کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
با سلام با این شرایط ما که مصاحبه مون ابو_ذبی‌ است طبق گفته ی mr pahlavan نیازی به ثبت نام در csc را نداریم درسته ؟
case number : 2014as000015xx / abu dhabi / interview : 2nd week of december ]
apdates : 12Dec 10Feb 20Apr 28;29may 01;02;03jun / clear : me 02 jun and my husband 17 jun ( after 190 days )
my dear god I ♥ u & thank u
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز و اساتید محترم ... من احتما لا تو هتل رویال هستم و توی خیابون buklum sk .... حالا نمیدونم کدوم ptt رو انتخاب کنم که شنبه ها هم باز باشه .... اگه امکانش هست من رو راهنمایی کنید.... ممنون از لطف شما.
شماره کیس: **13 - تاریخ رویت قبولی: 16AUG - کنسولگری:ankara - تعداد افراد منظور در کیس :1 - ارسال فرمهای سری اول: 28AUG - کارنت شدن کیس:SEP13 - مصاحبه:12DEC - دریافت کلیرنس:بله - دریافت ویزا:بزودی...امیدوارم - ورود به آمریکا: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - دریافت گرین کارت: ؟؟؟؟؟؟؟؟ - جمع تقریبی هزینه‌ها:2500000 تومان
تشکر کنندگان:
(2013-10-31 ساعت 15:48)nedali نوشته:  با سلام با این شرایط ما که مصاحبه مون ابو_ذبی‌ است طبق گفته ی mr pahlavan نیازی به ثبت نام در csc را نداریم درسته ؟

خیر لازم نیست...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Tabassomshojaat ، ffrfar ، behfaza ، قصه گو ، EKAM ، sani1348
ممنون از اینکه دوستان لطف دارن و همیاری میکنن... کسی از دوستان نبود که بتونه بنده رو راهنمایی کنه؟
شماره کیس: **13 - تاریخ رویت قبولی: 16AUG - کنسولگری:ankara - تعداد افراد منظور در کیس :1 - ارسال فرمهای سری اول: 28AUG - کارنت شدن کیس:SEP13 - مصاحبه:12DEC - دریافت کلیرنس:بله - دریافت ویزا:بزودی...امیدوارم - ورود به آمریکا: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - دریافت گرین کارت: ؟؟؟؟؟؟؟؟ - جمع تقریبی هزینه‌ها:2500000 تومان
تشکر کنندگان: ffrfar
(2013-11-03 ساعت 00:40)hamideftex2014 نوشته:  ممنون از اینکه دوستان لطف دارن و همیاری میکنن... کسی از دوستان نبود که بتونه بنده رو راهنمایی کنه؟

دوست عزیز این لینک رو بخونید شاید مفید باشه.. http://mohajersara.com/post-399558.html#pid399558
تشکر کنندگان: Natasha9 ، EKAM ، Soap McTavish
سلام به دوستان
من یک اشتباهی کردم برای ثبت شماره پاسپورت فقط اعداد و دادم و حرف لاتین قبلش و ننوشتم.
میشه کمک کنید چه کار باید کنم؟
کیس:201400000XXX/ارسال مدارک: جون/کارنت: گروه اول/نامه دوم: نیمه دوم اکتبر/سفارت: آنکارا/ مصاحبه: 12 دسامبر/ در یافت ویزا 14 دسامبر یک ضرب
برای دیدن فایل دستورالعمل سفارت ترکیه اینجا کلیک کنید
تشکر کنندگان:
(2013-11-04 ساعت 14:02)shamim_irs نوشته:  سلام به دوستان
من یک اشتباهی کردم برای ثبت شماره پاسپورت فقط اعداد و دادم و حرف لاتین قبلش و ننوشتم.
میشه کمک کنید چه کار باید کنم؟

پست اول رو بخونید نوشته باید چه کاری انجام بدین...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان گرامی
من امروز میخواستم تو ثبت نام CSC رو انجام بدم ،اولش همه چیز خوب پیش میرفت وقتی اومدم نفرات خانواده ام رو اضافه کنم ایراد میگرفت مثلا وقتی اسم همسرم رو بهمراه مشخصاتش اضافه کردم ایراد "خطا در ایجاد متقاضی "گرفت و به همون صفحه برگشت و اسم خودم رو نوشت و یکسری فیلد خالی.
اگه کسی به این مشکل برخورده لطفا منو راهنمائی کنه.
پیشاپیش ممنون
شماره کیس : **2014AS000003 - تعداد افراد کیس : 4 نفر- سفارت : آنکارا- مصاحبه : 9دسامبر - برگه صورتی +فرم 9 سوالی + CV + تعدادی سوال دیگه در مورد شغلم 5 ماه بعد از مصاحبه -تاریخ کلیر شدن همسرم و بچه هام : 4 مارچ. - تعداد آپدیتهای خودم خیلی - تاریخ آخرین آپدیت خودم بهمراه خانوادم 29 می -
تشکر کنندگان:
سلام
من اشتباها بعنوان متقاضی اصلی ثبت نام کردم در حالیکه همسرم برنده اصلی هستش ، خواستم اصلاح کنم مجددا همسرم را بعنوان متقاضی اصلی معرفی کرده و بچه هام رو اضافه کردم ولی نمیتونم خودم رو اضافه کنم .لطفا اگه ممکنه راهنمائی کنید چه جوری میتونم پروغایل خودم را حذف کرده و خودم رو به پروفایل همسرم اضافه کنم.
با تشکر
شماره کیس : **2014AS000003 - تعداد افراد کیس : 4 نفر- سفارت : آنکارا- مصاحبه : 9دسامبر - برگه صورتی +فرم 9 سوالی + CV + تعدادی سوال دیگه در مورد شغلم 5 ماه بعد از مصاحبه -تاریخ کلیر شدن همسرم و بچه هام : 4 مارچ. - تعداد آپدیتهای خودم خیلی - تاریخ آخرین آپدیت خودم بهمراه خانوادم 29 می -
تشکر کنندگان:
(2013-11-05 ساعت 22:01)rava نوشته:  سلام
من اشتباها بعنوان متقاضی اصلی ثبت نام کردم در حالیکه همسرم برنده اصلی هستش ، خواستم اصلاح کنم مجددا همسرم را بعنوان متقاضی اصلی معرفی کرده و بچه هام رو اضافه کردم ولی نمیتونم خودم رو اضافه کنم .لطفا اگه ممکنه راهنمائی کنید چه جوری میتونم پروغایل خودم را حذف کرده و خودم رو به پروفایل همسرم اضافه کنم.
با تشکر
این لینک رو بخونید شاید براتون مفید باشه
http://mohajersara.com/post-399558.html#pid399558
تشکر کنندگان: Natasha9
(2013-10-25 ساعت 01:39)علی1369 نوشته:  
(2013-10-24 ساعت 23:07)aghaghia نوشته:  
(2013-10-24 ساعت 16:41)علی1369 نوشته:  
(2013-10-24 ساعت 13:47)علی1369 نوشته:  
(2013-10-24 ساعت 10:42)علی1369 نوشته:  ذدر ضمن این ptt رو که خود سایت csc گذاشته اولوس را چرا انتخاب نکردن؟ آیا yenishhir و adalatsara که دوستان گفتند مزیت دیگه ای داره.
میشه دوستان یک جوابی بدهند نمیدونم کدوم شعبه بهتره

یعنی هیچ کس جوابی برای این سوالات من نداره. مگه میشه.

دوست عزیز، دفتر پستی که در اموزش آقای فضلی وجود داره مزیتش اینه که شنبه ها هم بازه، شما میتونید الان یکی رو انتخاب کنید، بعد که رفتید انکارا از هتلی که در اون هستید سوال کنید که کدوم یک از دفاتر پستی به هتل تون نزدیکتر هست و دفتر پستی تون رو تغییر بد اموزش تغییر دفتر پستی در امضای آقای محمد فضلی موجود هست....
مثل همیشه شما با صبر جواب میدید. واقعا ممنون و یک سوال اگه اتاپ بلوار باشه میدونید کدوم نزدیکه بهش

اقاقیای عزیز این آدرس پستی :که آقای فضلی گفتند رو فایلش دانلود نمیشه. اگه لطف کنی و اسم منطقه و خیابان و شعبه را بذاری ممنون میشم. لطفا نگو بر فایلشو ببین چون بارها و بارها اینکارو کردم ونمیشه.
2014AS7xx،یک نفر،ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، کلییرنس، آپدیتها: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه،15و30می،26،24،23،20،13،12،5،3 جون و 27 کلییر بعد از 192 روز، دریافت ویزا 11جولای
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-11-17 ساعت 22:38)sabor نوشته:  اقاقیای عزیز این آدرس پستی :که آقای فضلی گفتند رو فایلش دانلود نمیشه. اگه لطف کنی و اسم منطقه و خیابان و شعبه را بذاری ممنون میشم. لطفا نگو بر فایلشو ببین چون بارها و بارها اینکارو کردم ونمیشه.

این 2 موردی هست که در فایل های آقای فضلی موجود بود!
[عکس: 58507665742257413860.png]
[عکس: 65128037989400025106.png]
تشکر کنندگان: sabor ، amin arefi ، shamim_irs ، powerb
يه سوال داشتم من csc ثبت نام كردم برا ابوظبي تو قسمت انتخاب شعبه پست دبي رو انتخاب كردم؟ آيا ايرادي داره؟ و اينكه آيا در دبي فقط يك آدرس برا csc هست؟ مرسي
CN : 2014AS0000021## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13Sep/مصاحبه : هفته آخر Nov Smile وضعيت: كليير بعد از ١٨٨ روز ---ورود به امريكا٦ سپتامبر، سنديگو . دريافت سوشيال ١٣ سپتامبر،دريافت گرين كارت ٢٧ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2013-11-18 ساعت 09:56)omid05 نوشته:  يه سوال داشتم من csc ثبت نام كردم برا ابوظبي تو قسمت انتخاب شعبه پست دبي رو انتخاب كردم؟ آيا ايرادي داره؟ و اينكه آيا در دبي فقط يك آدرس برا csc هست؟ مرسي

سلام
1- ایرادی نداره
2- بله برای دبی همون یک شعبه هست
3- سفارت امسال داره پاسپورت ها و ویزا ها رو دوباره خودش تحویل می ده و شما فقط ثبت نام کنید که اگر رویه یهو دوباره برگشت به پارسال به مشکل نخورید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، omid05 ، ffrfar ، behfaza
با سلام.
در اطلاعات مورد نیاز سفارت ابوظبی نگفته CSC لازم هست. اما در اولین متن همین تاپیک گفته شده برای آنکارا و ابوظبی می خواد. آنکارا در مستند سفارتش گفته می خواد اما ابوظبی نه. آیا لازم هست؟ از کدوم مرجع این رو می گن؟
مرسی
CN: 2014AS----21xx
ABU DHABI

Cleared 2 June 2014 with 1 other family member
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان