کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سن حوزه، سیلیکون ولی، ایالت کالیفرنیا
(2016-07-11 ساعت 19:27)pupak نوشته:  سلام دوستان.عزیزانی که تجربه گرفتن آی دی از dmv را دارند ، آیا باید برای گرفتن آی دی حتما خونه اجاره کرده باشیم یا با آدرس هتل هم می شه ای کار رو کرد؟

سلام

شما اگر در حال حاضر آمریکا هستی میتونی بری یه صندوق پستی اجاره کنی از USPS و شماره صندوق پستی رو بدی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-29 ساعت 10:12)look98 نوشته:  سلام دوستان ایرانی
وقتتون بخیر
می خواستم اگه میشه درباره وضعیت کار در سن خوزه راهنماییم کنید
برای کسایی که تازه وارد آمریکا و سن خوزه شدن معمولا چه کار هایی پیدا میشه؟
حقوق هاشون چقدره؟
سوال بعدم هم اینه که چطوری می تونیم کار هایی که در اون ها تخصص داریم پیدا کنیم؟مثل مشاغل مربوط به شبکه و سخت افزار
دوستان اگر سایتی میشناسن معرفی کنن
متشکر

سلام
برای کسی که وارد آمریکا میشه کارهای متفاوتی میتونه انجام بده که ممولا اینجا از 10 تا 25 دلار بسته به نوع کارش.
وضعییت کار آی تی تو Silicon Valley برای رشته کامپیوتر خوبه ولی به شرط داشتن معلومات. شما لطفا این سایتهایی که بهتن میگم رو برین تخصص مربوطه رو انتخاب کنید و job description رو چک کنید و ببینید چقدر از مواردی که اونها تو اون شغل خواستن را دارید و اینکه حداقل خودتون متوجه میشید که در چه سطحی هستین و باید در چه زمینه ای معلومات رو ارتقا بدین.
http://www.linkedin.com
//http://www.indeed.com
http://www.monster.com/
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
سلام
دوستانی که برای اول دسامبر 2016 جایی برای اجاره دارند لطفا خبر بدهند
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
از دوستانی که ساکن سن خوزه هستن می خواستم ببینم اگه میشه یکم درباره این شهر بهم اطلاعات بدن
از دوستان اگر کسی هست لطفا به من پیام بدن
متشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-02 ساعت 09:33)look98 نوشته:  با سلام
از دوستانی  که ساکن سن خوزه هستن می خواستم ببینم اگه میشه یکم درباره این شهر بهم اطلاعات بدن
متشکر

از نظر اب و هوا معمولا گرمه ، بيشتر شركتهاي اي تي اونجا هستند و به همين دليل اجاره خونه خيلي بالاست . حمل ونقل عمومي خيلي خوبي نداره البته باس داره كه VTA ميگن ولي خيلي نميشه روش حساب كرد و اگه ميخوايد اون سمت زندگي كنيد حتما ماشين لازم داريد
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-28 ساعت 09:34)shezem1974 نوشته:  سلام
دوستانی که برای اول دسامبر 2016 جایی برای اجاره دارند لطفا خبر بدهند

كدوم شهر ؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستانی  که ساکن سن خوزه هستن می خواستم ببینم اگه میشه یکم درباره این شهر بهم اطلاعات بدن
متشکر

سلام دوست عزیز.آگه راهی سن خوزه هستین بهتون هشدار بدم قیمت مسکن خیلی بالاست.به نظر من در دو صورت سن خوزه خوبه یا اینکهIT کار باشین یا دانشجو در غیر این صورت دوست عزیز عمر و وقتتان و تلف کردین.
اجاره خونه جاهای معمولی ۱ خوابه از ۲۰۰۰ شروع میشه بیشتر جاها کولر هم نداره و محله مناسب نیست و برای خرید ۱ آپارتمان کوچک از ۳۵۰ هزار دلار شروع میشه.
اتوبوس و حمل و نقل داخل شهر کشکه.حالا با این شرایط آگه باز هم اطلاعات بیشتری احتیاج داری در خدمتیم.
شرمنده ۱ مقدار صریح بودم کاش ۱ نفر قبل از اینکه ما بیایم سن خوزه اینجوری به ما میگفت.
فقط همین بگم خیلی جاها توی آمریکا بهتر از سن خوزه و کالیفرنیا هست.
دوستان گول تبلیغات را نخورن.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: soufia ، Plano ، copol ، Essy
(2016-10-02 ساعت 21:52)alireza62 نوشته:  
متشکر

سلام دوست عزیز.آگه راهی سن خوزه هستین بهتون هشدار بدم قیمت مسکن خیلی بالاست.به نظر من در دو صورت سن خوزه خوبه یا اینکهIT کار باشین یا دانشجو در غیر این صورت دوست عزیز عمر و وقتتان و تلف کردین.
اجاره خونه جاهای معمولی ۱ خوابه از ۲۰۰۰ شروع میشه بیشتر جاها کولر هم نداره و محله مناسب نیست و برای خرید ۱ آپارتمان کوچک از ۳۵۰ هزار دلار شروع میشه.
اتوبوس و حمل و نقل داخل شهر کشکه.حالا با این شرایط آگه باز هم اطلاعات بیشتری احتیاج داری در خدمتیم.
شرمنده ۱ مقدار صریح بودم کاش ۱ نفر قبل از اینکه ما بیایم سن خوزه اینجوری به ما میگفت.
دلیل اینکه سن خونه برای دانشجویی خوبه چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، Essy
(2016-10-03 ساعت 15:59)soufia نوشته:  
(2016-10-02 ساعت 21:52)alireza62 نوشته:  
متشکر

دلیل اینکه سن خونه برای  دانشجویی خوبه  چیه؟
سلام دوست عزیز.
منظور من این بود که اگه رشته تحصیلی مورد علاقتون توی هیچ جای دیگه نیست فقط مجبور بیاین سن خوزه اشکال نداره چون میدونید موقعی هست.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: copol
(2016-10-03 ساعت 19:52)alireza62 نوشته:  
(2016-10-03 ساعت 15:59)soufia نوشته:  
(2016-10-02 ساعت 21:52)alireza62 نوشته:  سلام دوست عزیز.آگه راهی سن خوزه هستین بهتون هشدار بدم قیمت مسکن خیلی بالاست.به نظر من در دو صورت سن خوزه خوبه یا اینکهIT کار باشین یا دانشجو در غیر این صورت دوست عزیز عمر و وقتتان و تلف کردین.
دلیل اینکه سن خونه برای  دانشجویی خوبه  چیه؟
سلام دوست عزیز.
منظور من این بود که اگه رشته تحصیلی مورد علاقتون توی هیچ جای دیگه نیست فقط مجبور بیاین سن خوزه اشکال نداره چون  میدونید موقعی هست.

من رشته تحصیلیم و تخصصم سخت افزار هستش خودم خیلی تحقیق کردم درباره سن خوزه یه جورایی مهد تکنولوژی دنیاست چون شرکت های کامپیوتری زیادی اونجا هستش
به نظرت میشه در این شرکت ها کار پیدا کرد؟
پاسخ
سلام به همه
من مدتي هست ساكن mountain view شدم
ايا بايد سوالاتم رو توي فروم سن خوزه بپرسم؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، sadeghi897
دوستان سلام
من دارم برای ۱-۲ ماه دیگه برنامه ریزی میکنم که سن حوزه باشم
شغل مورد نظرم هم ios- swift developer هستش البته تجربه ام تو این زمینه خیلی زیاد نیست ولی تا اون موقع که بخوام وارد بشم چندتا app تو store خواهم گذاشت البته تجربه برنامه نویسی جاوا و مدیریت پروژه ام خوبه
الان که تو dice, indeed  میگردم فرصت های شغلی iOS developer خیلی خوب بنظر میان. حقوق پایه تقریبا از 70k شروع میشه و تعداد شغل ها هم مخصوصا تو محدوده bay area خوبه. اینقدر خوب بنظرم میاد که شک برانگیز شده برام
حالا سوالم اینه که یه swift developer با داشتن مثلا ۵ تا app تو store و مثلا با دانلود ۲۰۰۰ تا دانلود و زبان قابل قبول ( آیلتس 6.5) شرایط کار پیدا کردنش چطوریه بنظرتون ؟ چقدر طول می کشه کار پیدا کنه ؟ با چه حدود حقوقی میتونه شروع کنه ؟  چه تخصص های بیشتری الزامیه یا پیشنهاد میکنید تو این چندماه اضافه کنم ؟
مرسی که وقت و انرژی میذارید اینجا و ببخشید که زیاد سوال پرسیدم .
پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghi897
سلام
برای ارسال داروهای عادی (ویتامین) به ایران چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟ کدام پست قبول میکنه و آیا اعتمادی هست که برسه؟ و ایا روش دیگری هست؟ مثل ایمیل لیست یا گروهی در فیسبوک که مسافران ایران حاضر باشند اگرچه در قبال مبلغی زحمت بسته رو بکشن؟
ممنون
پاسخ
دوستان وققتون بخیر
من برای کار uber سوال کردم یکی از دوستان گفت باید حداقل یک سال از ورود بگذره تا بتونم این کار انجام بدم
درسته ؟
من و همسرم مهندس برق هستیم و با سابقه زیاد در زمینه اسمبل برد های الکترونیکی DIP -Smd و جویای کار
ممنون میشم کمکی برای پیدا کردن شغل به ما کنید
موفق باشید
***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-21 ساعت 17:01)Hamed_402 نوشته:  دوستان وققتون بخیر
من برای کار uber سوال کردم یکی از دوستان گفت باید حداقل یک سال از ورود بگذره تا بتونم این کار انجام بدم
درسته ؟
من و همسرم مهندس برق هستیم و با سابقه زیاد در زمینه اسمبل برد های الکترونیکی DIP -Smd و جویای کار
ممنون میشم کمکی برای پیدا کردن شغل به ما کنید
موفق باشید

اگر زبانتون متوسط باشه و کارتون و رزومه تون خیلی خوب باشه توی زمینه خودتون میتونید کار پیدا کنید فقط باید تا میتونید اپلیکیشن بزارید و زنگ بزنید بهشون.

در مورد uber من جایی ندیدم که نوشته باشه یکسال باید گذشته باشه از ورودتون اما احتمالش هست که یک سال باید گذشته باشه از گرفتن گواهی نامه تون.... اما در کل uber کمپانی خوبی نیست برای کار کردن ... منظور بنده اصلا این نیست که رانندگی بده بنده دقیقا دارم به uber اشاره میکنم به نظر بنده تاکسی یا کامیون روندن بهتره تا uber یکم اگر به policy هاش نگاه کنید متوجه میشید چرا ... میتونید این فیلم رو هم ببینید https://www.youtube.com/watch?v=fgQPj90OrQE و متوجه میشید چرا بنده فکر میکنم uber خوب نیست
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، nora ، sadeghi897 ، Arash79

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان