون رو به اونا بگید حتما راهنمایتون میکنن.شاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: iust_software
(2015-08-17 ساعت 17:18)Shad11 نوشته:  سلام دوستان
میخواستم ببینم من وقتی دعوتنامه برا پدر و مادرم مینویسم باید کپی دعوتنامه را برای سفارت هم ایمیل کنم یا نه؟ اگه بله میشه لطفا ایمیل سفارت دبی که برا ویزا توریستی میرند به من بدید. ممنون
سلام دوست عزیز نیازی نیست .فقط دعوت نامه همراه پدر ومادرتون باشه موقع مصاحبه که اون هم به احتمال زیاد نمی بینن چون ویزای توریستی نیاز به دعوت نامه نداره ولی برا محکم کاری با خودشون ببرن سفارت.مهمترین مدرک اینه که به آفیسر ثابت کنن بعد از دیدن به موقع به ایران برمیگردن .شاد باشید

(2015-08-17 ساعت 21:49)asghar javadpour نوشته:  
(2011-06-27 ساعت 21:15)alierfan نوشته:  سلام
ايا براي ويزاي توريستي معاينات بزشكي و واكسن احتياج هست؟مادر من وقت سفارت انكارا دارد.
ممنون .
خیر نیازی نیست .معاینه های پزشکی فقط برا گرین کارتی هاست.شاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-15 ساعت 11:40)alioos نوشته:  سلام
30 ساله و دوساله ازدواج کردم و به تنهایی میخوام برم. برادرم ۵ ساله اونجا دانشجو هستش و برای من دعوتنامه فرستاده. شاغل بخش حصوصی(کارمند) ، معافی سربازی هم دارم.سند خونه و ماشینم دارم. به نظرتون شانس من چقدره برای گرفتن ویزا؟ و مدارکی که همراهم باشه دقیقا چه چیزایی هست؟ و نکته ای که بهم کمک کنه دوستان اگه زحمت بکشن بگن ممنون میشم.
سلام دوست عزیزاحتمال گرفتن ویزای یکضرب شما زیاد هست درضمن عقد نامه +سند منزل+سند ماشین+گواهی کار از شرکت+ شناسنامه های خودت وخانمت رو ترجمه کن (از دارالترجمه های معتبر که سربرگ دادگستری رو دارن)+نامه تمکن مالی از بانک که به زبان انگلیسی هست رو همراه خودت ببر سفارت (اصل مدارک بالا همراهت باسد).شاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-15 ساعت 12:31)رحیم خضر نجات نوشته:  آیا قبل از مراجعه به سفارت آمریکا که وقت قبلی داسته ایم باید به بخش پزشکی در ایروان مراجعه کنیم؟
ویزای توریستی معاینه پزشکی ندارد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-20 ساعت 16:25)islet نوشته:  من برادرم سیتیزن آمریکاست
خودم 26 سالمه مجردم
راهی هست بتونم توریستی وارد آمریکا شم؟
سلام دوست عزیز اگه برادرتون درآمد مناسبی داشته باشن واز لحاظ مالیاتی سابقه خوبی هم داشته باشن میتونی اقدام کنی .درضمن باید به آفیسر ثابت کنی که قبل از خاتمه مهلت ویزاتون به ایران برمیگردین شاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-16 ساعت 14:14)shiva201 نوشته:  
باسپاس
فرمو مجدد باید پرکنید ولی با خود سفارت تماس بگیرید شاید بتونید بدون کنسل کردن وقت فقط فرمو تغییر بدید. زنگ بزنید یا ایمیل بفرستید شرایطو توضیح بدید. من تاریخ تولد مادرمو اشتباه تو فرم وارد کرده بودم تماس گرفتم گفتن فرمو دوباره پر کنید مشکلی هم پیش نیومد.

با سفارت توی دبی تماس گرفتم، گفتن یه فرم دیگه میتونی پر کنی یا اینکه ما سعی میکنیم روز مصاحبه فرم و از ابوظبی بگیریم (تضمینی نیست)

پاسخ
تشکر کنندگان:
مادر خانوم من دیروز وقت سفارت داشت و برگه صورتی گرفت. که ظاهرا به معنای ویزای یک ضرب هست.
ولی پاسپورت رو پس دادن و گفتن با ایمیل خبر میدیم وقتی ویزا حاضر شد.
ممکنه مراحل بعدی رو اگر کسی تجربه ای داره اعلام کنه؟
باید بعد از برگشتن به ایران پاسپورت رو به تورها برای پیک آپ داد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من فوری به کمک نیاز دارم!
وقت مصاحبم فردا هست، و فرم رو هم submit کردم، و یهو متوجه شدم در فیلد محل اقامت در آمریکا، آدرس خیابون و پلاکش هست، اما شهر و ایالتش نیست!! با اینکه من اینها رو وارد کردم و اگه اصلا وارد نکرده بودم که باید خطا میداد!
البته من همون آدرس رو به عنوان آدرس مخاطبم در آمریکا هم وارد کردم.
الآن چکار می تونم بکنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان