کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: babak12 ، storagemeter ، حاجی واشنگتن ، King Eagle ، taherifar ، Amir.AA
طبق نمونه تصویری که توی سایت رسمیوشن هست
http://travel.state.gov/content/dam/visa...Sample.pdf
شماره تأیید ثبت نام (Confirmation Number) به عنوان مثال به صورت زیر هست:
201614Y07AD69BVP
که در صفحه آخر ثبت نام موفق (Success) به همراه نام، سال تولید و یه کد دیگه (امضای دیجیتال Digital Signature) میاد و تآکید کرده که قبل از بستن این صفحه، اون رو حتما پرینت یا ذخیره کنید.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: a.rahaa ، King Eagle ، مسافر تنها ، اشکان 3D ، pey.com ، taherifar ، Amir.AA
[عکس: 5e9doyv1itxfpk69edb9.gif]
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: storagemeter ، HERMES7 ، taherifar
دوستان سلام من واسه داداشم ثبت نام کردم اما یادم رفت از صفحه پرشده فرم کپی بگیرمیعنی فکر کردم کانتینیو رو بزنم میشه از صفحه پرینت گرفت اما کامفرمیشننامبر رو بهم داد به نظرتون مهمه داشته باشیمش ؟ حالا چیکارکنم
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: taherifar
(2014-10-03 ساعت 17:27)goliii نوشته:  دوستان سلام من واسه داداشم ثبت نام کردم اما یادم رفت از صفحه پرشده فرم کپی بگیرمیعنی فکر کردم کانتینیو رو بزنم میشه از صفحه پرینت گرفت اما کامفرمیشننامبر رو بهم داد به نظرتون مهمه داشته باشیمش ؟ حالا چیکارکنم
سلام دوست عزیز
نگران نباشید
بیشتر برای جک کردن اطلاعات اعلامی مهم بوده
با این حال مهم داشتن Confirmation Number
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: King Eagle ، سودی ، HERMES7 ، taherifar ، zaheri
سلام دوستان

اگه شماره تاییدروبده یعنی توقرعه کشی حتما شرکت داده میشیم؟؟
حتی اگه عکسمون مشکل داشته باشه.
مرسی ازجوابتون
تشکر کنندگان: ofrfar ، taherifar ، reza12
(2014-10-06 ساعت 13:26)سودی نوشته:  سلام دوستان

مرسی ازجوابتون
دوست عزیز اگه عکستون مشکل داشت براتون پیام میداد که منطبق با خواسته اونا کنید ....وقتی پیغام نداد .....و شماره تایید داد یعنی پذیرفت و تو قرعه کشی شرکت داده میشین....Wink
تشکر کنندگان: King Eagle ، سودی ، taherifar
(2014-10-06 ساعت 13:26)سودی نوشته:  سلام دوستان

مرسی ازجوابتون

با سلام

ببینید دوست عزیز شاید شما فرمت 600 در 600 را رعایت کنید اما خود عکس شما مشکل داشته باشه مثال سایه داشته باشه و یا یه سری مواردی که گفته شده .

شما وقتی چک هم بکنی هم پیغام خطا نمیده چون در عمل اون میات اندازه را چک میکنه نه محتویات توی عکس !!!!
لذا عکس شما سالم سالم باشه طبق استاندارد های گفته شده

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، King Eagle ، HERMES7 ، ofrfar ، storagemeter ، مسافر تنها ، taherifar ، Amir.AA
دوستان يک سوال:
من صفحه‌ي Confirmation Number رو متاسفانه به دليل هنگ کردن سيستم و مرورگر از دست دادم!!! از اطلاعات صفحه‌ي ورود اطلاعات (صفحه دوم) تصوير دارم البته و ميدونم چي وارد کردم. توي سايت هم لينکي براي بازخواني Confrimation Number پيدا نکردم!
به نظرتون کاري ميشه کرد؟!؟! دوباره ثبت‌نام کني که از گردونه قرعه‌کشي خارج ميشي ظاهراً!
راه حل هايي که به ذهنم رسيد يکي اينه که با يه اشتباه کوچيک عمدي مجدد ثبت نام کنم که اونطور که در راهنماي ثبت نام اشاره شده، با فلوچارت‌هاي پيشرفته ميتونن موارد تقريباً مشابه رو پيدا کنن و از برنامه قرعه‌کشي خارج کنن.
يک راه هم اينه که امسال رو کلاً بيخيال بشم.
(2014-10-10 ساعت 10:16)Mirhosseini نوشته:  دوستان يک سوال:
من صفحه‌ي Confirmation Number رو متاسفانه به دليل هنگ کردن سيستم و مرورگر از دست دادم!!! از اطلاعات صفحه‌ي ورود اطلاعات (صفحه دوم) تصوير دارم البته و ميدونم چي وارد کردم. توي سايت هم لينکي براي بازخواني Confrimation Number پيدا نکردم!
به نظرتون کاري ميشه کرد؟!؟! دوباره ثبت‌نام کني که از گردونه قرعه‌کشي خارج ميشي ظاهراً!
راه حل هايي که به ذهنم رسيد يکي اينه که با يه اشتباه کوچيک عمدي مجدد ثبت نام کنم که اونطور که در راهنماي ثبت نام اشاره شده، با فلوچارت‌هاي پيشرفته ميتونن موارد تقريباً مشابه رو پيدا کنن و از برنامه قرعه‌کشي خارج کنن.
يک راه هم اينه که امسال رو کلاً بيخيال بشم.

سلام دوست عزیز
مشکلی پیش نمیاد
نیاز به ثبت نام مجدد نیست
ایشاله در زمان اعلام نتایج می تونی از گزینه Forgot Confirmation Number که پایین گزینه Confirmation Number است استفاده کنید و با دادن اطلاعات درخواستی Confirmation Number دریافت کنید
از اینجا مشاهده بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: King Eagle ، Mirhosseini ، behrad.sam ، HERMES7 ، storagemeter ، ghzlsa ، mamad dadash ، taherifar
با سلام
من موقع ثبت نام و موقع تایید نهایی چند بار اینترنتم قطع شد و بعد از چند بار پر کردن فرم یک بار کانفرمیشن نامبر داد
ممکنه من چند بار ثبت شده باشم که موقع تایید کانفرمیشن نیومده
یا کانفرمیشن با مشخصات یک نفر فقط یک بار صادر میشه
(2014-10-14 ساعت 01:50)yousef32 نوشته:  با سلام
من موقع ثبت نام و موقع تایید نهایی چند بار اینترنتم قطع شد و بعد از چند بار پر کردن فرم یک بار کانفرمیشن نامبر داد
تا اونجایی که میدونم یکبار ثبت میشه نگران نباشیدWink
تشکر کنندگان: yousef32 ، mamad dadash ، taherifar

دوست عزیز اگر شما یک بار کانفیرم نامبر رو گرفتید ینی یک بار ثبتنام کردین خیالتون راحت
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: yousef32 ، ofrfar ، taherifar
(2014-10-14 ساعت 18:34)King Eagle نوشته:  

دوست عزیز اگر شما یک بار کانفیرم نامبر رو گرفتید ینی یک بار ثبتنام کردین خیالتون راحت

دوست عزیز اگه کلید back رو در مرورگرت نزده باشی مشکلی نیستش و یه بار ثبت نام کردی
تشکر کنندگان: King Eagle ، yousef32 ، mamad dadash ، ofrfar ، taherifar
ممنون از جوابهاتون دوستان واقعا خوب
منم جوابمو گرفتم و خیالم راحت شد.
میدونستین شما مهاجرسرایی ها نمونه اید.
تشکر کنندگان: ofrfar ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان