کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت
(2012-02-14 ساعت 03:38)emrah66 نوشته:  بچه ها سلام آیا در اولین فرودگاهی که در آمریکا پیاده میشیم باید کارهای اداری و ورودمونو انجام بدیم یا در دومین فرودگاه؟ مثلا ورود اول من احتمالا فرودگاه
JFK )NEW YORK )
بعد فرودگاه RONALD REAGAN) WASHINGTON DC)
است.باید کدام فرودگاه کارای ورودو انجام بدم؟

در فرودگاه جان اف کندی نیویورک کارهاتون انجام میشه.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: emrah66 ، M_star1316 ، نخجیر ، arman_m ، Solitude ، SH1A2R3 ، moesa7 ، USA2014
(2012-02-13 ساعت 13:29)hoseyn نوشته:  
(2012-02-13 ساعت 13:07)rami80 نوشته:  با سلام من 9 فوریه کلیر شدم و تا خرداد فرصت دارم که برای دریافت ویزا به انکارا برم و از اونجایی که مایلم تا جایی که امکان داره دیرتر به آمریکا برم از دوستانی که ویزا رو دریافت کردن یه سئوال دارم. تاریخ انقضا ویزا چند ماهه؟ و از چه تاریخی محاسبه میشه؟(از تاریخ مصاحبه یا کلیرشدن یا دریافت ویزا)
زيادي نميشه لفتش داد!
شما از روز انجام مديكال، 6 ماه وقت براي ورود به آمريكا داري.Sad
حالا این سئوال واسه من پیش اومده .سئوالم رو با یه مثال میگم . مثلا من فروردین برم واسه تست مدیکال و مصاحبه . بهم کلیرنس بخوره . کلیرنسم توی خرداد حل بشه و بهم ویزا بدن . اعتبار ویزا شش ماهه . من آخرین فرصتی که می تونم برم آمریکا کی هستش . ( ماه آذر با احتساب اعتبار شش ماهه ویزا ) یا ( ماه شهریور با احتساب تاریخ مدیکال ) . صحت جواب برای تصمیم گیری توی زندگیم خیلی مهمه . ممنون
برنده لاتاری 2012
ورود به خاک آمریکا : 3 جولای 2012
هزینه بلیط : 6.800.000 تومان برای 2 نفر و یه بچه
ایرلاین : لوفتانزا
محل اقامت : سن هوزه
فرودگاه ورودی : سانفرانسیسکو
تشکر کنندگان: moesa7
(2012-02-14 ساعت 08:15)hamid_reza نوشته:  
(2012-02-13 ساعت 13:07)rami80 نوشته:  با سلام من 9 فوریه کلیر شدم و تا خرداد فرصت دارم که برای دریافت ویزا به انکارا برم و از اونجایی که مایلم تا جایی که امکان داره دیرتر به آمریکا برم از دوستانی که ویزا رو دریافت کردن یه سئوال دارم. تاریخ انقضا ویزا چند ماهه؟ و از چه تاریخی محاسبه میشه؟(از تاریخ مصاحبه یا کلیرشدن یا دریافت ویزا)
زيادي نميشه لفتش داد!
حالا این سئوال واسه من پیش اومده .سئوالم رو با یه مثال میگم . مثلا من فروردین برم واسه تست مدیکال و مصاحبه . بهم کلیرنس بخوره . کلیرنسم توی خرداد حل بشه و بهم ویزا بدن . اعتبار ویزا شش ماهه . من آخرین فرصتی که می تونم برم آمریکا کی هستش . ( ماه آذر با احتساب اعتبار شش ماهه ویزا ) یا ( ماه شهریور با احتساب تاریخ مدیکال ) . صحت جواب برای تصمیم گیری توی زندگیم خیلی مهمه . ممنون

شهريور با احتساب تاريخ مديكال.
البته يه راهي وجود داره: شما ميتونين خرداد كه واسه دريافت كليرنس ميريد دوباره مديكال بدين كه اعتبار مديكالتون هم 6 ماهه شه يعني تا آذر.
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: arman_m ، Solitude ، moesa7
(2012-02-14 ساعت 09:04)sima s نوشته:  
زيادي نميشه لفتش داد!

البته يه راهي وجود داره: شما ميتونين خرداد كه واسه دريافت كليرنس ميريد دوباره مديكال بدين كه اعتبار مديكالتون هم 6 ماهه شه يعني تا آذر.
ببخشین . مگه توی فرودگاه جواب تست مدیکال رو چک می کنن ؟ اگه یکی تاریخش گذشته باشه چیکار می کنن ؟ یه شیر پاک خورده هست که اینجور موارد رو درست و حسابی شرح بده ؟
ویزا چقدر اعتبارشه ؟ کی منقضی میشه ؟ تست مدیکال رو به خودمون میدن بریم ؟ تاریخش اگه گذشته باشه اما هنوز ویزات اعتبار داشته باشه چی ؟ اجازه ورود بهت نمیدن ؟ واسه هر بار رفتن به آمریکا باید تست مدیکال بدیم ؟
ممنون از راهنمائیتون .
برنده لاتاری 2012
تشکر کنندگان: moesa7
زيادي نميشه لفتش داد!

سلام دوست عزيز
با مثال شما ميشه شهريور يعني 6 ماه بعد از مديكال.
تكرار مديكال هم يكم داستان داره. دقيقا نميتونم بگم اما ممكنه كمي ريسك داشته باشه و دچار مشكل بشي.ما كه ميخواستيم اين كارو بكنيم اما ريسكشو نتونستيم قبول كنيم و از خيرش گذشتيم و ويزا رو گرفتيم.

موفق باشي
شماره کیس : 2012AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت : اواخر جولای 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : اوايل آگوست 2011
کنسولگری: آنکارا
تاريخ كارنت: اکتبر 2011
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2011
تاريخ كليرنس: دسامبر 2011 Smile
تاریخ دریافت ویزا: فوريه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2013
تاریخ دریافت گرین کارت : May 2013
تشکر کنندگان: hamid_reza ، Solitude ، moesa7

دوست عزيز
تاريخ ويزاي شما تا آخرين روز اعتبار مديكالتون هست
ويزا كه دايمي نيست تا شما زماني بريد كه شش ماه گذشته باشه
من نكته مهمي را خدمت دوستان ميخواستم عرض كنم
اينهمه هزينه مديكال و رفتن به تركيه و اينها بيشتر از يكبار رفتن به آمريكا ميشه
منظورم اينه كه كسي كه كليرنسش اومده بهتره بره ويزاشو بگيره و بره و گرينشو بگيره و برگرده و ده سال خودشو در اقامت آمريكا گارانتي كنه
مسءله اينه كه حالا رفتيد شش ماه عقب انداختيد تا شش ماه هم رفتيد دوباره بايد اگه برگشتيد شش ماه بعد بريد و الي مكرر
يعني كسي كه ميخواد تاخير بندازه حتي بعد از يكبار تاخير بايد شش ماه به شش ماه بره آمريكا
بنابراين يك تصميم نهايي بايد گرفت و رفت
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
تشکر کنندگان: hamid_reza ، cmbt ، kopol ، Lucky Luke ، behzad7 ، Solitude ، SH1A2R3 ، moesa7 ، kasrafo
با عرض ادب و احترام خدمت دوستان
من هنوز به جواب سئوالم نرسیدم . اگه کسی هر شش ماه بخواد بره آمریکا و چند روز اونجا باشه و دوباره برگرده ، باید واسه هر بار برگشت بره تست مدیکال بده ؟
اونائی که رفتن آمریکا ، اونا جواب بدن .
آیا سفارت تست های مدیکال را به خودمون میده ببریم آمریکا یا توی ویزا تاریخش رو میزنه ؟ اگه چند روز بگذره از تاریخ مدیکال چی ؟
یه راهنمائی اساسی بکنین ممنون میشم ؟
برنده لاتاری 2012
تشکر کنندگان: ramin_ad ، Solitude ، moesa7
(2012-02-14 ساعت 21:12)hamid_reza نوشته:  با عرض ادب و احترام خدمت دوستان
من هنوز به جواب سئوالم نرسیدم . اگه کسی هر شش ماه بخواد بره آمریکا و چند روز اونجا باشه و دوباره برگرده ، باید واسه هر بار برگشت بره تست مدیکال بده ؟
اونائی که رفتن آمریکا ، اونا جواب بدن .
آیا سفارت تست های مدیکال را به خودمون میده ببریم آمریکا یا توی ویزا تاریخش رو میزنه ؟ اگه چند روز بگذره از تاریخ مدیکال چی ؟
یه راهنمائی اساسی بکنین ممنون میشم ؟
نه!
شما فقط یک بار مدیکال میدهی و در مدت اعتبارش که در ترکیه 6 ماه و ابوظبی 1 سال (فکر کنم) است، می توانید تشریف ببرید آمریکا. دفعات بعدی دیگه مدیکال نداره!
بله نتایج مدیکال را توی یک پاکت می دهند دست شما که به مامور مهاجرت در هنگام ورود تحویل دهید. Big Grin
البته من هنوز نفهمیدم مشکل چیه که این همه شما را مشغول کرده. اگر صریح تر بفرمایید چی توی ذهنتون هست، بچه ها بهتر نظر خواهند داد.
موفق

2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، armanbala ، ramin_ad ، saher ، arman_m ، Solitude ، moesa7
زيادي نميشه لفتش داد!

ببخشید مگه تمام ویزا ها حتی اگه اعتبار داشته باشند خود به خود 30 سپتامبر (پایان لاتاری 2012) اعتبارشون تمام نمیشه ؟
شماره کیس: 22xxx
کنسولگری: ankara
تاریخ مصاحبه: February
تاریخ دریافت کلیرنس: 9 - may
جمع هزینه ها: ~ 5 میلیون تومن
1 نفر
تشکر کنندگان: Solitude ، moesa7
(2012-02-15 ساعت 14:02)t.azimaie نوشته:  
زيادي نميشه لفتش داد!
ببخشید مگه تمام ویزا ها حتی اگه اعتبار داشته باشند خود به خود 30 سپتامبر (پایان لاتاری 2012) اعتبارشون تمام نمیشه ؟
نه دوست عزيز.
مهلت ارائه ويزاي دايورسيتي تا پايان سپتامبره. يعني از اون به بعد ديگه پرونده سال 2012 بسته ميشه. ولي مثلا كسي كه توي سپتامبر ويزا ميگيره تا فوريه وقت داره به آمريكا وارد بشه.Tongue
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: t.azimaie ، ParsTrader ، Solitude ، moesa7
دوستان سلام میخواستم یه مشورتی باهاتون داشته باشم
بلیط تهران به واشینگتن دی سی
اول:قطر ایرلاین 2 بسته 23 کیلویی و 1 عدد 7 کیلویی داخل کابین تهران دوحه واشینگتن 1,390,700 تومان انتظار در دوحه 1:40
دوم:ترکیش ایرلاین 2 بسته 23 کیلویی و 1 عدد 8 کیلویی داخل کابین تهران استانبول واشینگتن 1,455,700 تومان انتظار در استانبول 2:50
شما باشید کدومو ترجیح میدهید با توجه به زمان پرواز و نوع هواپیما؟ قطر هواپیمای بهتر اما زمان پرواز 4 ساعت بیشتر!!!
2012AS00020XXX
اطلاع از قبولی: 2011 , 16 Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها:3 sep از طریق e mail
رسید فرمها: 3 sep تایید مدارک:27 sep
کارنت شدن: 9 oct
دریافت نامه دوم:19 DEC
مصاحبه: FEB
دریافت ویزا:یکضرب
هزینه ها:در سفرنامه اعلام کردم
بچه های مهاجرسرا خیلی مخلصیمTongue
تشکر کنندگان: arman_m ، moesa7
(2012-02-16 ساعت 02:00)emrah66 نوشته:  دوستان سلام میخواستم یه مشورتی باهاتون داشته باشم
بلیط تهران به واشینگتن دی سی
اول:قطر ایرلاین 2 بسته 23 کیلویی و 1 عدد 7 کیلویی داخل کابین تهران دوحه واشینگتن 1,390,700 تومان انتظار در دوحه 1:40
دوم:ترکیش ایرلاین 2 بسته 23 کیلویی و 1 عدد 8 کیلویی داخل کابین تهران استانبول واشینگتن 1,455,700 تومان انتظار در استانبول 2:50
شما باشید کدومو ترجیح میدهید با توجه به زمان پرواز و نوع هواپیما؟ قطر هواپیمای بهتر اما زمان پرواز 4 ساعت بیشتر!!!

با توجه به قیمت و کیفیت پروازی هواپیماهای عربی و همچنین مدت زمان ترانزیت کمتر من قطر ایرلاین رو ترجیح میدم حتی اگر مدت زمان پروازیش بیشتر باشه.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: sezar ، armanbala ، emrah66 ، MPU ، Lucky Luke ، behzad7 ، amir0_0amir ، Solitude ، moesa7 ، lot2013
آقا ترکیش رو نمیتونی با قطر مقایسه کنی ... ترکیش عالیه........... غذاش و همچنین فرودگاه آتاتورک خیلی خوبه ...............

من با هر دوش سفر کردم ولی ترکیش رو پیشنهاد میدم .

الان در هیوستون
شماره کیس :2012AS00014xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : 8 دسامبر 2011
تاریخ کلیرنس : 13 ژانویه 2012
تاریخ ویزا : 24 ژانویه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : 19 آپریل 2012
تعداد نفرات با این کیس : 2 نفر
خدایا من فدات بشم.......

تشکر کنندگان: emrah66 ، Solitude ، moesa7 ، مانترا ، goody
دوستان عزیز دروود
لازم می دونم در خصوص انتخاب ایرلاین چند نکته را جهت اطلاع بیان کنم.
ایر لاین امارات:
کیفیت عالی ، وزن بار مجاز 30 KG ، ترانزیت فرودگاهی مناسب ، پرواز هر روز ، قیمت مناسب
ترکیش ایرلاین و قطریه:
کیفیت خدمات مهمانداران و سیستم هواپیمایی در حد خوب (نزدیک به امارات) ، وزن 30 KG ، ترانزیت کمی طولانیتر از امارات ، مدت پرواز کمی کمتر از امارات ، قیمت نزدیک به امارات
پروازهای اروپایی:
آلیتالیا را هرگز هرگز هرگز انتخاب نکنید
ایرفلوت را هم پیشنهاد نمی کنم
لوفتانزا و KLM پروازهای خیلی خوبی هستند ولی بار مسافری را به 23 KG کم کردند.
ایراد دیگرشان این است که عوض کردن تاریخ بلیط جریمه زیادی دارد.

اما پیشنهاد می کنم سعی کنید مسافرتهای خارجی خود را تا جایی که امکان دارد با یک ایرلاین انجام دهید تا از مزایای بعدی ایرلاینها استفاده کنید. به همین دلیل انتخاب ایرلاینی که مرکزیتی نزدیک به ایران داشته باشد بهتر است.
شاد باشید.
CN:2012AS12000
SEND FORM:17 AUG
3ﻧﻔﺮ (فرزند 1ساله)
ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ:14 DEC
هزینه ها:6 میلیون تومان + 5078$
کلیرنس:20 JAN
ویزا:14 FEB
اولین سفر:26 FEB
تشکر کنندگان: emrah66 ، hoda2012 ، Hediyeh ، Man ، Lucky Luke ، نخجیر ، schaghayegh ، amir0_0amir ، Solitude ، moesa7 ، peyman1355 ، lot2013
سلام
حداکثر تا چند روز قبل از پایان تاریخ انقضاء ویزا باید آمریکا باشیم!؟
با تشکر فراوان از راهنمایی دوستان
تشکر کنندگان: armanbala ، Solitude ، SH1A2R3 ، moesa7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان