کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
با اینکه کلیر نشدم اما امروز رفتم بلیت وهتل وویزا برای 15 سپتامبر گرفتم.حداکثرش اینه که تا آخر ما ه میمانم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: azar1348 ، ali_gh ، kasrafo ، morvarid1364 ، shiraz mamali ، behfaza
سلام
اگه کسی الان اماراته و فردا میخواد بره ابوظبی سفارت با شماره همسرم تماس بگیره که سرویس مناسب در بیاد 0559255140 الان دو تفر هستن
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: پدی ، ali_gh ، morvarid1364 ، behfaza
بلیط دبی گیر نمیاد بچه ها چیکار کنیم؟
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
(2013-09-03 ساعت 00:27)پدی نوشته:  اقا یک پای مسافرت برای 15 سپتامر می خوام

شما دعا کن کلیر شم خودم پای سفر میشم فعلا تو آمپاسم
پ چرا این تاپیک اینقدر سوت و کوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big Grin
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، saeid-ss ، shiraz mamali ، پدی ، azar1348 ، reza_top60 ، behfaza
(2013-09-06 ساعت 23:06)ali_gh نوشته:  پ چرا این تاپیک اینقدر سوت و کوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big Grin
آخه دوست عزیز کسی مثل منو تو کلیرنس مجدد نخوردهSad
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: roeentan ، morvarid1364 ، azar1348 ، ali_gh ، reza_top60 ، behfaza
دوستان سلام

ماهم کلیرنس خوردیم، اما از اونجایی که واقعا این مدت درگیر بودیم، نشد سفرنامه بنویسم فعلا،

اما حتما این کارو می‌کنم، اما فعلا بذارید جواب این کلیرنس بیاد که حالمون خیلی‌ گرفتست. الان ۲ هفته از مصاحبه میگذره . اما دریغ از یدونه آپدیت ، خدا کنه این انتظار سریعتر تموم شه، دعا کنید Sad
کیس نامبر :2013AS000100xx • ارسال مدارک : oct • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری:ابوظبی • تاریخ مصاحبه : هفته اخر aug Shy • مقصد: ؟ Cool
تشکر کنندگان: پدی ، morvarid1364 ، behfaza
(2013-09-08 ساعت 11:46)fereshtehind نوشته:  دوستان سلام

ماهم کلیرنس خوردیم، اما از اونجایی که واقعا این مدت درگیر بودیم، نشد سفرنامه بنویسم فعلا،

اما حتما این کارو می‌کنم، اما فعلا بذارید جواب این کلیرنس بیاد که حالمون خیلی‌ گرفتست. الان ۲ هفته از مصاحبه میگذره . اما دریغ از یدونه آپدیت ، خدا کنه این انتظار سریعتر تموم شه، دعا کنید Sad
سلام عزیزم
ما دعا میکنیم شما یک توضیح مختصر از قسمت مصاحبه بده تا بچه های اکتبری بدونند چه کار باید بکنند
ممنون
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: پدی ، morvarid1364 ، behfaza
بعد ۵ روز که از تحویل پاسپورتم گذشت.. امروز ایشود شدم
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: aghaghia ، roeentan ، پدی ، EKAM ، morvarid1364 ، behfaza
(2013-08-27 ساعت 19:29)persheng نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 18:39)afshin sadeghi 2 نوشته:  کسی این تجربه رو داشته که بعد از کلیر شدن خودش واسه گرفتن ویزا اقدام نکرده باشه و مثلا خانم ملیکا واسشون این کارو کرده باشن؟؟؟

دوست عزيز ويزاي ما رو خانم مليكا و برادرشون گرفتن،و هيچ مشكلي هم نبود ،چون اگه خودمون ميخواستيم بگيريم دير تر ميشد و بايد بليط هواپيما رو تغيير ميداديم و هزينه هاي ديگر هم شامل ميشد،از جمله هتل...
خودتون تصميم بگيرين،موفق باشين.

خانم مليكا براي بردن ايوظبي خيلي كمك هستن وقيمت مناسبتري نسبت به بقيه دارن اما براي تحويل ويزا و مدارك خانم مليكا به من روز چهارشنبه گفتن كه من برات ميگيرم باسد تا دوشنبه صبر كني ولي من قبول نكردم همه كاراشو خودمكردم مدارك و ويزامم روز شنبه يعني دو روز زودتر از اونچه كه خانم مليكا گفته بودن رسيد پست آفيس خرجشم فقط رفتن تا اونجا بود كه اونم با مترو حل بود پول اضافي هم ندادم الانم چهار ماهه كه زندگي جديدمو اينور آب شروع كردم . از چيزي نترسيد . موفق باشيد
تشکر کنندگان: پدی ، morvarid1364 ، reza_top60 ، behfaza
سلام دوستان من دیروز پاسامونو تحویل سفارت دادم گفتن یه هفته دیگه امادستجTongue
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: 5ina ، morvarid1364 ، roeentan ، aghaghia ، parastoo500 ، behfaza ، EKAM ، ali_gh
سلام. همین نیم ساعت پیش ویزامو گرفتم
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
(2013-09-09 ساعت 14:33)mahsa3017 نوشته:  سلام دوستان من دیروز پاسامونو تحویل سفارت دادم گفتن یه هفته دیگه امادستجTongue

هميشه ميگن يك هفته . من چهارشنبه دادم سفارت شنبه صبح پاسمو از پستخونه گرفتم. هر لحظه ايميلتونو چك كنيد بخصوص قسمت جانك چون براي دوست من رفته بود اون قسمت تا يك هفته فكر ميكرد كه نرسيده.
تشکر کنندگان: mahsa3017 ، behfaza ، EKAM ، morvarid1364 ، honey rahmati
(2013-09-09 ساعت 17:51)afshin sadeghi 2 نوشته:  سلام. همین نیم ساعت پیش ویزامو گرفتم

به به مبارک باشه
تشکر کنندگان: afshin sadeghi 2 ، behfaza ، ali_gh ، morvarid1364
دوستان برای رفتن به ابوظبی با اتوبوس کجا باید رفت؟
کیس نامبر 2013as10xxxx __ا__ سفارت ابوظبی __ا__ یک نفر __ا__ تاریخ مصاحبه هفته آخر آگوست __ا__ برگه سفید __ا__ سه بار آپدیت __ا__ کلیر بعد از 17 روز Big Grin __ا__ مقصد : لس آنجلس
تشکر کنندگان: fereshtehind ، ali_gh ، morvarid1364 ، behfaza ، پدی ، philter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان