کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
قوانین جدید مهاجرت
هر چه کیس های خانوادگی جلوتر میره کندتر میشه
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، battosai ، storagemeter ، romance33 ، minoo meh ، Nightsky007
امروز داشتم سخنان سخنگوی وزارت خارجه آمریکا رو گوش میدادم . چون هم خیلی خوب صحبت میکنه بعدش میخوام صداشون تو ذهنم باشه خیلی جالب یکی از خبرنگارا ازش پرسید برای صدور ویزا تغییری هست خیلی با تاکید هیچ تغییری نیست .
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، storagemeter ، shahabjafari ، romance33 ، minoo meh ، amir2640 ، maral-b ، Nightsky007
سلام بر همه دوستان عزیزم SmileSmileSmileSmileSmile
چه خبر از قوانین جدید مهاجرت امسال 2014 تصویب میشه ؟؟!!!! به امید خداSmile
نمیشه که بی خیال شده باشن مگه توی سنا رای نیاورد فقط یکی دو نفر توی کنگره باهاش مخالفت داشتن؟ چقدر احتمال داره تصویب بشه؟
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Nightsky007 ، hamed shayan
سلا به دوستان:
میخواستم بپرسم که در صورت حذف گروه F4 آیا کسانی که از قبل (مثلا 2006 برای خودم)اقدام شده چه سرنوشتی دارند؟حذف میشند؟سریعتر کارشون انجام میشه؟آیا این طرح در حال انجام و رای گیری هست یا مسکوت مانده؟
ممنون از پاسخ شما
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Nightsky007
(2014-01-13 ساعت 21:16)Omidperfume نوشته:  سلا به دوستان:
میخواستم بپرسم که در صورت حذف گروه F4 آیا کسانی که از قبل (مثلا 2006 برای خودم)اقدام شده چه سرنوشتی دارند؟حذف میشند؟سریعتر کارشون انجام میشه؟آیا این طرح در حال انجام و رای گیری هست یا مسکوت مانده؟
ممنون از پاسخ شما

دوست عزیز از زمان تصویب این قانون اجرایی میشه.به کسانی که حتی یک روز قبل این تاریخ فایل کرده باشن تعلق میگیره.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: eybaba ، amjad ، battosai ، Nightsky007
سلام به همه دوستان
یه سوالی دارم شاید تکراری باشه ولی ممنون میشم اگر راهنماییم کنین
اگر کسی سیتیزن باشه طبق آخرین قوانین مهاجرت چقدر طول میکشه گرین کارت پدر مادرشا بگیره؟ و دوم اینکه آیا ازنظر سن پدر و مادر محدودیتی وجود داره؟چون یکی بهم گفته اگر سن پدر مادر بیش از 60 سال باشه نمیشه دیگه اقدام کرد.
کیس نامبر(برنده همسرم):**2014AS12 /سفارت ابوظبی/ مصاحبه : هفته سوم نوامبر/ آپدبت :10 فوریه هر دو نفر- 20 مارچ فقط خودم-27 می و 29 می کیس اصلی/ کلیر: 29 می / ویزا: امید به خدا Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: satin ، Nightsky007
(2014-01-22 ساعت 00:09)shohreh63 نوشته:  سلام به همه دوستان
اگر کسی سیتیزن باشه طبق آخرین قوانین مهاجرت چقدر طول میکشه گرین کارت پدر مادرشا بگیره؟ و دوم اینکه آیا ازنظر سن پدر و مادر محدودیتی وجود داره؟چون یکی بهم گفته اگر سن پدر مادر بیش از 60 سال باشه نمیشه دیگه اقدام کرد.

عجب تاپیک شلوغ و پر هیجانی دوستات اینجا ایجاد کردن Smile)
اینقدر خلوته که مطمئتم اصن کسی پست منا نخونده
کیس نامبر(برنده همسرم):**2014AS12 /سفارت ابوظبی/ مصاحبه : هفته سوم نوامبر/ آپدبت :10 فوریه هر دو نفر- 20 مارچ فقط خودم-27 می و 29 می کیس اصلی/ کلیر: 29 می / ویزا: امید به خدا Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، amir2640 ، Nightsky007
(2014-01-23 ساعت 10:45)shohreh63 نوشته:  
(2014-01-22 ساعت 00:09)shohreh63 نوشته:  سلام به همه دوستان

عجب تاپیک شلوغ و پر هیجانی دوستات اینجا ایجاد کردن Smile)
اینقدر خلوته که مطمئتم اصن کسی پست منا نخونده

دوست عزیز یه سری به www.uscis.gov بزن جواب همه سوالاتتون رو میگیرید.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، amir2640 ، battosai ، Shahabpk ، amjad ، Nightsky007 ، hooman18968
http://news.yahoo.com/house-gop-leaders-...itics.html

توجه ها داره دوباره به سمت قانون جدید مهاجرت بر میگرده..امیدوارم واسه همه ما خبرهای خوب در راه باشه انشالله.
پاسخ
http://www.huffingtonpost.com/2013/06/27...ion-reform

قانون جدید مهاجرت تصویب شد ؟؟؟؟؟ این لینک چی میگه ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، 2014families lottery winners ، romance33 ، bsbali ، hooman18968
نظرسنجی جدیدی در امریکا نشان می دهد تصویب یا عدم تصویب immigration reform توسط جمهوری خواهان هیچ تاثیری بر رای دهندگان موافق یا مخالف این قانون ندارد.
این نظرسنجی در جهت این مطلب که جمهوری خواهان که اکثریت کنگره را در بر دارند می ترسیدند که تصویب immigration reform (که توسط اوباما که دموکرات هست مطرح شده است)می تواند به ضرر حذب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری باشد و در نتیجه اسپانیایی تبار ها به دموکرات ها رای دهند.

تا این که یک نظر سنجی دولتی نشان میدهد تصویب یا عدم تصویب این قانون توسط جمهوری خواهان هیچ تاثیری بر رای دهندگان ندارد.

منبع:
http://time.com/36934/immigration-reform...ions-2014/
لاتاری 2016
کلیرنس AP    
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، romance33 ، hooman18968
هیچ کس نمیدونه این قانون تصویب میشه یا نه
و همینطور که این قانون به نفع کیس های خانوادگی هست یا نه
فقط حدس و گمان در این مورد وجود دارد
لاتاری 2016
کلیرنس AP    
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ

پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، battosai ، romance33 ، hooman18968
ولی همچنان اعتراض های زیادی برای تصویب این قانون توسط اسپانیایی تبارها وجود دارد.

#immigration reform
لاتاری 2016
کلیرنس AP    
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ

پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، battosai ، romance33 ، hooman18968
سلام بچه هاSmileSmileSmileSmile
انگار خبرایی هست؟میگن قانون جدید مهاجرت تصویب شده در کنگره ؟ شما چیزی میدونین لطفا خبر بدید
ممنونم
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

پاسخ
تشکر کنندگان:
نمیدونم جای سوالم اینجا هست یا نه ...

در سال اول ورود به امریکا ... قانون فرستادن دعوتنامه برای پدر و مادر چیه>> منظورم اینه که چقدر طول میکشه ؟؟؟
شنیدم پدر و مادر رو نمیشه با هم دعوت کرد ........

سوال دومم اینه که برای زایمان ... میشه مادر رو برای 7.8 ماه دعوتنامه فرستاد آیا این صحت داره ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان