کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک
سلام دوستان اخیرا کسی برای ویزای توریستی کلیر نشده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
تقریبا یکسال درسفارت دبی پرونده ویزاتوریستی داریم ومنتظر
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دمستان کسی تازگی ویزای توریستی کلیر نشده؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
Ba arze mazerat az inke font farsi nadaram :
pedar va madare man 9 mahe monazere clear shodan hastan.emrooz emaili daryaft kardam ke mige beyad "re register " konan va baad passport befrestan.
kesi midoone chetor mishe re register kard?
شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام منظور از ریجستر یعنی چی؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام یه ایمیل تو قسمت contact us سفارت فرستادم مبنی که الان 14 ماه از کلیرنس من میگزره در جواب من همون ایمیل با یک کادر سبز رنگ برام فرستادن منظورشون چی هست؟ کسی از دوستان تجربه ای از این موضوع داره؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maryampourjafari
مادر و برادر من دیروز ویزاشون ایشو شد. 9 ماه بود منتظر بودن.
شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

میشه فرمت فایل وورد برای سوالهای مربوط به کلرینس فرم را برام بفرستید. که در فرم اطلاعات اضافه شامل اخرین سفر ها و ادرس محل کار و سکونت 15 سال اخر، نام و تاریخ تولد خواهر و برادر وو..... را می خواهد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-02 ساعت 17:52)final destination نوشته:  مادر و برادر من دیروز ویزاشون ایشو شد. 9 ماه بود منتظر بودن.

مبارک باشه ، خبر خوبی بود . پدر مادر منم چهارده ماهه منتظرن .
امید یعنی آرزو کنیم چیزی اتفاق بیفتد
ایمان یعنی یقین داریم چیزی اتفاق خواهد افتاد
شجاعت یعنی اینکه باعث شویم چیزی اتفاق بیفتد . .
پاسخ
تشکر کنندگان:
من پانزده ماه هست منتظرم بدون هیچ اپدیتی شما پدر مادرتون اپدیت داشتن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من خودم از طریق ارمنستان اقدام کردم برای دیدن برادرم
حتی با وجود اینکه فرزند خردسال و همسرم ایران بودن ولی افسر گفت تجربه مسافرتی کمی داری
حتی پرسیدم منظورت حوزه شینگن هست جواب داد نه لزوما
ولی تجربه کمی از سفر داری و ریجکت کرد
در عین حال گفت کمی مسافرت برو و دوباره اقدام کن
پاسخ
تشکر کنندگان:
موضوع بعد اینکه برادر من همین ماه سیتیزن میشه
سوال اول اینکه دوستان تجربیاتشون رو اعلام کنن
با توجه به این/که ارمنستان اصلا وقت نمیده
آنکارا یا دبی ؟
اصلا ابوظبی وقتی برای ویزا توریستی میده ؟
ضمننا مادرم و پدرم معلم بازنشسته هستن ولی پدرم هم مغازه داره هم پروانه کسب هم حساب مالی خوب
مسئله بعد اینکه کلا برای توریستی اقدام کنن یا یکضرب برای اقامت از طریق فرزند ؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
سلام کسی از دوستان از سفارت انکارا خبر داره برای ویزای توریستی؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. لطفا نمونه نامه پیگیری ویزای توریستی برای سفارت را که منتظر FBI چک هستید برام بفرستید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-11-04 ساعت 01:57)hamid2010 نوشته:  موضوع بعد اینکه برادر من همین ماه سیتیزن میشه
سوال اول اینکه دوستان تجربیاتشون رو اعلام کنن
با توجه به این/که ارمنستان اصلا وقت نمیده
آنکارا یا دبی ؟
اصلا ابوظبی وقتی برای ویزا توریستی میده ؟
ضمننا مادرم و پدرم معلم بازنشسته هستن ولی پدرم هم مغازه داره هم پروانه کسب هم حساب مالی خوب
مسئله بعد اینکه کلا برای توریستی اقدام کنن یا یکضرب برای اقامت از طریق فرزند ؟
ممنون
سلام دوست عزیز
1-کنسولگری دبی برای ویزای توریستی هست وسفارت ابوظبی برای مهاجرتی
2-اگر یک ماه دیگه برادرتون سیتیزن میشند بلافاصله بعد از سیتیزنی میتونند برا پدرومادرتون اقدام کنند وحدود کمترازیک سال والدین شما گرین کارتی میشند البته اگر کلیرنس نخورند.
3-میتونند الان برا ویزای توریستی اقدام کنندولی والدین شما قبل ازاینکه ویزا بگیرند نباید برادرتون براشون پرونده مهاجرتی باز کنند چون به کسایی که پرونده مهاجرتی دارند ویزای توریستی نمیدند.
4- اگر احتمال میدید که یک ماه دیگه برادرتون سیتیزن میشند بهتره صبر کنند بعد ازسیتیزنی برای گرین کارت اونها اقدام کنند چون تا بخواهند ویزای توریستی بگیرند چند ماهی طول میکشه واز لحاظ هزینه به صرفه نیست که درطول یک سال دوبار مسافرت هم برای مصاحبه توریستی وهم مهاجرتی داشته باشند درضمن وقتی گرین کارت گرفتند تا حدود 5سال مرتب دررفت وآمد به آم ر یکا هستند چون نوشتید پدرتون مغازه دارند واحتمالا مرتب باید به ایران سفر کنند. اگر من جای شما بودم عجله نمیکردم ومنتظر اقدام برا گرین کارت میموندم.درضمن چون پدرومادرشماشاغل و کارمند دولتی بودندبرای ویزای توریستی به احتمال زیاد کلیرنس میخورند وچند ماهی باید برای کلیر شدن منتظر بمونند.شاد وتندرست باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان