کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-2
سلام به همه دوستان خصوصاً آقا جاويد ! آقا چه خبر از كيس شما ؟ امروز DOL بازم ركورد زده و ١٠٠٠ كيس و تاييديه داده انشاله كه شماره شما جزو اعلام شده ها باشه ! ما را از وضعيتتون بيخبر نزاريد
EB2
ANKARA
interview : 13 may 2016  
two line : 7 Dec 2016  
OR : 16 Dec 2016
Clearance : 27 Dec 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-19 ساعت 21:13)m_vaziran نوشته:  سلام به همه دوستان خصوصاً آقا جاويد ! آقا چه خبر از كيس شما ؟ امروز DOL بازم ركورد زده و ١٠٠٠ كيس و تاييديه داده انشاله كه شماره شما جزو اعلام شده ها باشه ! ما را از وضعيتتون بيخبر نزاريد

سلام
با تشکر از لطف شما . از کیس من که هنوز خبری نیست . انشاء ا... که خبرهای خوشی از کیس های تمام دوستان بشنویم .
از پرونده شما چه خبر؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Masbafa
(2015-09-19 ساعت 21:48)JAVID2015 نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 21:13)m_vaziran نوشته:  سلام به همه دوستان خصوصاً آقا جاويد ! آقا چه خبر از كيس شما ؟ امروز DOL بازم ركورد زده و ١٠٠٠ كيس و تاييديه داده انشاله كه شماره شما جزو اعلام شده ها باشه ! ما را از وضعيتتون بيخبر نزاريد

سلام
با تشکر از لطف شما . از کیس من که هنوز خبری نیست . انشاء ا... که خبرهای خوشی از کیس های تمام دوستان بشنویم .
از پرونده شما چه خبر؟

وضعيت من كه در امضام مشخصه ! فعلاً در مرحله ارسال I-140 هستيم
EB2
ANKARA
interview : 13 may 2016  
two line : 7 Dec 2016  
OR : 16 Dec 2016
Clearance : 27 Dec 2016
پاسخ
سلام, تا جایی که از تاپیک اصلی یادمه تعدادی از دوستان در ماه مارچ فایل کرده بودن , برای من که هنوز خبری نیست ولی امیدوارم دوستان خوش خبر باشند, جهت اطلاع امروز 5 نفر ایرانی برای کارولینا شمالی اجازه کار گرفتن 2 نفر از تهران و از شیراز , چابهار و عسلویه هر کدوم یک نفر.
پاسخ
(2015-09-22 ساعت 18:29)limited نوشته:  سلام, تا جایی که از تاپیک اصلی یادمه تعدادی از دوستان در ماه مارچ فایل کرده بودن , برای من که هنوز خبری نیست ولی امیدوارم دوستان خوش خبر باشند, جهت اطلاع امروز ۵ نفر ایرانی برای کارولینا شمالی اجازه کار گرفتن ۲ نفر از تهران و از شیراز , چابهار و عسلویه هر کدوم یک نفر.
سلام
کیس من هم مارچ 2015 فایل شده ولی هنوز تایید نشده است . راستی شما از چه طریقی متوجه شدید که ایرانی های تایید شده از کدام شهرهای ایران هستند؟
بهر حال امیدوارم که در آینده نزدیک شاهد تایید پرونده شما ؛ سایر دوستان و البته خودم باشیم.
پاسخ
(2015-09-22 ساعت 23:52)JAVID2015 نوشته:  
(2015-09-22 ساعت 18:29)limited نوشته:  سلام, تا جایی که از تاپیک اصلی یادمه تعدادی از دوستان در ماه مارچ فایل کرده بودن , برای من که هنوز خبری نیست ولی امیدوارم دوستان خوش خبر باشند, جهت اطلاع امروز ۵ نفر ایرانی برای کارولینا شمالی اجازه کار گرفتن ۲ نفر از تهران و از شیراز , چابهار و عسلویه هر کدوم یک نفر.
سلام
کیس من هم مارچ ۲۰۱۵ فایل شده ولی هنوز تایید نشده است . راستی شما از چه طریقی متوجه شدید که ایرانی های تایید شده از کدام شهرهای ایران هستند؟
بهر حال امیدوارم که در آینده نزدیک شاهد تایید پرونده شما ؛ سایر دوستان و البته خودم باشیم.

من تو icert سرچ میکنم , میتونی بر اساس ایالت و حتی اسم شرکت و با تاریخ روز سرچ کنی که اگه اونروز از اون شرکت کسی باشه بهت نشون میده , مثلا این طرف امروز اجازه کارش اومده:
https://icert.doleta.gov/index.cfm?event...&id=956721
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام شما از كجا ميدونيد اون افراد تو ايران از چه شهري هستند

EB3
interwove:september20/2016
AP Rolleyes  
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-23 ساعت 13:18)alirezadehghan2000 نوشته:  سلام شما از كجا ميدونيد اون افراد تو ايران از چه شهري هستند

من یه لینک بالا دادم نمیدونم چرا دو تا عددش فارسی شده اون دوتارو اگه انگلیسی کنید درست میشه یا اینکه این لینک چک کن تقریبا انتهای صفحه اطلاعات فردو زده.
پاسخ
تشکر کنندگان: JAVID2015
از اطلاعات خوب دوستان توی این تایک ممنونم. یه نکته ای که برای من جالب بود این بود که تاپیک EB1 چهل و شش صفحه شده اما این تاپیک که یه جورایی EB2+EB3 هست شده 6 صفحه. درحالی که افراد واجد شرایط و دارای پتانسیل EB1 خیلی کمتر از اون دوتا هستن. به نظرتون اشتباه می کنم؟ البته ظاهرا اکثر دوستان EB1 از طریق قهرمانی در رشته های ورزشی اقدام کردم.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-23 ساعت 23:43)victor2016 نوشته:  از اطلاعات خوب دوستان توی این تایک ممنونم. یه نکته ای که برای من جالب بود این بود که تاپیک EB1 چهل و شش صفحه شده اما این تاپیک که یه جورایی EB2+EB3 هست شده ۶ صفحه. درحالی که افراد واجد شرایط و دارای پتانسیل EB1 خیلی کمتر از اون دوتا هستن. به نظرتون اشتباه می کنم؟ البته ظاهرا اکثر دوستان EB1 از طریق قهرمانی در رشته های ورزشی اقدام کردم.
سلام
قبلاً یک تاپیک مخصوص EB3 وجود داشت که تعداد صفحاتش به 40 رسیده بود و مطمئناً اگر بخاطر عملکرد نامناسب تعدادی از دوستان قفل نشده بود الان صفحاتش به 100 هم رسیده بود . بعد از قفل شدن تاپیک مذکور تعدادی از کاربران از صحنه گفتگو محو شدند . با این وجود با توجه به سرعت تقریباً مناسب بررسی کیس ها از سوی اداره کار آمریکا ؛ امیدواریم که سر و کله دوستان و کاربران سابق کم کم در این پیدا شود.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان به نظر من و البته با اجازه ی جناب لورد عزیز افرادی که رتبشون بالا هست مثل جناب ویکتور یه رایزنی با مدیران مهاجرسرا انجام بدن ببینن میتونن یه تاپیک جدا برای eb3ایجاد کنن که بشه تجربه افرادی که رفتن سفارت و ویزا گرفتن رو اونجا به اشتراک بزارن تا افراد دیگه که این همه هزینه کردن حداقل بدونن وضعیت مصاحبه افسران کنسولگریها به چه صورت هست ! یه تاپیک مثل سفرنامه آنکارا و ابوظبی و ایروان برای ویزاهای لاتاری ...
گاهی گمان نمی کنی ولیکن می شود / گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است/ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست/ گاهی تمام شهر گدای تو می شود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-25 ساعت 13:15)crewalfa نوشته:  سلام دوستان به نظر من و البته با اجازه ی جناب لورد عزیز افرادی که رتبشون بالا هست مثل جناب ویکتور یه رایزنی با مدیران مهاجرسرا انجام بدن ببینن میتونن یه تاپیک جدا برای eb3ایجاد کنن که بشه تجربه افرادی که رفتن سفارت و ویزا گرفتن رو اونجا به اشتراک بزارن تا افراد دیگه که این همه هزینه کردن حداقل بدونن وضعیت مصاحبه افسران کنسولگریها به چه صورت هست ! یه تاپیک مثل سفرنامه آنکارا و ابوظبی و ایروان برای ویزاهای لاتاری ...

سلام. من فکر می کنم فعلا لزومی نداشته باشه که تاپیک جدیدی باز بشه.
در مورد پروسه ی کنسولی (فرستادن مدارک به NVC ، وقت مصاحبه، مصاحبه، کلیرنس، غیره) فرقی بین EB ها وجود نداره و پروسه یکی هست.
Category: EB2 (Advance Degree) - PERM filed with DOL: Sep2014 - PERM Approved: Feb2015 - I-140 Filed with USCIS: Mar2015 - I-140 Approved: Apr2015- I-485 Approved: Jun2015 - Green Card Received: July2015

N400 Filed: April2020
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-19 ساعت 23:25)m_vaziran نوشته:  وضعيت من كه در امضام مشخصه ! فعلاً در مرحله ارسال I-140 هستيم

شما به سلامتی I-140 را فایل کردید؟
من توصیه می کنم حتما Premium Processing فایل کنید که دو هفته ای جوابش براتون بیاد
Category: EB2 (Advance Degree) - PERM filed with DOL: Sep2014 - PERM Approved: Feb2015 - I-140 Filed with USCIS: Mar2015 - I-140 Approved: Apr2015- I-485 Approved: Jun2015 - Green Card Received: July2015

N400 Filed: April2020
پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran
(2015-09-24 ساعت 09:34)JAVID2015 نوشته:  بعد از قفل شدن تاپیک مذکور تعدادی از کاربران از صحنه گفتگو محو شدند؛ امیدواریم که سر و کله دوستان و کاربران سابق کم کم در این پیدا شود.
سلام به آقا جاويد عزيز و باقى دوستان؛
مطلب قابل عرضى نيست، وگرنه سر و كله ى بنده كه پيداس Big Grin
فايل منم مربوط به ماه مارچ هستش ولى هنوز خبرى از پرم نشده.
Category: EB3 - unskilled worker
PERM filed with DOL: Apr 2015
PERM Approved: Oct 2015
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING
Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING
Visa Granted: PENDING
پاسخ
تشکر کنندگان: JAVID2015
(2015-09-22 ساعت 18:29)limited نوشته:  برای من که هنوز خبری نیست ولی امیدوارم دوستان خوش خبر باشند.
سلام دوست عزيز؛
شما تو پروسه ى ويزا هستيد؟
فايلتون مربوط به كدوم ماه هستش؟
Category: EB3 - unskilled worker
PERM filed with DOL: Apr 2015
PERM Approved: Oct 2015
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING
Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING
Visa Granted: PENDING
پاسخ