کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
در لاتاری ویزای گوناگونی ۲۰۱۳ برنده شده‌اید؟ اینجا اعلام کنید!
سلام. من برای سومین بار بود که شرکت میکردم و همون سری اول اسمم در اومد. لحظه ای که همسرم خبر رو بمن داد بانک بودم برای گرفتن مجدد دسته چک داشتم مخ متصدی بانکو میزدم که همسرم زنگ زد و بمن گفت الان حالت خوبه و من گفتم خیلی نه چون الان گرفتارم و اون گفت اخه میخوام یه خبر خوب بهت بدم و منم با کمی تاخیر گفتم بگو و اونم گفت و یه باره از جا پریدم و به رییس صندوق گفتم دسته چک نمیخوام. باورم نمیشد. خدارو شکر میکنم بخاطر لطفی که در حقم داشت. حدود دو هفته بعد فرمهامو ارسال کردم.
الانم منتظر کارنت شدن هستم. کیس نامبر من 39xx هستش. برای تمامی دوستان در مهاجرسرا ارزوی موفقیت دارم.
کیس نامبر : As39xx / تعداد افراد کیس : 2 / کارنت: 13/12/2012 / مصاحبه: 19 فوریه / کلیر 26 march / مقصد : نیوجرسی / دریافت ویزا : 11 اپریل
سلام
من هم امسال برای چهارمین بار بود که تو لاتاری شرکت می کردم و حتی فکرش رو هم نمی کردم که یه روزی برنده بشم.
تو نوبت دوم قرعه کشی هم اسمم در اومد ( 22 اکتبر ) یعنی موقعی که رفته بودم توسایت تا واسه لاتاری 2014 ثبت نام کنم.
یک نفر مجرد هستم و فرمهام رو 19 نوامبر با ایمیل فرستادم و 2 روز بعد هم تاییدش رو دریافت کردم.
کیس نامبرم هم حدود 10000 هستش!!!! (فکر کنم بالاترین کیس نامبر این فروم باشه) Big Grin
برای تمامی دوستان آرزوی موفقیت دارم.
کیس نامبر: 2013AS100## - قبولی نوبت دوم - 1 نفر - ارسال مدارک با ایمیل 19 نوامبر - مصاحبه 19 آگوست ابوظبی - آپدیت 28 آگوست - کلیر 3 سپتامبر - ویزا 12 سپتامبر - کالیفرنیا
شماره کیس:**19
تاریخ دیدن قبولی:14می
کنسولی: آنکارا
ارسال فرم اول:JUN
کارنتSEP
نامه دوم:OCT
در انتظار کلیر
تعداد:2
برای بار اول شرکت کردم و بیشتر اطلاعات لاتاری را از مهاجر سرا کسب نمودم.در زمان قبولی اصلا نمی دانستم از کجا شروع کنم.
ceac No :1900- آنکارا 2-نفر- کلیر یک نفر 12 مارچ بعد از 90روز.نفر دوم 26 اپریل بعد از 134 روز - گرفتن ویزا 3 may- مقصد LA
من تازه در این سایت عضو شدم ولی هر از چندگاهی از اطلاعات بسیار مفید این سایت استفاده کرده ام و از این بابت از مدیران و عزیزانی که همواره راهنما بوده اند تشکر می کنم
من هم برنده لاتاری سال 2013 هستم و اگه خدا بخواد فکر کنم اسفند ماه زمان مصاحبه ام باشه . کلا سه بار در قرعه کشی شرکت کردم که البته پشت سر هم نبوده و تعداد 3 نفر هستیم
شماره کیس من حدود 5000 هست و فوق لیسانس مدیریت اجرایی هستم
برای تمام برندگان آرزوی موفقیت و کامیابی می کنم
(2011-09-26 ساعت 16:46)sadafsetareh نوشته:  برای آگاهی از نتایج لاتاری 2013 فقط با مرورگر Internet Explorer به اینجا مراجعه کنید و بعد از وارد کردن Confirmation Number ، نام خانوادگی و سال تولد از نتیجه لاتاری آگاه شوید.

دوستان لطفا توجه داشته باشید که این تاپیک فقط برای اعلام اسامی افراد برنده شده ایجاد شده است. لطفا از نوشتن مطالب غیر مرتبط خودداری فرمائید.

برای تبریک به برندگان، فقط از دگمه تبریک استفاده فرمائید. ارسالهای خارج از موضوع یا حاوی پیام تبریک، تحلیل و نظریه و ... حذف خواهد شد.

به امید برنده شده همه دوستان مهاجرسرایی!

برندگان عزیز لطفا به بخش لاتاری از آغاز تا پایان ویکی مراجعه کنید : http://goo.gl/6Pykb

برندگان عزیز لطفا این موارد را اعلام بفرمایید:
- حدود کیس نامبر (از اعلام کیس نامبر دقیق و واقعی خودداری کنید)
- چند بار در لاتاری شرکت کرده اید.
سلام من هم امسال برنده شدم (البته به اسم همسرم در اومده ) تعداد دفعات شرکت کردنم زیاده یادم نیست چند بار شرکت کردم یک دورانی یک سری مدارک پست میکردیم !
کیس نامبر ما 5000 هزار هست فعلا نه کارنت شدیم نه نامه دوم بدست ما رسیده .
با این سایت خیلی جالب از همون اوایل ماه می آشنا شدم و گاهی گداری سر میزدم ولی بعنوان عضو هرگز وارد نشده بودم الان که دیگه داریم کم کم به مصاحبه و کارنت شدن نزدیک میشم نیاز اطلاعات و تجربه دوستان برام خیلی مهم و ضروری میشه در نتیجه باید بیشتر وارد مهاجر سرا بشم .
از مدیران مهاجر سرا کمال تشکر را دارم
روزگار عجیبیه
28 سالمه شیرازیم
برق خوندم سال 81 کارشناس برق قدرت دانشگاه آزاد 5 سال هست سر کارم.
از سال 1997 شاید هم قبلش که بچه بودم به صورت کاغذی بود میفرستادیم یادمه از رادیو قانون ها رو گوش میدادیم و آدرس ها رو یادداشت میکردیم و پست میکردیم تا همین 2013 ولی بازم نشد شاید طلسم شدم پناه بر خدا.پدر و مادرم سال 2008 گرین کارت گرفتن از کتگوری F4 که سنم بالای 21 بود بازم نشد الان کیسم F2B هست PD:nov2008 تا کی باید صبر کنم بازم خدا میدونه
F2B
PD:Nov 2008
Approval notice: May 2010
***** Case noSadP3AU):ABD2010
feb 2015 :NVC Welcome Letter
Interview : sep 2015
status: Admin....Pro - white paper
clearance: 19.1.2016
تشکر کنندگان: گل نهال ، honestly2002 ، moon_rose ، ani_sheiton ، ASALI ، roeentan ، kami k
(2012-08-22 ساعت 19:19)mrbonbon نوشته:  سلام به همگی
من فکر کنم بالاترین رتبه رو در دفعات شرکت در لاتاری رو دارم، یه جورایی پیر این کارشدم، امسال یازدهمین سالی بود که من شرکت کردم، و بالاخره برنده شدم. اما جالب اینه که از دوهفته مونده به اعلام نتایج یه حسی بهم میگفت ایندفعه برنده میشم....
شماره کیس:***201300001
تاریخ سورپرایز شدنم: 4 May

تبریک میگم من از 1997 تا الان دارم شرکت میکنم شاید بیش از 16 بار برام دعا کن هنوز نشده خدا بزرگه
F2B
PD:Nov 2008
Approval notice: May 2010
***** Case noSadP3AU):ABD2010
feb 2015 :NVC Welcome Letter
Interview : sep 2015
status: Admin....Pro - white paper
clearance: 19.1.2016
تشکر کنندگان: گل نهال ، DIVE ، ani_sheiton ، ASALI
تبریک میگم من از 1997 تا الان دارم شرکت میکنم شاید بیش از 16 بار برام دعا کن هنوز نشده خدا بزرگه
[/quote]
من هم از سال 1997 دارم شرکت می کنم . و امسال در اومدم . خدا رو چه دیدی شاید اینبار دیگه نوبت شما باشه . ایشـــــــــــــــــــــالله با یه عالمه انرژی مثبتتتتتتتتتتت +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Big GrinWink
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
من کجای سایت باید امضامو درست کنم ؟
کیس: 44xx
تشکر کنندگان: roeentan ، Tomas ، 2014families lottery winners
(2012-12-23 ساعت 15:55)maryami2k4 نوشته:  من کجای سایت باید امضامو درست کنم ؟
دوست عزیز وقتی تعداد ارسالهاتون به 10 تا رسید برید اینجا و امضاتون را درست کنید.
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
(2012-12-23 ساعت 16:04)el333 نوشته:  
(2012-12-23 ساعت 15:55)maryami2k4 نوشته:  من کجای سایت باید امضامو درست کنم ؟
دوست عزیز وقتی تعداد ارسالهاتون به 10 تا رسید برید اینجا و امضاتون را درست کنید.

مرسی ممنون Smile

من دفعه اولم بود توی لاتاری شرکت میکردم و سری اولم قبول شدم.
نامم 1 My اومد .
کیس نامبرم 44xx هستش.
هنوزم منتظر مرحله بدی هستم Smile
کیس: 44xx
تشکر کنندگان: el333 ، ASALI ، roeentan ، Tomas ، enchantress_boy ، 2014families lottery winners
دوستان خوبم من پزشک عمومی هستم وتا حالا بیش از ۱۵ بار شرکت کردم تا امسال خوشبختانه قبول شدم.برای همه قبولشدگان آرزوی موفقیت میکنم.
کیس نامبر5xxx
تعداد ۴ نفر
کنسولی:آنکارا
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
سلام به همگی
بار اول بود ثبت نام میکردم
شماره کیس:2013AS000043##
افراد کیس:2
رویت قبولی:2 می و فرستادن فرمها به کی سی سی:10 می
ارسال فرمها:TNT
تاریخ کارنت شدن:11ژانویه2013
تاریخ مصاحبه:
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
کیس نامبر حدود ***4
اولین بار بود که خودم ثبت میکردم و دومین سالی بود که برنده شدن برام اهمیت واقعی پیدا کرده بود
تاریخ مصاحبه: هفته دوم فوریه
مکان مصاحبه: انکارا
تعداد: 1
کیس نامبر حدود 4000
شرکت برای اولین بار
تاریخ مصاحبه 21 فوریه انکارا
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان