کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
همسفر و شریک زندگی در آمریکا
سلام.
فکر میکنید در ایران ازدواج کردن بهتره یا آمریکا.دلیلشو هم بگید لطفا.
تشکر کنندگان:
سلام.
بهر حال اگه دیدمون مثبت باشه میشه یک اتفاق مقدس مکمل خدمات این سایت باشه.
بله دیدمون مثبت باشه و توکل به خدا کنیم میتوانیم کیس ازدواج و شریک زندگی و یا یک همسفر را اینجا پیدا کرد.
شما نظرتون چیه؟
برنده لاتاری 2008 - بدنبال یک همسفر و یا شریک زندگی.
تشکر کنندگان: mahdis
من به مسائل نامزدی آشنا نیستم
اگه بخوام با ویزای نامزدی برم ، جایی ثبت میشه(شناسنامه) اگه ازدواج نکنم و بر نگردم چی میشه؟؟
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان:
جایی ثبت نمیشه ویزای نامزدی ولی اگه ازدواج نکنی باید برگردی مگر اینکه بخوای قاچاقی واسه چند سال بمونی که خیلی زمان میبره .
تشکر کنندگان: usa.lover ، idn
یه زن خوب گرین کارت دار هم به ما بدید Tongue
تشکر کنندگان: usa.lover
(2010-03-18 ساعت 19:11)idn نوشته:  اگه بخوام خدایی نکرده قاچاقی زندگی کنم ، چه امکاناتی نمی تونم داشته باشم؟

بهتره بپرسی چه امکاناتی میتونم داشته باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچی دوست عزیز هیچ امکاناتی نمیتونید داشته باشید...نه میتونید خونه اجاره کنید...نه میتونید حساب بانکی داشته باشید...نه میتونید ماشین داشته باشید ...نه میتونید بیمه داشته باشید....نه میتونید درس بخونید ...نه میتونید کار کنید....خب این دیگه چه زندگی میشه؟
اینجا خیلی ها بر این عقیده هستند که تازه وقتی گرین کارت بگیری میائی روی آب نفس میکشی ..دیگه چه برسه به زندگی غیر قانونی....
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: sh-b ، ساشا ، idn ، admin ، ChairMan ، SamiraN ، nnazi_2005 ، rs232 ، shahram1347 ، Behinaz ، mehran61
راجع به ازدواج سوری چطور؟
شنیدم 21 ماه باید با هم زندگی کنیم بعد گرین رو میدن؟
ولی تو شناسنامه ثبت میشه دیگه؟؟یکی از دوستانم برای سوئد با 20 میلیون این کار رو انجام داد(تازه سوئد نه آمریکا)
بحث زندگیه به نظر من ارزش داره ، برای آمریکا حتی 2 برابر اون پول ^
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان:
سلام.
سعی کنید از راه قانونی اقدام کنیدوذهنتون رو به خلاف سوق ندید.
تشکر کنندگان: sh-b ، WIKIMAN ، soroush2031 ، Behinaz ، mahdis
سلام.سال نو بر همگی مبارک/
امیدوارم در سال جدید بخت بعضی ها باز بشه و بعضی ها هم به محبوب خود برسند.
ازدواج سوری هم کاملا قانونی هست Smile
فقت بعد یه مدت طلاق میگیرید
فکر میکنم "صوری" درست باشه!
Superficial Wedding میشه، اگر اشتباه نکرده باشم!
فقط هم همینطور Wink
به نظر من برای کسی مثل من که جونش به لبش رسیده، ازدواج صوری هیچ مشکلی نداره!
اگر میتونید راه قانونی رو دنبال کنید، بهتره ازدواج صوری نکنید! چون نیمه قانونیه!
بچه هایی که با لاتاری رفتن آمریکا، همه میگن اینکار رو نکنید!!! ولی مثل اینکه روزهای قبل از مهاجرتشون رو یادشون رفته! برای ماها ازدواج صوری یک نعمته! البته اگر بتونید درست و حسابی و روی اصول پیگیری اش کنید!
تشکر کنندگان: laili ، idn ، sh-b ، kavoshgarnet ، OverLord ، mehran61
این usalover شخصیت آیدل منه Big Grin
جفتش رو تو گوگل دیدم (کلی تو گوگل سرچ کردم) سوری ، صوری
اصلا واسه ما اگه خدایی نکرده لاتاری قبول نشیم ، واجبه
شما خودت و زندگیت رو نجات میدی ، خودش کار خیره
حالا اگه کسی برای نامزدی یا ازدواج هست خبر بده ، اگه شرایط خاصی هم داشت یه جوری توافق می کنیم
این کارو نکنید.
خانه دوست کجاست...
تشکر کنندگان:
سلام.
توجه کنید از هول یا حول حلیم توی دیگ نیفتید.
مخصوصا خانمها توجه کنند.
تشکر کنندگان:
بسم رب الشهدا و صدیقین

از :بازرسی سایت ها(NAV!D)
به :کاربران مومن و با خدا

با سلام و صلوات بر روح پاک و مطهر شهدا .
وسلام به هموطنان غیور و با خدا
بدینوسیله به اطلاع میرساند طی اعلام و فتوا علما و مراجع تقلید همچون آیت الله پ و آیت الله سپهر که مستندش در همین جا موجود است .
هرگونه ازدواج سوری یا غیر سوری برای رسیدن به اهداف که غیر از خدایی یعنی در راه خدا نباشد حرام و ممنوع اعلام شده است . همچنین طبق قانون ایالتی و ولایتی تمامی کسانی که شوهر یا همسر سوری اختیار کنند و در بلاد کفر و آنسوی فرا رها نمایند به عذابی سخت و علیم دچار خواهند شد.
همچنین کاربرانی که در سایتهای مهاجرتی اقدام به پخش و شیوع پست ها و تشویق کاربران به کارهای غیر قانونی نمایند مورد عنایت مدیران آن سایت قرار خواهند گرفت حال سه بار اخراج شده باشند و یا نشده باشند .

من الله توفیق

بنده نیز حاضرم یک نفر یا فقره خانم خوشکل با موهای بلند و بلوند .
پوست سفید و زیبا . . پدر و مادر پولدار . سر و زبان دار .
دارای مدرک آیلتس و حداقل داشتن یک مدرک دانشگاهی لیسانس یا فوق در رشته های باکلاس. خوش سخن و خوش برخورد تابع حرفهای شوهر . و ....
را به عقد دائم خود در آورم آیا بنده وکیلم ؟ (عروس رفته گل بچینه شهرداری گرفتتش) کسی سند نداره آزادش کنیم؟
وای بچه تو چقدر مزخرف میگی !!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: rasarasa ، usa.lover ، OverLord ، laili ، R.F ، Ali Sepehr ، looloo ، mehran61

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان