کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
(2014-04-12 ساعت 03:18)Badzad نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 11:05)k98k نوشته:  ادرسی که زده دقیقا هست. محل: ptt -ADLIYESARAYIPTT-ANK.MERKEZI
محل تحویل: نشانی:ATATURK KIZILAY ,ANKARA لطفا راهنمایی کنید
دوست عزیز خیالت راحت ، دسترسی بهش راحته ، حالا هر جایی هم که مستقر بشید .

من هم همینجا رو انتخاب کردم. فکر می کنم مشکلی نباشه.
تشکر کنندگان: k98k ، ffrfar
اینو توی سایت usvisa-info.com نوشته شاید بدردتون بخوره

مهم – فقط ویژه متقاضیان ایرانی:
به متقاضیان ایرانی به شدت توصیه می‌شود که یکی از محل‌های PTT زیر را انتخاب کنند تا آسان‌تر گذرنامه خود را تحویل بگیرند.
دفاتر PTT پیشنهادی؛
ANKARA - ALTINDAG - ANAFARTALAR - PTT ULUS
ISTANBUL(AVR) - BEYOGLU - TOM TOM - PTT BEYOGLU MERKEZI
تشکر کنندگان: ffrfar ، manamilad
(2014-04-15 ساعت 12:46)lot2014 نوشته:  اینو توی سایت usvisa-info.com نوشته شاید بدردتون بخوره

مهم – فقط ویژه متقاضیان ایرانی:
به متقاضیان ایرانی به شدت توصیه می‌شود که یکی از محل‌های PTT زیر را انتخاب کنند تا آسان‌تر گذرنامه خود را تحویل بگیرند.
دفاتر PTT پیشنهادی؛
ANKARA - ALTINDAG - ANAFARTALAR - PTT ULUS
ISTANBUL(AVR) - BEYOGLU - TOM TOM - PTT BEYOGLU MERKEZI

اینی که شما میگین درست ، ولی تو همین چند مدت اخیر من 2 نفر رو دیدم که ویزاشون حاضر شده ولی به تعطیلی پستخانه خوردن ، کسی که خوشش نمیاد معطله پست بشه . برا همین همه پیشنهاد میکنن yenishehir رو انتخاب کنین
تشکر کنندگان: aghaghia ، Tabassomshojaat ، romance33 ، ffrfar ، azadeh2014 ، Lemony
درود
با توجه به اینکه CES برای ابوظبی دیگه لازم نیست سوالی داشتم میخواستم بدونم برای دریافت پاس باید آدرس پست دبی رو به سفارت بدیم یا نه خودشون اونجا میفرستند ؟ لطفا آدرس پست دبی رو هم برام بزارید .
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان:
(2014-04-18 ساعت 01:27)morteza-dm نوشته:  درود
با توجه به اینکه CES برای ابوظبی دیگه لازم نیست سوالی داشتم میخواستم بدونم برای دریافت پاس باید آدرس پست دبی رو به سفارت بدیم یا نه خودشون اونجا میفرستند ؟ لطفا آدرس پست دبی رو هم برام بزارید .

چیزی برای شما پست نمیشه! خودتون باید تشریف ببرید پاسپورتتون رو از سفارت بگیرید، دوست عزیز بهتره یکی 2 تا سفرنامه بخونید تا از روال کار آگاه بشید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: morteza-dm ، ffrfar ، romance33
(2014-04-13 ساعت 23:36)H-TALEBI نوشته:  دوستان عزیز سلام
من شماره پاسپورت قبلی دختر کوچولوم رو وارد کردم. حالا چون مجبور شدم پاسپورت رو عوض کنم چطوری می تونم اینکار رو انجام بدم. اگر پاسپورت قبلی رو هم همراهمون ببریم مشکل حل می شه. ضمن این که توی فایل مربوط نمیشه شماره را اصلاح کرد.
ممنون از دوستان

دوست عزیز شما باید برید توی قسمت edit و اسم کوچولوتون رو حذف کنید و دوباره اسمش رو با شماره جدید وارد کنید برای ما هم همین اتفاق افتاد با این تفاوت که من شماره پاسپورت پسرم رو اشتباه وارد کرده بودم
موفق باشید
تشکر کنندگان: ffrfar
سلام.اون قسمتی که باید تاریخ تولد بنویسیم باید اول از چپ به راست ماه /روز/سال بنویسیم ویا ترتیب نوشتنش مثل پاسپورته که اول روز را مینویسه؟
تشکر کنندگان:
سلام به همگي و مدير محترم ببخشيد من يه سوال دارم اگه زدنيه بزنين منو ولى جواب بدين باشه؛)!
ميگم من كه مصاحبم مي هست و كيس ازدواجي هستم برا ثبت نام پست مراحلي كه دوست عزيزمون pdfكردن رو ديدم دستشون درد نكنه.اونجا من به جاي تعيين وقت بايد ثبت نام محل پستي رو بزنم؟من خانه فاميل ميرم و از كيزيل اي دوره.به نظرتون چيكار كنم؟
ممنون
امضای سانازی كه نام كاربريش شده baba manam sanaz
CR1 ازدواجى
receipt number: 20dec2012
approv : 5dec 2013!!
14jan2014:دريافت كيس نامبر
completed on: 21feb 2014!!
3apr 2014 :گرفتن وقت مصاحبه
20may2014:مصاحبه
سفارت انكارا
ويزاي يك و نيم ضرب 30may!Shy
تشکر کنندگان:
(2014-04-21 ساعت 14:10)baba manam sanaz نوشته:  سلام به همگي و مدير محترم ببخشيد من يه سوال دارم اگه زدنيه بزنين منو ولى جواب بدين باشه؛)!
ميگم من كه مصاحبم مي هست و كيس ازدواجي هستم برا ثبت نام پست مراحلي كه دوست عزيزمون pdfكردن رو ديدم دستشون درد نكنه.اونجا من به جاي تعيين وقت بايد ثبت نام محل پستي رو بزنم؟من خانه فاميل ميرم و از كيزيل اي دوره.به نظرتون چيكار كنم؟
ممنون
سلام، حالا چرا بزنیم؟ Big Grin شما تو گوگل مپز پی تی تی های نزدیک آدرس خونه فامیلتون رو سرج کنید و هر کدوم نزدیکتره انتخاب کنید، یه لیستی توی سایت هست که پی تی تی های ترکیه رو نشون میده، چک کنید که جزو اونا باشه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ffrfar ، baba manam sanaz ، amjad ، romance33
خانم مدير ببخشيد اجازه؟! من عين اينجا http://www.pdfhost.net/index.php?Action=...9d0d0a57a3 بايد مراحل رو برم؟اخه من ازدواجى هستم اونجا بجاي تعيين وقت بايد محل پست رو انتخاب كنم؟
بعدش ويزاي مهاجرتى بزنم؟
ميشه راهنمايي كنيد يكم مراحل رو!اينجورى كامل ميگيد من مغزم نميكشه؛(
CR1 ازدواجى
سفارت انكارا
تشکر کنندگان: aghaghia ، romance33
(2014-04-22 ساعت 15:27)baba manam sanaz نوشته:  خانم مدير ببخشيد اجازه؟! من عين اينجا http://www.pdfhost.net/index.php?Action=...9d0d0a57a3 بايد مراحل رو برم؟اخه من ازدواجى هستم اونجا بجاي تعيين وقت بايد محل پست رو انتخاب كنم؟
بعدش ويزاي مهاجرتى بزنم؟
ميشه راهنمايي كنيد يكم مراحل رو!اينجورى كامل ميگيد من مغزم نميكشه؛(
سانازی عزیز نگران نباشید ,مراحل کار رو از روی نمونه کار آقای کانادایی پیش ببرید چه تعیین وقت رو انتخاب کنید یا انتخاب دفتر پستی هر دو از یک مسیر ادامه پیدا میکنند. فقط یادتون باشه از آخرین صفحه که تایید نهایی شده پرینت تهیه کنید .موفق باشید Rolleyes(ویرایش کردم Big Grin)
تشکر کنندگان: baba manam sanaz ، aghaghia ، amjad ، romance33
سلام ممنون از پاسختون،چرا تحويل دكتر بدم نامه پست رو؟ ما نامه مصاحبه داريم ديگه+وقت دكتر ميديم.
CR1 ازدواجى
سفارت انكارا
تشکر کنندگان: romance33
(2014-04-22 ساعت 21:16)baba manam sanaz نوشته:  سلام ممنون از پاسختون،چرا تحويل دكتر بدم نامه پست رو؟ ما نامه مصاحبه داريم ديگه+وقت دكتر ميديم.
اشتباه لپی کردن
تحویل سفارت میدین ، پرینت پست 2 نسخه یادتون نره
یکی برای تحویل به سفارت ، یکی ارائه به کارمند پست روز تحویل پاس و پاکت زرد از پست
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
تشکر کنندگان: baba manam sanaz ، aghaghia ، ffrfar ، romance33
وقتی تو سایت csc می ریم برای ثبت نام و شماره پاسپورت رو میخواد، کدوم شماره رو باید بنویسیم؟ یه شماره فارسی بالا سمت چپ اولین صفحه هست، یکی دیگه هم هست که تو همون صفحه اول جلوی passport No. نوشته شده به انگلیسی، دو تا شماره یکیه ولی اون دومیه که انگلیسی هست یه حرف انگلیسی هم جلوش داره. حالا باید این حرف رو همراه شماره نوشت یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2014-04-25 ساعت 12:12)nilka نوشته:  وقتی تو سایت csc می ریم برای ثبت نام و شماره پاسپورت رو میخواد، کدوم شماره رو باید بنویسیم؟ یه شماره فارسی بالا سمت چپ اولین صفحه هست، یکی دیگه هم هست که تو همون صفحه اول جلوی passport No. نوشته شده به انگلیسی، دو تا شماره یکیه ولی اون دومیه که انگلیسی هست یه حرف انگلیسی هم جلوش داره. حالا باید این حرف رو همراه شماره نوشت یا نه؟
انونی که حرف انگلیسی هم جلوش داره
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان