کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
دوستان هزینه واکسناسون کلا چقدر میشه؟
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان: ho_tasha
(2015-05-21 ساعت 18:50)ed2008 نوشته:  دوستان هزینه واکسناسون کلا چقدر میشه؟

اولا به سفارت بستگى داره چون ٣ كشور با واحد پول مختلف هستن، ارزونترين مديكال سفارت ايروانه كه بدون تزريق واكسن برا يك نفر ٤٥٠٠٠ درام اب ميخور، عامل بعدى به كارت واكسيناسيون شما بستگى داره كه چنتا واكسن براتون تزريق بشه، معمولا دكتر اونگان بيرحمانه اكثر ايرانيارو مورد لطف قرار ميده و كلى هزينه اضافه به هموطنانمون تحميل ميكنه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: ed2008 ، maral-map
(2015-05-21 ساعت 19:16)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 18:50)ed2008 نوشته:  دوستان هزینه واکسناسون کلا چقدر میشه؟

اولا به سفارت بستگى داره چون ٣ كشور با واحد پول مختلف هستن، ارزونترين مديكال سفارت ايروانه كه بدون تزريق واكسن برا يك نفر ٤٥٠٠٠ درام اب ميخور، عامل بعدى به كارت واكسيناسيون شما بستگى داره كه چنتا واكسن براتون تزريق بشه، معمولا دكتر اونگان بيرحمانه اكثر ايرانيارو مورد لطف قرار ميده و كلى هزينه اضافه به هموطنانمون تحميل ميكنه

ما تصميم داريم واكسنها رو تكميل بزنيم مگر اينكه وقت نشه. با توجه به تجربه ٢٠١٥ ها باز هم ميزنه اضافي؟ ميترسم تا پايان مصاحبه بيش إز حد نياز واكسينه بشيمTongue
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ed2008
دوستان قضيه اين پاكت زرد چيه ؟ خود دكتر كه يه سي دي و پاكت ميده كه پاكت ميدي به سفارت و سي دي رو هم محض ورود ازت ميگيرن ولي من ميخونم دوستان در مورد پاكت زرد نوشتن اينو با ويزا ميدن ؟
F4
Ankara
Interview = 13th may 2015
update in ceac :14th may
15th may
(1) 18th may
(7th jul (1
( 27th aug (by E-mail
(7th oct (by E-mail
/: 13th oct : (1):or . ,2,3,4:
Clearance: 14th oct

تشکر کنندگان:
(2015-05-21 ساعت 20:34)saman98 نوشته:  دوستان قضيه اين پاكت زرد چيه ؟ خود دكتر كه يه سي دي و پاكت ميده كه پاكت ميدي به سفارت و سي دي رو هم محض ورود ازت ميگيرن ولي من ميخونم دوستان در مورد پاكت زرد نوشتن اينو با ويزا ميدن ؟
بله با ویزا می دن،پاکتیه که تمام مدارکتون از اول ثبت نام لاتاری ،فرم اولیه ثبت نام،تمام مکاتبات و....تا وقتی که ویزا می گیرین توشه.
تشکر کنندگان: humsun ، ed2008
آخه من اهوازم..مرحل اول هپاتیت رو زدیم چندروز پیش.کارت زرد هم بهمون دادن...از هلال احمر کیانپارس...همش تو شک و تردیدیم که بریم تهران واسه تاییده پاستور یا نیاز نیست؟؟؟یکی از دوستان تووو سفرنامش نوشته بود که همسن اهواز همه رو زدم و هیچ مشکلی نبود در سفارت
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ed2008
(2015-05-22 ساعت 02:52)آنیسا91 نوشته:  آخه من اهوازم..مرحل اول هپاتیت رو زدیم چندروز پیش.کارت زرد هم بهمون دادن...از هلال احمر کیانپارس...همش تو شک و تردیدیم که بریم تهران واسه تاییده پاستور یا نیاز نیست؟؟؟یکی از دوستان تووو سفرنامش نوشته بود که همسن اهواز همه رو زدم و هیچ مشکلی نبود در سفارت
نه دوست عزیز،اگه کارت زرد بهتون دادن و توش نوشته دیگه مشکلی نیست.این دیگه سلیقه ی دکتره. بچه هایی بودن که تو تجریش تهران واکسن هاشون رو زدند و کارت زرد گرفتن ولی دکتر اونگان از سفارت آنکارا بازم بهشون واکسن زده .ولی اینکه کارت زرد دارین،دیگه نیازی نیست ببرید که تایید بشه.کلا بهتره که زمانی که برای مصاحبه تشریف می برید، پول بیشتری با خودتون ببرید که اگر نیازی شد،دردسری نداشته باشین.
تشکر کنندگان: ed2008 ، m.ghoreishi
(2015-05-21 ساعت 18:50)ed2008 نوشته:  دوستان هزینه واکسیناسیون کلا چقدر میشه؟

سلام ممنون دوست عزیز لطف کردید اما من منظورم واکسنیاسیون تو ایران و گرفتن کارت زرد بود ؟Smile
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان:
(2015-05-22 ساعت 12:19)ed2008 نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 18:50)ed2008 نوشته:  دوستان هزینه واکسیناسیون کلا چقدر میشه؟

سلام ممنون دوست عزیز لطف کردید اما من منظورم واکسنیاسیون تو ایران و گرفتن کارت زرد بود ؟Smile

اگه تهرانى برو پاستور اگه شهرستانى برو هلال احمر واحد واكسيناسيون حجاج، بگو منو سياوش فرستاده مجانى برات تزريق ميكنن
تشکر کنندگان: Mahboy
سلام کاش تهران بودم دیگه سوال نمیکردم اخه من رفتم هلال احمر اینجا گفت فقط واکسن مننژیت داره ان هم اگر تعداد 11 نفر بشه دوزه واکسن باز میکنه اگر کسی نبود باید 440 هزارتومان خودت بدی تا بهت بزنیم Smile
تشکر کنندگان:
(2015-05-22 ساعت 21:37)ed2008 نوشته:  سلام کاش تهران بودم دیگه سوال نمیکردم اخه من رفتم هلال احمر اینجا گفت فقط واکسن مننژیت داره ان هم اگر تعداد 11 نفر بشه دوزه واکسن باز میکنه اگر کسی نبود باید 440 هزارتومان خودت بدی تا بهت بزنیم Smile

مننزیت نمیخواد . خودتو درگیرش نکن که مهم نیست
تشکر کنندگان: ed2008 ، آلیس-1980
(2015-05-09 ساعت 17:48)hamed.fa نوشته:  آقا من بعضی از ابن واکسن ها رو قبلا زدم ولی کارتشون رو ندارم. ضرر نداره اگه دوباره بزنم

بهتره از پزشک بپرسی
میتونی آزمایش بدی ببینی لازمه تکرار شه یا نه
تشکر کنندگان:
سلام من امروز از این ور دنیا پاشدم رفتم اصفهان هلال احمر واکسن هپاتیت و td نوبت اول را زد شد 15 هزارتومان فعلا تا این مرحله ...... Smile
تست انی بادی با دفترچه برای سرخک- سرخچه- اوریون- ابله مرغان 48 هزارتومان هست

فقط یک سوال به من گفتند واکسن ابله مرغان تو ایران اصلا نیست و نمیزنند فقط تست انی بادی ان را باید بگیریم ایا درست هست ؟ حالا کسی این واکسن را زده ؟
تشکر کنندگان: ALIREZA_DEN ، آلیس-1980
درود به همه دوستان.
من كيس نامبرم حدود 400 هستش، واسه شيراز كسي نميدونه كجا بايد واكسنامو بزنم؟
تشکر کنندگان: عسل.م
(2015-05-23 ساعت 19:02)asrainman نوشته:  درود به همه دوستان.
من كيس نامبرم حدود 400 هستش، واسه شيراز كسي نميدونه كجا بايد واكسنامو بزنم؟
دوست عزیز ، شیراز مرکز بهداشت والفجر کنار فرمانداری پل حر ، دوشنبه ها صبح هشت تا ده کارت واکسن بین المللی صادر میشه و همه واکسن ها هم مجانی رو برنامه بهتون تزریق میکنند. بنظر من چون کیس نامبر شما پایین هست توی مهرماه مروید مصاحبه پس باید ازالان واکسن را شروع کنید چون بعضی هاش مثل هپاتیت سه بار طی شش ماه باید تزریق بشه
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: م.صاد

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان