کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
کنفرمیشن نامبر ایا بر اساس قاره ای میدن یا... ویا همین طوری یکی از فرانسه ثبت نام میکنه میشه 1 و بعدی از ایران میشه 2
به خاطر این میپرسم که حتما باید یه اطلاعات طبقه بندی شده باید داشته باشند دیگه؟
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: toghrol120
(2013-10-27 ساعت 23:43)majid7 نوشته:  کنفرمیشن نامبر ایا بر اساس قاره ای میدن یا... ویا همین طوری یکی از فرانسه ثبت نام میکنه میشه 1 و بعدی از ایران میشه 2
به خاطر این میپرسم که حتما باید یه اطلاعات طبقه بندی شده باید داشته باشند دیگه؟

مجید جان کسی دقیقا نمیدونه اونا چطوری قرعه کشی میکنن فقط این مشخصه که هر منطقه تعداد خاصی ویزا داره و در ضمن هر کشور ماکزیمم 7 درصد تعداد قبولی ها رو داره ینی حد اکثر 7%از 125000نفر نه 7%از 55000تا
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: majid7
دوستان می شه یه راهنمایی فوری بکنید منو
من دو ساله دارم با یکی از این سایت های ایرانی لاتاری ثبت نام می کنم نه واسه اینکه زبانم بده یا چیز دیگه ، همینجوری
حالا دو تا سوال دارم
وقتی تو سایت اصلی ثبت نام می کنین ایمیل تائید می فرستن؟
من الان هر کاری می کنم که با اطلاعات 2014 CN رو بازیابی کنم نمیاد چیزی
الان شک کردم
تشکر کنندگان:
(2013-10-28 ساعت 17:20)alireza92 نوشته:  دوستان می شه یه راهنمایی فوری بکنید منو
من دو ساله دارم با یکی از این سایت های ایرانی لاتاری ثبت نام می کنم نه واسه اینکه زبانم بده یا چیز دیگه ، همینجوری
حالا دو تا سوال دارم
الان شک کردم

هیچ ایمیلی مبنی بر تایید ثبت نام براتون نمیفرستن فقط امکان دریافت چند تا ایمیل جعلی از سایت های دیگه هست.
یعنی به شما کانفرمیشن نامبر ندادند؟
که بتونید برنده شدنتون و چک کنید.
تشکر کنندگان:
(2013-10-28 ساعت 17:35)behzad2013 نوشته:  
(2013-10-28 ساعت 17:20)alireza92 نوشته:  دوستان می شه یه راهنمایی فوری بکنید منو
حالا دو تا سوال دارم
الان شک کردم

هیچ ایمیلی مبنی بر تایید ثبت نام براتون نمیفرستن فقط امکان دریافت چند تا ایمیل جعلی از سایت های هست.

چرا دادن
یه فایل pdf
پارسال هم دادن ولی اولن اونجوری که دوسان گفتن بالاش زرد نیست
اصلا این هیچی ، الان که سعی می کنم cn 2014 رو بازیابی کنم (دارم ولی می خوام ببینم اصله یا نه ) می گه اشتباه وارد می کنید!!
تشکر کنندگان:
(2013-10-28 ساعت 17:39)alireza92 نوشته:  
حالا دو تا سوال دارم
الان شک کردم

هیچ ایمیلی مبنی بر تایید ثبت نام براتون نمیفرستن فقط امکان دریافت چند تا ایمیل جعلی از سایت های هست.

چرا دادن
یه فایل pdf
اصلا این هیچی ، الان که سعی می کنم cn 2014 رو بازیابی کنم (دارم ولی می خوام ببینم اصله یا نه ) می گه اشتباه وارد می کنید!!

خب مشخصاتی که سایت برای بازیابی میخواد رو طبق اون فایلی که بهتون دادند وارد کنید.

اگر امسال اون شرکت براتون ثبت نام نکرده اینبار خودتون ثبت نام کنین. چرا کاری که خودتون میتونید انجام بدین به کس دیگه ای میسپارین. بیشتر از یه ربع طول نمیکشه.Sad
تشکر کنندگان: King Eagle
(2013-10-28 ساعت 17:44)behzad2013 نوشته:  
(2013-10-28 ساعت 17:39)alireza92 نوشته:  
حالا دو تا سوال دارم
الان شک کردم

چرا دادن
یه فایل pdf

خب مشخصاتی که سایت برای بازیابی میخواد رو طبق اون فایلی که بهتون دادند وارد کنید.

اگر امسال اون شرکت براتون ثبت نام نکرده اینبار خودتون ثبت نام کنین. چرا کاری که خودتون میتونید انجام بدین به کس دیگه ای میسپارین. بیشتر از یه ربع طول نمیکشه.Sad

دقیقا همین کارو می کنم
میشه شما با 2014 خودتون این کارو بکنین نتیجرو بگین
من تنها دلیلی که خودم ثبت نام نمی کردم یکی این بود که فک می کردم مشخصات عکس خیلی پیچیدس و یکی دیگه این که نتیجرو خبر می دن خودشون
تشکر کنندگان:
(2013-10-28 ساعت 17:51)alireza92 نوشته:  دقیقا همین کارو می کنم
من تنها دلیلی که خودم ثبت نام نمی کردم یکی این بود که فک می کردم مشخصات عکس خیلی پیچیدس و یکی دیگه این که نتیجرو خبر می دن خودشون

متاسفانه دوست عزیز من سال گذشته بعد از اتمام مهلت ثبت نام با لاتاری آشنا شدم. و از این بابت کمکی از دستم برنمیاد و از دوستان دیگه میخوام تا تست کنند ونتیجه رو اینجا اعلام کنند.
و برای عکس هم میتونید به یه عکاسی معتبر برین و ازشون بخواین براتون یه عکس با شرایط مندرج تو سایت لاتاری ازتون بگیرند. و قبلش میتونین مشخصات عکسی که میخواین و تو یه برگه بنویسین تا عکاس طبق اون ازتون عکس بگیره.
و برای اطلاع از برنده شدنتون میتونید با کانفرمیشن نامبری که سایت بهتون میده از اول می تو سایت چک کنین.
با آرزوی موفقیت برای شما Shy
تشکر کنندگان:
(2013-10-28 ساعت 18:05)behzad2013 نوشته:  

متاسفانه دوست عزیز من سال گذشته بعد از اتمام مهلت ثبت نام با لاتاری آشنا شدم. و از این بابت کمکی از دستم برنمیاد و از دوستان دیگه میخوام تا تست کنند ونتیجه رو اینجا اعلام کنند.
و برای عکس هم میتونید به یه عکاسی معتبر برین و ازشون بخواین براتون یه عکس با شرایط مندرج تو سایت لاتاری ازتون بگیرند. و قبلش میتونین مشخصات عکسی که میخواین و تو یه برگه بنویسین تا عکاس طبق اون ازتون عکس بگیره.
و برای اطلاع از برنده شدنتون میتونید با کانفرمیشن نامبری که سایت بهتون میده از اول می تو سایت چک کنین.
با آرزوی موفقیت برای شما Shy

من چند با ر انجام دادم ولی نداد بعضی دوستان هم قبلا گفته بودم باید چند بار انجام بدی تا موفق بشی اگه امسال هم از طریق اون شرکتها ثبت نام کردی نگران نباش خیلی ها بودن مثل شما و قبول هم شدم از سال بعد یا امسال اگه هنوز این کار رو نکردی خودت ثبت نام کن و مشکلات رو بپرس تو امظای من نمونه فرم هست میتونه کمکت کنه.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: King Eagle ، behzad2013

دوست عزیز شما چی رو برای 2014 میخوای دقیقا بگو تا کمک کنم.میخوای ببینین قبول شدی یا نه؟
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان:
(2013-10-28 ساعت 18:38)King Eagle نوشته:  

دوست عزیز شما چی رو برای 2014 میخوای دقیقا بگو تا کمک کنم.میخوای ببینین قبول شدی یا نه؟

دوستان حا شد Smile)
من يكم بي دقتي كردم ، ادم استرس ميگيره
من ٢٠١٤ با همون سابت ثبت نام كردم و چك كردم كه برنده نشده بودم
امروز يهو كه دوستان گفتن رنگ فرم زرده من شك كردم گفتم نكنه منو ثبت نام نكردن او سايت ، بعد اومدن زرنگي كنم با اون اطلاعاتم كانفرميشن كد رو بازيابي كنم كه ببينم ثبت نام كردن يا نه ، كه وقتي ديدم ارور مي ده ترسيدم
ولي بعد كه فك كردم ديدم كه اگه ثبت نام نكرده بودن اصلا نمي تونستم نتيجرو ببينم Smile)
تشکر کنندگان: King Eagle
من از سایت americangreencard.com برای ثبتنام میرم.ولی فرم ثبت نامم سابمیت نمیشه مشکل چیه؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-29 ساعت 00:45)Hirad SC نوشته:  من از سایت americangreencard.com برای ثبتنام میرم.ولی فرم ثبت نامم سابمیت نمیشه مشکل چیه؟

سایت ثبت نام فقط و فقط www.dvlottery.state.gov هستش !
DV2013: Has Not Been Selected
DV2014: Has Not Been Selected
DV2015: Has Not Been Selected
DV2016: Has Not Been Selected
................................ Big GrinV2017
تشکر کنندگان: Danoosh ، King Eagle ، storagemeter ، آبان
(2013-10-29 ساعت 01:06)soroosh yz نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 00:45)Hirad SC نوشته:  من از سایت americangreencard.com برای ثبتنام میرم.ولی فرم ثبت نامم سابمیت نمیشه مشکل چیه؟

سایت ثبت نام فقط و فقط www.dvlottery.state.gov هستش !

واالله من تا پارسال از همون سایتی که گفتم ثب نام می کردم.فقط یه مرحله بیشتر داشت.این سایتی هم که شما معرفی کردی قبلاً سر زده بودم ولی فرم ثبت نام رو برام نمیاورد.بازم ممنون بابت راهنماییتون.
تشکر کنندگان:
سلام
ثبت نام کردم و کانفرمیشن نامبر رو هم گرفتم اما بعدش فهمیدم آدرس ایمیل رو صحیح وارد نکردم و بجای gmail اشتباها yahoo نوشتم.
اگه در آینده قرار به مکاتبه با kcc باشه باید با همون میلی که ثبت کردم انجام بشه یا تفاوتی نمی کنه؟
کلا می خوام بدونم مشکلی ایجاد میکنه یا قابل حل شدن هستش؟
Category: EB3 - unskilled worker
PERM filed with DOL: Apr 2015
PERM Approved: Oct 2015
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING
Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING
Visa Granted: PENDING
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان