کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-11-05 ساعت 20:21)ســـــعید نوشته:  یعنی جای امیدی هست یانه؟
تا آخر سپتامبر 2013 کامفریمیشن نامبر را باید نگه داریم ؟!!!

سلام
خوب یه عکس از کامفریمیشن خودتون بگیرید و اونو توی ایمیل خودتون ارشیو کنید . والا یطور گفتید هر کس ندونه انگار 2 تن اجر میخوایین ارشیو کنید . با ارشیو تو قسمت ایمیل خودتون میتونید تا 50 سال دیگه هم نگه دارید بدونه اینکه نگران باشید Wink
Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rouzbehdarvishi ، bayat_r ، amir82 ، امیر مهاجر ، feligoli ، Tomas
کاش 2 تن آجر بود !
اگه آجر بود که سه سوته تو بازار آبش میکردم Smile .
شماره کیس :2014
تاریخ دریافت نامه قبولی:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
تشکر کنندگان: پدی ، Tomas ، dreamer60
(2012-11-06 ساعت 18:48)ســـــعید نوشته:  کاش 2 تن آجر بود !
اگه آجر بود که سه سوته تو بازار آبش میکردم Smile .

الان اینجوری میگی؛ اگه اسمت سپتامبر دربیاد حتی حاضر نیستی کامفریمیشنتو با 200 تن آجر عوض کنی! Wink Big Grin
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
Exclamation 
(2012-11-05 ساعت 17:16)senterstar نوشته:  سلام دوستان
ظاهرا دیگه متنهای سایت رو هم تغیر دادند شما بغیر از ایمیلهای قبلی KCCدرجواب دوستان ،جای دیگه ای از این نوشته سراغ دارید ???

DV 2013 Entrants: Please keep your confirmation number until at least September 2013, even if you were not selected on May 1, 2012........a

مجددا سلام
خودتون قضاوت کنید ببینید تو ارسال مذکور -بشماره 1838 -من چی سئول کردم ، در عوض دوستان چی جواب دادند !!! البته چقدر از جوابها تشکر هم شده !!!
من نگرانیم از اینه که دیگه پرونده نتایج قبولی سری سوم یا... برای 2013 بسته شده باشه Sad

اما ظاهرا موضوع اصلی این پست دیگه حناش رنگی نداره واسه دوستان
[font=Tahoma]خدایا آسمونت چه مزه ایه؟ما که همش زمین خوردیم ![/font]
تشکر کنندگان: Tomas ، dreamer60 ، jayjay
(2012-11-06 ساعت 23:15)senterstar نوشته:  
(2012-11-05 ساعت 17:16)senterstar نوشته:  سلام دوستان
ظاهرا دیگه متنهای سایت رو هم تغیر دادند شما بغیر از ایمیلهای قبلی KCCدرجواب دوستان ،جای دیگه ای از این نوشته سراغ دارید ???

DV 2013 Entrants: Please keep your confirmation number until at least September 2013, even if you were not selected on May 1, 2012........a

مجددا سلام
خودتون قضاوت کنید ببینید تو ارسال مذکور -بشماره 1838 -من چی سئول کردم ، در عوض دوستان چی جواب دادند !!! البته چقدر از جوابها تشکر هم شده !!!
من نگرانیم از اینه که دیگه پرونده نتایج قبولی سری سوم یا... برای 2013 بسته شده باشه Sad

برادر من شما چرا خون خودتو کثیف میکنی؟!
باید چه جوابی میدادن وقتی کسی نمیدونه واقیت چیه! مطمئن باش اگر هم کسی بگه سپتامبر قراره افراد جدیدی اعلام بشه یا بگه قرار نیست اعلام بشه فقط نظر شخصی خودش رو گفته (چون خود بالادستی های لاتاری هم نمیدونن دارن چیکار میکنن!! هر روز چیز جدیدی اعلام میشه!).
فقط تنها راه عاقلانه اینه که کانفرمیشن رو نگه داریم تا سپتامبر (که همه ما هم توی پست های اخیر راجب همین موضوع حرف زدیم).
شما هم نگرانیت بی مورده؛ 2 مرحله اصلی اعلام نتایج 2013 اومد و شما هم سپریش کردی، بهتره امید به این مرحله 3وم کذایی نبندی که معلوم نیست اگه باشه چند نفر رو بخوان اعلام کنن!
Wink
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: safajoo ، امیر مهاجر ، Saeedv13 ، Tomas ، itsmasoud ، barooni_sho
(2012-11-06 ساعت 23:15)senterstar نوشته:  مجددا سلام

دوست عزیز،
کسی جواب شما رو نداد اصلا. هر کس پست خودش رو گذاشته یا جواب فرد دیگری رو داده.
اگر کسی جواب شما رو بده مثل الان من میشه و پست شما اون بالا نقل قول میشه.
تشکر کنندگان: reyhaneh_h ، Saeedv13 ، Tomas ، itsmasoud
بچه ها خبر خوب دارم براتون تا 3400 کارنت کردن مبارکتون باشه
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: senterstar ، refiusa ، Tomas ، sadeghi897
سلام بچه ها واسه من کماکان پیغام قبلی میاد نمی دونم چرا؟؟
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time.
تشکر کنندگان: senterstar ، Tomas
خوب معلومه پیغام قبلی میاد نتایج اعلام شده همون 22 اکتبر و شما قبول نشدین، امیدوارم باز دوباره اعلام بشه واسه 2013 ایها
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، feligoli ، ani_sheiton ، Tomas ، sadeghi897
سلام کسی از دوستان از قرعه کشی بلو کارت (لاتاری اروپا) اطلاعی داره لطفا اطلاع رسانی شود. با تشکر
تشکر کنندگان: Tomas
سلام خسته نباشید
دوستان عزیز کانفرمیشن نامبرتونو تو کدوم سایت چک کردید برای ۲۲ اکتبر؟

ممنون از دوستان
(2012-11-13 ساعت 23:04)elham63 نوشته:  سلام خسته نباشید
دوستان عزیز کانفرمیشن نامبرتونو تو کدوم سایت چک کردید برای ۲۲ اکتبر؟

ممنون از دوستان
https://www.dvlottery.state.gov/ESC/
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
eyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
تشکر کنندگان: farshid.70 ، Tomas
(2012-11-12 ساعت 17:46)siavash64 نوشته:  سلام کسی از دوستان از قرعه کشی بلو کارت (لاتاری اروپا) اطلاعی داره لطفا اطلاع رسانی شود. با تشکر

سلام
جريان اين blue card ( لاتاري اروپا ) چيه ؟
مثل لاتاری آمریکاست ولی شامل اتحادیه اروپاست.
تشکر کنندگان: lilistar1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان