کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F2B
(2013-10-11 ساعت 20:11)amir_khoramian نوشته:  دوست عزیز
من اگر خلاصه وضعیت دیگر دوستان را در این گروه بخونید میبینید که اکثرا بچه ها تو همین سن و سال هستن و متاسفانه مجبور شدن شرایط رو قبول کنن,من خودم در سن 26 سالگی پدر و مادرم رفتن و الان 5 سال گذشته و من هم از اون موقع تا حالا ,از همون موقع هم که رفتندیدمشون,از همون زمان هم برای ما اقدام کردن,شما هم بهتره فارغ از حرفهای دیگران از همین الان اقدام کنین,از جهاتی هم برای فرزندتون خوبه,چون میتونه مستقل زندگی کنه
و شما هم سعی کنین سیتیزنتون رو بگیرین تا مسیر برای فرزندتون هموار تر بشه,من و خواهرم به امید یکسال انتظار کشیدن موندیم ولی واقعیت اینه که حداقال 7تا8سال زمان میبره البته اگر بتونبن کسی رو پیدا کنین که فرزندتون بتونه باهاش ازدواج کنه کمتر از یکسال طول میکشه
دوست عزيز ميشه بفرماييد إز طريق ويزاي دانشجويي ميشه أقدام كرد ؟؟؟؟؟؟؟؟
[ک.ن:2013AS64XX
مصاحبه:W1APRIL
مکان:ابوظبی
تعداد:3نفر
كلير: جولاي
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-10-11 ساعت 20:42)yaszamansani نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 20:11)amir_khoramian نوشته:  دوست عزیز
من اگر خلاصه وضعیت دیگر دوستان را در این گروه بخونید میبینید که اکثرا بچه ها تو همین سن و سال هستن و متاسفانه مجبور شدن شرایط رو قبول کنن,من خودم در سن 26 سالگی پدر و مادرم رفتن و الان 5 سال گذشته و من هم از اون موقع تا حالا ,از همون موقع هم که رفتندیدمشون,از همون زمان هم برای ما اقدام کردن,شما هم بهتره فارغ از حرفهای دیگران از همین الان اقدام کنین,از جهاتی هم برای فرزندتون خوبه,چون میتونه مستقل زندگی کنه
و شما هم سعی کنین سیتیزنتون رو بگیرین تا مسیر برای فرزندتون هموار تر بشه,من و خواهرم به امید یکسال انتظار کشیدن موندیم ولی واقعیت اینه که حداقال 7تا8سال زمان میبره البته اگر بتونبن کسی رو پیدا کنین که فرزندتون بتونه باهاش ازدواج کنه کمتر از یکسال طول میکشه
دوست عزيز ميشه بفرماييد إز طريق ويزاي دانشجويي ميشه أقدام كرد ؟؟؟؟؟؟؟؟

شدنش كه ميشه. اما اگه قبلاً براشون درخواست گرين كارت داده باشين، يعني پرونده مهاجرتي در جريان داشته باشن تقريباً غير ممكنه سفارت بهشون ويزاي دانشجويي بده. اگه پرونده نداشته باشن باز هم چون پدر و مادرشون گرين كارت دارن خيلي احتمالش كمه كه بتونن ويزا بگيرن.
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
پاسخ
تشکر کنندگان: amirdadash ، msar
متاسفانه پدر من نتونستن تو امتحان سیتیزن شیپ قبول بشن و الان هم مبتلا به سرطان شده اند و در بیمارستان هستند و من نمیدونم که چه اتفاقی خواهد افتاد
پاسخ
(2013-12-11 ساعت 18:42)amir_khoramian نوشته:  متاسفانه پدر من نتونستن تو امتحان سیتیزن شیپ قبول بشن و الان هم مبتلا به سرطان شده اند و در بیمارستان هستند و من نمیدونم که چه اتفاقی خواهد افتاد

ان شاالله زودتر حال پدرتون خوب میشه. ما هم براشون دعا میکنیم.
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
پاسخ
تشکر کنندگان: helloeone ، amjad ، bsbali ، پدی ، romance33 ، amir2640 ، powerb ، msar
سلام دوستان
امروز نامه کیس نامبر من بعد از حدود 2 ماه از اپروو شدنم اومد. امیدوارم زودتر این زمان برای همه ما کوتاه بشه و همگی کارنت بشیم زودتر.
باتشکر
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، sib 24 ، Saeedv13 ، Elahvision ، amjad ، amir2640 ، sce ، powerb ، msar
سلام دوستان
بعد از اینکه نامه کیس نامبر را دریافت کردید مرحله بعدی باید چه کاری انجام بدهیم؟
آیا باید صبر کنیم که مجدد برای ادامه کارها نامه برای ما ارسال شود و فعلا نیاز به پرداخت و پر کردن فرمی نیست؟!
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: powerb ، msar
دوستان ما با توجه به بیماری پدرمون,درخواست ویزای توریستی دادیم به ارمنستان,با کلی نامه از بیمارستان و سناتور اون ایالت که مستقیم به خود سفارت زده بود,و قسم نامه که ما حتما برمیگردیم و فقط میخوایم بریم پدرمون رو ببینیم,و با کلی مصیبت با اتوبوس تا تبریز رفتیم و تا لب مرز با سواری و از اونجا هم با سواری تا ایروان(هیچ بلیطی گیرمون نیومد تا بتونیم مستقیم بریم)بعد از 1/5 ساعت مصاحبه آفیسر یه کاغذ به ما داد و گفت که باید مراحل اداری طی بشه,و بعد از 2هفته جواب دادن که چون ما پرونده قبلی داریم نمیتونن حتی با این شرایط بغرنج به ما ویزا بدن,حالا نمیدونیم آیا راه حل دیگه ای داره یا نه
پاسخ
(2014-01-11 ساعت 00:57)amir_khoramian نوشته:  دوستان ما با توجه به بیماری پدرمون,درخواست ویزای توریستی دادیم به ارمنستان,با کلی نامه از بیمارستان و سناتور اون ایالت که مستقیم به خود سفارت زده بود,و قسم نامه که ما حتما برمیگردیم و فقط میخوایم بریم پدرمون رو ببینیم,و با کلی مصیبت با اتوبوس تا تبریز رفتیم و تا لب مرز با سواری و از اونجا هم با سواری تا ایروان(هیچ بلیطی گیرمون نیومد تا بتونیم مستقیم بریم)بعد از 1/5 ساعت مصاحبه آفیسر یه کاغذ به ما داد و گفت که باید مراحل اداری طی بشه,و بعد از 2هفته جواب دادن که چون ما پرونده قبلی داریم نمیتونن حتی با این شرایط بغرنج به ما ویزا بدن,حالا نمیدونیم آیا راه حل دیگه ای داره یا نه
دوست عزیز برای پدرتون آرزوی سلامتی دارم صمیمانه . با وکیل یا همون سناتور مشورت کنیدو یک بار دیگه برید مصاحبه و انگار تعدادتون بیشتر از یک نفر بوده ..اگر تک نفری برید شاید بدن ...و اینکه توضیح بدید که وجودتون در کنار پدرتون ضروریه واون به شما احتیاج داره.
موفق باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، amirdadash ، msar
نقل قول:
سلام دوستان priority date من may 2011 هستش و من 2 ساله که وکیل گرفتم تا کارمو پیگیری کنه اما متاسفانه اصلا جواب درست و حسابی به ما نمیده فقط اخرین بار بحدود یدو هفته پیش ه همسرم گفت که اسپانسرمون هم اپروو شده و کیس شما رفته به سفارت ابوظبی باید منتظر باشین ولی من خیلی خسته شدم شوهرم الان سه ساله هی میره و میاد ولی خبری از وقت سفارت نیست میخواستم ببینم کسی هست که مشکل منو داشته باسه.Sad
پاسخ
(2014-01-16 ساعت 17:08)memoly86 نوشته:  سلام دوستان priority date من may 2011 هستش و من 2 ساله که وکیل گرفتم - اسپانسرمون هم اپروو شده و کیس شما رفته به سفارت ابوظبی باید منتظر باشین -خبری از وقت سفارت نیست میخواستم ببینم کسی هست که مشکل منو داشته باسه
سلام به مهاجر سرا خوش اومدین
اینکه بفهمین کسی مثل شما هست یا نه مشکلی از شما حل نمیکنه ، کیس شما چی هست ؟ توریستی - مهاجرتی - کاری و .... اطلاعات کامل بدین بشه کمک کرد
از زمان اقدام برای ویزای ام ری کا تا وقت سفارت و مصاحبه و مسافرت مراحل کاملا مشخصی داره با مدت زمان حدودا مشخص - اطلاعاتی که شما دادین ناقص و متناقض ؟!! شوهر شما سه سال کجا میره میاد ؟ وکیل به استناد چه مدرکی گفته کیس به سفارت ابوظبی رفته ؟معمولا زمانی پای سفارت به میون میاد که وقت مصاحبه تعیین شده باشه !!
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، پدی ، sce ، msar
سلام ... کیس نامبر من و خواهرمم به فاصله کوتاهی از هم اومد جالبه که مال من رفته دم در خونه خاله ام آمریکا بعد مال خواهرم اومده دم در خونمون ایران! با اینکه اینم خودش یه پیشرفته اما من هنوز کلی نا امیدم ... به نظرتون چقدر دیگه زمان می بره؟
کیس من و خواهرم فرزند مجرد بالای بیست و یک ساله ...
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، battosai ، powerb ، msar
یه سوال دیگه ... کسی می دونه اگر یک نفر ویزای مهاجرتی توی پاسش بخوره اما بنا به یک سری دلایل نره ، بعد الان بعد از گذشتن تقریبا 3 سال می تونه دوباره کیسشو زنده کنه؟

پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، battosai ، powerb ، msar
الان اینجا چقدر سوت و کوره ... چرا هیچ کس جواب نمی ده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، powerb ، msar
(2014-01-25 ساعت 20:32)ایلیانا نوشته:  سلام ... کیس نامبر من و خواهرمم به فاصله کوتاهی از هم اومد جالبه که مال من رفته دم در خونه خاله ام آمریکا بعد مال خواهرم اومده دم در خونمون ایران! با اینکه اینم خودش یه پیشرفته اما من هنوز کلی نا امیدم ... به نظرتون چقدر دیگه زمان می بره؟
کیس من و خواهرم فرزند مجرد بالای بیست و یک ساله ...
با تبریک و خوشامد گوئی به مهاجر سرا لطفا اینجا رو مطالعه بفرمائید
(2014-01-30 ساعت 14:16)ایلیانا نوشته:  یه سوال دیگه ... کسی می دونه اگر یک نفر ویزای مهاجرتی توی پاسش بخوره اما بنا به یک سری دلایل نره ، بعد الان بعد از گذشتن تقریبا 3 سال می تونه دوباره کیسشو زنده کنه؟
خیر کیس باطل شده
(2014-01-30 ساعت 14:37)ایلیانا نوشته:  الان اینجا چقدر سوت و کوره ... چرا هیچ کس جواب نمی ده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینجا سوت و کور نیست ، جواب شمارو ممکن دوستان با تاخیر پاسخ بدن تا خودتون در تاپیکها مطالعه بیشتری داشته باشین و پاسخ چند تا سوال دیگه ای که هنوز نپرسیدین بدست بیارین
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Shahabpk ، sce ، msar
سلام دوستان
بچه ها F2B منتظر کلیرنس چندنفر داریم در حال حاضر اینجا؟
نکنه فقط من هستم ؟ Wink
اگه کسی بود خوشحال میشم از هم و پروسه کار همدیگه خبر داشته باشیم .
ممنون
مصاحبه :آنکارا
تاریخ مصاحبه: اواخر june
کتگوری:F2B
منتظر کلیرنس
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان