کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
(2013-11-01 ساعت 02:47)majid7 نوشته:  
(2013-11-01 ساعت 02:41)userlove نوشته:  سلام
1 - سوالی دارم مثلا کسانی ازدواج کردن و چند تا فرزند هم دارند اما فرزندان آنها بالای 21 سال است آیا باید در گذینه 14 که نوشته تعداد فرزندادن را بنویسید آیا میشود تعداد فرزندادن بالای 21 سال را هم نوشت یا فقط باید تعداد زیر 21 سال را نوشت

2 - و کسانی که خیلی قدیم مثلا 20 یا 30 سال قبل دیپلم گرفتن حالا باید کدام گذینه را انتخاب کنند که مشکلی نداشته باشه و برای ویزا دادن و یا مصاحبه مشکلی پیش نیاد و نگن این مدرک کمه یا کافی نیست

3 - حالا کسانی که تازه دیپلم گرفتن و رشته فنی حرفه ای است اما کلا دیپلم کامل حساب میشود کدام گذینه را برای مدرک باید انتخاب کنند که مشکلی نداشته باشه و برای ویزا دادن و یا مصاحبه مشکلی پیش نیاد و نگن این مدرک کمه یا کافی نیست

4 - سوال دیگر آیا باید با همان ایمیلی که سالهای قبل ثبت نام کردیم دوباره ثبت نام کنیم یا ایمیل جدید درست کنیم

ممنون
خداحافظ

1ـ فقط زیر 21 سال ـ تمام فرزندان بالای 21 سال باید جداگانه برای خودشون ثبت نام کنند و (فقط تعداد فرزندان زیر 21 سال رو باید بنویسید.)
2ـ اگر در مدرک شما چهارم دبیرستان هست (نظام قدیم )مشکلی نداره یعنی از اول ابتدایی تا چهارم دبیرستان(باید 12 سال درس خونده باشید.)
3ـ اگر نظام جدید هست باید پیش دانشگاهی رو هم بگیرند که همان طور که گفتم بشه 12 سال ــ دیپلم فنی و حرفه ای 11 سال هست.(باید مدرک پیش دانشگاهی رو هم بگیرید)
4ـ بله با همان ایمیل پارسال میشود

اگر کسی دیپلم فنی مثلا الکترونیک از دبیرستان فنی حرفه ای یا کار دانش گرفته و خوب این دیپلم ها پیش دانشگاهیم نداره اون باید چی بزنه دقیقا؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
باید بزنه high school,no degree ولی یا باید کاردانی ارایه بده یا پیش یا شغل
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
shogh sabeghe mer30
تشکر کنندگان:
همگي توكل ميكنيم به خدا ببينيم خدا چي ميخواد
به اميد بهروزي تمام دوستان
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
تشکر کنندگان: majid7 ، King Eagle
(2013-11-02 ساعت 20:18)hoosna نوشته:  سلام دوستان من فامیلم رو تو پاسپورت بابام دیدم اینجوری نوشته
morteza zadeh
اما من
mortezazadeh سر هم زده واسه ثبت نام خودم مشکل داره؟ اگه داره راه حلش چیه؟

این چیزا مشکل نیستن حل میشن به راحتی صبر کن تا روز اعلام نتایج
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان:
(2013-11-02 ساعت 20:18)hoosna نوشته:  سلام دوستان من فامیلم رو تو پاسپورت بابام دیدم اینجوری نوشته
morteza zadeh
اما من
mortezazadeh سر هم زده واسه ثبت نام خودم مشکل داره؟ اگه داره راه حلش چیه؟

مشکلی نداره دوست عزیز.ولی وقتی موقع اعلام نتایج هرجور که تو فرم نوشتین بنویسید و هروقت سفارت رفتید میتونید به آفیسر بکید که اشتباه کردید و قبول میکنند.
تشکر کنندگان: hoosna

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان