کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
دوستان،
بعد از گرفتن وقت بصورت تلفنی از دکتر انوش، بهش ایمیل زدم و خواستم که اطلاعات قرارمون رو تأیید کنه.
بعد از 3 روز دیشب ساعت (1:30 بامداد) جواب داده بهم. متنش رو میزارم که خوشتون بیاد! Smile

Dear Arash ,

We've already scheduled your medical appointment on ******of July at ****** AM.
You should come to the Muratsan University Hospital, 2nd floor (from the main entrance to the left), Room 219 (address: 114 Muratsan St, Yerevan). You don't need to fast.

Please don't come to the room 222! I'l be in the room 219.

You should bring to your medical exam:
- the appointment letter that you received from the U.S. Government or your legal adviser that show your alien/case number;
- valid passport;
- all your vaccinations information (in English).
- if you have had a previously abnormal X-ray, blood test, are taking medication or have a history of serious physical, psychiatric or psychological problems you should bring the appropriate information or documentation (in English).
- 3 recent photos 3 x 4 cm.

The total cost of medical examination is 45000 AMD (armenian drams) for persons age 15 and older; 32500 AMD for children of 2 to 15 years old and 31500 AMD for children 0 to 2 years old, 6500 AMD will be charged if you are subject for additional x-ray.
The cost of vaccinations is not included in the cost of the medical examination.

You should pay in Armenian drams, not US dollars.

Best regards,
Anush Ordyan, MD, PhD

نکات قابل توجه:
1- فست یعنی ناشتا. پس یعنی نیازی نیست ناشتا باشید.
2- اتاقش رو عوض کرده و رفته 219. با 222 قدیم اشتباه نگیرید.
3- هزینه ها باید به درام ارمنستان پرداخت بشن و دلار قبول نمی کنه.
4- هزینه بزرگسال نفری: 45000 درام، زیر 15 سال نفری: 32500 درام، و زیر دو سال نفری 31500 درام.
5- 6500 درام هم برای رادیوگرافی برای هر نفر باید پرداخت کنید.
6- برای هر نفر 3 تا عکس 3*4 رنگی حتماً داشته باشید.
7- تمامی مدارک لاتاری و واکسن و شناسایی رو داشته باشید. (پاسپورت - نامه تاریخ مصاحبه - عکس - کارت واکسن - کیس نامبر)
8- اگر مشکل/عارضه/بیماری (حای روانی/عصبی) خاصی دارید و بابتش پرونده و یا مدارکی دارید، حتماً با خودتون ببرید و دکتر رو در جریان اون مسئله بذارید.

پ.ن.: حضور تمامی مدارک و اشخاص مصاحبه شونده الزامیست.

دیگه برید حالشو ببرید و برای منم آرزوی موفقیت کنید که دست پر برگردم. Smile
Case Number: 79** Applicant No.: 2 Embassy: Yerevan Interview: 9, July Status: Clearance Update: 10,11 July. + 25 July by email

Waiting for my VISA. Tongue Cool
تشکر کنندگان: amir_leo ، shekari ، pari1392 ، gema ، EmJay ، armina-2014 ، مرگان ، shadi79 ، behi.v ، H Pier ، m.ghoreishi
در ادامه ی صحبت های Beowulf II عزیز باید بگم که ظاهرا مشکل دکتر انوش با ایمیل هاشون برطرف شده. بنابراین اگه کسی موفق نشده وقت بگیره میتونه ایمیل هم بزنه. درضمن از اونجایی که دکتر جواب ایمیل من رو هم دادند و توی ایمیلشون به من گفتن که به همون اتاق 222برم, نتیجه گرفته میشه که ایشون اتاقشون رو عوض نکردن و فقط در روزهای خاصی (مثلا همون روزی که به آفای آرش وقت دادن) در اتاق 219 هستن. همگی موفق باشید.
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: Beowulf II ، EmJay ، مرگان
(2014-05-30 ساعت 10:55)ssafaye66 نوشته:  توی تاپیک های قبلی راجع به ترکیه صحبت نشده متاسفانه

من شش ماه مدیکالم تموم شده ایا وقتی تو سایت ویزام اومد باید قبل از رفتن مجددا وقت بگیرم یا اینکه همینجوری برم؟

تمدیدش چند روز طول میکشه؟
برای تمدید مدیکال چقدر پول میگیرن؟
و مهمممممممتر از همه چه مدارکی لازمه ببرم؟

ضمنا دکتر اونگان کارت زرد منو گرفت Sad ظاهرا هم مال همه رو گرفته...

دوست عزیز مدیکال جدید و قدیم هیچ فرقی با هم نداره و روال کار دقیقا مثل دفعه اول هست و شما اگر بچه دارید باید 4 روز وقت برای مدیکال بذارید و اگر بزرگسال هستید فقط، 2 روز کاری، برای واکسن ها هم یک کاغذ آ4 بهتون دادن همون رو باید تکمیل کنید اگر واکسنی رو براتون تیک زدن که باید کامل بشه وگرنه همون رو ببرید با خودتون، هزینه هم مثل دفعه اول هست، مدارک هم همونه، پاسپورت و کپیش، عکس هم که خودشون میگیرن...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ssafaye66 ، gema ، ffrfar ، shekari ، forgiven
برای دختر ما یه سری واکسن رو نوبت دوم و سوم تعیین کرد و تو ایران هم نیست! فک کنم باز باید تیغ بزنن مارو Smile
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
تشکر کنندگان: zepehr
دوستاني ايرواني آيا دكتر كريستين از مرخصي اومده يا نه ممنون ميشم راهنمايي كنيد
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
(2014-05-30 ساعت 20:41)kage.omid نوشته:  دوستاني ايرواني آيا دكتر كريستين از مرخصي اومده يا نه ممنون ميشم راهنمايي كنيد

سلام دوست عزیز ایشون هنوز به تعطیلات نرفتن.تقریبا اواخر ماه JULYمیرن تعطیلات.به هر حال میتونید با خودشون در تماس باشید, زود جواب ایمیل میدن
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: kage.omid
Iسلام دوستان.من هر چی به nmcایمیل میرم.می گه آدرس اشتباهه.میشه ایمیل ادرس درست nmcرو برام بذارید؟
تشکر کنندگان:
سلام. من چند روز پیش از سایت پزشک آنکارا وقت گرفتم. لازمه بهشون ایمیل بزنم که ببینم با نوبتی که گرفتم موافقت کردند یا نه؟ اگه لازمه ایمیل بزنم لطفن راهنماییم کنید.

(2014-05-24 ساعت 13:30)Rasoul_j نوشته:  سلام. دكتر كريستين به منم همين جواب رو داد. تا حالا ظرف مدت 5 روز 2 تا ايميل به دكتر انوش زدم.اصلا جواب نداده. از دكتر كريستين پرسيدم آدرس ايميل دكتر انوش همينه كه من فرستادم؟ كه اونم تأييد كرد. حالا موندم كه چرا جواب نميده!!!

آقا رسول نمی دونم سفر نامه منو خوندی یا نه
اگه می تونی با کریستین وقت بگیر
من با انوش وقت گرفتم
اما روز معاینه نیومد و به سختی و هزار جور دوز کلک خودمو تو وقت کریستین جا کردم
به هرکیم می گفتم چرا اینجوریه می خندید می گفت
Armenian style
:O
[color=#4B0082]شماره کیس: 43XX رویت قبولی: اول می 2013 ، تعداد کیس: منو عیال ، ارسال مدارک: جولای ، کارنت شدن: فوریه ، مصاحبه: 27مارچ ایروان ورود : 19 سپتامبر 2014 هيوستن
ما موفق می شیم، می گی نه؟ نیگا کنWink
تشکر کنندگان: zepehr ، gema ، m.ghoreishi
(2014-05-31 ساعت 08:59)arashmanteghi نوشته:  سلام. من چند روز پیش از سایت پزشک آنکارا وقت گرفتم. لازمه بهشون ایمیل بزنم که ببینم با نوبتی که گرفتم موافقت کردند یا نه؟ اگه لازمه ایمیل بزنم لطفن راهنماییم کنید.

تا ٤ روز بعدش خودشون ايميل ميزنن و تاييد ميكنن. در صورتى كه نزدن ، اونوقت ايميل بزنين
تشکر کنندگان: arashmanteghi ، forgiven
(2014-05-31 ساعت 08:59)arashmanteghi نوشته:  سلام. من چند روز پیش از سایت پزشک آنکارا وقت گرفتم. لازمه بهشون ایمیل بزنم که ببینم با نوبتی که گرفتم موافقت کردند یا نه؟ اگه لازمه ایمیل بزنم لطفن راهنماییم کنید.

سلام.شما چطوری برای 24 jun از دکتر وقت گرفتید؟؟ من هر چی سعی می کنم تا 14 jun بیشتر باز نمی کنه!!!!
(2014-05-31 ساعت 10:18)yasi malayer نوشته:  سلام.شما چطوری برای 24 jun از دکتر وقت گرفتید؟؟ من هر چی سعی می کنم تا 14 jun بیشتر باز نمی کنه!!!!

سلام. من واسه تاریخ ۲۰ جون وقت گرفتم. البته الان تا تاریخ ۲۱ جون هم میشه وقت گرفت. شما مصاحبه‌ات چه تاریخی هست؟

(2014-05-31 ساعت 12:45)arashmanteghi نوشته:  
(2014-05-31 ساعت 10:18)yasi malayer نوشته:  سلام.شما چطوری برای 24 jun از دکتر وقت گرفتید؟؟ من هر چی سعی می کنم تا 14 jun بیشتر باز نمی کنه!!!!

سلام. من واسه تاریخ ۲۰ جون وقت گرفتم. البته الان تا تاریخ ۲۱ جون هم میشه وقت گرفت. شما مصاحبه‌ات چه تاریخی هست؟

17jun ولی سایت دکتر تا 14 ام بیشتر باز نمی کنه!
تشکر کنندگان:
(2014-05-31 ساعت 09:52)Sam2012 نوشته:  تا ٤ روز بعدش خودشون ايميل ميزنن و تاييد ميكنن. در صورتى كه نزدن ، اونوقت ايميل بزنين
الان ۵ روز هست که گذشته. من امروز ایمیل زدم و یه همچین جوابی بهم داده:
what is your number? if you put it on he website you may learn
منظورش چی بوده؟ باید چه کار کنم؟

تشکر کنندگان:
سلام
آدرس دکتر اونگان همینیه که تو سایتش نوشته؟ آخه تو GooGle Map میزنم نمیشناسه!!!
2014AS65XX / انکارا / مصاحبه هفته دوم جون / یک نفر مجرد / کلیر با تلفن و ایمیل / دریافت ویزا 29 اگوست
امضای یادگاری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان