کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
بدون شرحWink

Dear Sir / Madam

MORE THAN ONE MONTH AGO,I have posted the forms, photographs and barcode sheet.
Please inform me, that have my documents been received and are they acceptable for the continuation of my visa processing?
Sincerely,

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of August to locate the current numbers being processed.

سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، ASALI ، mehdiii ، Stella ، shaso

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of each month to locate the current numbers being processed.

این پاسخی است که KCC به من داده.البته بعد از چهار هفته از ارسال فرمها.

کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: lilistar ، mehdiii ، امیر مهاجر ، Stella ، ali234
(2012-06-13 ساعت 19:54)Stella نوشته:  
(2012-06-10 ساعت 08:24)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-06-09 ساعت 22:23)Stella نوشته:  
(2012-06-09 ساعت 21:08)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-06-09 ساعت 19:56)Stella نوشته:  سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید , من برای اینکه ببینم مدارکم رسیده این ایمیل رو با فرمتی که از توی همین تاپیک دیدم ارسال کردم به این صورت :

Subject: Please acknowledge the receipt of my documents

Case Number: 2013AS00003****
FIRSTNAME: ****
LASTNAME: ****
Date of Birth: (mm/dd/yyyy)
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir / Madam
I have posted the documents, photographs and bar code sheet by TPG post with No. **** The shipment delivered on May.31.2012 and signed by T CAMPBELL Please confirm it if my documents have been received and are acceptable for the continuation of my visa processing.

Kind Regards,
name

حالا KCC این جوابو داده :
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov
Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

Privacy/PII
This email is UNCLASSIFIED.

دوستان میشه لطف کنید بگید چه ایرادی داشتم و باید چه کار کنم , وقعا" ممنوم
سلام دوست عزیز
منظورشون اینه که اطلاعاتی که ارسال کردی اشتباه، فکر کنم کیس نامبر اشتباه زدی! عدد آخر کیس نامبرت 5 رقمی ؟ چون کیس نامبر یک عدد 14 رقمی.
چک کن، احتمالا تنها اشتباهت همین باشه.
موفق باشید

خیلی ممنون از جوابتون دوست عزیز , بله 14 رقمی هست و بعد از اون 4تا 0 یک عدد 4 رقمی هست , کیس نامبرو درست زدم , به نظر شما منظورش اینه که ایمیل رو دوباره بفرستم؟ یا مدارک پست شده اشکال داشته :-( یعنی فرمت ایمیل رو درست زدم؟

دوست عزیز
به نظر من که منظورش اطلاعات ایمیل ارسالی شماست، فکر میکنم اگر فرم هاتون اشکالی داشته باشه نوع جوابشون متفاوت از این ایمیلِ ، دوباره اطلاعات چک کن ، بخصوص تاریخ تولد و اسم و ... میخوای از فرمت زیر استفاده کن، کمی کامل تر به نظر میاد :
Case Number: 2013AS0000****
First name: *****
Last name: *****
Year of Birth: mm/dd/yyyy
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
امیدوارم به چک مجدد بتونی جواب بگیری

دوستان من 3 بار ایمیل زدم با اطلاعات کاملا" درست و فرمت درست و هر 3 بار KCC این جواب رو میده : Thank you for your inquiry.
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

به نظر شما من باید چیکار کنم خیلی نگران هستم که نکنه مدارکم ایراد داره :-( ممنون میشم راهنماییم کنید

رفیق منم همین مشکل داشتم تاریخ تولد یه روز اشتباه زده بودم تو ثبت نام درست کردم اوکی شد
یا فامیلت مشکل داره یا تاریخ تولد یا یکی از موارد سرتیتر
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، Stella
سلام با کی سی سی همین الان تماس گرفتم مدارکم با تی ان تی فرستادم ۴ جون رسیده بود مدارکم تایید شده بود خدا را شکر
یه خبر هست که توی بحث انتظار برای مصاحبه مطلبشو میذارم
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii
سلام دوستان .کسی از گیلان اینجا برنده لاتاری هستش؟
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان:
(2012-06-26 ساعت 23:33)armin1 نوشته:  سلام دوستان .کسی از گیلان اینجا برنده لاتاری هستش؟

لطفا به جدولی که در امضای بنده لینکش هست مراجعه کنید
فکر می کنم هم استانی داشته باشید اینجا Wink
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، armin1 ، hamedhamed ، byousefi_p
سلام دوستان
آدرس کی سی سی اینه؟ چون فردا میخوام مدارک رو پست کنم، و اینکه مدارک فقط 2 تا فرم ها و 2 قطعه عکس هست؟

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A
2013AS6xxx /٢ نفر مادر و پدرم
کنسولگری: تغيير از آنكارا به ايروان March10 تاييد دريافت March1
كلييرنس ٤٣ روز
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-06-27 ساعت 02:06)zina s نوشته:  سلام دوستان
آدرس کی سی سی اینه؟ چون فردا میخوام مدارک رو پست کنم، و اینکه مدارک فقط 2 تا فرم ها و 2 قطعه عکس هست؟

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A
2 سری فرم ۲۳۰ پر کنید یکی پدر یکشو مادر۱ فرم ۱۲۲ برنده لاتاری پر کنه ۱ کپی از فرم کیس نامبر هر دو صفحه هرنفر ۲ عکس ۵*۵
آدرس توی فرم کیس نامبر اون بالاشه
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mehdiii ، zina s ، امیر مهاجر ، hamedhamed

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A

سلام
به نظر من با ایمیل بفرستین هم زودتر می رسه دستشون هم دردسرش کمتره و هم هزینه ای نداره من خودم همین کارو کردم
به این آدرس: kccdv@state.gov
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، zina s ، hamedhamed
(2012-06-27 ساعت 11:35)khmp نوشته:  

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A

سلام
به نظر من با ایمیل بفرستین هم زودتر می رسه دستشون هم دردسرش کمتره و هم هزینه ای نداره من خودم همین کارو کردم
به این آدرس: kccdv@state.gov

فرم ها+ عکس + برگه دارای بارکد قبولی شما
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، zina s ، hamedhamed

When inquiring about the status of your case, you must provide your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information.

It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email. If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from http://www.travel.state.gov/visa/frvi/fo..._1342.html.

Mary

Support Contractor - Serco Inc.

CA/VO/KCC

Diversity Visa Unit

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
این یعنی چی لطفا کمک کنید

تشکر کنندگان:
(2012-06-27 ساعت 15:33)sahels70 نوشته:  Thank you for your inquiry.

When inquiring about the status of your case, you must provide your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information.

این یعنی چی لطفا کمک کنید
یعنی اگه میخواید با KCC در تماس باشید و سوالی بپرسید باید اسم و فامیلتون؛ کیس نامبرتون و تاریخ تولدتون رو اول ایمیل بنویسید
یادتون باشه اسم و فامیل و کیس نامبرتون رو از روی برگه قبولیتون بزنید و تاریخ تولدتون رو هم با فرمت (MMDDYYYY) بنویسید بعد سوالتون رو بپرسید
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، zina s
(2012-05-29 ساعت 13:30)rahmani.usa نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 10:26)mlo نوشته:  سلام دوستان . من تو کلیه فرمها قسمت petitioner رو N/A نوشتم. می خواستم ببینیم باید حتماً باید KCC مکاتبه کنم یا نه؟ نمونه مکاتبه چه جوری باید باشه؟ آیا مشکلی پیش می اد؟

اگر برنده لاتاری هستی کار درستی کردی باید N/A میزدی ( قسمت 39 از فرم شماره DS230 partII) که زدی .این قسمت مربوط به بچه های لاتاری نمیشه.

man form-hamo ba komake kasi ke salhast Amrica zendegi mikone por kardam , va in ghesmato (ghesmate 39 az forme DS230 partII) ro moshakhasate khodam ke barande hastam ro por kardam, yani bayad N/A mizadam??? hala bayad che kar konam? Sad
شماره کیس:2013AS00008xxx/کنسولگری:آنکارا/ارسال فرمهای سری اول: 20 MAY/افراد منظور در کیس :1/ تاریخ مصاحبه: 26 جون/آپدیت:26&27جون، 3جولای، 6&7&12&14 و آخریش هم 16 آگوست و کلیر :-)
تشکر کنندگان:
(2012-06-28 ساعت 02:40)rose_2000 نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 10:26)mlo نوشته:  سلام دوستان . من تو کلیه فرمها قسمت petitioner رو N/A نوشتم. می خواستم ببینیم باید حتماً باید KCC مکاتبه کنم یا نه؟ نمونه مکاتبه چه جوری باید باشه؟ آیا مشکلی پیش می اد؟

اگر برنده لاتاری هستی کار درستی کردی باید N/A میزدی ( قسمت 39 از فرم شماره DS230 partII) که زدی .این قسمت مربوط به بچه های لاتاری نمیشه.

man form-hamo ba komake kasi ke salhast Amrica zendegi mikone por kardam , va in ghesmato (ghesmate 39 az forme DS230 partII) ro moshakhasate khodam ke barande hastam ro por kardam, yani bayad N/A mizadam??? hala bayad che kar konam? Sad

دوست عزیز بهتون توصیه می کنم حتما تاپیکها را مطالعه بفرمایید. به شما به شدت در پر کردن فرمها کمک میکنه و دیگه اینکه با اطلاعاتی که بدست میارین میتوانین با خیال راحت و بدون استرس فرمهاتون را پر کنید..و میبینید که سوال شما بارها و بارها پرسیده شده و جوابش هم اینه که باید اسم و آدرس برنده ی اصلی را بنویسید.آن شخص درست راهنمایی کردن(به نظر من با خواندن یک پست هیچ وقت سریع تصمیم گیری نکنید و نگران نشوید و بیشتر جستجو کنید. )
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: mehdiii ، امیر مهاجر ، zina s ، rose_2000 ، pooya.n ، moti1369
(2012-06-28 ساعت 02:40)rose_2000 نوشته:  

درست پر کردی مشکلی نیست !
**CN:2013AS0000*0
رویت قبولی :3 می 2012
ارسال فرمهای سری اول: 20 می-ارامکس
دریافت تاییدیه دریافت:
سفارت : انکارا
مصاحبه: انشالا..
افرادکیس: 1
هزینه ها :10تومان عکس+ 55تومن ارسال+70 تمدید پاس 
تشکر کنندگان: mehdiii ، امیر مهاجر ، zina s ، rose_2000 ، pooya.n

کاربران در حال بازدید این موضوع: