کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرواز تهران به لوس آنجلس
(2013-11-27 ساعت 19:51)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 17:31)zohreh36 نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 14:03)mechanicalengineer نوشته:  
(2008-10-10 ساعت 04:42)samad نوشته:  
mre نوشته: سلام.
تا اونجا که من پرسیدم از آژانس ها، به ما ها ( یعنی دارندگان ویزا ) بلیط یک طرفه ( فقط رفت ) به آمریکا نمی دهند ولو که ویزایمان مهاجرتی باشد.
بلیط یک طرفه را فقط به دارندگان گرین کارت یا پاسپورت آمریکائی می دهند.
نظر بقیه دوستان چیست؟

بله من با بلیط یک طرفه اومدم. با ایران ار تا لندن و از اونجا با ویرجین پاسیفیک تا لوس آنجلس. به قیمت فقط 845000 تومان. به نظر من این شرکت های هواپیمایی هم اصلاً بهتر و بدتر نداره. تو این اقتصاد خراب همه باید مواظب خرج کردن باشن.

دوست عزیز یه سوال دارم که تجربه شما میتونه کمک کنه ! من میخوام مثه کاری که شما کردید از تهران با ایران ایر برم به اروپا و از اونجا برم ال ای چون راستش هزینش کمتر میشه و برام مهمه ولی با چند نفر مشورت کردم میگن به خاطر اینکه
اولا بارت با ایران 32 کیلویی ووقتی اونجا پروازت عوض میکنی بار کمتری 23 کیلویی به ایرلاین خارجی میدی و این باعث میشه که جریمه بدی و ..
ثانیا در مورد اینکه باید بارتو تحویل بگیری و دوباره به ایرلاین دیگه تحویل بدی و ممکنه گم کنند و ... هم گفتند ولی بخاطر هزینش که الان فکر کنم حدود 2 تومان کمتر میشه با ایران ایر ، مردد موندم و میخواستکم ببینم اینکار چه معایبی داره و اصلا با این دو مورد بالا میرزه با ایران ایر بری و بعد از اونجا برای ال ای یا یه سرهه با یک ایرلاین مثه امارات و.. بگیری ؟؟؟
ممنون
سلام شما وقتی پرواز دومت okهست در ایران لیگ ذوم رو نشون میدهید و بار شما تا مقصد با دو چمدون میره و احتیاجی نیست که بار رو
تحویل بگیرید و مجددا به بار بدهید

اگه ایرلاینت عوض بشه چی ؟ مثلا با ایران ایر بری آلمان و از اونجا با پرواز آلمانی بری باید بارو تحویل بگیری و دوباره به ایرلاین دیگه بدی دیگه ؟
کلا نظرتون درباره این چیه
پروازهای هما که توسط شرکت دوم به آمریکا انجام میشود شامل قراردادها وکدشیرنگ هستند
و باری که شما میدهد در اصل یک شماره پرواز که به مقصد هست شامل میشود و عمل تحویل وارائه اتوماتیک انجام میشه
مثال شما پروازتون IR721 هست در بلیط شما و برچسب بار طوری بارکد زده میشودکه در عین ورود پروازLH9252مقصدواشنتگن فعال میشود(بار اتوماتیک برای اون پرواز فرستاده میشه)
پاسخ
تشکر کنندگان: amin arefi ، romance33 ، philter
ارزون ترین و راحت ترین حالت پرواز به چه صورت هست
از ایران به کشور های همسایه بعد امریکا
از ایران به کشور های اروپا بعد امریکا
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
پاسخ
تشکر کنندگان: shaghayegh
(2013-11-28 ساعت 01:25)abas_kashan نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 14:03)mechanicalengineer نوشته:  
(2008-10-10 ساعت 04:42)samad نوشته:  بله من با بلیط یک طرفه اومدم. با ایران ار تا لندن و از اونجا با ویرجین پاسیفیک تا لوس آنجلس. به قیمت فقط 845000 تومان. به نظر من این شرکت های هواپیمایی هم اصلاً بهتر و بدتر نداره. تو این اقتصاد خراب همه باید مواظب خرج کردن باشن.

دوست عزیز یه سوال دارم که تجربه شما میتونه کمک کنه ! من میخوام مثه کاری که شما کردید از تهران با ایران ایر برم به اروپا و از اونجا برم ال ای چون راستش هزینش کمتر میشه و برام مهمه ولی با چند نفر مشورت کردم میگن به خاطر اینکه
اولا بارت با ایران 32 کیلویی ووقتی اونجا پروازت عوض میکنی بار کمتری 23 کیلویی به ایرلاین خارجی میدی و این باعث میشه که جریمه بدی و ..
ثانیا در مورد اینکه باید بارتو تحویل بگیری و دوباره به ایرلاین دیگه تحویل بدی و ممکنه گم کنند و ... هم گفتند ولی بخاطر هزینش که الان فکر کنم حدود 2 تومان کمتر میشه با ایران ایر ، مردد موندم و میخواستکم ببینم اینکار چه معایبی داره و اصلا با این دو مورد بالا میرزه با ایران ایر بری و بعد از اونجا برای ال ای یا یه سرهه با یک ایرلاین مثه امارات و.. بگیری ؟؟؟
ممنون
سلام شما وقتی پرواز دومت okهست در ایران لیگ ذوم رو نشون میدهید و بار شما تا مقصد با دو چمدون میره و احتیاجی نیست که بار رو

اگه ایرلاینت عوض بشه چی ؟ مثلا با ایران ایر بری آلمان و از اونجا با پرواز آلمانی بری باید بارو تحویل بگیری و دوباره به ایرلاین دیگه بدی دیگه ؟
پروازهای هما که توسط شرکت دوم به آمریکا انجام میشود شامل قراردادها وکدشیرنگ هستند
و باری که شما میدهد در اصل یک شماره پرواز که به مقصد هست شامل میشود و عمل تحویل وارائه اتوماتیک انجام میشه
مثال شما پروازتون IR721 هست در بلیط شما و برچسب بار طوری بارکد زده میشودکه در عین ورود پروازLH9252مقصدواشنتگن فعال میشود(بار اتوماتیک برای اون پرواز فرستاده میشه)
ممنون یعنی اینکه میگن برای پرواز دوم اضافه بار میخوری صحت نداره با این شکل دیگه؟
ی سوالیم داشتم اگر بخوایم به اروپا بریم انگلس ، فرانسه و آلمان به ال ای پرواز دارن و کلا از اروپا چه پروازهایی میره؟؟؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: shaghayegh ، ebi1988
(2013-11-28 ساعت 15:00)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 14:03)mechanicalengineer نوشته:  دوست عزیز یه سوال دارم که تجربه شما میتونه کمک کنه ! من میخوام مثه کاری که شما کردید از تهران با ایران ایر برم به اروپا و از اونجا برم ال ای چون راستش هزینش کمتر میشه و برام مهمه ولی با چند نفر مشورت کردم میگن به خاطر اینکه
ممنون

ممنون یعنی اینکه میگن برای پرواز دوم اضافه بار میخوری صحت نداره با این شکل دیگه؟
ی سوالیم داشتم اگر بخوایم به اروپا بریم انگلس ، فرانسه و آلمان به ال ای پرواز دارن و کلا از اروپا چه پروازهایی میره؟؟؟
از هما باید بپرسید چون ایران ایر بار مجاز بیشتری قبول میکنه ولی لوفت هانزا کمتره (اگر در مبدا اضافه بار نخوری اونجا سیستم وزنگیری نداره چون مستقیما بارت میره برای پرواز بعدی ) (تابامروز لوفت هانزا وترکیش قرارداد دارند)
سوال دومت میخوای بمونی اروپا ویزا باید داشته باشی ولی ترانزینتی تابع قوانین خودشه.
چیزی دیگه ای که من داشتم قیمت های پرواز از اروپا به امریکا چک میکردم گرانتر بود تا خاورمیانه اگرخودتون بخرید
پاسخ
تشکر کنندگان: nasim ، shaghayegh ، amin arefi ، mechanicalengineer ، romance33 ، adonis2006
ما پرواز امارات را رزرو کردیم از دبی تا لس آنجلس 16.5 راهه خداکنه خیلی سخت نگذره البته اینم اضافه کنم که ما اول قطر گرفتیم اما چون مقصد تغییر کرد مجبور شدیم اونو پس بدیم با 50 دلار جریمه
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، adonis2006 ، philter ، مریم فتوحی
دوستان برای لس آنجلس توی تیر یا مرداد چه پیشنهادی دارید ؟
های سیزنه و قیمت بلیطا یکم بالاست کسی آؤانس مناسبی میشناسه که ازش خرید کرده باشه و
بین لوفتانزا - ترکیش - امارات - قطر کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: alitab ، adonis2006 ، philter
همیشه دوتاپرواز بقول شما کانکت در یک فروگاه انجام میشه؟
فرضا الان بلیط بخریم چه تضمینی هست تاسه ماه بعد بازهم مثلا بالوفت هانزا قراردادشون پابرجاباشه؟
اگرقراردادشون کنسل بشه میشه پوا را پس گرفت؟ یاهمش ریسکه؟
(2013-11-28 ساعت 15:51)abas_kashan نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 17:31)zohreh36 نوشته:  سلام شما وقتی پرواز دومت okهست در ایران لیگ ذوم رو نشون میدهید و بار شما تا مقصد با دو چمدون میره و احتیاجی نیست که بار رو

از هما باید بپرسید چون ایران ایر بار مجاز بیشتری قبول میکنه ولی لوفت هانزا کمتره (اگر در مبدا اضافه بار نخوری اونجا سیستم وزنگیری نداره چون مستقیما بارت میره برای پرواز بعدی ) (تابامروز لوفت هانزا وترکیش قرارداد دارند)
سوال دومت میخوای بمونی اروپا ویزا باید داشته باشی ولی ترانزینتی تابع قوانین خودشه.
چیزی دیگه ای که من داشتم قیمت های پرواز از اروپا به آمریکا چک میکردم گرانتر بود تا خاورمیانه اگرخودتون بخرید
پاسخ
تشکر کنندگان: adonis2006
سلا دوستان اگه میشه تو موضوعات زیر به من کمک کنید:
من به زودی با ویزای نامزدی وارد آمریکا میشم
1) می تونم بلیط دو طرفه با فاصله زمانی یکسال بخرم؟
2) من مقداری از وسایلم رو باید فریت کنم. اگر بخوام در آلمان یک هفته توفق داشته باشم باید وسایل فریت رو توی آلمان بگیرم و مجدد به فرودگاه تحویل بدم یا اینکه وسایلم یک راست میره آمریکا و کاری به توقف من در آلمان نداره؟
نوع ویزا:K1/ابوظبی/تاریخ مصاحبه:30Jul2013
برگه سفید!
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان پيرو سوال قبلي با توجه به ٢ استاپه بودن پرواز ما از تهران تا لس انجلس با پرواز گلف اير ما در مسير تهران- بحرين- لندن- امريكا، با چمدونهامون كاري داريم يا خودش خودكار انتقالش تو سه فرودگاه انجام ميشه و ما فقط در فرودگاه لس انجلس اونارو تحويل مي گيريم ؟ اگرنه اساتيد راهنمايي كنن لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان: adonis2006 ، philter ، Ali.re1
(2014-01-29 ساعت 14:35)mechanicalengineer نوشته:  دوستان برای لس آنجلس توی تیر یا مرداد چه پیشنهادی دارید ؟
های سیزنه و قیمت بلیطا یکم بالاست کسی آؤانس مناسبی میشناسه که ازش خرید کرده باشه و

من ترکیش رو پیشنهاد میکنم. هم ارزونتره هم مدت پروازیش کمتره.
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
پاسخ
تشکر کنندگان: shadi79 ، adonis2006 ، pey.com
دوستان عزیزی که میخوان با ترکیش به لس آنجلس سفر کنند پیشنهاد بدم ابتدا به سایت ترکیش مراجعه و بلیط رو رزرو کنند و اگه کردیت یا دبیت کارت ندارند میتونند به صورت حضوری به نمایندگی ترکیش مراجعه و اونها به قیمت روز دلار رو حساب میکنند و بلیط رو تهیه میکنند.
راستی دفتر ترکیش ایرلاین از ابتدای امسال از برج سایه روبروی پارک ملت به خیابان ولیعصر بالاتر از ونک نبش خ نگار برج نگار ط2 انتقال یافت
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
پاسخ
تشکر کنندگان: zohreh36 ، adonis2006 ، Rock ، amin arefi ، pey.com ، philter ، fatemeht2
سلام. درنظرم هست برای حدود 10 می برم... بلیطم گلف ایرو رزروه ولی هنوز کارام تمام نشده بنظرتون بخرم و اگر نتونستم جریمه تاخیرش را بدم یا دست نگهدارم کدام اقتصادی تره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-29 ساعت 15:56)rahbar نوشته:  همیشه دوتاپرواز بقول شما کانکت در یک فروگاه انجام میشه؟
فرضا الان بلیط بخریم چه تضمینی هست تاسه ماه بعد بازهم مثلا بالوفت هانزا قراردادشون پابرجاباشه؟
اگرقراردادشون کنسل بشه میشه پوا را پس گرفت؟ یاهمش ریسکه؟
(2013-11-28 ساعت 15:51)abas_kashan نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 19:51)mechanicalengineer نوشته:  اگه ایرلاینت عوض بشه چی ؟ مثلا با ایران ایر بری آلمان و از اونجا با پرواز آلمانی بری باید بارو تحویل بگیری و دوباره به ایرلاین دیگه بدی دیگه ؟
چیزی دیگه ای که من داشتم قیمت های پرواز از اروپا به آمریکا چک میکردم گرانتر بود تا خاورمیانه اگرخودتون بخرید
هر قراردادی که بین هر ایرلاینی در رابطه با شیرینگ بسته میشه دارای تایم شروع و پایانه و امکان لغو یکطرفه وجود نداره و شرکت باید پرواز جایگزین از ایرلاین ها موجود در مبدا را برای مسافر رزو کند.
زمانی یک بلیط ارزش ندارد و برگشت پول که مسافر به پرواز نرسد باقی قضایا با قرارداد مسافر و ایرلاین قابل حله
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-10 ساعت 22:32)Lady نوشته:  دوستان پيرو سوال قبلي با توجه به ٢ استاپه بودن پرواز ما از تهران تا لس انجلس با پرواز گلف اير ما در مسير تهران- بحرين- لندن- امريكا، با چمدونهامون كاري داريم يا خودش خودكار انتقالش تو سه فرودگاه انجام ميشه و ما فقط در فرودگاه لس انجلس اونارو تحويل مي گيريم ؟ اگرنه اساتيد راهنمايي كنن لطفا

سلام
بله شما بار ها رو تهران تحویل میدین، لوس آنجلس تحویل میگیرین
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
پاسخ
تشکر کنندگان: philter ، خسته از وطن
(2014-04-10 ساعت 22:49)mohsenmb نوشته:  
(2014-01-29 ساعت 14:35)mechanicalengineer نوشته:  دوستان برای لس آنجلس توی تیر یا مرداد چه پیشنهادی دارید ؟

من ترکیش رو پیشنهاد میکنم. هم ارزونتره هم مدت پروازیش کمتره.

پارسال که من میخواستم بیام امریکا امارات از همه ایرلانها بهتر بود
یعنی رتبه قیمت ها اینجوری بود
- امارات
-قطر
-یادم نیست
- ترکیش. یعنی شاخام زده بود بیرون که ترکیش از همه گرونتر بود
اونم به خاطر این بود که پارسال ما تو اوج بالا پایین شدن قیمت دلار و اوج گرونی یعنی 3600 اومدیم. ترکیش تنها ایرلانی بود که نرخ بلیط رو به نرخ دلار روز میگرفت. برای همین از همه گرون تر بود
من بلیط رفت و برگشت امارات رو گرفتم 3100000 - قطر بند3180000
اما ترکیش 3600000 بود.
شما هم خودت برو تو سایت ایرلانها ، مسیر بده با تاریخ ها بازی کن تا ببینی چه روزی رو قیمت مناسب میده.
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
پاسخ
تشکر کنندگان: mechanicalengineer ، amin arefi ، philter ، m_yek ، fatemeht2

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان