کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
سلام ایا سند زمین سیم سرب هم ترجمه بشه کفایت میکنه؟یا اینکه حتما باید نامه تمکن مالی باشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-16 ساعت 18:29)alireza.moazini نوشته:  سلام ایا سند زمین سیم سرب هم ترجمه بشه کفایت میکنه؟یا اینکه حتما باید نامه تمکن مالی باشه؟
باید زمین شما ارزش گذاری یا قیمت گذاری بشه البته به تنهایی نمی تونه موثر باشه
به نظر من بهترین حالت تهیه نمکن مالی است بدون هیچ هزینه برای ترجمه یا ارزش گذاری

این پست مطالعه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، laleht
دوستان من يه حساب بانكي دو ساله تو بانك ملي دارم ، چند تا سفرنامه رو ميخوندم اكثرا از بانك پاسارگاد تمكن مالي برده بودن
آيا براي سفارت مهمه چه بانكي باشه ؟ بانك ملي ايرادي داره ؟ چون تو بانك پاسارگاد حساب ندارم و حساب بانك مليم با سابقه تره ميپرسم
-شماره کیس:2015AS10##
-کنسولگری: ابوظبي
-ارسال فرمهای سری اول: 23 May
- نامه دوم: 20 September
-مصاحبه: 2014 November 10
- ویزا: November 13
- ورود به آمریکا: November 24
تشکر کنندگان: laleht
(2014-10-17 ساعت 01:00)Mrng93 نوشته:  دوستان من يه حساب بانكي دو ساله تو بانك ملي دارم ، چند تا سفرنامه رو ميخوندم اكثرا از بانك پاسارگاد تمكن مالي برده بودن
آيا براي سفارت مهمه چه بانكي باشه ؟ بانك ملي ايرادي داره ؟ چون تو بانك پاسارگاد حساب ندارم و حساب بانك مليم با سابقه تره ميپرسم
دوست عزیز
هیچ فرقی نداره و برای سفارت مهم نیست فقط مبلغ برای سفارت مهم با توجه به افراد داخل کیس
همون بانک ملی با توجه به حساب قدیمی شما بسیار عالی است
فقط حتما به شعب ارزی بانک ملی مراجعه کنید و تمکن مالی بگیرید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: Mrng93 ، A_A ، laleht ، miyu
مرسي بابك جان ، يه سوال ديگه : شعب ارزي ايا بانك خاصيه يا تو هر بانك ملي اي هست ؟ و بعد اينكه برگه رو به انگليسي تايپ ميكنن ؟ اگه نكردن و بردم دارالترجمه آيا مشكلي هست براي سفارت؟ منظورم اينه كه خود بانك بايد انگليسي بنويسه و مهر بزنه يا چي
تشکر کنندگان:
(2014-10-17 ساعت 02:32)Mrng93 نوشته:  مرسي بابك جان ، يه سوال ديگه : شعب ارزي ايا بانك خاصيه يا تو هر بانك ملي اي هست ؟ و بعد اينكه برگه رو به انگليسي تايپ ميكنن ؟ اگه نكردن و بردم دارالترجمه آيا مشكلي هست براي سفارت؟ منظورم اينه كه خود بانك بايد انگليسي بنويسه و مهر بزنه يا چي
سلام
خواهش می کنم
نه شعب ارزی ،شعبی از همون بانک ملی که در کنار کار روتین کار ارزی هم انجام میده
می تونید با بانک ملی شعبه مرکزی تماس بگیرید و در خصوص محل شعبات ارزی سئوال بفرمایید
اکثرا بصورت انگلیسی هست مشکلی نیست حتما قبل از گرفتن نامه سئوال بفرمایید
ولی م یدونم که بانک ملی شعبه ارزی نامه تمکن بصورت انگلیسی برای شما صارد میکنه
نگران این موضوع نباشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: Mrng93 ، A_A ، laleht ، miyu
آقا آخرين سوال :d
دقيقا تو نامه تمكن مالي چه چيزاي بايد باشه ؟ ميدونم موجودي و تاريخ افتتاح حساب مهمه اما اطلاعات كامل ميخوام ، خود بانك ميدونه چي بنويسه؟ چه چيزايي براي سفارت مهمه
تشکر کنندگان:
(2014-10-17 ساعت 14:03)Mrng93 نوشته:  آقا آخرين سوال :d
دقيقا تو نامه تمكن مالي چه چيزاي بايد باشه ؟ ميدونم موجودي و تاريخ افتتاح حساب مهمه اما اطلاعات كامل ميخوام ، خود بانك ميدونه چي بنويسه؟ چه چيزايي براي سفارت مهمه
بله خود بانک می دونه چه ایتمهایی لحاظ کنه
فقط در نظر داشته باشید که نباید کردش حساب و تاریخ واریز مبلغ در نامه لحاظ شده باشه
برای سفارت مبلغ واریزی به دلار مهمه
نمونه نامه تمکن مالی
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، laleht ، miyu
(2014-10-17 ساعت 14:18)babak12 نوشته:  
فقط در نظر داشته باشید که نباید کردش حساب و تاریخ واریز مبلغ در نامه لحاظ شده باشه
نمونه نامه تمکن مالی
شماره پاسپورت و اینها هیچ جاش ذکر نمیشه نه؟فقط اسم فامیل؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-17 ساعت 22:31)reyhane_t نوشته:  
(2014-10-17 ساعت 14:18)babak12 نوشته:  
نمونه نامه تمکن مالی
شماره پاسپورت و اینها هیچ جاش ذکر نمیشه نه؟فقط اسم فامیل؟
خیر
فقط اسم و فامیل دارنده حساب
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
دوستان بعد از اينكه درخواست نامه تمكن مالي بدم همون موقع نامه رو به انگليسي و با مهر و امضا بهم ميدن يا نياز به تاييد جاي ديگه اي هم داره ؟ (من شيرازم ) ..، و اينكه واضح بگين دقيقا كدوم مشخصه هاي اصلي حساب بايد حتما تو نامه ذكر بشه ؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-20 ساعت 16:42)Mrng93 نوشته:  دوستان بعد از اينكه درخواست نامه تمكن مالي بدم همون موقع نامه رو به انگليسي و با مهر و امضا بهم ميدن يا نياز به تاييد جاي ديگه اي هم داره ؟ (من شيرازم ) ..، و اينكه واضح بگين دقيقا كدوم مشخصه هاي اصلي حساب بايد حتما تو نامه ذكر بشه ؟

عزیز همشهری
این کار روتین همه بانکهای شعبه ارزی هست نگران نباش واسه گرفتن ویزا اکثر سفارتها تمکن مالی میخوان و بانکها همه استادن
خودشون به زبان انگلیسی با کلیه مهر ها و تاییدیه های لازم بنام شما مبلغ و تاریخ افتتاح حساب رو مینویسن
فقط حتما پاسپورت همراهتون باشه چون کپی اون رو واسه لاتین اسم شما میخوان شما هم حتما اسپل اسمتون رو چک کنین
بعضی بانکها همون لحظه میدن بعضی با اختلاف چند ساعت
موفق باشی
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
من مصاحبهم 18 november هست می خوام نامه تمکن را بگیرم آیا زوده الان؟
شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2014-10-21 ساعت 00:17)aidin2015 نوشته:  من مصاحبهم 18 november هست می خوام نامه تمکن را بگیرم آیا زوده الان؟
سلام دوست عزیز
می تونید بگیریت الان
ولی سعی کنید نزدیکتر به مصاحبه باشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
من می خوام ارسال کنم زود تر به انکارا برای همین پرسیدم
شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان