کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
[align=right]
(2014-08-14 ساعت 06:59)ali3875 نوشته:  
(2014-08-14 ساعت 00:03)Mahboy نوشته:  دوستان اطلاعی از مدیکال برای کودک زیر دو سال دارند؟ کسی تجربه اش رو داشته که چقدر طول میکشه. یادمه یه جایی تو سایت پزشکی سفارت آنکارا خوندم که برای زیر دو سال آزمایش سل انجام نمیشه و 4 روز زمان لازم برای جواب ازمایشات برای کودک بالای دو ساله.
دوست عزیز برای کودک تست مسگیرن و 72 ساعت کشت میدن پس باید موقع وقت گرفتن یا تهیه تور این زمان هارو لحاظ کنید

ممنون دوست عزیز ولی این جمله رو عینا از سایت دکتر سفارت میگذارم:
Applicants 2-15 years of age (from 2nd birthday until reach 15th birthday) need to make an appointment with us at least 4 working days prior to their interview date in the embassy. We need 72 hours in order only to read their TB Skin test]
به نظرتون بحث سن زیر دو سال که گفتم درست نیست؟
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
دوستان اگر مقدور هست براتون اسامی چند آژانس خوب که برای تور آنکارا خوب هستند و قیمتشون مناسب معرفی کنید
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: A_A ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، راحیل2016
بانک ملی ایران شرایط لازم برای خرید و تحویل ارز مسافرتی را اعلام کرد.

به گزارش عصرایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک ملی ایران؛ مسافران مي توانند با ارائه مدارك مورد نياز نظير اصل گذرنامه، بليت ممهور به مهر آژانس مسافرتي،‌اصل رسيد واريز وجه عوارض خروج از كشور و ويزاي كشور مورد نظر (بنا به مورد) با مراجعه به شعب منتخب ارزي اين بانك، نسبت به خريد ارز مسافرتي و دريافت حواله مربوطه اقدام نمايند.

تاكيد مي گردد تحويل ارز مسافرتي خريداري شده توسط مسافران (غير از مسافران زيارتي)، صرفاً با ارائه حواله مربوطه و از طريق باجه مستقر در فرودگاه امام خميني(ره) صورت مي گيرد.

لازم به ذكر است فروش ارز مسافرتي تا ساعت 12 روزهاي شنبه تا چهارشنبه صورت مي گيرد.

حداكثر سقف فروش ارز مسافرتي براي هر مسافر (هوايي) بر اساس بخشنامه بانك مركزي 300 دلار و براي زائران اعزامي به عمره مفرده و عتبات عاليات (زميني و هوايي) 200 دلار و مجموعاً يك بار در سال مي باشد و فروش ارز به افراد كمتر از 12 سال و ايرانيان مقيم خارج از كشور امكان پذير نمي باشد.

اسامي شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتي از طريق سايت اينترنتي بانك ملي ايران قابل مشاهده است.
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، ajab1 ، MJAVADIAN ، ashkansoso65 ، Mahboy
دوستان من میخوام از تجربه دو بار رفتنم به آنکارا براتون یک نکته بگم
خیلی به این حرفها که هتل نزدیک سفارت و مطب دکتر باشه گوش ندید
شما یک بار میخواهید برید سفارت و نهایتا دو بار مطب اونگان هر بار تاکسی کرایه اش میشه 10 لیر
پیش خرجهای پیش و روی شما گم میشه
پس اگه خواستید تور بگیرید به حرف آژانسها گوش نکنید میخوان سر کیستون کنن
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: aghamilad ، ajab1 ، HERMES7 ، A_A ، ffrfar ، r.bazargan ، atlantis770 ، sal0811 ، ashkansoso65 ، ramon30
سلام به هم قطارهای آنکارا
من هفته سوم اکتبر مصاحبه دارم ،از دوستان مجردی که مایلند برای کم کزدن هزینه ها تور دو یا سه نفره بگیریم ،خواهش میکنم به من پیام بدن
این کار باعث راحت تر شدن خیلی مسایل میشه .
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: r.bazargan ، goliii
سلام

از فرودگاه که خارج بشین سمت راست 50 متر که برین جلو، اتوبوسهایی هستن که با 5.25 لیر، شمارا مستقیم تا بلوار اتاتورک و منطقه کیزیلای میبرن
اونجا پر از هتل و متل هست و اگر از قبل رزرو کرده باشین همشون در همون منطقه هستن
پیاده تا سفارت و مطب اونگان هم 10 دقیقه میشه
بیخودی هزینه تاکسی هم برای خودتون درست نکنید
مطب اونگان 2 قدم با پارک کوگولو فاصله داره
در ساختمونیه که اتفاقا دفتر هواپیمایی ماهان در طبقه همکف اون هست
سفارت هم که در مجاورت بلوار اتاتورک و روبروی خیابون جان اف کندیه
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، كاووه ، aghamilad ، r.bazargan ، atlantis770 ، goliii ، AliReza.Sh ، kimfar ، shirin.ad68 ، ashkansoso65 ، ajab1 ، Mykufo ، ho_tasha
دوستان لطف کنین اگر سوالی بود پیام برام بذارین
من خودم خیلی به مهاجرسرا و دوستان عزیزی که اینجا پیدا کردم مدیونم
وظیفه خودم میدونم در صورت توان، به دوستان کمک کنم
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: Darious ، babak12 ، A_A ، A_A ، aghamilad ، atlantis770 ، goliii ، ashkansoso65 ، ajab1
(2014-08-15 ساعت 10:51)ajab1 نوشته:  دوستان اگر مقدور هست براتون اسامی چند آژانس خوب که برای تور آنکارا خوب هستند و قیمتشون مناسب معرفی کنید

سلام . به نظر من دنبال تور نگردخودت می تونی بلط هواپیما یا اتوبوس بخری و هتل رو هم از طریق booking.com پیدا کنی و اصلن احتیاج به راهنما نداری ترس رو کنار بگذارید چون 1 سال بعد شرایط سختری رو تجربه می کنید . این یه امتحان یا بازی تدارکاتی . من خودم با اتوبوس رفتم به شدت راضی هستم من و همسرم که تازه موقعه حرکت ما باردار بود با کمتر از 1 میلیون تومان رفتیم و برگشتیم ( البته نفری )
کیس نامبر:2014AS17## تاریخ رویت قبولی 22 اکتبر(6 ماه بعد از قبولی)تاریخ مصاحبه:20 Mar آنکارا-تعداد نفرهای کیس 2 نفر نصفی.آپ دیتها 10 آپریل و 15 می-28مي(با ایمیل)-12 جون.24 جون(با ایمیل).31 جون(با ایمیل).1 آگوست(با ایمیل).11 آگوست.22 آگوست.27 آگوست.2و9و12و17سپتامبر(با ایمیل ).به جا مانده از لاتاری 2014
تشکر کنندگان: babak12 ، HappYness ، A_A ، ajab1
سلام کسی اژانس خوب و منصف می شناسه ممنونم
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز من کارت پایان خدمتم رو دادم الکترونیک کنن و میگن شاید تا 3 ماه اینده هم به دستم نرسه فقط یه برگه از پلیس +10 دارم با توجه به اینکه مصاحبه من تو مهر ماه هست اگه تا اون موقع کارت پایان خدمت نیاد رسیدی که دارم رو ترجمه کنم ؟ سفارت اونو قبول میکنه؟
تشکر کنندگان:
خانومای محترم گروه،لیدیهای محترم
کسی نیست اینجا واسه اول تا پنجم اکتبر وقت سفارت آنکارا داشته باشه،تنها باشه،باهم همسفر بشیم؟؟؟ Smile
شماره کیس: **2015AS5/تاریخ رویت قبولی:may1/ کنسولگری:ankara/ تعداد افراد منظور در کیس :1/ ارسال فرمهای سری اول:22May/ مصاحبه:2oct/ دریافت ویزا:2oct!!/ ورود به آمریکا:25 NOV،
تشکر کنندگان: elchin_f ، goliii
سلام به همه ی دوستان عزیز و تبریک به دوستانی که نامه دومم گرفتن Smile میخواستم از دوستایی که نامه دوم گرفتن و سفارت انکارا هستن بپرسم امسال هم خواسته که 15 روز زودتر مدارکو پست کنیم؟از جوابتون ممنونمShy
تشکر کنندگان: ali3875 ، goliii
سلام، نامه دوم چه جوری و کی میاد؟
کیس من 1300 هست ولی ایمیلی نداشتم؟
شماره کیس: ***2015AS0001 ///نفرات: 3 ///سفارت: آنکارا ///ارسال فرمها: 20 می ///کارنت: اگوست ///نامه دوم: 23 اکتبر ///مصاحبه: 10 دسامبر///کلیرنس: 3 آوریل
تشکر کنندگان: behdadK
(2014-08-16 ساعت 22:12)amirh20 نوشته:  سلام، نامه دوم چه جوری و کی میاد؟
کیس من 1300 هست ولی ایمیلی نداشتم؟

سلام
برای من ایمیل اومد که سایت dv lottery. رو چک کنم.نامه دوم تو این سایت اومده بود
شماره کیس: **2015AS5/تاریخ رویت قبولی:may1/ کنسولگری:ankara/ تعداد افراد منظور در کیس :1/ ارسال فرمهای سری اول:22May/ مصاحبه:2oct/ دریافت ویزا:2oct!!/ ورود به آمریکا:25 NOV،
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، amirh20 ، atlantis770 ، goliii ، ashkansoso65
(2014-08-16 ساعت 20:55)kimfar نوشته:  سلام به همه ی دوستان عزیز و تبریک به دوستانی که نامه دومم گرفتن Smile میخواستم از دوستایی که نامه دوم گرفتن و سفارت انکارا هستن بپرسم امسال هم باید 15 روز زودتر مدارکو پست کنیم؟از جوابتون ممنونمShy
بله دوست عزیز باید جوری پست کنید که 15 روز قبل مصاحبه به دستشون رسیده باشه
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: babak12 ، kimfar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان