کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2014-06-24 ساعت 22:26)----- نوشته:  
(2014-06-24 ساعت 22:17)kooshamostofi نوشته:  با سلام خدمت دوستان ....
یه مشکلی دارم که اگه کسی بهش برخورده ممنون میشم راهنمایی کنید. برنده کیس خودم هستم، مشکل در مشخصات همسرم هست. در فرم تحصیلات همسرم رو دیپلم زدم ولی متاسفانه مدرک رو گم کردیم. سوال اینجاست که آیا از همسرم هم مدارک میخوان؟ اگر اعلام کنیم که گم کردیم مدارک رو قبول میکنن که فرم رو آپدیت کنیم و مدرک همسرم رو از فرمها حذف کنیم؟ با توجه به اینکه تنها 25 روز به مصاحبه باقی مانده دوستان با تجربه چه پیشنهادی میدن؟
پیشا پیش از راهنماییتون ممنونم و امیدوارم که هرچه زودتر همه دوستان زودتر از این استرسها راحت شن و زندگی جدیدی در آمریکا شروع کنن.

25 روز؟
مگه برنده چه سالی هستی؟
مدارک برنده اصلی مهمه
برای اینکار شما برو اموزش و پرورش و یه گواهی بگیر که همسرتون دیپلم دارن و اگه تونستی ریز نمراتشم بگیر محض احتیاط و با خودت ببر.
نگران نباش مشکلی پیش نمیاد
اصلا نگران نباشيد چون فقط مدارك تحصيليه فرد برنده رو ميخوان و بقيه رو اصلا نگاه نميكنن
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
تشکر کنندگان: anahita 62 ، nasim
(2014-06-24 ساعت 22:39)kooshamostofi نوشته:  
یه مشکلی دارم که اگه کسی بهش برخورده ممنون میشم راهنمایی کنید. برنده کیس خودم هستم، مشکل در مشخصات همسرم هست. در فرم تحصیلات همسرم رو دیپلم زدم ولی متاسفانه مدرک رو گم کردیم. سوال اینجاست که آیا از همسرم هم مدارک میخوان؟ اگر اعلام کنیم که گم کردیم مدارک رو قبول میکنن که فرم رو آپدیت کنیم و مدرک همسرم رو از فرمها حذف کنیم؟ با توجه به اینکه تنها 25 روز به مصاحبه باقی مانده دوستان با تجربه چه پیشنهادی میدن؟
پیشا پیش از راهنماییتون ممنونم و امیدوارم که هرچه زودتر همه دوستان زودتر از این استرسها راحت شن و زندگی جدیدی در آمریکا شروع کنن.

25 روز؟
مگه برنده چه سالی هستی؟
مدارک برنده اصلی مهمه
برای اینکار شما برو اموزش و پرورش و یه گواهی بگیر که همسرتون دیپلم دارن و اگه تونستی ریز نمراتشم بگیر محض احتیاط و با خودت ببر.

ممنونم دوست عزیز .... من برنده 2014 هستم و کیس نامبرم 2014AS77xx هستش و 16 جولای تاریخ مصاحبم هستش. برای گرفتن این گواهی که فرمودین یا ریزه نمرات کجا باید برم؟ مدرسه مربوطه، آموزش پرورش منطقه مربوطه یا آموزش و پرورش کل؟
مراحل دریافت گواهی پایان تحصیلات دبیرستان (جایگزین دیپلم گم شده)
1- مراجعه به آموزش پرورش منطقه. اگر ریز نمرات یا مدرک موقتی هم داری ببری کارت خیلی سریعتر راه میوفته.
2- مراجعه به دایره امتحانات و درخواست گواهی پایان تحصیلات جهت ترجمه به جای دیپلمی که گم شده
3- پرکردن فرم درخواست(در صورت لزوم) و اخذ سابقه تحصیلی توسط کارشناس دایره امتحانات.البته اگر ریز نمرات رو هم گم کردی میتونی اونجا ریز نمرات رو هم درخواست کنی که پیشنهاد میکنم حتما این کار رو بکن.
4- نتیجه: ریز نمرات تایید شده کارشناس که کپیش رو میگیری میری دبیرخونه
5- پرکردن فرم درخواست گواهی پایان تحصیلات. روال بر اینه که 2 تا پاکت هم بهت میدن فرم و کپی کارنامه و یکی از پاکت ها رو که روش آدرس خونت رو نوشتی میگذاری تو پاکت دوم و هزینه تمبر هم بهشون میدی که بفرستن آموزش پرورش کل اونجا برات گواهی صادر بشه بیاد در خونت اما از اونجا که پیکشون هر روز میره آموزش پرورش کل و برمیگرده میتونی سر کیسه رو شل کنی عوض 5-6 تومن هزینه پیشتاز بهشون 20 تومن بدی بگی فرداش میای از همونجا تحویل میگیری.
6- (فردای اون روز یا هر زمان که مسئول مربوطه بگه) مراجعه به آموزش پرورش منطقه و اخذ پاکت پلمب شده گواهی پایان تحصیلات جهت ترجمه که به دارالترجمه نوشته شده ولی برخلاف تصور نباید دارالترجمه برید. البته اگر سر کیسه رو شل نکرده باشید و یا مسئول دبیرخانه سرتق باشه باید وایسید تا 3-4 روزه بیاد دم در خونه .
7- مراجعه به آموزش و پرورش کل در میدان فلسطین به همراه پاکت و اصل ریز نمرات تایید شده از منطقه که هر دو رو برات 3-4 تا مهر و امضا میکنن
8- مراجعه به دارالترجمه واسه ترجمه رسمی . ضمنا با مهر های فوق اگر خواستی تایید دادگستری و سفارت خارجه رو هم میتونی بگیری (برای ادامه تحصیل فقط لازمه)
تبریک میگم شما مجدد صاحب دیپلم و ریز نمرات رسمی شدی.

نکته: زیر ریز نمراتی که از آموزش پرورش منطقه میگیری جای امضای دبیرستان هم هست که اگر چونه بزنی یا دبیرستانت منحل شده باشه (واسه من که منحل شده بود) احتیاج به گرفتن اون امضا نیست اما اگر چونه نزنی مجبوری یه سر به دبیرستانتون بزنی و یه امضا ازشون بگیری.
البته اگر ریز نمرات تایید شده قبلی رو داشته باشی این مشکل رو نخواهی داشت و شاید اصلا مراجعه به دایره امتحانات هم لازم نباشه و مستقیم بتونی بری دبیرخونه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: lighter ، samansaba ، babak12 ، AliReza.Sh ، Mahmood129
(2014-06-15 ساعت 12:59)Amir jan نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 10:35)javidk نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 10:19)sm2015 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 08:34)mani.iht نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 11:43)reytoon نوشته:  بابک عزیز تا جایی که من یادمه قید کردن فرزند آبشنال بود (اختیاری) البته مطمئن نیستم .... ولی ته دلم میگه به مشکل نمیخوری....آمریکا میبینمت

دوست عزیز نمیخوام ناامیدتون کنم اما طبق قانون قید کردن اسم فرزندان زیر ۲۱ سال اجباری هست و عدم درج نامه فرزندان زیر ۲۱ سال احتمال خیلی‌ خیلی‌ زیاد ریجکتی به همراه داره.خیلی‌ متاسف و ناراحت شدم.اما ناا امید نباشین و تاکید می‌کنم همه چیز به نظر افسر مصاحبه کننده مربوط می‌شه.
امسال ذکر نام فرزند گزینه ای اختیاری بوده که عکس فرم توی چند پست قبلی گذاشته شده .نگران نباشید نام فرزندتون رو اضافه کنید و منتظر بشین تا فرم توسط kccتایید بشه و تکمیل کنید و همراه فرم های خودتون ارسال کنید

Important note: If you had a spouse or children prior to submitting your original entry, but you did not include them on your original entry form, then your case will be disqualified at the time of your visa interview. Neither you nor any of your family members will receive visas.

توجه توجه سلام دوست عزیز
من از قبول شدگان 2014 هستم نمی دونم این جواب را ببینی یا خیر
ولی واقعیت اینکه نه وقت خودت را تلف کن نه اینکه پولت را .
حالت من عینا مثل شما بود حتی در نامه مصاحبه نام تمام اعضای خانواده قید شده بود ولی متاسفانه ریجکت شدیم منهم تصور می کردم وقتی در فرمهای بعدی می توانی اطلاعات را کامل بدهی مشکلی بوجود نمی آید اگر خواستی پیغام خصوصی بگذارید در خدمت هستم

ممنون از راهنمایی دوستان بالاخره من نفهمیدم امسال ذکر نام فرزند اختیاری بوده یا فرم پر کنم ریجکت می شم هر کس یه جور راهنمایی می کنه و من مانده ام سر گردان که حرف کی رو گوش کنم فقط می خوام اینو بدونم امیدی هست یا خیر بدون تعارف ؟
تشکر کنندگان: farshadm999 ، lighter
دوست عزیز اصلا نگران نباشین در مدارک مورد نیاز سفارت هیچ جا قید نشده مدرک تحصیلی همراه برنده رو براشون ببرین از ما هم نخواستن.
در ضمن بهتره سوالتونو در تاپیک 2014 بپرسین.

Embassy:Ankara/کلیرJun 27/دریافت ویزا Jul 11/ ورود به آمریکا Sep 10/ساکن ارواین
تشکر کنندگان: farshadm999
(2014-06-26 ساعت 02:07)babak18 نوشته:  
(2014-06-15 ساعت 12:59)Amir jan نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 10:35)javidk نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 10:19)sm2015 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 08:34)mani.iht نوشته:  دوست عزیز نمیخوام ناامیدتون کنم اما طبق قانون قید کردن اسم فرزندان زیر ۲۱ سال اجباری هست و عدم درج نامه فرزندان زیر ۲۱ سال احتمال خیلی‌ خیلی‌ زیاد ریجکتی به همراه داره.خیلی‌ متاسف و ناراحت شدم.اما ناا امید نباشین و تاکید می‌کنم همه چیز به نظر افسر مصاحبه کننده مربوط می‌شه.
امسال ذکر نام فرزند گزینه ای اختیاری بوده که عکس فرم توی چند پست قبلی گذاشته شده .نگران نباشید نام فرزندتون رو اضافه کنید و منتظر بشین تا فرم توسط kccتایید بشه و تکمیل کنید و همراه فرم های خودتون ارسال کنید

Important note: If you had a spouse or children prior to submitting your original entry, but you did not include them on your original entry form, then your case will be disqualified at the time of your visa interview. Neither you nor any of your family members will receive visas.

توجه توجه سلام دوست عزیز
من از قبول شدگان 2014 هستم نمی دونم این جواب را ببینی یا خیر
ولی واقعیت اینکه نه وقت خودت را تلف کن نه اینکه پولت را .
حالت من عینا مثل شما بود حتی در نامه مصاحبه نام تمام اعضای خانواده قید شده بود ولی متاسفانه ریجکت شدیم منهم تصور می کردم وقتی در فرمهای بعدی می توانی اطلاعات را کامل بدهی مشکلی بوجود نمی آید اگر خواستی پیغام خصوصی بگذارید در خدمت هستم

ممنون از راهنمایی دوستان بالاخره من نفهمیدم امسال ذکر نام فرزند اختیاری بوده یا فرم پر کنم ریجکت می شم هر کس یه جور راهنمایی می کنه و من مانده ام سر گردان که حرف کی رو گوش کنم فقط می خوام اینو بدونم امیدی هست یا خیر بدون تعارف ؟

دوست عزیز اینجا نه کسی آفیسر سفارت امریکاست و نه کارشناس امور مهاجرت امریکا!
همه نظرات خودشون رو بر اساس تجربه و یا شنیده هاشون میگن ٬تصمیم با خود شماست ٬من اگر به جای شما بودم و توان مالی داشتم شانس خودم رو امتحان میکردم لااقل اگر هم جواب رد بشنوم دیگه خودم را سرزنش نمی کردم که ای کاش اگر می رفتم شاید به من ویزا می دادند...فراموش هم نکنید که همه چیز به شانس و قسمت آدمی بستگی داره ٬خیلی ها توی این فروم چنان قاطع اظهار نظر می کنن که هر کی ندونه انگاری آفیسر سفارت امریکا هستن ! من توی فروم های دیگر کشورها خوندم که کسانی بودن که نام فرزندشون را ذکر نکرده بودن اما با قانع کردن آفیسر ویزا گرفتن!
قانون امریکا تمامی اختیار صدور یا عدم صدور ویزا را به آفیسر مصاحبه کننده پرونده شما داده و همه چیز دست اون هست .....موفق باشین
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: babak12 ، L_haam ، behdadK ، nasim ، HERMES7 ، shahryar7021 ، Mahmood129 ، j@vad
سلام .
۱- من دیپلم نظام قدیم هستم رشته تجربی و مدرک کاردانی هم دارم. تو فرم هام چون پرسیده بود بالاترین مدرک چی دارین من کاردانیم رو زدم و دیپلم رو وارد نکردم.
فرم هارو هم ارسال کردم .
۲- در قسمت سربازی فقط درجه و رسته خدمت رو نوشتم . نامی از محل (ارگان خدمتی که وزارت دفاع بود نبردم که البته تو کارت های جدید پایان خدمت این قسمت حذف شده و محل خدمت را دیگه نمی نویسه) .
میشه راهنمایی کنید , این اشتباهات مشکل ساز میشن؟ و اگه میشن چیکار برای درست کردنشون باید انجام بدم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
(2014-07-05 ساعت 11:28)farshad_dg نوشته:  سلام .
۱- من دیپلم نظام قدیم هستم رشته تجربی و مدرک کاردانی هم دارم. تو فرم هام چون پرسیده بود بالاترین مدرک چی دارین من کاردانیم رو زدم و دیپلم رو وارد نکردم.
فرم هارو هم ارسال کردم .
۲- در قسمت سربازی فقط درجه و رسته خدمت رو نوشتم . نامی از محل (ارگان خدمتی که وزارت دفاع بود نبردم که البته تو کارت های جدید پایان خدمت این قسمت حذف شده و محل خدمت را دیگه نمی نویسه) .
میشه راهنمایی کنید , این اشتباهات مشکل ساز میشن؟ و اگه میشن چیکار برای درست کردنشون باید انجام بدم؟
سلام
دوست عزیز به کی سی سی ایمیل بزن که فرما رو برات باز کنن و بعد اصلاحشون کن
تشکر کنندگان:
(2014-07-05 ساعت 11:38)----- نوشته:  
فرم هارو هم ارسال کردم .
سلام

ممنون از راهنمایتون.
ارگان خدمت رو حتما باید وارد کنم و در چه قسمتی وارد کنم ؟
من به این صورت پر کردم:
branch of service : infantry man
rank/position: soldier
military specialty: none
بازم مرسی.
تشکر کنندگان:
(2014-07-05 ساعت 11:47)farshad_dg نوشته:  
(2014-07-05 ساعت 11:38)----- نوشته:  
فرم هارو هم ارسال کردم .
سلام

ممنون از راهنمایتون.
ارگان خدمت رو حتما باید وارد کنم و در چه قسمتی وارد کنم ؟
من به این صورت پر کردم:
branch of service : infantry man
rank/position: soldier
military specialty: none
بازم مرسی.
تو قسمت برنچ اف سرویس.مثلا بنویس نیروی زمینی سپاه
تشکر کنندگان: farshad_dg
با عرض سلام خدمت شما
من شرمنده ام. نمیدونم چطوری باید پیغام عمومی بذارم!! الان اومده یا نه!!
یه مشکله خیلی بزرگ پیش اومده. من تو ثبت نام اولیه همسرم که برنده اصلی هستن. آخرین مدرکه تحصیلی رو university degree زده بودم. ایشون دیپلم فنی متالوژی سال 77 بود و فوق دیپلم متالوژی از دانشگاه آزاد کرج(77-79) بعضیها میگن باید vocational scool میزدی!!! آخه از آموزشکده فنی فوق دیپلم نگرفته بود. اما الان لیسانس داره و 30 بهمن 92 مدرک لیسانس گرفت. در فرم آنلاین ds-260به ترتیب
bachelor, assosiate degree,vocational
به نظرتون نامه بزنم کی سی سی جریانو بگم؟ ثبت اولیه مشکل داره؟؟ یا با وکیل صحبت کنم؟ لطفا در صورت امکان راهنماییم کنید. خیلی نگرانم Sad
تشکر کنندگان:
(2014-07-06 ساعت 11:20)samaneh1081 نوشته:  با عرض سلام خدمت شما
من شرمنده ام. نمیدونم چطوری باید پیغام عمومی بذارم!! الان اومده یا نه!!
یه مشکله خیلی بزرگ پیش اومده. من تو ثبت نام اولیه همسرم که برنده اصلی هستن. آخرین مدرکه تحصیلی رو university degree زده بودم. ایشون دیپلم فنی متالوژی سال 77 بود و فوق دیپلم متالوژی از دانشگاه آزاد کرج(77-79) بعضیها میگن باید vocational scool میزدی!!! آخه از آموزشکده فنی فوق دیپلم نگرفته بود. اما الان لیسانس داره و 30 بهمن 92 مدرک لیسانس گرفت. در فرم آنلاین ds-260به ترتیب
bachelor, assosiate degree,vocational
به نظرتون نامه بزنم کی سی سی جریانو بگم؟ ثبت اولیه مشکل داره؟؟ یا با وکیل صحبت کنم؟ لطفا در صورت امکان راهنماییم کنید. خیلی نگرانم Sad
نگران نباش دوست عزیز
university degree شامل کاردانی هم میشه
تشکر کنندگان: nasim ، j@vad
فرم هارو هم ارسال کردم .

با سلام خدمت شما. ببخشید من برنده 2015 هستم بنظرم بنویسید بهتره. یه سوال از شما دارم در صورت امکان جوابمو بدید. شما که فوق دیپلم دارید تو ثبت نام اولیه لاتاری(شرکت در لاتاری) آخرین مدرکو چی زده بودید؟vocational school یاuniversity degree ؟ ممنون میشم
تشکر کنندگان:
دوستانی که اشتباهاتی در پر کردن فرم ها داشتین . شما ها می توونین دوباره به کا سی سی ایمیل بزنین و اشتباهاتتونو درست کنین و بگین براتون فرمهاتونو آپدیت کنن . شماا حتی در روز مصاحبه قیل ازسوگند خوردن هم می توونین اشتیاهاتتونو اصلاح کنین ( البته این اشتباهات شامل ننوشتن اسم فرزند و یا ازدواج و طلاق گرفتن نیست اگه این موارد براتون پیش اومد هر چه سریع تر به کا سی سی اعلام کنین و نزارین واسه روز مصاحبه )
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: j@vad
(2014-07-06 ساعت 11:29)samaneh1081 نوشته:  
فرم هارو هم ارسال کردم .

با سلام خدمت شما. ببخشید من برنده 2015 هستم بنظرم بنویسید بهتره. یه سوال از شما دارم در صورت امکان جوابمو بدید. شما که فوق دیپلم دارید تو ثبت نام اولیه لاتاری(شرکت در لاتاری) آخرین مدرکو چی زده بودید؟vocational school یاuniversity degree ؟ ممنون میشم
سلام vocational school دیپلم فنی و حرفه ای هستش
شما برای کاردانی تون university degree رو بزنید
۱- بهتره درخواست بازکردن فرم رو بدین و دیپلم رو هم وارد کنید
۲-اشکالی نداره ولی ممکنه افیسر ازتون بپرسه که کجا بودید.
اگر دیپلم فنی و حرفه ای هستید شماره تعداد تحصیل رو دو بزنید و از فوق شروع کنید
*دقت کنید فرم برای تغییر یک بار می تواند انلاک شود !
موفق باشید
تشکر کنندگان: samaneh1081 ، j@vad
(2014-06-25 ساعت 16:42)behdadK نوشته:  
(2014-06-24 ساعت 22:39)kooshamostofi نوشته:  

25 روز؟
مگه برنده چه سالی هستی؟
مدارک برنده اصلی مهمه

ممنونم دوست عزیز .... من برنده 2014 هستم و کیس نامبرم 2014AS77xx هستش و 16 جولای تاریخ مصاحبم هستش. برای گرفتن این گواهی که فرمودین یا ریزه نمرات کجا باید برم؟ مدرسه مربوطه، آموزش پرورش منطقه مربوطه یا آموزش و پرورش کل؟
مراحل دریافت گواهی پایان تحصیلات دبیرستان (جایگزین دیپلم گم شده)
1- مراجعه به آموزش پرورش منطقه. اگر ریز نمرات یا مدرک موقتی هم داری ببری کارت خیلی سریعتر راه میوفته.
2- مراجعه به دایره امتحانات و درخواست گواهی پایان تحصیلات جهت ترجمه به جای دیپلمی که گم شده
3- پرکردن فرم درخواست(در صورت لزوم) و اخذ سابقه تحصیلی توسط کارشناس دایره امتحانات.البته اگر ریز نمرات رو هم گم کردی میتونی اونجا ریز نمرات رو هم درخواست کنی که پیشنهاد میکنم حتما این کار رو بکن.
4- نتیجه: ریز نمرات تایید شده کارشناس که کپیش رو میگیری میری دبیرخونه
5- پرکردن فرم درخواست گواهی پایان تحصیلات. روال بر اینه که 2 تا پاکت هم بهت میدن فرم و کپی کارنامه و یکی از پاکت ها رو که روش آدرس خونت رو نوشتی میگذاری تو پاکت دوم و هزینه تمبر هم بهشون میدی که بفرستن آموزش پرورش کل اونجا برات گواهی صادر بشه بیاد در خونت اما از اونجا که پیکشون هر روز میره آموزش پرورش کل و برمیگرده میتونی سر کیسه رو شل کنی عوض 5-6 تومن هزینه پیشتاز بهشون 20 تومن بدی بگی فرداش میای از همونجا تحویل میگیری.
6- (فردای اون روز یا هر زمان که مسئول مربوطه بگه) مراجعه به آموزش پرورش منطقه و اخذ پاکت پلمب شده گواهی پایان تحصیلات جهت ترجمه که به دارالترجمه نوشته شده ولی برخلاف تصور نباید دارالترجمه برید. البته اگر سر کیسه رو شل نکرده باشید و یا مسئول دبیرخانه سرتق باشه باید وایسید تا 3-4 روزه بیاد دم در خونه .
7- مراجعه به آموزش و پرورش کل در میدان فلسطین به همراه پاکت و اصل ریز نمرات تایید شده از منطقه که هر دو رو برات 3-4 تا مهر و امضا میکنن
8- مراجعه به دارالترجمه واسه ترجمه رسمی . ضمنا با مهر های فوق اگر خواستی تایید دادگستری و سفارت خارجه رو هم میتونی بگیری (برای ادامه تحصیل فقط لازمه)
تبریک میگم شما مجدد صاحب دیپلم و ریز نمرات رسمی شدی.

نکته: زیر ریز نمراتی که از آموزش پرورش منطقه میگیری جای امضای دبیرستان هم هست که اگر چونه بزنی یا دبیرستانت منحل شده باشه (واسه من که منحل شده بود) احتیاج به گرفتن اون امضا نیست اما اگر چونه نزنی مجبوری یه سر به دبیرستانتون بزنی و یه امضا ازشون بگیری.
البته اگر ریز نمرات تایید شده قبلی رو داشته باشی این مشکل رو نخواهی داشت و شاید اصلا مراجعه به دایره امتحانات هم لازم نباشه و مستقیم بتونی بری دبیرخونه

سلام
این تاییدیه به جایی زده میشه. برای ترجمه کردن به کجا باید زده شه؟
تشکر کنندگان: HERMES7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان