کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-2
(2015-10-09 ساعت 20:46)JAVID2015 نوشته:  
(2015-10-07 ساعت 23:49)limited نوشته:  جناب جاوید امیدوارم هر چه زودتر جواب شما هم بیاد , مال من الان یک هفته ای میشه که اومده , در ضمن من نمیتونم پیام خصوصی بدم برای همین اینجا میگم.
شما احتیاج به username ندارید در این لینک در فسمت ETA Case Number شماره کیس خودتون را وارد کنید و search را بزنید اگر اجازه صادر شده باشه از اینجا میتونی بفهمی.
اگر هم خواستی کلی ببینی قسمت Case Type را perm انتخاب کن و در قسمت Employer Name هم اسم شرکتی که برای کار انتخاب کردی بنویس و در آخر در قسمت Start Date Range یه بازه زمانی کوتاه بده و search کن .
(من این شرکتهارو میشناسم : DEFENDER SERVICES, INC. , MUY PIZZA HOUSTON, LLC , HOUSE OF RAEFORD FARMS, INC. )
سلام
چرا در سایت اداره کار دکمه search غیر فعال است. من هر case no که وارد می کنم باز هم موفق به جستجو نمی شوم. از لینک زیر برای سرچ اقدام می کنم و حتی کیس نامبرهایی که در permchecher.com بعنوان certified عنوان شده اند را نمی توان سرچ کرد.
http://icert.doleta.gov/index.cfm?event=...CertSearch
من الان بازم چک کردم و دکمه search فعال هست, نمیدونم مشگل شما چیه شاید باید با ip آمریکا وارد بشی که خوب اینروزا خیلی هم سخت نیست , اگر میتونی با یه مرورگر دیگه هم امتحان کن شاید مشگل مرورگر باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: JAVID2015
سلام. دوستان عزیز من اولین باره دارم اینجا پیام می ذارم. من تازه می خوام اقدام کنم برای ویزای eb-3 . یه چند وقتیه دارم توی سایتهای کاریابی آمریکا سرچ می کنم ولی کارفرما پیدا نکردم. از دوستان خواهش می کنم اسم کارفرماهایی که از اون طریق اقدام کردن و بذارن. یا اگه طبق قوانین گروه اینجا نمیشه گذاشت برام ایمیل کنید. ایمیل من : noshad.mostafa@gmail.com دوستان لطفا به من هم کمک کنید تا بتونم اقدام کنم. از اطلاعاتی که توی این سایت می ذارید ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ما هم با روش eb3 اقدام کردیم فایل نامبر گرفتیم منتظر later certificate هستیم ما برای کارولینای شمالی اقدام کردیم ایشاله اینجا مرتب خبرای خوب بشنویم
پاسخ
تشکر کنندگان: Masbafa ، m_vaziran ، sara.e
ببخشید اشتباه تایپ شده later
پاسخ
تشکر کنندگان: JAVID2015 ، m_vaziran
سلام به همگی؛
خوشبختانه Perm بنده هم 18.Nov تایید شد.
با آرزوی شنیدن خبرهای خوب بیشتر از جانب همگی
Category: EB3-Unskilled Worker ----- PERM filed with DOL: 02.May.2015
Preferred City: Houston ----- Preferred Job: Cooks, Fast Food
Audit Received: No ----- Audit Received Date: n/a
PERM Approved: 18.Nov.2015 -----
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING ----- Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING ----- Visa Granted: PENDING
پاسخ
تشکر کنندگان: Masbafa ، m_vaziran ، JAVID2015 ، sara.e ، نسل سوخته
مبارک باشه ایشاله همگی زودتر کارمون درست بشه و از همین جا خبرش رو به اطلاع بقیه برسونیم
پاسخ
تشکر کنندگان: yasesepid
سلام .منم تازه واردم.حدود 16 ماه پیش برای eb2اقدام کردم و 9 ماه پیش فرم i140رو انضا کردم و از طریق فامیلم فرستادم رفت وکیلم اونجاست و کارها رو دنبال میکنه .سوالم اینه که معمولا این پروسه چقدر طول میکشه؟ و اینکه برای مصاحبه معمولا در چه مورد سوال میپرسن ؟خیلی استرس دارم .آیا لازمه معلم زبان بگیرم؟زبانم در حد متوسط هست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
لطفا پیشکسوتانی که این پروسه رو به سلامتی گذروندن به اینجانب هم کمک کنند .وکیلم بعد از labare certificate دیگه هیچ اطلاعاتی به من نداده .آیا خودم میتونم دنبال کنم که کارم در چه مرحله ایی هست,؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز حدود 9 ماه از labor certificateگذشته ممکنه که فرم i140رو که پر کردم تایید نشده باشه؟یعنی برای تایید فرم i140چقدر زمان لازمه؟؟؟؟؟؟یه عالمه سوال دارم کسی نیست جواب بده؟؟؟،کاش یک نفر خاطراتش رو از ابتدای این پروسه تا رفتن به آمریکا برامون مینوشت .اینجوری جواب بیشتر سوالاتمون رو میگرفتیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-29 ساعت 21:53)yasesepid نوشته:  دوستان عزیز حدود ۹ ماه از labor certificateگذشته ممکنه که فرم i140رو که پر کردم تایید نشده باشه؟یعنی برای تایید فرم i140چقدر زمان لازمه؟؟؟؟؟؟یه عالمه سوال دارم کسی نیست جواب بده؟؟؟،کاش یک نفر خاطراتش رو از ابتدای این پروسه تا رفتن به آمریکا برامون مینوشت .اینجوری جواب بیشتر سوالاتمون رو میگرفتیم

سلام دوست عزيز از ايران كسي هنوز به اخر داستان نرسيده يا من نميشناسم ! فقط جناب لورد مثل بنده بودن كه ايشون در امريكا اقامت داشتن ، حالا شما چند مورد از يه عالمه سوالتون بفرماييد خوشحال ميشم بتونم پاسخ بدم
پاسخ
سلام خیلی ممنون که توجه کردید.من الان فرمی که امضا کردم رو نگاه کردم priority date 17 sep 2014 بود .و تنها نامبری که در فرمم بود src 1590....بود آیا این همون کیس نامبر و اینکه اگه هست .چطور میتونم چک کنم که در چه مرحله ایی هستم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-29 ساعت 23:04)yasesepid نوشته:  سلام خیلی ممنون که توجه کردید.من الان فرمی که امضا کردم رو نگاه کردم priority date 17 sep ۲۰۱۴ بود .و تنها نامبری که در فرمم بود src 1590....بود آیا این همون کیس نامبر و اینکه اگه هست .چطور میتونم چک کنم که در چه مرحله ایی هستم؟

سلام receipt date = ? ضمناً شما اين اطلاعاتو از روي برگه I-797c ميفرماييد يا خير ؟
پاسخ
Receive date 01 april 2015.بله دقیقا آخرین فرمی که برای چک کردن به من ایمیل کردن همین فرم بود که اشتباهاتش رو تصحیح کردم .بعد از اون هیچ اطلاع دیگه ایی ندادن که در چه مرحله ایی هستم از اون فرم حدودا 9 ماه میگذره .شما میدونید بعد از این مرحله چه چیز دیگه ایی باید باشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
خواهش میکنم راهنمایی کنید از اول که اقدام کردم تا الان حدودا 16 ماه گذشته تا الان باید یه خبری میشد .نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
اون فرمی که باید امضا میکردم رو 9 ماه پیش فرستادم بعد این فرم I-797cرو ایمیل کرد برای تصحیح .بع از اون دیگه هیچ خبری نشده .گفتن اگه خبری شد بهم اطلاع میدن و اینکه رابط من با وکیل عموم هست که اونم در آمریکاست عموم هم میگه اگه چیزی لازم شد بهت خبر میدم ولی هیچ خبری در مورد تایید فرمها به من نگفتن شاید تایید شده ولی چون از من چیزی نخواستن بهم اطلاع ندادن . کلا اونوریا خیلی دل گنده اند نمیدونن ما اینجا چه استرسی میکشیم نمیدونن خبر تایید یه فرم چقدر میتونه ما رو خوشحال کنه .ببخشید فکر کنم زیادی دارم توضیح میدم میخوام درست متوجه بشید .شرمنده.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان