کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
(2014-10-25 ساعت 03:02)sami.parsi نوشته:  سلام دوستان عزیزم..

یه سوال ؟؟؟

یکی از دوستام پرسید آیا قبل از اینکه جواب لاتاری بیاد با کسی صیغه چند ساله بشم یا عقد موقت کنم یا هرچیز دیگه به صورتی که اسم طرف تو شناسنامش درج نشده باشه. آیا این امکان وجود داره که بعد از برنده شدن با همین مدارک صیغه چند ساله یا موقت اعلام کنم همسر دارم و زمان مصاحبه به عنوان همسر معرفیش کنه یا خیر ؟؟؟

نمیخواد هیچجور اسم دختر در شناسنامش ثبت بشه..حتی بعد از برنده شدن.Big Grin

ممنون

سلام
ملاک ازدواج برای اونها ازدواج ثبت شده در شناسنامه و عقدنامه است.شما نمی تونید همسر صیغه ای رو بردارید ببرید مصاحبه!
می تونید مجرد در لاتاری ثبت نام کنید و اگر قبول شدید ازدواج کرده و همسرتون رو به کیستون اضافه کنید.
در ضمن اگر مجرد باشید و به عنوان متاهل ثبت نام کنید و سپس قبول شوید دچار مشکل شده و ممکنه در خطر ریجکت شدن قرار بگیرید!
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: sami.parsi ، Mahmood129 ، vahidbaq
(2014-10-25 ساعت 03:11)L_haam نوشته:  

یه سوال ؟؟؟

یکی از دوستام پرسید آیا قبل از اینکه جواب لاتاری بیاد با کسی صیغه چند ساله بشم یا عقد موقت کنم یا هرچیز دیگه به صورتی که اسم طرف تو شناسنامش درج نشده باشه. آیا این امکان وجود داره که بعد از برنده شدن با همین مدارک صیغه چند ساله یا موقت اعلام کنم همسر دارم و زمان مصاحبه به عنوان همسر معرفیش کنه یا خیر ؟؟؟

ممنون

سلام
ملاک ازدواج برای اونها ازدواج ثبت شده در شناسنامه و عقدنامه است.شما نمی تونید همسر صیغه ای رو بردارید ببرید مصاحبه!
می تونید مجرد در لاتاری ثبت نام کنید و اگر قبول شدید ازدواج کرده و همسرتون رو به کیستون اضافه کنید.
در ضمن اگر مجرد باشید و به عنوان متاهل ثبت نام کنید و سپس قبول شوید دچار مشکل شده و ممکنه در خطر ریجکت شدن قرار بگیرید!

نه من خودم واسش ثبت نام کردم..مجرد ثبت نام کردم واسش... اما میخواستم ببینم چنین چیزی رو میشه پیاده کرد یا خیر...واسه خودمم سوال شده بود...
تشکر کنندگان:
(2014-10-25 ساعت 03:27)sami.parsi نوشته:  

یه سوال ؟؟؟

ممنون

سلام

نه من خودم واسش ثبت نام کردم..مجرد ثبت نام کردم واسش... اما میخواستم ببینم چنین چیزی رو میشه پیاده کرد یا خیر...واسه خودمم سوال شده بود...

نخیر نمیشه.همسر صیغه ای برای اونا هیچ معنی ای نداره و در صورتی که ازدواج رسمی و ثبت شده باشه زیرمجموعه اون کیس قرار میگیره
دوستتون اگه قبول شدند در صورتی میتونند با اون خانوم مصاحبه برند که ازدواج رسمی کرده باشند
موفق باشید
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: sami.parsi ، vahidbaq
به نظرتون آدم بعد از دریافت گرین کارت آمریکا اگه بخوات از ایران زن بگیره مشکلی پیش میآد ؟
یا اینکه واسه گرفتن گرین کارت برای همسر آدم سخت گیری میکنن ؟
تشکر کنندگان:
(2014-11-10 ساعت 17:04)jsmlz نوشته:  به نظرتون آدم بعد از دریافت گرین کارت آمریکا اگه بخوات از ایران زن بگیره مشکلی پیش میآد ؟
یا اینکه واسه گرفتن گرین کارت برای همسر آدم سخت گیری میکنن ؟
خیر هیچ مشکلی پیش نمی یاد
در 2 حالت می تونید اقدام کنید در حال حاضر
شما قبل از فرستادن فرمها می تونید ازدواج کنید و اطلاعات همسر به کیستون اضافه کنید که به راحتی شما همراهی می کنن
یا این که تشریف ببرید بعد از دریافت گیرین کارت می تونید اقدام کنید که ی خورده زمان بر است
حدودا 1 سال نیم شاید هم بیشتر
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: jojo_hami ، A_A ، amirrrrrrr
(2014-10-25 ساعت 03:57)L_haam نوشته:  

یه سوال ؟؟؟

ممنون

سلام

نخیر نمیشه.همسر صیغه ای برای اونا هیچ معنی ای نداره و در صورتی که ازدواج رسمی و ثبت شده باشه زیرمجموعه اون کیس قرار میگیره
دوستتون اگه قبول شدند در صورتی میتونند با اون خانوم مصاحبه برند که ازدواج رسمی کرده باشند
موفق باشید
اگه موقع ثبت نام عقد موقت باشند و سند رسمیشم داشته باشند و متاهل پر کنه موقع ثبت نام و قبل از اعلام نتایج عقد دائم کنن مشکلی که براشون پیش نمیاد چون یکی از دوستان من که برنده شده این شرایطو دارهCool
شماره کیس: 7XXX تاریخ رویت قبولی:1 MAY کنسولگری : ایروان تعداد افرادمنظور در کیس :2 ارسال فرمهای سری اول:24 May کارنت شدن کیس: June مصاحبه:12 august دریافت کلیرنس: آخرین آپدیت ۱۴ آگوست دریافت ویزا: ورود به آمریکا: دریافت گرین کارت: جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
(2014-12-16 ساعت 23:32)Abdorrezaa نوشته:  سلام دوستان
تاریخ مصاحبه من 22 بهمنه و کمتر از دوماه وقت دارم. اگر تو این فرصت عقد کنم و به kcc خبر بدم کارم انجام میشه یا به مشکل برمیخوره؟
نمیخوام تو دردسرهای ویزای نامزدی و ازدواج بیفتم.
ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیز شما بعداز عقد حتما باید درخواست انلاک بفرستی و مطمئنآ با این کار بررسی پروندتون از اول شروع میشه و تاریخ مصاحبتون کلی عقب خواهد افتاد. پس حواستون به عواقب کار باشه و بهترین تصمیم رو بگیرید.موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، HERMES7
(2014-11-10 ساعت 22:06)peymanr نوشته:  
(2014-10-25 ساعت 03:57)L_haam نوشته:  

یه سوال ؟؟؟

ممنون

سلام

موفق باشید
اگه موقع ثبت نام عقد موقت باشند و سند رسمیشم داشته باشند و متاهل پر کنه موقع ثبت نام و قبل از اعلام نتایج عقد دائم کنن مشکلی که براشون پیش نمیاد چون یکی از دوستان من که برنده شده این شرایطو دارهCool

شما قبل از اعلام نتایج برندگان در ماه می هر تغییری نسبت به روز ثبت نام اولیه انجام بدی هیچ منع قانونی نخواهی داشت و مشکلی پیش نمیاد. مهم ارسال فرمهای بعداز قبولی میباشد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
دوستای خوبم
حتما اگر مجرد هستید ازدواج کنید
هم تنها از ایران خارج نمیشید و در مشکلات آینده شریک دارید(باور کنید خبری نیست جز سختی ،به خدا وقت سر خاروندن نخواهید داشت با این هزینه های سنگین)
هم از موثعیت پیش آمده برای متاهل شدن استفاده میکنید
فقط همین
تشکر کنندگان: jojo_hami ، r.bazargan
دوستان ازدواج پس از دریافت ویزا و پیش از ورود به آمریکا و گرفتن گرین کارت بلااشکاله یا از نظر قانونی مشکل داره؟
کسی که من میخوام باهاش ازدواج کنم بعلت درس و کار تا یکسال دیگه نمیتونه از کشور خارج شه، منم پس از رفتن قصد برگشت دوباره ندارم. و میخوام همینجا عقد انجام بشه و بعد از اونجا پروسه ازدواج با فرد گرین کارتی رو شروع کنم.
اگر کسی اطلاعاتی بده ممنون میشم.
تشکر کنندگان:
(2014-12-31 ساعت 14:47)Abdorrezaa نوشته:  دوستان ازدواج پس از دریافت ویزا و پیش از ورود به آمریکا و گرفتن گرین کارت بلااشکاله یا از نظر قانونی مشکل داره؟
کسی که من میخوام باهاش ازدواج کنم بعلت درس و کار تا یکسال دیگه نمیتونه از کشور خارج شه، منم پس از رفتن قصد برگشت دوباره ندارم. و میخوام همینجا عقد انجام بشه و بعد از اونجا پروسه ازدواج با فرد گرین کارتی رو شروع کنم.
اگر کسی اطلاعاتی بده ممنون میشم.

براساس تحقیقی که من کردم مشکلی پیش نمیاد فقط با گرین کارت حدود ۴-۵ سال طول میکشه که به ایشون ویزا بدن و بیاد اگر سیتیزن بشید ۱-۱/۵ سال طول میکشه که خوب حود سیتیزن شدن ۴-۵ سال زمان لازم داره
کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: Abdorrezaa
(2015-01-01 ساعت 02:12)ladank نوشته:  
(2014-12-31 ساعت 14:47)Abdorrezaa نوشته:  
گرین کارت حدود ۴-۵ سال طول میکشه که به ایشون ویزا بدن و بیاد اگر سیتیزن بشید ۱-۱/۵ سال طول میکشه که خوب حود سیتیزن شدن ۴-۵ سال زمان لازم داره

این اواخر مثل اینکه تا 1/5سال دوسال هم زمانش کاهش پیدا کرده و پرونده های ازدواج با گرین کارتی سریع تر از گذشته پیش میره.
البته تو مهاجرت چیزی قطعی نیست و باید همون حداکثر زمان که 5-4 سال هست رو لحاظ کرد.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: A_A
(2015-01-02 ساعت 12:44)Abdorrezaa نوشته:  
گرین کارت حدود ۴-۵ سال طول میکشه که به ایشون ویزا بدن و بیاد اگر سیتیزن بشید ۱-۱/۵ سال طول میکشه که خوب حود سیتیزن شدن ۴-۵ سال زمان لازم داره

این اواخر مثل اینکه تا 1/5سال دوسال هم زمانش کاهش پیدا کرده و پرونده های ازدواج با گرین کارتی سریع تر از گذشته پیش میره.
البته تو مهاجرت چیزی قطعی نیست و باید همون حداکثر زمان که 5-4 سال هست رو لحاظ کرد.

خداکنه
راستش هفته گذشته سارا گروی،فک منم فامیلش همین باشه Smile) ،تو برنامه روی خط تو صدای آمریکا اینو گفت
کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: Abdorrezaa
(2015-01-02 ساعت 18:46)ladank نوشته:  

خداکنه
راستش هفته گذشته سارا گروی،فک منم فامیلش همین باشه Smile) ،تو برنامه روی خط تو صدای آمریکا اینو گفت
متاسفانه من اون شب دیر رفتم پای تلوزیون و به صحبتهای سارا گرو sarah grow نرسیدم. ولی این مدت زمان دوساله ای که ازش حرف زدم رو تو تاپیک ویزای مهاجرتی و مهاجرت خانوادگی از قول بچه هایی که با گرین کارتی ازدواج کرده بودن خوندم.
خدایی پنج سال و چهار سال ستمه
تشکر کنندگان:
(2015-01-04 ساعت 01:11)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-01-02 ساعت 18:46)ladank نوشته:  

خداکنه
متاسفانه من اون شب دیر رفتم پای تلوزیون و به صحبتهای سارا گرو sarah grow نرسیدم. ولی این مدت زمان دوساله ای که ازش حرف زدم رو تو تاپیک ویزای مهاجرتی و مهاجرت خانوادگی از قول بچه هایی که با گرین کارتی ازدواج کرده بودن خوندم.
خدایی پنج سال و چهار سال ستمه

منم مشکل شما رو دارم. تو این صفحه اینجا خانم گرو صراحتا میگه که "اگر شخصی ویزای مهاجرتی را به عنوان یک فرد مجرد دریافت کند مهم است بداند که نباید تا پیش از ورود به آمریکا ازدواج کند، چرا که این نقض قانون خواهد بود. پس از آنکه وی به آمریکا وارد شد و گرین کارت خود را دریافت کرد می تواند ازدواج کند و درخواست گرین کارت را برای همسرش ارائه دهد. " ولی باز هم نامه زدم به سفارت تا شاید جواب قطعی بدن.
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان: Nima90 ، Abdorrezaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان