کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
با سلام خدمت همه دوستان
من یکی از برندگان لاتاری 2014 هستم.چند روز پیش عموم که قرار اسپانسرم بشه بهم امیل داد که خیلی چیزا عوض شده فرم مورد نیاز i134یا i130 است.
چون من زبانم خوب نیست میخواستم بدونم چیزی عوض شده. و فرم های مورد نیاز همون سه تا فرم افی دویت او ساپورت ( i134)
واخرین فرم های مالیاتی(w2) ,(1024) هستش
با سپاس فراوان
تشکر کنندگان:
(2013-07-22 ساعت 09:07)mehdikhosro نوشته:  ممنونم

توي سفرنامه ها خوندم كه آفيسر از كساني كه نامه حساب بانكي رو نشون دادن پرسيده اين پول رو از كجا آوردي؟؟؟؟
واسه ما كه مي خوايم بصورت سوري يه پولي قرض كنيم و نامه از بانك بگيريم چه جوابي به آفيسر بديم كه تابلو نشه؟؟؟؟؟؟؟

بله من هم یه حمصهین مواردی رو خوندم که البته از اشخاص جوون و معمولان مجرّد و بیکار و این صحبتا می‌پرسن که این پول رو از کجا آوردی. درضمن اگه از شما پرسیدن میتونید بگید یه سری طلا داشتیم که فروختیم یا نمیدونم ملکی‌ داشتیم فروختیمو این صحبتا. نگران نباشین.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: noobnoobi ، KIMIA2005 ، mehdikhosro ، ghafari88 ، gema
(2013-07-22 ساعت 18:37)5ina نوشته:  
(2013-07-22 ساعت 09:07)mehdikhosro نوشته:  ممنونم

توي سفرنامه ها خوندم كه آفيسر از كساني كه نامه حساب بانكي رو نشون دادن پرسيده اين پول رو از كجا آوردي؟؟؟؟
واسه ما كه مي خوايم بصورت سوري يه پولي قرض كنيم و نامه از بانك بگيريم چه جوابي به آفيسر بديم كه تابلو نشه؟؟؟؟؟؟؟

بله من هم یه حمصهین مواردی رو خوندم که البته از اشخاص جوون و معمولان مجرّد و بیکار و این صحبتا می‌پرسن که این پول رو از کجا آوردی. درضمن اگه از شما پرسیدن میتونید بگید یه سری طلا داشتیم که فروختیم یا نمیدونم ملکی‌ داشتیم فروختیمو این صحبتا. نگران نباشین.

در تکمیل صحبتهای سینا ی عزیز بگو پس انداز داشتم مقداری هم پدرم بهم کمک کرده و از این حرفا ....Big Grin
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: 5ina ، mehdikhosro ، love_everlife ، ghafari88 ، ffrfar ، gema
(2013-07-24 ساعت 23:37)erfan786 نوشته:  salam dostane gerami man chanta soal dar morede kasi ke mikhad espansere khodesh beshe daram kasi hast ke betone be man komak kone?

دوست عزیز فینگلیش نوشتن برخلاف مقررات سایته و اگر تکرار بشه پستهاتون حذف میشه...
شما با ارائه موجودی خساب بانکی میتونید اسپانسر خودتون باشید به تاپیک نداشتن اسپانسر و راه حل ها مراجعه کنید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان:
دوستان با تجربه لطفا به این سوالم پاسخ بدین:در صورتی که اسپانسر داشته باشیم باز هم تمکن مالی احتیاج داره؟؟واگه پاسخ مـثبته,برای سه نفر چه مبلغی لازمه؟
تشکر کنندگان:
(2013-07-29 ساعت 00:41)ffrfar نوشته:  دوستان با تجربه لطفا به این سوالم پاسخ بدین:در صورتی که اسپانسر داشته باشیم باز هم تمکن مالی احتیاج داره؟؟واگه پاسخ مـثبته,برای سه نفر چه مبلغی لازمه؟

خیر احتیاجی نیست ولی اگر میتونید تمکن مالی ارائه کنید خیلی بهتر از اسپانسر هست. در تاپیک نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا رقم حدودی برای کیس ها با تعداد متفاوت گفته شده...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: noobnoobi ، ghafari88 ، ffrfar ، gema
(2013-07-29 ساعت 00:41)ffrfar نوشته:  دوستان با تجربه لطفا به این سوالم پاسخ بدین:در صورتی که اسپانسر داشته باشیم باز هم تمکن مالی احتیاج داره؟؟واگه پاسخ مـثبته,برای سه نفر چه مبلغی لازمه؟

خیر دوست عزیز یا اسپانسر و یا گواهی تمکن مالی هر دو با هم نیاز نیست ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: noobnoobi ، love_everlife ، ffrfar ، gema

نه اسپانسر داشته باشین نیاز به تمکن مالی نیست ولی سعی کنید از اسپانسر استفاده نکنید چون احتمال کلیرنس رو بالا میبره و دردسراش بیشتره.
برای 3 نفر بین 30000 تا 35000 دلار کفایت میکنه.

موفق باشید
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، ffrfar ، gema
(2013-07-29 ساعت 01:10)noobnoobi نوشته:  

نه اسپانسر داشته باشین نیاز به تمکن مالی نیست ولی سعی کنید از اسپانسر استفاده نکنید چون احتمال کلیرنس رو بالا میبره و دردسراش بیشتره.

موفق باشید

ممنون از راهنمایهای همه ی شما خوبان. حالا اگه اسپانسر درجه یک باشه و با رغبت اینکار رو انجام بده اونوقت پیشنهادتون چیه؟؟؟Cool
تشکر کنندگان:
(2013-07-30 ساعت 01:13)ffrfar نوشته:  
(2013-07-29 ساعت 01:10)noobnoobi نوشته:  

موفق باشید

ممنون از راهنمایهای همه ی شما خوبان. حالا اگه اسپانسر درجه یک باشه و با رغبت اینکار رو انجام بده اونوقت پیشنهادتون چیه؟؟؟Cool

اسپانسر داشتن هیچ مشکلی نداره در این شرایطی که شما میگین، فقط ممکنه یه مدتی به مدت کلیرینس شما اضافه کنه چون به هر حال در مورد ایشون هم تحقیق میشه، همین.
تشکر کنندگان: ffrfar ، Natasha9
(2013-07-09 ساعت 15:51)aghaghia نوشته:  دوستانی که ارسال هاشون به عدد 10 رسیده لطف کنن امضاشون رو درست کنند تا بهتر بشه جواب سوالاشون رو داد و راهنمایی شون کرد. Smile
برای ساختن امضا برین به کنترل پنل اکانت تون و قسمت تغییر امضا رو انتخاب کنید و امضا تون رو درست کنید، خیلی ساده ست...
همینطور اگر مایلید اطلاعات کیس تون رو به سرکار خانم زهرا وحدتی پور بدین تا وارد لیست شون کنن و ما هم مثل برندگان سالهای پیش یه منبع جامع از اطلاعات دوستان برنده امسال داشته باشیم که برای اطلاع از زمان کارنت شدن و مصاحبه خیلی کاربرد خوبی خواهد داشت
ممنون از توجهتون... Smile

اطاعت امر شد استاد,ممنون از زحماتتون.....
تشکر کنندگان:
(2013-05-05 ساعت 20:19)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 13:43)mar84 نوشته:  بچه ها کسی می دونه که اسپانسر ما چه فرم هایی رو باید پر کنه و برای ما بفرسته؟

فرمی که براتون باید پر کنند و به همراه مدارک بفرستن عبارتند از:
1-فرم I-134 دقت کنید که برای لاتاری همین فرم باید پر بشه
2-کپی پاسپورت آمریکایی یا کپی سیتیزن شیپی اسپانسر (ترجیحا پاسپورت)
3-فرمهای مالیاتی 3 سال آخر که اسپانسر باید پرداخت کرده باشه(کپی باید باشه)
4-نامه مانده حساب بانکی اسپانسر که باید اصل باشه و مهر بانک رو هم داشته باشه
5-نامه از محل کار اسپانسر با ذکر درآمد سالیانه (همون اشتغال به کار خودمون)
ضمنا فرم 134 رو هم از این لینک دانلود کنید: www.uscis.gov/files/form/i-134.pdf

سلام
1) آیا اسپانسر می تواند از فرم ها پرینت بگیرد و بعد آن را مثلا با خودکار آبی پر کند؟ چون در دستورالعمل نوشته با رنگ مشکی تایپ و پرینت شود؟ آیا این مساله خیلی مهم است؟ آیا اطلاع دارید قبول شدگان قبلی چطور عمل کردند؟
2) اگر اسپانسر بازنشسته باشد، چه مدارکی مورد نیاز است؟
با تشکر
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: ojee
سلام دوستان
با عرض معذرت از دوستانی که لطف کردن و اطلاعاتی رو گذاشتن که بقیه دوستان استفاده کنند لطفا توجه کنید که فرم I-134 ممکنه قبلا مورد پذیرش بوده باشد ولی الان طبق اعلام وزارت امور خارجه آمریکا میبایست مطابق با مدارک درخواست شده در آدرس http://www.travel.state.gov/visa/immigra..._3741.html برای مصاحبه آماده گردند .
در آدرس فوق در وسط صفحه نوشته Evidence of financial support (e.g. Affidavit of Support, a notarized offer of employment, or evidence of assets)
که میبایست بر روی Affidavit of Support بر روی این صفحه کلیک کرد تا شرایط ساپورتر رو به صورت کاملا دقیق بیان کند برای شما
در صفحه جدید قسمت Affidavit of Support Instructions را کلیک کنید تا مدارک لازم رو براتون نمایش بده.
بیشتر درخواست کنندگان لاتری میبایست قسمت آخر جدول رو بخونن و فرم I-864 رو پر کنن پس لطفا توجه بفرمایید که فرم i-134 مورد درخواست وزارت امور خارجه و محاجرت کشور آمریکا نمیباشد . راهنمای پر کردن فرم I-864 فرم I-864P میباشد . برای دانلود فرم I-864P لینک http://www.uscis.gov/files/form/i-864.pdf رو باید کلیک کنید و برای فرم I864-p باید لینک http://www.uscis.gov/files/form/i-864instr.pdf رو کلیک کنید .
لطفا خواهشا از مدیران محترم این سایت درخواست دارم صحت مطالب ارائه شده رو تایید بفرمایند .
ضمنا من یکی از برندگان 2014 هستم و الان تو آمریکا کسی رو دارم که میتونه برام ایجاد شغل کنه ، مطابق درخواست وزارت امور محاجرت آمریکا که در بالا اشاره کردم Evidence of financial support (e.g. Affidavit of Support, a notarized offer of employment, or evidence of assets)
میشه مدارک مربوط به notarized offer of employment رو به آفیسر در هنگام مصاحبه به جای ساپورتر نشون داد ، میخوام بدونم شرایطش چه جوریه و چه مدارکی رو باید فرد استخدام کننده پر بکنه لطفا تا جایی که امکان داره مدارک و اطلاعات رو از سایت مربوط به خود وزارت خارجه آمریکا برام بگذارید . ضمن اینکه هیچ تاپیکی در این رابطه در این سایت نتونستم پیدا کنم مجبور شدم در این قسمت درخواستم رو بیان کنم ، با تشر از مدیران محترم این سایت که همیشه همراه ما بودن و کمکمون کردن .
ن
تشکر کنندگان: ojee ، raihaneh.az90 ، gema
(2013-08-01 ساعت 13:46)khalili.pmo نوشته:  سلام دوستان
با عرض معذرت از دوستانی که لطف کردن و اطلاعاتی رو گذاشتن که بقیه دوستان استفاده کنند لطفا توجه کنید که فرم I-134 ممکنه قبلا مورد پذیرش بوده باشد ولی الان طبق اعلام وزارت امور خارجه آمریکا میبایست مطابق با مدارک درخواست شده در آدرس http://www.travel.state.gov/visa/immigra..._3741.html برای مصاحبه آماده گردند .
در آدرس فوق در وسط صفحه نوشته Evidence of financial support (e.g. Affidavit of Support, a notarized offer of employment, or evidence of assets)
که میبایست بر روی Affidavit of Support بر روی این صفحه کلیک کرد تا شرایط ساپورتر رو به صورت کاملا دقیق بیان کند برای شما
در صفحه جدید قسمت Affidavit of Support Instructions را کلیک کنید تا مدارک لازم رو براتون نمایش بده.
بیشتر درخواست کنندگان لاتری میبایست قسمت آخر جدول رو بخونن و فرم I-864 رو پر کنن پس لطفا توجه بفرمایید که فرم i-134 مورد درخواست وزارت امور خارجه و محاجرت کشور آمریکا نمیباشد . راهنمای پر کردن فرم I-864 فرم I-864P میباشد . برای دانلود فرم I-864P لینک http://www.uscis.gov/files/form/i-864.pdf رو باید کلیک کنید و برای فرم I864-p باید لینک http://www.uscis.gov/files/form/i-864instr.pdf رو کلیک کنید .
لطفا خواهشا از مدیران محترم این سایت درخواست دارم صحت مطالب ارائه شده رو تایید بفرمایند .
ضمنا من یکی از برندگان 2014 هستم و الان تو آمریکا کسی رو دارم که میتونه برام ایجاد شغل کنه ، مطابق درخواست وزارت امور محاجرت آمریکا که در بالا اشاره کردم Evidence of financial support (e.g. Affidavit of Support, a notarized offer of employment, or evidence of assets)
میشه مدارک مربوط به notarized offer of employment رو به آفیسر در هنگام مصاحبه به جای ساپورتر نشون داد ، میخوام بدونم شرایطش چه جوریه و چه مدارکی رو باید فرد استخدام کننده پر بکنه لطفا تا جایی که امکان داره مدارک و اطلاعات رو از سایت مربوط به خود وزارت خارجه آمریکا برام بگذارید . ضمن اینکه هیچ تاپیکی در این رابطه در این سایت نتونستم پیدا کنم مجبور شدم در این قسمت درخواستم رو بیان کنم ، با تشر از مدیران محترم این سایت که همیشه همراه ما بودن و کمکمون کردن .

سلام
فقط در مورد فرم ها خواستم بگم که: من با کنسولگری آنکارا 2 بار مکاتبه کردم و گفتم که از برندگان لاتاری هستم و دقیقا همین سوال را کردم که کدام فرم باید پر شود و آنها در جواب گفتند:

Dear Sir / Madam,

Your cosponsor should fill out I-134 form along with his/her financials and copy of US passport or green card.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

و جواب نامه دوم:

Dear Sir / Madam,

If you have enough funds to sponsor yourself, you need to provide us your bank letters. If you do not have enough funds, you need to provide an I-134 from your cosponsor who is a Green Card Holder or US Citizen.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: Aryan2014 ، Natasha9 ، reasonable ، gema
(2013-08-01 ساعت 14:03)نسرین ظ نوشته:  
(2013-08-01 ساعت 13:46)khalili.pmo نوشته:  سلام دوستان

سلام
فقط در مورد فرم ها خواستم بگم که: من با کنسولگری آنکارا 2 بار مکاتبه کردم و گفتم که از برندگان لاتاری هستم و دقیقا همین سوال را کردم که کدام فرم باید پر شود و آنها در جواب گفتند:

Dear Sir / Madam,

Your cosponsor should fill out I-134 form along with his/her financials and copy of US passport or green card.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

و جواب نامه دوم:

Dear Sir / Madam,

If you have enough funds to sponsor yourself, you need to provide us your bank letters. If you do not have enough funds, you need to provide an I-134 from your cosponsor who is a Green Card Holder or US Citizen.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

دوست عزیزم سلام
با توجه به نامه دریافتی شما خواهشمندم به این نکته توجه کنید که وقتی من به کی سی سی ایمیل زدم و فرم هاشون رو خواستم برای من این رو نوشتن
The following should be sent to KCC to begin the processing of your case: · DSP 122 completed for the principal applicant· DS 230 Part I completed for all family members & principal applicant applying for a Diversity Visa· DS 230 Part II completed for all family members & principal applicant applying for a Diversity Visa·Two (2) passport size full face photograph for each family member & principal applicant applying for a Diversity Visa To Download the forms, please check the website at http://travel.state.gov/visa/forms/forms_1342.html
اگر شما مراجعه بفرمایید به آدرس فوق کاملا به صورت واضح نوشته که
Other Visa Forms
Poverty Guidelines: I-864P

For forms I-864, I-864A, I-864W, or I-864EZ, select Affidavit of Support Forms, to download these USCIS forms.

Important Note: The NVC cannot accept Form I-134 for immigrant visa processing. The NVC only accepts the appropriate I-864 form(s) listed above.

اگر دقت بفرمایید نوشته که فرم I-134 مورد قبول نیست ، با توجه به اینکه جنابعالی نامه برای سفارت ترکیه زدید و جواب رو به شرح بالا که بیان کردید دادند لذا خواهشمند هستم به سفارت آنکارا مجددا نامه بزنید و مورد رو براشون توضیح بدید . به نظرم نامه رو به صورت زیر تنظیم کنید بهتر باید باشه

Dear Sir/ Madam
thank you for your Replying
I get confused about form I-134 and I-864 . in following address http://travel.state.gov/visa/forms/forms_1342.html KCC emphasize that I-134 is not acceptable , please insure me again that is form I -134 acceptable ? If form I -134 is acceptable I'll ask my sponsor to fill in I-134 form .
Best Regards

لطفا جواب نامه رو برای ما هم بزارید تا متوجه بشیم باید چه کار کنیم .
با تشکر از محبتتان
ن
تشکر کنندگان: gema

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان