کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-12-07 ساعت 15:27)azadehjjaberi نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 14:10)EKAM نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 12:09)azadehjjaberi نوشته:  من می خوام اخر دسامبر برم،چند تا سوال داشتم:
1-من حتما باید بلیط دوطرفه بخرم؟؟یا میشه یکطرفه هم گرفت؟
2-مدت زمانی که طول می کشه اداره مهاجرت پاکت زرد رو بگیره و سوال جواب کنه چقدره؟؟چون پرواز بعدی من تقریبا 1.5 ساعت بعدش هست و می ترسم نرسم
3-ایرلاین های داخلی آمریکا هم مثل همون پرواز اصلی محدودیت بار دارن ؟یا متفاوته
ممنون

1.5 ساعت خيلي كمه من الان 4.5 ساعت فاصله زماني بين پروازم هست استرس نرسيدن و ... دارم
ايرلاين southwest و bluejet دو تا چمدون مجازه
american air line چه جوریه؟؟
من با قطری می خوام برم ولی قسمت بعدی سفرم می ترسم به چمدون هام گیر بدنSad

در مورد اين اير لاين اطلاعي ندارم ميتونيد تو سايتش چك كنيد ولي ايرلاين هايي كه من چك كرده بودم مثل us airways و delta بابت چمدون دوم بايستي پول بدين فقط همين دو تا بالايي كه گفتم دو تا مجازه
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
پاسخ
تشکر کنندگان: ghafari88 ، pari pariaaa ، H Pier ، azadehjjaberi ، amin arefi ، soli asali ، m.mina ، ojee ، mehdi2014 ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba
من الان براتون چك كردم بابت چمدون شارژتون ميكنن
اينم لينكش
https://www.aa.com/i18n/travelInformatio...p#!charges
UAE→USA
پاسخ
(2013-12-09 ساعت 12:03)EKAM نوشته:  من الان براتون چك كردم بابت چمدون شارژتون ميكنن
اينم لينكش
یعنی بایت چمدون دوم شارژت می کنه؟؟
خوب نمی تونم یکی از چمدون ها رو ببرم توهواپیما؟
شماره کیس : 2014AS00002XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه : هفته آخر نوامبر(ابوظبی)
ویزای یک ضرب از ابوظبیBig Grin
ورود به امریکا:اواخر دسامبرTongue
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، m.mina ، ojee ، قصه گو ، nedaba
برای گرفتن ssn اول باید حساب بانکی باز کنیم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، m.mina ، ojee ، قصه گو ، nedaba
(2013-12-09 ساعت 14:50)azadehjjaberi نوشته:  برای گرفتن ssn اول باید حساب بانکی باز کنیم؟؟

خیر. نیازی نیست و برعکسه .. یعنی برای باز کردن حساب بانکی شماره سوشیال یا همون SSN لازم دارید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
پاسخ
پس باید یه دوهفته صبر کنیم تا ssn بیاد ؟؟پولمون رو بزاریم تو بالش؟Smile)
پاسخ
تشکر کنندگان: philter ، pari pariaaa ، H Pier ، soli asali ، sepideh_ ، EKAM ، m.mina ، ojee ، mehdi2014 ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba ، زری وحدتی ، A_A
(2013-12-09 ساعت 15:30)azadehjjaberi نوشته:  پس باید یه دوهفته صبر کنیم تا ssn بیاد ؟؟پولمون رو بزاریم تو بالش؟Smile)

زیر تشک هم می تونید بذارید! Big Grin

ولی خارج از شوخی بودند دوستانی که تونستند در بانک آو عمه ریکا ! بدون سوشیال حساب باز کنند باید بررسی کنید و ببینید میشه یا نمیشه ... فکر کنم بشه .... ولی در نهایت همون بالش و تشک بهتره! Tongue
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
پاسخ
سلام دوستان
من ٣هفته ام ريكا بودم و الان بايد به ايران برگردم
هنوز گرينكارتم نيومده؟آيا برگشت من مشكلي ايجاد ميكنه و احتمال داره گرين كارت نياد؟
بعضيا ميگن اينكار ريسكيه
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، m.mina ، ojee ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba ، atlantis770
(2013-12-09 ساعت 20:04)h15 نوشته:  سلام دوستان
من ٣هفته ام ريكا بودم و الان بايد به ايران برگردم
هنوز گرينكارتم نيومده؟آيا برگشت من مشكلي ايجاد ميكنه و احتمال داره گرين كارت نياد؟
بعضيا ميگن اينكار ريسكيه

سلام دوست عزيز
همسر من 20 روز أمريكا موند بعد برگشت ايران ووقتي گرين كارتش اومد براش توسط يكي از دوستان فرستادن ايران. فقط بأيد ادرستون در أمريكا درست باشه . واكر كسي رو داريد براتون بفرسته. تازه دوستان ميگفتن تا يك سال هم ميشه با همون ويزاي توي پاس دوباره وارد امريكا شد. موفق باشيد Wink
[ک.ن:2013AS64XX
مصاحبه:W1APRIL
مکان:ابوظبی
تعداد:3نفر
كلير: جولاي
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، h15 ، EKAM ، pari pariaaa ، Sam2014 ، rira1982 ، محبت ، m.mina ، ojee ، mehdi2014 ، alirezanz ، قصه گو ، hamed1286 ، nedaba ، atlantis770 ، A_A
به دوستانی که به زودی عازم هستن پیشنهاد می کنم این صفحه رو مطالعه کنند:

گمرک ج ا ا
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
پاسخ
تشکر کنندگان: EKAM ، pari pariaaa ، soli asali ، khder ، amin arefi ، Azi2014 ، shaman ، m.mina ، ojee ، moqadam ، mehdi2014 ، alirezanz ، قصه گو ، امین 13 ، nedaba ، atlantis770 ، A_A
(2013-12-09 ساعت 13:26)azadehjjaberi نوشته:  
(2013-12-09 ساعت 12:03)EKAM نوشته:  من الان براتون چك كردم بابت چمدون شارژتون ميكنن
اينم لينكش
یعنی بایت چمدون دوم شارژت می کنه؟؟
خوب نمی تونم یکی از چمدون ها رو ببرم توهواپیما؟

Rolleyes چمدون 23 كيلويي رو ببري تو هواپيما !!!!!!
UAE→USA
پاسخ
تشکر کنندگان: ghafari88 ، pari pariaaa ، soli asali ، azadehjjaberi ، khder ، m.mina ، ojee ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba
(2013-12-10 ساعت 10:29)ghafari88 نوشته:  به دوستانی که به زودی عازم هستن پیشنهاد می کنم این صفحه رو مطالعه کنند:

گمرک ج ا ا

مرسي اطلاعات خوبي داشت ... براي بردن فرش اينجا هم حرفي از گرفتن كاغذ از گمرك قبل از سفر ننوشته بود از خدمات بار فرودگاه امام هم پرسيدم ميگه نميخواد ولي اگه تو راه موردي پيش بياد ...بارو با جاش ببرن Sad
UAE→USA
پاسخ
تشکر کنندگان: ffrfar ، ghafari88 ، pari pariaaa ، artam2 ، H Pier ، soli asali ، m.mina ، ojee ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba ، atlantis770
(2013-12-10 ساعت 18:58)azadehjjaberi نوشته:  چرا سایت Ceas هنوز کیس ها رو نمی شناسه؟؟و از کی فعال میشه

چراشو که کسی نمی دونه و طبق تجربه پارسال احتمالا از حدودای یک ماه دیگه می شناسه و راه می افته ...
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
پاسخ
تشکر کنندگان: H Pier ، masuodrh ، soli asali ، m.mina ، azadehjjaberi ، محبت ، mehdi2014 ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba
دوستان کسی تا به حال از هواپیمایی ایران ایر برای سفر به آ م ر ی ک ا استفاده کرده؟
اطلاعاتی دارین در مورد کیفیت پروازش؟
گویا پروازش 18 ساعته اما قیمتش یکیه با پرواز های خارجی!
نظر شما چیه؟
Case Number : 2014AS000022XX
تاریخ رویت قبولی : 7may2013
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21may2013
کارنت : 10sep2013
مصاحبه : هفته دوم نوامبر - ایروان
ویزا : یک ضرب Rolleyes

Hold fast to dreams
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، H Pier ، محبت ، m.mina ، ojee ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba
(2013-12-11 ساعت 15:45)raihaneh.az90 نوشته:  دوستان کسی تا به حال از هواپیمایی ایران ایر برای سفر به آ م ر ی ک ا استفاده کرده؟
اطلاعاتی دارین در مورد کیفیت پروازش؟
گویا پروازش 18 ساعته اما قیمتش یکیه با پرواز های خارجی!
نظر شما چیه؟
دوست عزیز با سلام
ایران ایر که مستقیم به آ م ریکا پرواز نداره...
ولی غیر مستقیم چرا!! یعنی شما با ایران ایر تشریف می برید آمستردام یا لندن از آنجا با ایر لاین های خارجی مشرف می شوید به ینگه دنیا ....

مثال برای کانادا:
تهران -----» لندن با پرواز ایران ایر Airbus A300-605- زمان حدود 6 ساعت
حدود 5 ساعت توقف در Heathrow ( از ترمینال 3 تشریف می برید ترمینال 5 (خودتون) و بارهاتون را نمی بینید چون خودشون جابجا می کنن .
لندن ------» مونترال با بریتیش ایرویز Boing 777-200- زمان حدود 7.5 ساعت
شرایط پرواز : یک توقف ، کلاً 18 تا 20 ساعت پرواز ، 2 تا چمدان 23 کیلویی و کیفیت ش هم مثل همه پروازهای بین المللی Economy درحد خوب و قابل قبول
قیمت اگه تیز باشی و بگردی یا آشنا داشته باشی 2.2 میلیون

برای مقایسه
تهران---» دوحه ----» مونترال با قطر ایرویز (اینترنتی ) تقریباً همون شرایط زمان ولی با کیفیت یه کم بهتر 3.5 میلیون.
این داستان بلیط و زمان و قیمت و ..... و کی بلیط بگیری ( منظورم در چه فصل و ماهی از سال باشه ) خیلی مقوله گسترده و پیچیده ای است و هر چی بیشتر واردش بشی بیشتر شاخ در میاری.... و چه میکنن این آژانس ها !!!!!!!
موفق باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان