کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا
ممنون از پاسخهاتون . به اميد كلير شدن همه ي ايرانيها. در ضمن يلداي همتون مبارك
تشکر کنندگان: الهه سابق ، شهلا 1346 ، mrbonbon ، kasrafo ، HRSH ، ابی هانی ، victorygo ، Gerdoo ، oghs
صفحه اول سایت مربوطه

خدمات اداری ویزای ایالات متحده آمریکا درایران
متقاضیان محترم رواديد ایالات متحده ساکن در جمهوری اسلامی ایران.

این صفحه ديدی کلی از بخش های کنسولی ایالات متحده که قادر به پردازش درخواست رواديد شما به زبان فارسی هستند را به شما نشان می دهد و قرار ملاقات های مصاحبه برای هر یک از بخش های کنسولی را در اینجا می توانید مشاهده کنید. لطفا قبل از انتخاب بخش کنسولی ایالات متحده برای درخواست رواديد خود، دستورالعمل كليدی زیر را مطالعه كنيد. جزئیات بیشتر برای هر یک از بخش های کنسولی در صفحات زیر ارائه می گردد.

هزینه های رواديد ایالات متحده پرداخت شده برای یک بخش کنسولی ایالات متحده/کشور خاص قابل انتقال به بخش دیگر کنسولی ایالات متحده/کشور دیگر نمی باشد.

در صورتی که هزینه رواديد برای یکی از بخش های کنسولی ذکر شده در زیر را پرداخت كرده ايد و تصمیم به درخواست رواديد در یکی دیگر از آنها گرفتيد، شما باید یک هزینه رواديد جديد بپردازيد. در چنین حالتی، یک ایمیل به contactus_FA_IR@visaops.com بفرستید تا آنها بتوانند جزئیات این فرایند را در اختيار شما قرار دهند. هزینه رواديد پرداخت شده مسترد نخواهد شد.

CSC ، از طرف بخش کنسولی ایالات متحده که شما در آن درخواست خواهيد داد، شما را ملزم به پرداخت تنها یک هزینه به منظور تعيين قرارهای ملاقات برای مصاحبه رواديد خود می دارد. شما فقط بايد هزینه مربوطه رواديد ایالات متحده كه در این وب سایت نشان داده شده است را پرداخت نماييد، هیچ هزینه اضافی برای پرداخت به بخش کنسولی ایالات متحده نیاز نيست، صرف نظر از آنچه دیگر مأمورين ممکن است به شما بگویند.

شما می توانید یک قرار ملاقات براي مصاحبه را در همان بخش کنسولی بدون پرداخت هزینه های اضافی مجددا برنامه ریزی كنيد. شما نمی توانید قرار ملاقات را در یک بخش کنسولی متفاوت مجددا برنامه ریزی نماييد. اگر شما تصمیم به انجام این کار بگيريد، بايد هزینه رواديد ایالات متحده را دوباره پرداخت كنيد. دستور العمل های بیشتر هنگامی که شما یک ایمیل به contactus_FA_IR@visaops.com ارسال كرديد برای شما فرستاده خواهد شد.

سوء استفاده از سیستم قرار ملاقات براي مصاحبه رواديد ایالات متحده توسط متقاضیان و عوامل شخص ثالث می تواند باعث از دست دادن هزینه های رواديد پرداخت شده، محرومیت از ورود به بخش کنسولی، و از دست دادن پول صرف شده در سفر شود.
مأموریت امارات متحده عربی ( دوبی )
•فقط ایرانیانی را که به زبان انگلیسی، فارسی یا عربی مسلط هستند پردازش می كند
•موجود در 06 ژانویه, 2012

مأموریت ترکیه ( آنکارا )
•فقط ایرانیانی را که به زبان انگلیسی، فارسی یا تركی مسلط هستند پردازش می كند
•قرار ملاقات بعدی موجود برای دانشجویان ایرانی : There are no available appointments at this time.
•قرار ملاقات بعدی موجود برای همه دسته بندی های دیگر رواديد : There are no available appointments at this time.

مأموریت ارمنستان ( ایروان)
•فقط ایرانیاني را که به زبان انگلیسی، ارمنی يا فارسی مسلط هستند پردازش می كند
•قرار ملاقات بعدی موجود برای دانشجویان ایرانی : There are no available appointments at this time.
•قرار ملاقات بعدی موجود برای همه دسته بندی های دیگر رواديد :
تشکر کنندگان: الهه سابق ، HAZARA ، manila ، farshadsh ، oghs
سایت ترکیه-قسمت مهاجرین:
Interview Schedule

Each applicant should have received an appointment letter in the mail, along with a list of instructions and a list of required documents. All of our currently scheduled appointments are listed below, sorted by case number. You can find your appointment date and time by using the Find command under the edit menu on your internet browser and entering your case number, or you can simply scroll down until you find your case number.

Starting on 19 December 2012, all immigrant visa applicants need to register a passport/visa pick up location through http://usvisa-info.com/ . Applicants/petitioners can also call the Visa Information Service at 0850 252 6355 from Turkey or (703) 439 2348 from the United States to register their pickup locations. We would like to remind you that there is no alternative way to receive your approved visa documents.

After the visa application process is completed and a visa is issued, the Consular Section will send the applicant’s passport and visa packet to a Turkish Postal Service (PTT) office of the applicant’s choice for personal pick up.
همه چیز روشنه
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
تشکر کنندگان: الهه سابق ، victorygo ، HAZARA ، farshadsh ، oghs
کمتر از 24 ساعت طول کشید تا جواب بدن
ایمیلش:
contactus_fa_tr@visaops.com
بعد که بهشون ایمیل میزنید یه ایمیل همون موقع واستون میاد که یه لینکی رو بهتون معرفی میکنه که از طریق اون لینک میتونید پاسخ ایمیلتونو پیگیری کنید و درصورت نیاز موارد دیگه ای رو هم به سوالتون اضافه کنید.
مثلا من توی ایمیل نوشتم که اسم و فامیلمو درست کنن، بعد که رفتم توی اون لینک، اسکن پاسپورتم رو هم به سوالم اضافه کردم.
در مورد تلفن، شماره تلفنی اعلام نکردن و همه ارتباطات از طریق ایمیله. زمانی میشه وقت مصاحبه رو تغییر داد که واسه شما وقت تعیین شده باشه و شما به دلایلی بخواهید وقت رو عقب بندازید.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Saeedv13 ، lilac ، ابی هانی ، HAZARA ، farshadsh
من چرا هیچی از این چیزایی که می گین نمی فهمم هر چی می خونم Sad
کمککک

البته من شمارم 7xxx هست ، خیلی مونده تا کارنت شدن کیس نامبرم
ولی اینا رو که می خونم اعصابم داغون میشه
کاش یکی واضحتر توضیح بده
من الان نباید کاری بکنم ؟
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
تشکر کنندگان: bayat_r ، homayoon13 ، AsemanAbee ، rezagh ، HAZARA
نه دوست عزیز، شما هر وقت نامه دعوت به مصاحبه رو دریافت کردید، اون موقع باید ثبت نام کنید. الان نگران چیزی نباید باشید
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: nimo80 ، 3pideh ، lilac ، ابی هانی ، Niushagh ، payam62 ، HAZARA ، manila ، farshadsh ، oghs
(2012-12-21 ساعت 03:27)الهه سابق نوشته:  نه دوست عزیز، شما هر وقت نامه دعوت به مصاحبه رو دریافت کردید، اون موقع باید ثبت نام کنید. الان نگران چیزی نباید باشید

اگر با من بودین
ممنون هستم الهه جون ازجوابتون
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
تشکر کنندگان: الهه سابق ، payam62 ، HAZARA
عزیزان سلام
لطفا و خواهشا یکی از دوستان که از مطالب بالا را خوب متوجه شده و روند کار را پیدا کرده ، بدون کپی مطلب از سایتهای مختلف ، خلاصه و مفید بنویسه باید در سایت csc ثبت نام بشه یا خیر ،کجا را باید معرفی کنیم ، هزینه چی و غیره...... هرچه که هست. لپ کلام را بنویسند. تشکر . یلدای شما مبارک. به امید شب یلدای بعدی در ا م ر ی ک ا
2013AS3XXX،رویت:10می 2 نفر،ارسال فرم:بار دوم Sep ،آنکارا 3w Jan وضعیت :برگه : صورتی.8می کلیر و
23 می دریافت ویزا

تشکر کنندگان: nimo80 ، ensan ، 3pideh ، victorygo ، HAZARA ، oghs
همایون هیچ چیز خاصی نیست.
فقط بعد از دریافت نامه مصاحبه باید ثبت نام کنید و آدرس اداره پستی رو که میخواهید تیک بزنید. همین. خوب اکثرا اداره پستی رو انتخاب میکنن که توی آنکارا باشه و نزدیک به مرکز شهر باشه. حالا اگه کسی خواست زمینی بره و از شهرهای نزدیک مرز ویزاشو بگیره، هم میتونه این کارو بکنه.
در مورد وجه هم که مثل قبل وجهو اونجا پرداخت میکنید و نه از طریق سایت.
در مورد وقت مصاحبه هم که خودشون تعیین میکنن واستون. نیزی به سایت نیست. حالا اگه دیدید به دلایلی توی اون تاریخ نمیتونید توی سفارت حاضر بشید، از طریق این سایت مصاحبه تونو عقب میندازین.
همین و بسسسسسسس
(2012-12-20 ساعت 21:09)الهه سابق نوشته:  بچه ها من بهشون ایمیل زدمو گفتم اسم و فامیلیمو درست کنند. اونا هم درستش کردن Smile

-----------------------
سلام دوست عزیز شما به کجا ایمیل زدی؟ به همین سادگی بصورت تلفنی براتون اصلاح کردند؟؟؟؟؟Sad یه کم راهنمایی میکنین
4may2012----->20may2012---->4feb2013----->16 apr 2013---->6may 2013 ----> 3 july 2013
3 جولای دالاس
تشکر کنندگان: الهه سابق ، HAZARA
پری جان من تلفن نزدم، ایمیل زدم. پستی که توی صفحه قبل گذاشتمو نگاه کنید. نوشتم به کجا باید ایمیل بزنید. فقط حواستون باشه طریقه ایمیل زدنو رعایت کنید یعنی همونجور که به KCC ایمیل میزدید باشه.
در عرض کمتر از 24 ساعت هم جوابمو دادن و اسم و فامیلمو اصلاح کردن. نگران نباشید
تشکر کنندگان: homayoon13 ، PARY1366 ، HAZARA ، farshadsh
(2012-12-21 ساعت 04:39)الهه سابق نوشته:  همایون هیچ چیز خاصی نیست.
فقط بعد از دریافت نامه مصاحبه باید ثبت نام کنید و آدرس اداره پستی رو که میخواهید تیک بزنید. همین. خوب اکثرا اداره پستی رو انتخاب میکنن که توی آنکارا باشه و نزدیک به مرکز شهر باشه. حالا اگه کسی خواست زمینی بره و از شهرهای نزدیک مرز ویزاشو بگیره، هم میتونه این کارو بکنه.
در مورد وجه هم که مثل قبل وجهو اونجا پرداخت میکنید و نه از طریق سایت.
در مورد وقت مصاحبه هم که خودشون تعیین میکنن واستون. نیزی به سایت نیست. حالا اگه دیدید به دلایلی توی اون تاریخ نمیتونید توی سفارت حاضر بشید، از طریق این سایت مصاحبه تونو عقب میندازین.
همین و بسسسسسسس

الهه عزیز پس مطمئنید که سیستم پرداخت fee برای ویزا برای لاتاری مثل سابق هست و در صورتی که تاریخ مصاحبه رو عوض کنیم باید از سایت پرداخت بشه؟
اگر مثل سابقه پس چه نیازی به ثبت نامه؟!
تشکر کنندگان: kasrafo ، alirezass ، bmojtaba ، مهتاب - 2251 ، homayoon13 ، HAZARA
فعلا که سیستم پرداخت مثل سابقه. گفتم ثبت نام فقط برای تحویل گرفتن ویزا توسط اداره پست انتخابیه و برای عقب انداختن وقت مصاحبه
تشکر کنندگان: kasrafo ، bayat_r ، sadeghi897 ، alirezass ، lilac ، homayoon13 ، HAZARA ، farshadsh ، oghs
(2012-12-21 ساعت 01:39)شهلا 1346 نوشته:  
(2012-12-20 ساعت 21:09)الهه سابق نوشته:  بچه ها من بهشون ایمیل زدمو گفتم اسم و فامیلیمو درست کنند. اونا هم درستش کردن Smile
چقدر طول کشید جواب ایملو دادن؟؟ آدرس ایمل ؟؟
اگربخواهیم تلفنی صحبت کنبم
فارسی صحبت میکنند ساعت چند باید تماس گرفت ؟؟
اگر کسی پرسیده میشه وقت مصاجبه را تغییر داد و اگر میشه چرا جدول زمانبدی نیست و از کی کامل میشه
اینجا بنویسید که برای سوالات تکراری تماس نگیریم
ممنونWink

اصلا احتیاجی به این کارا نبود خودت میتونی ویرایش کنی اطلاعاتتو
شماره کیس:2013AS36XX/تاریخ رویت قبولی:2012 May/کنسولگری:Ankara
مصاحبه:march / نتیجه مصاحبه:برگه صورتی.تاريخ کلير شدن برابر با سالگرد قبولىBig Grin
تشکر کنندگان: homayoon13 ، HAZARA
(2012-12-21 ساعت 12:37)sepand88 نوشته:  
(2012-12-21 ساعت 01:39)شهلا 1346 نوشته:  
چقدر طول کشید جواب ایملو دادن؟؟ آدرس ایمل ؟؟
اگربخواهیم تلفنی صحبت کنبم
فارسی صحبت میکنند ساعت چند باید تماس گرفت ؟؟
اگر کسی پرسیده میشه وقت مصاجبه را تغییر داد و اگر میشه چرا جدول زمانبدی نیست و از کی کامل میشه
اینجا بنویسید که برای سوالات تکراری تماس نگیریم
ممنونWink

اصلا احتیاجی به این کارا نبود خودت میتونی ویرایش کنی اطلاعاتتو
جایی برای ویرایش نداره
اگه داره میشه بگین چجوری؟؟
تشکر کنندگان: الهه سابق ، HAZARA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان