کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
ممنون.شغل ازاد.معاف از سربازی.مدرک دیپلم 12 ساله.
تشکر کنندگان: ican2015 ، khaleghi ، nimanoush
سلام رفقا.
من برنده لاتاری 2016 هستم. بنا به دلایلی ترجیح دادم محل مصاحبه را در فرم 260 از آنکارا به استانبول تغییر بدم. گویا هیچ یک از برندگان سالهای قبل در استانبول مصاحبه نداشته. به چه ترتیب می‌تونم در مورد مصاحبه در استانبول اطلاعات کسب کنم؟
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: farrokh33
احتمالا مصاحبه شما به انكارا تغيير پيدا ميكنه چون استامبول كيس لاتاري قبول نميكنه.
(2015-07-16 ساعت 22:00)رضا2015 نوشته:  احتمالا مصاحبه شما به انكارا تغيير پيدا ميكنه چون استامبول كيس لاتاري قبول نميكنه.

موضوع خیلی احــمقانه است. از یه طرف توی لیست پیشنهادی فرم 260، کنسولگری استانبول هم قید شده بود که بر اون اساس من استانبول را انتخاب کردم.
از طرف دیگه توی سایت کنسولگری استانبول زیر مجموعه ویزاها، چیزی به نام ویزای مهاجرتی وجود نداشت و به قول شما "کیس لاتاری قبول نمیکنه"!
حالا من منتظر بمونم ببینم چی پیش میاد یا داوطلبانه محل مصاحبه را به آنکارا تغییر بدم؟!
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
سلام .
مدارک ترجمه شده و اصل مدارک را با هم باید برای سفارت آنکارا پست کنیم ؟
تشکر کنندگان:

Send to the Embassy
 Copy of Passport
 Passport pickup location registration receipt
 DS-260 Electronic Application Form Barcode Page
 Diploma of the principal applicant (DV winner) or work experience documents
o Photocopy and translation (if the document is not in English or Turkish)
 Birth Certificate
 Marriage Certificate
o Two sets of photocopy and translation (if the document is not in English or Turkish) for principal applicant and spouse
 Divorce Decree or Death Certificate (for each prior marriage)
 Original Police Certificate
 Military Card (for Iranian applicants only)
o Photocopy and original translation
 Court and Prison Records (if applicable)
o Photocopy and English translation
 Other Court Documents (if applicable)
o Photocopy and English translation
 Financial documents
o Photocopy and translation (if the document is not in English or Turkish) for each family member
 Two photographs for each applicant (please write beneficiaries’ names on the back)
Bring to Interview
 Passports
 Original Diploma or work experience documents
 Original Birth Certificates
 Original Marriage Certificate
 Original Divorce Decrees or Death Certificates (for each prior marriage)
 Original Military Card (From Iranian applicants only)
 Diversity Visa Fee
 Medical Report
شماره کیس: 2015AS000043xx
تعداد اعضای کیس : 1 نفر
کنسولگری: ankara
کارنت 10 جون
نامه دوم : 2 july
تاریخ مصاحبه : 4 آگوست
دریافت ویزا: Cool
تاریخ ورود:Cool
(2015-07-17 ساعت 16:24)nima.iran نوشته:  سلام .
مدارک ترجمه شده و اصل مدارک را با هم باید برای سفارت آنکارا پست کنیم ؟

دوست عزیز
فقط مدارک ترجمه شده رو پست میکنید که همراهش کپی مدراک هم هست بعد روز مصاحبه اصل مدارک و یک سری کپی از ترجمه مدارک یا اصل ترجمه رو برای احتیاط همراهتون داشته باشید ولی اصل مدارک حتما همراهتون داشته باشید
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان: shayan seyfi
دوستان من مدارک فرستادم سفارت
تو سایت dhl که چک می کنم رسیده آنکارا
از کجا بفهمم که رسید سفارت؟؟؟؟
شماره کیس: ☆☆☆2015AS6 / تاریخ رویت قبولی:13AUG2014 / کنسولگری:ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : alone / ارسال فرمهای سری اول:6SEP2014/ کارنت : 10JUN2015/مصاحبه:5AGOUST2015/
فقط خدا
از سايت دي اچ ال چك كنيد. شماره رسيد رو تو سايت وارد كنيد

كيس نامبر**2015AS70
تعداد افراد كيس: دو نفر
تاريخ ارسال فرم :٥ جولاي ٢٠١٤
تاريخ كارنت شدن:١٠ جون ٢٠١٥
تاريخ دريافت نامه دوم:
تاريخ مصاحبه: ٦ آگوست
تاريخ دريافت ويزا:یکضرب
ورود به آمریکا: نوامبر2015

تشکر کنندگان: shayan seyfi ، farrokh33
(2015-07-20 ساعت 18:24)shayan seyfi نوشته:  دوستان من مدارک فرستادم سفارت

سلام دوست عزیز وقتی نوشت رسیده به دست مهمت ترک .یعنی رسیده سفارت چون مامور پست سفارت همین آقاست که مدارک رو تحویل میگیره.شاد باشید
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، shayan seyfi
(2015-07-20 ساعت 22:54)farrokh33 نوشته:  
(2015-07-20 ساعت 18:24)shayan seyfi نوشته:  دوستان من مدارک فرستادم سفارت

سلام دوست عزیز وقتی نوشت رسیده به دست مهمت ترک .یعنی رسیده سفارت چون مامور پست سفارت همین آقاست که مدارک رو تحویل میگیره.شاد باشید

البته برای من رو شخصی به اسم necati تحویل گرفته بود
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان: sadaf44 ، shayan seyfi ، farrokh33
سلام دوستان.امیدوارم همه موفق باشید.
سوال من این است که چه جوری میشه وقت مدیکال را از دکتر مورد تایید سفارت گرفت و چند روز قبل از مصاحبه برای چک آپ باید در ترکیه باشیم؟
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان: nimanoush ، farrokh33
دوستان سلام میشه لطفا پاسخ سریع بدید که با پست مدارک برای آنکارا باید فرمهای ۲۶۰ رو هم بفرستیم ممنون از پاسخ سریعتون.
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
(2015-07-21 ساعت 12:33)امیررضا.س نوشته:  سلام دوستان.امیدوارم همه موفق باشید.
سوال من این است که چه جوری میشه وقت مدیکال را از دکتر مورد تایید سفارت گرفت و چند روز قبل از مصاحبه برای چک آپ باید در ترکیه باشیم؟

اگه سفارت آنکارا مثاحبه دارید باید از سایت دکتر اونگان وقت بگیرید اگر فرزند دارید ابتدا برای ایشون وقت بگیرید بعد برای افراد بزرگسال

(2015-07-21 ساعت 20:47)sasanoush نوشته:  دوستان سلام میشه لطفا پاسخ سریع بدید که با پست مدارک برای آنکارا باید فرمهای ۲۶۰ رو هم بفرستیم ممنون از پاسخ سریعتون.

فکر نمی کنم فقط نامه اول و دوم لازمه
من نفرستادم
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
(2015-07-21 ساعت 20:47)sasanoush نوشته:  دوستان سلام میشه لطفا پاسخ سریع بدید که با پست مدارک برای آنکارا باید فرمهای ۲۶۰ رو هم بفرستیم ممنون از پاسخ سریعتون.

فرم ٢٦٠ هم بايد ارسال شود

كيس نامبر**2015AS70
تعداد افراد كيس: دو نفر
تاريخ ارسال فرم :٥ جولاي ٢٠١٤
تاريخ كارنت شدن:١٠ جون ٢٠١٥
تاريخ دريافت نامه دوم:
تاريخ مصاحبه: ٦ آگوست
تاريخ دريافت ويزا:یکضرب
ورود به آمریکا: نوامبر2015

تشکر کنندگان: nimanoush ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان