کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2016-01-29 ساعت 04:07)SHABAH51 نوشته:  دوستان عزیزم بالاخره بعد از اینهمه انتظار از طریق سناتور ایالتی مطلع شدم که برایم در اواخر مارچ تاریخ مصاحبه تعیین شده است. البته هنوز NVC ایمیلی نداده است و ظاهراً در روزهای آینده ارسال خواهد شد. گفتم اگر غرغرهایم را اینجا می کردم اخبار خوب را هم با شما که همیشه به من لطف داشته‌اید مطرح کنم. شاد و پیروز باشید همگی

سلام و خوشحال شدم،
برخي اوقات آدم از دست كارهايشان متعجب ميشه!
اميدوارم نامه ان وي سي به سفارت اگر براتون نيومده زودتر بيايد و   وقت رو بهتون اعلام كنند و يكضرب ويزا بگيريد كه حتي زودتر از ما كارتون به سرانجام برسد

با اميد اتمام اين انتظار بي معني
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
(2016-01-29 ساعت 04:07)SHABAH51 نوشته:  دوستان عزیزم بالاخره بعد از اینهمه انتظار از طریق سناتور ایالتی مطلع شدم که برایم در اواخر مارچ تاریخ مصاحبه تعیین شده است. البته هنوز NVC ایمیلی نداده است و ظاهراً در روزهای آینده ارسال خواهد شد. گفتم اگر غرغرهایم را اینجا می کردم اخبار خوب را هم با شما که همیشه به من لطف داشته‌اید مطرح کنم. شاد و پیروز باشید همگی

اگر لطف كنيد راجع به كانكت شدن با سناتور تجاربتون رو بگيد و يه راهنمايى بكنيد

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، SHABAH51 ، alireza51 ، alvan ، pari1392
(2016-01-29 ساعت 15:01)hamidoo_b نوشته:  

اگر لطف كنيد راجع به كانكت شدن با سناتور تجاربتون رو بگيد و يه راهنمايى بكنيد

شیوه خاصی استفاده نکردیم. همسر من با دو تا از سناتورهای همان ایالتی که زندگی می کند از طریق ایمیل تماس گرفت و موقعیت خاص کیس من و دشواریهای زندگی مان را شرح داد. یکی از آنها پی‌گیر کار کیس من شد و مرتب با NVC تماس می‌گرفت و نتیجه پی‌گیری‌هایش را به ما ایمیل می‌کرد. در نهایت روز گذشته او اعلام کرد که با ان-وی-سی تماس گرفته و آنها تاریخ و ساعت مصاحبه را اعلام کرده‌اند. به نظرم سعی کنید زمانی با سناتورها تماس بگیرید که خدای نکرده کیس تان در حالت عجیب و بحرانی مانند کیس من باشد. چون اگر در روال نسبتاً معمولی باشد به احتمال زیاد آنها هم دنبال‌اش را نخواهند گرفت. موفق باشید
2013AS81xx/Yerevan/3Person/Int:W1 June/Visa:Soon
جامانده از ویزا در آخر سپتامبـــــر
شبــه سفـــرنامه

زندگـــی را با بازیهای عجیب اش بپذیر Cool
F2a:5th November 2013  .....اپروو شده بعد از 18 ماه Tongue
نامه کامپلیت: 11 آگوست 2015
نامه مصاحبه: 2 فوریه 2016
وقت مصاحبه: اواخر مارچ 2016 آنکارا
پاسخ
(2016-01-29 ساعت 14:26)smpf نوشته:  

سلام و خوشحال شدم،
اميدوارم نامه ان وي سي به سفارت اگر براتون نيومده زودتر بيايد و   وقت رو بهتون اعلام كنند و يكضرب ويزا بگيريد كه حتي زودتر از ما كارتون به سرانجام برسد

----------------------------------------------
بی نهایت از لطف شما ، محبتی که دارید و تمام دلگرمی‌هایی که تا به حال به من داده‌اید سپاسگزارم. به امید شنیدن خبر خوب از شما در همین روزها
شبــه سفـــرنامه

پاسخ
بولتين ويزا براي ماه مارس به coming soon رفته
اميدوارم اين ماه ٧٥ روزه باشيم
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: SHABAH51 ، smpf ، pari pari ، alvan

سلام و خوشحال شدم،

٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: مهسا20132013 ، SHABAH51 ، alvan ، رامین اهوازی
بولتين ويزاي ماه مارس فقط ٢٢ روز جلو رفت. ٢٢ سپتامبر
بااين سرعت ارام فكر كنم روند كار ما به دو سال و نيم بكشه
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: SHABAH51 ، alvan ، smpf
(2016-02-09 ساعت 14:27)Farnood1234 نوشته:  بولتين ويزاي ماه مارس فقط ٢٢ روز جلو رفت. ٢٢ سپتامبر
بااين سرعت ارام فكر كنم روند كار ما به دو سال و نيم بكشه

دوست عزیز شما نسبت به بچه های 2013 خیلی جلوتر هستید. حتی با همین شرایط موجود شما تا دو یا سه ماه دیگر کارنت خواهید شد و بلافاصله به مصاحبه خواهید رفت. سوای کیس خاص من که دوماه دیگر تازه به مصاحبه خواهم رفت  دوستان 2013 هیچکدام (به جز دکترپدی عزیز که یادش به خیر) در چنین فاصله کوتاهی به مصاحبه نرفتند. آرزو می کنم همه بچه های بازمانده خیلی زود به آرزوهایشان برسند.
پی نوشـت: محض اطلاع دوستان خوبم , نامه مصاحبه من هم چندروزی است رسیده. Cool
شبــه سفـــرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: Farnood1234 ، alvan ، smpf ، romance33
(2016-02-09 ساعت 14:54)SHABAH51 نوشته:  پی نوشـت: محض اطلاع دوستان خوبم , نامه مصاحبه من هم چندروزی است رسیده. Cool
سلام
مبارکه
چه تاریخی وقت گرفتید؟
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
تشکر کنندگان: Farnood1234 ، SHABAH51 ، alvan ، smpf
alireza51
(2016-02-09 ساعت 14:54)SHABAH51 نوشته:  پی نوشـت: محض اطلاع دوستان خوبم , نامه مصاحبه من هم چندروزی است رسیده. 

سلام. تبريك ميگم. اميدوارم كه شما هم با ويزاي يكضرب به خانواده بپيونديد 
ميشه لطفاً سفارتي كه مصاحبه داريد را بفرماييد 
چون  ميگن انكارا خيلي شلوغه و به كارنت شده ها هم دير وقت ميده
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
چند سوال دارم از دوستاني كه براي مصاحبه به انكارا رفتند

من سري قبل مصاحبه ام ارمنستان بود و مدارك مديكالم را دارم
١- الان هم كارت واكسنم را مجدداًازانستيتو پاستور گرفتم
اما تاپيك مديكال انكارا را ميخوانم همه نوشتند كه دكتر اونكان مجدداًواكسن ابله به همه ميزنند و ١٣٠ دلار ميگيرند.
ايا اين صحت دارد ؟ براي جلوگيري از اين پول مفت چه بايد كرد ؟ ايا شامل حال ما كه پرونده مديكال از قبل داشتيم هم ميشود ؟
٢- ايا مثل لاتاري باز بايد يكماه قبل مصاحبه مدارك فرستاد ( چون انكارا قانونش با ارمنستان فرق ميكرد. از افرادي كه در ارمنستان مصاحبه. داشتند يك سري ترجمه ميخواستند كه ان را هم روز مصاحبه ميبرديم و تحويل ميداديم. اما بچه هاي لاتاري كه مصاحبه در انكارا داشتند بايد پست ميكردند
اما ما كه همسرانمون كپي مداركمون را به nvc فرستادند ايا باز هم نياز به ارسال مدارك يكماه قبل از مصاحبه داريم ؟
٣- باز پر كردن csc و معرفي ptt لازمه ؟
تمام اين قراي بازي ها مال انكاراست
(ارمنستان خيلي خوب بود
كاش باز ارمنستان ميفتادم )
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
1- علیرضای عزیز تاریخ مصاحبه من اواخر مارچ است
2- فرنود عزیز سفارت من هم آنکاراست. من فکر نمی کنم شلوغی آنکارا مطرح باشد چون به جز من که به دلایل دیگر با تاخیر وقت گرفتم بقیه دوستانی که آنکارا مصاحبه داشتند و کارنت شده بودند بلافاصله بعد از کامپلیت نامه مصاحبه را گرفتند. پس موضوع شلوغی سفارت منتفی است.
شبــه سفـــرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، Farnood1234 ، romance33
به به! خبرای خوب!!
شهرام جان بالاخره تلسم رو شکستی! فرنود عزیز هم مبارک باشه. ایشالا زود زود ویزا ها رو میگیرید و تشریف میارید و .... بدو بدو شروع میشه!!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، Farnood1234 ، alvan ، SHABAH51 ، حاجی واشنگتن ، romance33
سلام دوستان من از بازمانده های لاتاری هستمو برای همسرم با کپی ویزا اقدام کردم ایا کسی خبر داره که من باید کپی گرین کارتو براشون بفرستم ؟؟به کدوم ادرس همون یوسیس که برای مدارک فرستادم؟بعد اینکه اگه نفرستم ممکنه در اپرو شدن خللی وارد شه؟؟ممنون میشم جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf
سلام دوستان
من دو تا سوال دارم. اگه کسی میدونه لطف کنه جواب بده خیلی خیلی ممنون میشم
من دارم فرم I-130 رو پر میکنم تو قسمت information about you مورد 14 چجوری باید جواب داد؟ چه تاریخی رو باید نوشت و منظور از class of admission چیه؟؟؟؟؟؟
سوال دوم اینکه تو قسمت information about your relative مورد 16 رو باید yes بزنیم یا no ؟؟ چون همسرم با من تو پروسه لاتاری بوده و ویزا نگرفته!!!
شماره کیس **۴۷/ رویت قبولی 1may / تاریخ مصاحبه 6may /محل مصاحبه آنکارا/ تعداد افراد کیس ۲نفر/ آپدیت ها ۷می هر دونفر/ ۱۹ می هر دو نفر / ۲۲ جولای نفر اول/ ۲۹ جولای هر دو نفر/ ۲۹ جولای دریافت ایمیل کلیری نفر اول/ ۱۰ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست دریافت ویزای نفر اول/8 سپتامبر هردونفر با ایمیل پیگیری /نفر دوم منتظر /سربازی س/ شغل خصوصی/ نفر اول ورود به امریکا 21 ژانویه 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان