کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان تو سايت سفارت آ تو تركيه راجع به تمكن مالي گفته حتما معدل و كاركرد ٣ تا ٦ ماهه ميخواد و واسه واريز يه مبلغ قابل توجه دليل قانع كننده ميخوان . ميخواستم نظر دوستان ٢٠١٤ اي كه آنكارا بودنو بدونم
ممنون

كاوه **case number2015as00021**
تشکر کنندگان:
(2014-08-22 ساعت 18:59)كاووه نوشته:  دوستان تو سايت سفارت آ تو تركيه راجع به تمكن مالي گفته حتما معدل و كاركرد ٣ تا ٦ ماهه ميخواد و واسه واريز يه مبلغ قابل توجه دليل قانع كننده ميخوان . ميخواستم نظر دوستان ٢٠١٤ اي كه آنكارا بودنو بدونم
ممنون

واقعا؟ چقده بد. ما تازه ميخواستيم واسه ٢٤ساعت بريزم تو حساب
تشکر کنندگان:
(2014-08-23 ساعت 01:05)Samia نوشته:  
(2014-08-22 ساعت 18:59)كاووه نوشته:  دوستان تو سايت سفارت آ تو تركيه راجع به تمكن مالي گفته حتما معدل و كاركرد ٣ تا ٦ ماهه ميخواد و واسه واريز يه مبلغ قابل توجه دليل قانع كننده ميخوان . ميخواستم نظر دوستان ٢٠١٤ اي كه آنكارا بودنو بدونم
ممنون

منم کمتر از 24 ساعت پول تو حساب می ذارم
فقط موجودی می برم
*البته من فعلا نمی دونم کدوم کشور مصاحبه دارم*
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، sunn789
(2014-08-23 ساعت 01:36)A_A نوشته:  
ممنون

فقط موجودی می برم
خب اگه واسه خاطره همين ردمون كنن كه خيلي حيفه. كسي تجربه اي نداره؟!!!!لطفا راهنمايي كنن عزيزان سالهاي قبل
تشکر کنندگان: A_A ، Rooz
(2014-08-23 ساعت 08:31)Samia نوشته:  
ممنون

فقط موجودی می برم
خب اگه واسه خاطره همين ردمون كنن كه خيلي حيفه. كسي تجربه اي نداره؟!!!!لطفا راهنمايي كنن عزيزان uسالهاي قبل
سلام
من دقیقا 2 ساعت پول در حسابم بود فقط موجودی بردم یک ضرب هم ویزا گرفتم مشکلی پیش نمی آید فقط موجودیتآن کافی باشد حداکثر یک ماه قبل از مصاحبه همه چیز درست میشود
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، Samia ، Rooz ، sal0811 ، fa15 ، Mahmood129
(2014-08-23 ساعت 09:27)مامان خانم نوشته:  
ممنون

فقط موجودی می برم
خب اگه واسه خاطره همين ردمون كنن كه خيلي حيفه. كسي تجربه اي نداره؟!!!!لطفا راهنمايي كنن عزيزان uسالهاي قبل
سلام
من دقیقا 2 ساعت پول در حسابم بود فقط موجودی بردم یک ضرب هم ویزا گرفتم مشکلی پیش نمی آید فقط موجودیتآن کافی باشد حداکثر یک ماه قبل از مصاحبه همه چیز درست میشود
موفق باشید

بهتر است که مدیران انجمن نظرهای خودشان را در رابطه با این موضوع حساس اعلام بفرمایند تا که دوستان 2015 ای دچار مشکل نشوند.
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان:
(2014-08-23 ساعت 17:47)Rooz نوشته:  
(2014-08-23 ساعت 09:27)مامان خانم نوشته:  
(2014-08-23 ساعت 01:05)Samia نوشته:  واقعا؟ چقده بد. ما تازه ميخواستيم واسه ٢٤ساعت بريزم تو حساب
فقط موجودی می برم
سلام
موفق باشید

بهتر است که مدیران انجمن نظرهای خودشان را در رابطه با این موضوع حساس اعلام بفرمایند تا که دوستان 2015 ای دچار مشکل نشوند.

دوستان عزیزم سلام
در مورد قیمت پیشتر هم صحبت شده و البته تاپیکش هم جداست

اما به شما پیشنهاد میکنم که این تاپیک را ببینید که بهداد عزیز زحمت کشیده . فکر نمیکنم دیگه سوالی بمونه

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
يعني لازمه كه براي تمكن مالي گردش مالي رو بگيريم؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-23 ساعت 20:01)samibabi نوشته:  يعني لازمه كه براي تمكن مالي گردش مالي رو بگيريم؟

نه دوست عزیز نیاز نیست
پست بالا بخونید که محمود جان بهش اشاره کرده
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، آزاده_امین ، Mahmood129 ، sal0811
(2014-08-23 ساعت 20:01)samibabi نوشته:  يعني لازمه كه براي تمكن مالي گردش مالي رو بگيريم؟

دوست عزیز اگه وقت بذارید و تاپیک « اسپانسر و مدارک مرتبط با آن » را بخوانید به جواب سوالتون میرسین. جناب بهداد در چندین پست اشاره کردند لازم نیست.
دوستان خواهشا یه مقدار وقت بذارید برای مطالعه تاپیک ها. من هر بار میام میبینم یه تاپیک پست جدید داره باز میکنم بلکه اطلاعات جدیدی باشه اما دریغ. من که اسپانسر دارم و نمیخوام نامه تمکن بگیرم متوجه شدم این مساله رو دیگه. خواهشا رعایت کنید
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
سلام ، راستی راستی من تو کار بعضی دوستان موندم اصلاً دوست دارن فقط تنش درست کنن، دوم شوم می بود که تازه حبر دار شده بودیم که خدا لطف کرده برنده شدیم.توی کلی تاپیک گشتیم ، و همزمان سایها رو هم نگاه میکیردیم همون موقع سایت های رسمی رو هم نگاه میکردیم اونجا چیز دیگه ای میخواست دوستان میگفتند به اون سختی که توی سایتها ی رسمی نوشتن نیست ، راستش داداشم هم این هفته رفت البته با ویزایی متفوت اما مصاحبش انکاار بود و دو سال در گیر پروسه کلیر ، اما الان یکی از دوستان میاد میگه "گفتن این قدر 3 x دلار " در صورتی که 330 دلار برای هر نفره ، دوستان از روز اول که داشتیم فرمها رو پر میکردیم التماس کردن اقا فقط گواهی پرینت حساب رو مخواد و حواسمان باشد عرفی برای سفارتها ایجاد نکنیم ، کلی سفر نامه هست که توی این چند سال جمع شده ،
حالا خواهشاً شما قرار ه بروید امریکا ، یه کم، یه کم مطالعه بفرمایید، وقت مبارک رو بگذارید برای این تحول زندگی و دیگر دوستان رو هم به تنش نیندازید
امیدوارم اولش که خوب شروع شده ، 2500 کارنت شدن و فرمها ی الکترونیک و .... کلی چیزهای خوب دیگه امیدوارم امیدوارم کلیر شدن دوستان هم بدون دردسر و در حداقل زمان ممکن باشد
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: A_A ، kimfar ، sal0811 ، fa15
(2014-08-18 ساعت 02:49)reza.aa نوشته:  منبع : محمد کانادایی
لینک: http://www.mohajersara.com/thread-6802-post-452962.html
درود بر همگی شما دوستان
عزیزانی که مصاحبه آنها در سفارت آمریکا در شهر آنکارا در نظر گرفته شده است می بایست 15 روز قبل از مصاحبه خود مدارکی که شامل موارد زیر می باشد را برای هر نفر از افراد کیس خود آماده و برای سفارت ارسال فرمایند.

1- فتوکپی از صفحه اول گذرنامه ها

2- عکس 5×5 (2 عدد به ازای هر نفر)

3-ترجمه کپی آخرین مدرک تحصیلی فرد برنده

4- اگر مدرک دیپلم ندارید می بایست سابقه کار ارائه کنید ، که البته باید دو سال سابقه کار در پنج سال گذشته در شغلی که حداقل نیازمند دو سال آموزش یا تجربه دارد را داشته باشید.

5- ترجمه شناسنامه ها

6- ترجمه کارت های ملی

7- ترجمه عقدنامه/طلاق نامه (2 سری تهیه شود در ضمن اصل این مدارک را در روز مصاحبه حتما همراه خود داشته باشید)

8- ترجمه کارت پایان خدمت

9- ترجمه پرینت موجودی حساب / تمکن مالی یا- ترجمه سند ارزش گذاری شده آپارتمان/ملک/اتومبیل.... (اصل این مدارک را در روز مصاحبه حتما همراه خود داشته باشید )

10- پرینت رسید ثبت نام در CSC

11- فرم اطلاعات تماس سفارت آمریکا در آنکارا که می بایست به ازاء هر نفر آن را تکمیل و همراه مدارکتان ارسال فرمایید -> این فرم را می توانید از اینجــا دانلود فرمایید.

-در گوشه سمت راست بالای مدارکتون کیس نامبر خود را با مداد یادداشت فرمایید.

-توصیه بنده این هست که دو نسخه از مدارک را ترجمه کرده و قبل از مصاحبه یک نسخه از آن ترجمه‌ها را ارسال و یک نسخه از آن را روز مصاحبه به همراه اصل تمام مدارک همراه داشته باشید.
اما اگر یک نسخه ترجمه از مدارک خود تهیه کرده‌اید، بد نیست که کپی برابر اصل آن ترجمه را ارسال کنید.

-چنانچه هر کدام از مدارک شما تا قبل از مصاحبه آماده نبوده اند، می‌توانید آن مدارک را ذر روز مصاحبه ارائه دهید.

---------------------------------------------------------------------------------------------------
آدرس سفارت جهت ارسال مدارک خود نیز به شرح زیر می باشد:
U.S. Embassy Ankara, Turkey
Immigrant Visa Unit
110 Ataturk Blvd.,
Kavaklidere, Ankara 06100
Turkey
---------------------------------------------------------------------------------------------------
*این نکته رو هم شاید خیلی ها نگفته باشند ولی بهتر هست که بدونید که اگر به هر دلیلی قرار ملاقاتی که برای مصاحبه به شما داده بودند را از دست دادید از طریق این لیـنــک و پر کردن فرم مربوطه می توانید تقاضای درخواست مصاحبه دیگری را بدهید.

*این نکته را هم مد نظر داشته باشید که اگر شما مدارکتان را تا قبل از روز مصاحبه خود برای سفارت ارسال نفرمایید احتمال اینکه در آن روز با شما مصاحبه ای صورت نگیرد هم هست.
-لیست (انگلیسی) مدارک مورد نیازی که قبل از مصاحبه می بایست نسبت به آماده کردن آنها اقدام فرمایید و برای سفارت ارسال کنید را می توانید از اینـجــا دانلود نمایید.(ترجمه این موارد را براتون لیست کردم که در ایتدای همین ارسال می توانید مشاهده فرمایید.)

-همچنین دستور العمل کاملی که برای قبل و بعد از مصاحبه برای متقاضیان ویزای تنوع فرهنگی (لاتاری) توسط سفارت منتشر شده است را می توانید از اینـجــا دانلود نمایید.
سعی کردم که نسبت به توضیح این مهم ، بطور کامل بپردازم ، امیدوارم که دیگه برای شما عزیزان مشکلی پیش نیاد و همه ابهامات شما دوستان رفع شده باشد. Smile

ان شاءالله همگی موفق باشید.
ممنون همون متن انگلیسی واقعا اطلاعات رو به طور کامل ارایه می داد. فقط یه مسله برام وال شده که مال شناسنامه کلیه صفحات رو میخاد یا فقط صفحه اول؟ با تشکر
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
(2014-08-13 ساعت 14:46)ali3875 نوشته:  سلام دوستان

بنا به تاکید آقا بهداد مدیر محترم پیج و با توجه به اینکه بنده در آنکارا مصاحبه انجام دادم و تجربه دو سفر 10 روزه به ترکیه را دارم خوشحال میشم بتونم به دوستان کمکی بکنم

سلام هزینه های اقامت در ترکیه به مدت یک هفته تا 10 روز واسه 3 نفر چقد در میاد؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
(2014-08-24 ساعت 00:57)mfte.teacher نوشته:  
(2014-08-13 ساعت 14:46)ali3875 نوشته:  سلام دوستان

بنا به تاکید آقا بهداد مدیر محترم پیج و با توجه به اینکه بنده در آنکارا مصاحبه انجام دادم و تجربه دو سفر 10 روزه به ترکیه را دارم خوشحال میشم بتونم به دوستان کمکی بکنم

سلام هزینه های اقامت در ترکیه به مدت یک هفته تا 10 روز واسه 3 نفر چقد در میاد؟
دوست عزیز بستگی داره چه هتلی انتخاب کنید
ولی اگه بطور میانگین بخواهید در نظر بگیرید برای هر نفر 10 روز قیمت تور رو بین 1 تا 1/5 میلیون محاسبه کنید
هزینه های داخل آنکارا هم برای هر نفر تو 10 روز حدود100 تومن(هزینه خورد و خوراک و کرایه ماشین)
برای سفارت هم که نفری 330 دلار
مدیکال هم حدود نفری 170 دلار در نظر بگیرید
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، shahriar2002
دوست عزیز درباره شناسنامه باید بگم .جاییی که واسه ترجمه میدید خودشون واردن .اما اصولا باید صفحه اول باشه چون اسم پدر و مادر توشه .و برگ ازدواج برای اینکه مشخص بشه وضهیت ازدواجتون چطوره و مابقی هم که چیزی نیست .ولی مترجم خودشون واردن با این حال من یه سرچ کوچولو میکنم

Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: mfte.teacher

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان