کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
قوانین جدید مهاجرت
اینهم لینک مربوطه برای خبره بالایی
Leading Senate Democrats urge Obama to act on immigration

WASHINGTON | Mon Nov 17, 2014 1:02pm EST

به امید خدا یه راهی باز بشه که امسالی مثل من بتونن زودتر به خانوادشون بپیوندن
http://mobile.reuters.com/article/articl...7?irpc=932
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان: maral-b ، battosai ، taherifar
(2014-11-18 ساعت 10:05)alireza_guitar نوشته:  اینهم لینک مربوطه برای خبره بالایی

علیرضا جان امیدوارم فضولی نباشه اما برای من این سؤال ایجاد شده که چرا شما از پدر مادر گرین کارتی تون نخواستید براتون اقدام کنن که زمان کوتاهتری رو در انتظار باشید و از طریق خواهرتون اقدام کردید؟ متأهلید؟ تنها دلیلی که به ذهنم رسید فقط همین بود.
F2B
PD: 28 december 2012
Approval notice: 10 april 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2014-11-18 ساعت 19:13)maral-b نوشته:  
(2014-11-18 ساعت 10:05)alireza_guitar نوشته:  اینهم لینک مربوطه برای خبره بالایی

علیرضا جان امیدوارم فضولی نباشه اما برای من این سؤال ایجاد شده که چرا شما از پدر مادر گرین کارتی تون نخواستید براتون اقدام کنن که زمان کوتاهتری رو در انتظار باشید و از طریق خواهرتون اقدام کردید؟ متأهلید؟ تنها دلیلی که به ذهنم رسید فقط همین بود.

بله متاهلم... فرزند بالای 21 متاهل.
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)

انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان: maral-b ، battosai
امشب اوباما برنامه ی خودشو برای مهاجرت به صورت رسمی اعلام میکنه
به امید خدا زمان به نصف کاهش پیدا میکنه برای هر گروه
http://mobile.reuters.com/article/idUSKC...9?irpc=932

انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، bsbali ، maral-b ، sib 24
این هم لینک خبر که دوستم علی رضا گذاشته است :
http://www.whitehouse.gov/blog/2014/11/1...ion-reform
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: babak.n ، sib 24 ، alireza_guitar ، battosai
منکه چشمم آب نمی خوره !! اگرم تسویب بشه تا بیا اجرایی بشه .... Sad
اما با این حال امیدوارم که بشه حداقل همسرمون رو خواستیم ببریم کمتر ظول بکشه D:
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: maral-b ، alitab
(2014-11-20 ساعت 10:47)babak.n نوشته:  منکه چشمم آب نمی خوره !! اگرم تسویب بشه تا بیا اجرایی بشه .... Sad
اما با این حال امیدوارم که بشه حداقل همسرمون رو خواستیم ببریم کمتر ظول بکشه D:

من با برادرم که اونجاست الان صحبت کردم اون گفت که اوباما گفته اول میره باهاشون صحبت میکنه که رأی مثبت بدن و تصوب بشه و اگر جواب مثبت نشه خودش با اختیارات رئیس جمهور بصورت اجباری ابلاغش میکنه برای اجرا
F2B
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، alireza_guitar ، battosai ، bsbali ، shadi79 ، alitab
من سخنرانی اوباما رو الان مستقیم دیدم. به نظر من ضعیف بود! اما خیلی قاطع پای حرفش ایستاده. حرفاش در مورد مهاجرت خانوادگی بود که باعث دوری افراد میشه و به خصوص دانشجوها که نمی تونن برن و راحت بدون ویزا برگردن. و اینکه درسشون تموم میشه باید برگردن در حالیکه باید بهشون اجازه بدن اینجا کار بگیرنو بمونن. و کلن می گفت همه ما مهاجریم و اینکه خودش هم همینطور.
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، amir2640 ، alireza_guitar ، aslant ، alitab ، bsbali ، amjad ، babak.n
صبح تون به خیر Smile . به نظرم با توجه به این صحبتها نه تنها هیچ اتفاقی برای ویزاهای مهاجرتی نمیوفته وضع رو هم بدتر میکنه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، شاپرک ، alireza_guitar
(2014-11-21 ساعت 07:18)alisarvareharchiabi نوشته:  صبح تون به خیر Smile . به نظرم با توجه به این صحبتها نه تنها هیچ اتفاقی برای ویزاهای مهاجرتی نمیوفته وضع رو هم بدتر میکنه ...

صبح بخیر علی جان Smile

میبینم که مثل من سحر خیزی دوست عزیز ( البته من دیروز تا حالا هنوز نخوابیدم TongueTongue )

در مورد قانون قبلی خیلی جاهاش مبهم بود و دقیقا معلوم نبود که چی میخوان به سرمون بیارن به نظرم همینه این قانون جدید خوبه که اگه وضعمون بهتر نمیشه شاید فعلا بدتر هم نشه RolleyesRolleyes

البته فعلا هم که جمهوری خواها جلوش وایسادن و میگن سعیمونو میکنیم تا نتونه این کارو انجام بده ؟!

همش به خاطر انتخاباته ....
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، شاپرک ، alireza_guitar ، amjad
(2014-11-21 ساعت 07:31)amir2640 نوشته:  
(2014-11-21 ساعت 07:18)alisarvareharchiabi نوشته:  صبح تون به خیر Smile . به نظرم با توجه به این صحبتها نه تنها هیچ اتفاقی برای ویزاهای مهاجرتی نمیوفته وضع رو هم بدتر میکنه ...

صبح شما هم بخیر علی جان Smile

میبینم که مثل من سحر خیزی دوست عزیز ( البته من دیروز تا حالا هنوز نخوابیدم TongueTongue )

در مورد قانون قبلی خیلی جاهاش مبهم بود و دقیقا معلوم نبود که چی میخوان به سرمون بیارن به نظرم همینه این قانون جدید خوبه که اگه وضعمون بهتر نمیشه شاید فعلا بدتر هم نشه RolleyesRolleyes

البته فعلا هم که جمهوری خواها جلوش وایسادن و میگن سعیمونو میکنیم تا نتونه این کارو انجام بده ؟!

همش به خاطر انتخاباته ....

سلام خوش خبر باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اگه خانواده ای سال 2005 برا پرونده ای از نوع F4 اقدام کرده باشن و الان برای مصاحبه دعوت شده باشن و یک فرزند بالای 21 سال داشته باشند شامل قانون cspa می شن؟
چون این طور که شنیدم این قانون سال 2004 تصویب شده و یک سال بعد از تصویبش برا این پرونده اقدام شده. مشکلی پیش میاد چون فرزند بالای 21 سال هست؟
خانواده هم شامل پدر مادر و همین یک فرزنده
ممنون میشم راهنمایی کنین . مهمه این موضوع برام Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-18 ساعت 05:49)dreamer60 نوشته:  بايد صبر كنين و گرفتن وكيل هم كمكي نميكنه
میگم ما بالاخره نفهمیدیم به افتخار اون اتفاق خوبی که تو زندگیت افتاده بزنیم دست قشنگه رو یا نه ؟!!! خودت که نمیای بگی از دیگر دوستان باید بشنویم !! Big Grin Big Grin Big Grin
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-21 ساعت 14:40)amjad نوشته:  
(2014-11-18 ساعت 05:49)dreamer60 نوشته:  بايد صبر كنين و گرفتن وكيل هم كمكي نميكنه
میگم ما بالاخره نفهمیدیم به افتخار اون اتفاق خوبی که تو زندگیت افتاده بزنیم دست قشنگه رو یا نه ؟!!! خودت که نمیای بگی از دیگر دوستان باید بشنویم !! Big Grin Big Grin Big Grin

چرا رمزی حرف میزنید Smile چه اتفاق خوبی افتاده دریمر جان Smile
F2B
پاسخ
بچه ها دارید اشتباه میکنید فکر میکنم.
تا اینجا که من اخبار رو دنبال میکنم ار بی بی سی و یورو نیوز اصلا حرفای اوباها از اولم ربطی به گروه های ما و ویزاهای ما نداشته .
کسانی که در آمریکا زندگی میکنند به مدت پنج سال به طور غیرقانونی و بچه هایی که در اونجا به دنیا اومدن ( به والدینشون ) :
در صورتی که ثبت نام کنن و سوء پیشینی نداشته باشن و حاضر به پرداخت مالیات شهروندی باشننننننددددد !!!!! تازه به اونها ویزای موقت کار میدن ! این رو همین الان داشتم گوش میکردم.
ما امیدوار باشیم گروهامون به همین روند پیش بره ! عقبگرد نداشته باشیم! دلارررررر گرون نشه ! قانون جدید نخواستیم

پ . ن: امجد جان تا باشه از این خبرهای خوب رمزی Wink
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان