کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
اون موقع که زمان انقلاب بوده ! پرونده ها گم نشده؟
میخواید بگید ولی تاثیر خاصی نداره ! مگر پروژه خاصی انجام میدادین.
تشکر کنندگان:
(2015-03-03 ساعت 10:14)p00ya2001 نوشته:  سلام
من يه سوال واسم پيش اومده
من 34 سال پيش واسه 7 ماه تو يه شركت ساختماني كمك تكنسين بودم
يادم رفته اينو تو فرم 260 وارد كنم ولي اخيرا متوجه شدم همون سال واسم بيمه رد شده
هفته ديگه مصاحبه دارم
فكر كنم قبل از قسم خوردن به آفيسر بگم
نظر دوستان چيه؟

سلام

بله دوست عزیز قبل قسم خوردن میتونید اعلام کنید

موفق باشید و با دست پر برگردید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، hilda60
(2015-03-03 ساعت 11:07)Mahmood129 نوشته:  
يادم رفته اينو تو فرم 260 وارد كنم ولي اخيرا متوجه شدم همون سال واسم بيمه رد شده
هفته ديگه مصاحبه دارم
نظر دوستان چيه؟

سلام

ممنون
خودمم فكر ميكنم هيچي بهتر از صداقت نيست
هرچند آمريكايي ها دوست ندارند دروغ بهشون بگن ولي خودشون كم دروغ گو نيستنBig Grin
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-03-03 ساعت 11:07)Mahmood129 نوشته:  
هفته ديگه مصاحبه دارم
نظر دوستان چيه؟

سلام

سلام
حالا بايد فرمي رو اصلاح كنم دنبالم ببرم يا همونجا بگم كافيه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-03-04 ساعت 09:50)p00ya2001 نوشته:  سلام
حالا بايد فرمي رو اصلاح كنم دنبالم ببرم يا همونجا بگم كافيه

نه دیگه فرمی نداره فقط روز مصاحبه قبل از ادای قسم به افیسر توضیح بده ولی لازم نیست وارد جزئیات بشی بصورت خلاصه و مفید بگو که در جریان باشه. همین
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60
سلام دوستان
این سوال از جهت نگرانی خودم می پرسم
من در ثبت نام اولیه همه چیو درست زدم به جز روز و ماه تولدم.
یعنی اشتباه نوشتم میلادیشو. فقط ماه و روز
تو فرم ds260 اصلاح کردم.
تو روز مصاحبه توضیح بدم کفایت می کنه؟
شماره کیس: ☆☆☆2015AS6 / تاریخ رویت قبولی:13AUG2014 / کنسولگری:ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : alone / ارسال فرمهای سری اول:6SEP2014/ کارنت : 10JUN2015/مصاحبه:5AGOUST2015/
فقط خدا
تشکر کنندگان:
اصلا نمیخواد توضیح بدی مدارکت با فرمت هم خوانی داره و افیسر و گیج نکن Smile
تشکر کنندگان: shayan seyfi
دوستان ببخشید سابقه داشته کسی یک قسمت نام فامیلی‌اش رو تو قسمت middle name نوشته باشه؟ خیلی استرس دارم.....دیگه هیچ کاری ام نمیتونم بکنم..کارنت شدم........نامه میدم به کی سی سی بی ربط جواب میده.......چی کار کنم
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-03-19 ساعت 12:35)endeavour نوشته:  دوستان ببخشید سابقه داشته کسی یک قسمت نام فامیلی‌اش رو تو قسمت middle name نوشته باشه؟ خیلی استرس دارم.....دیگه هیچ کاری ام نمیتونم بکنم..کارنت شدم........نامه میدم به کی سی سی بی ربط جواب میده.......چی کار کنم

دوست عزیز این نوع مشکلات قبلا واسه دوستان پیش آمده

نگران نباشید . روز مصاحبه توضیح بدید . آفیسر ها این مورد ها را زیاد دیدن .

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes

تشکر کنندگان: babak12 ، endeavour ، hilda60
سلام دوستان من برنده ی لاتاری 2015 هستم و 26 فروردین وقت سفارتمه در ایروان .متاسفانه متوجه شده ام در فرم 260 قسمت تحصیلات فقط اطلاعات دانشجوییم رو وارد کرده ام یعنی هیچ اطلاعاتی در رابطه با دیپلم و پیش دانشگاهیم وارد نکرده ام از طرفی هم به kccزنگ زدم گفتند دیگه قادر به unlockکردن فرم من نیستن و همه چی دست سفارت هستش به سفارت ایمیل زدم و موضوع رو توضیح دادم و درخواست کمک کردم اونا هم جواب دادن روز interview به officer بگو .خیلی استرس دارم می خوام بدونم امکانش هست ریجکت شم یا نقص مدارک بخورم
تشکر کنندگان:
(2015-03-30 ساعت 14:52)آیداا نوشته:  سلام دوستان من برنده ی لاتاری 2015 هستم و 26 فروردین وقت سفارتمه در ایروان .متاسفانه متوجه شده ام در فرم 260 قسمت تحصیلات فقط اطلاعات دانشجوییم رو وارد کرده ام یعنی هیچ اطلاعاتی در رابطه با دیپلم و پیش دانشگاهیم وارد نکرده ام از طرفی هم به kccزنگ زدم گفتند دیگه قادر به unlockکردن فرم من نیستن و همه چی دست سفارت هستش به سفارت ایمیل زدم و موضوع رو توضیح دادم و درخواست کمک کردم اونا هم جواب دادن روز interview به officer بگو .خیلی استرس دارم می خوام بدونم امکانش هست ریجکت شم یا نقص مدارک بخورم

سلام دوست عزیز وقت بخیر

دوست عزیز در این مورد کسی نمیتونه جواب 100 درصدی را به شما بده .

چون این مورد بر میگرده به آفیسر

شما مدارک را ترجمه شده آماده داشته باشید ببرید و توضیح بدید به آفیسر

اینشالا قانع میشه و مشکلی پیش نمیات

موفق باشید

تشکر کنندگان: rbrb-2015
سلام دوستان من هم الان متوجه شدم که باید توضیحات شناسنامه ام رو هم در فرم وارد میکردم اما اصلا متوجه این موضوع نبودم در ضمن پسوند نام خانوادگیم عوض شده که در توضیحات ذکر شده.ایا راهکاری هست؟یا قبل از مصاحبه و قسم خوردن توضیح بدم و یا اینکه صحبتی ازش نکنم ممنونم با تجربه ها کمکم کنند.با تشکر و احترام.

ali reza .as 5***the intervew is (may)
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-03-31 ساعت 16:56)alireza.moazini نوشته:  سلام دوستان من هم الان متوجه شدم که باید توضیحات شناسنامه ام رو هم در فرم وارد میکردم اما اصلا متوجه این موضوع نبودم در ضمن پسوند نام خانوادگیم عوض شده که در توضیحات ذکر شده.ایا راهکاری هست؟یا قبل از مصاحبه و قسم خوردن توضیح بدم و یا اینکه صحبتی ازش نکنم ممنونم با تجربه ها کمکم کنند.با تشکر و احترام.

ali reza .as 5***the intervew is (may)

علیرضا جان شما همون ترجمه شناسنامه رو که تحویل میدی کفایت میکنه و اگه میخوای خیالت راحت باشه قبل از قسم خوردن به افیسر بگو قبلا یه تغییر کوچیک تو اسم خانوادگیتون داده شده و اگه سوالی داشته باشه خودش میپرسه اگه نه که شمام توضیح اضافی نمیدی
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
در کیس ما همسرم برنده اصلیه امشب تازه موقع مرور Ds-260 برای پرینت متوجه یه اشتباه شدم.
همسرم در قسمت مشخصات خانواده فرم خودش اشتباها منو خانه دار وارد کرده،ولی در فرمهای خود من شغلم وارد شده.
متاسفانه خیلی دیر فهمیدیم البته هنوز کارنت نشدیم راه حلش چیه؟
آیا میشه قبل از قسم خوردن گفت درستش کنن؟ یا چکار میشه کرد؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:
کیس مون ۷هزار و خرده ای هست
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: