کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2016
سلام به همه دوستان
نامه دوم امروز جايگزين شد
دوستاني كه مصاحبه تركيه
دارن پيام بدهند از هم كمك بگيريم
تشکر کنندگان: Siamak
سلام دوستان.
تو پست اول چیز هایی که برای رفتن به مصاحبه باید ببریم (مدارک و واکسیناسیون و ...)رو کامل گفته؟؟؟از کسی چیزی بیشتر از اینا نخواستن؟
ببخشید.از وقتی این پروسه لاتاری شروع شده وسواس پیدا کردم :/
تشکر کنندگان: nimashariat
(2016-03-27 ساعت 17:53)Smkfarshchi نوشته:  سلام به همه دوستان
نامه دوم امروز جايگزين شد
دوستاني كه مصاحبه تركيه
دارن پيام بدهند از هم كمك بگيريم
سلام من هم انکارا باید برم لطفا در تماس باشید
تشکر کنندگان:
دوستان

سئوال 1)
برای عکس نوشته که:
• Instant-type photograph or digital-quality photograph is not acceptable. Photograph should be taken with a standard single-lens reflex-type camera using film requiring standard processing.
Photos that meet these requirements can be taken at any photo studio. Photograph should be printed on non-glossy (matte) paper.

خوب الان دیگه الان دوربین ها فیلم و اینها نداره و همشون دیجیتال هست. بعدشم منظور از اینکه کاغذ "glossy" نباشه، چی هست؟

سئوال 2)
اگر عکس رو در روز مصاحبه قبول نکردن، باید چه خاکی به سر ریخته بشه؟

البته من سفارت آنکارا هستم و باید 15 روز قبل مصاحبه مدارک رو براشون بفرستم
تشکر کنندگان:
(2016-03-28 ساعت 20:38)siyasiya نوشته:  دوستان

سئوال 1)
برای عکس نوشته که:
• Instant-type photograph or digital-quality photograph is not acceptable. Photograph should be taken with a standard single-lens reflex-type camera using film requiring standard processing.
Photos that meet these requirements can be taken at any photo studio.  Photograph should be printed on non-glossy (matte) paper.

خوب الان دیگه الان دوربین ها فیلم و اینها نداره و همشون دیجیتال هست. بعدشم منظور از اینکه کاغذ "glossy" نباشه، چی هست؟

سئوال 2)

دوست عزیز اینقدر سخت نگیر و به این مسایل پیش پا افتاده اینقدر فکر نکن اگه یک در میلیون هم قبول نکردن که همچین چیزی پیش نمیاد خوب میری دوباره عکس میبری واسشون
تشکر کنندگان: moh.saee ، copol
(2016-03-28 ساعت 22:07)sasachi نوشته:  

سئوال 1)
برای عکس نوشته که:
Photos that meet these requirements can be taken at any photo studio.  Photograph should be printed on non-glossy (matte) paper.

سئوال 2)

دوست عزیز اینقدر سخت نگیر و به این مسایل پیش پا افتاده اینقدر فکر نکن اگه یک در میلیون هم قبول نکردن که همچین چیزی پیش نمیاد خوب میری دوباره عکس میبری واسشون

دوست عزیز، چطوری دوباره عکس ببرم؟ یعنی اجازه بگیرم بیام بیرون، عکس بگیرم بعد باز دوباره برم؟
تشکر کنندگان: R@#@
(2016-03-29 ساعت 16:29)siyasiya نوشته:  
(2016-03-28 ساعت 22:07)sasachi نوشته:  

سئوال 1)

سئوال 2)

دوست عزیز اینقدر سخت نگیر و  به این مسایل پیش پا افتاده اینقدر  فکر نکن اگه یک در میلیون هم قبول نکردن  که همچین چیزی پیش نمیاد خوب میری دوباره عکس میبری واسشون

دوست عزیز، چطوری دوباره عکس ببرم؟ یعنی اجازه بگیرم بیام بیرون، عکس بگیرم بعد باز دوباره برم؟
در مورد مشكل در رابطه با هر كدوم از موارد و مداركي كه ازتون خواستن شما نقص مدرك ميخوري و فرداش بايد تشريف ببريد
ولي همونطور كه دوستمون هم گفتن اصلا مهم نيست عكس
فقط پشت سفيد،ترجيحا بدون روتوش و براي خانم ها گوش ها معلوم باشه بقيه موارد موردي نداره
اون عكس فقط ميخوره تو ويزاتون همين،كار خاصي نميكنه Wink
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: siyasiya ، copol
(2016-03-29 ساعت 19:47)Interuniversal نوشته:  
(2016-03-29 ساعت 16:29)siyasiya نوشته:  
(2016-03-28 ساعت 22:07)sasachi نوشته:  دوست عزیز اینقدر سخت نگیر و  به این مسایل پیش پا افتاده اینقدر  فکر نکن اگه یک در میلیون هم قبول نکردن  که همچین چیزی پیش نمیاد خوب میری دوباره عکس میبری واسشون

در مورد مشكل در رابطه با هر كدوم از موارد و مداركي كه ازتون خواستن شما نقص مدرك ميخوري و فرداش بايد تشريف ببريد
ولي همونطور كه دوستمون هم گفتن اصلا مهم نيست عكس
فقط پشت سفيد،ترجيحا بدون روتوش و براي خانم ها گوش ها معلوم باشه بقيه موارد موردي نداره
اون عكس فقط ميخوره تو ويزاتون همين،كار خاصي نميكنه  Wink

دوست عزیز ببخشید یه سوال حاشیه ای... این جمله ی اخرتون یکم برام جالب بود.برای دریافت گرین کارت همین عکسی که برای ویزا بهشون دادیم رو میزنن تو گرین کارت؟
تشکر کنندگان: siyasiya

سئوال 1)
برای عکس نوشته که:

سئوال 2)

سلام
هيچ نوع خاك خاصي نياز نيست !!!
روبروي سفارت عكاسي هست تشريف ميبريد عكس ميگيريد با پول بيشتر بر ميگرديد سفارت ارائه ميدهيد .
تشکر کنندگان: copol ، siyasiya
(2016-03-29 ساعت 21:28)R@#@ نوشته:  دوست عزیز ببخشید یه سوال حاشیه ای... این جمله ی اخرتون یکم برام جالب بود.برای دریافت گرین کارت همین عکسی که برای ویزا بهشون دادیم رو میزنن تو گرین کارت؟

بله همون بعنوان عكستون چاپ ميشه
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: siyasiya
(2016-03-29 ساعت 22:59)Interuniversal نوشته:  
(2016-03-29 ساعت 21:28)R@#@ نوشته:  دوست عزیز ببخشید یه سوال حاشیه ای... این جمله ی اخرتون یکم برام جالب بود.برای دریافت گرین کارت همین عکسی که برای ویزا بهشون دادیم رو میزنن تو گرین کارت؟

بله همون بعنوان عكستون چاپ ميشه
مدیرجان
سوال ایشون گرین کارت بود .
آیا منظور شما هم علاوه بر ویزای مندرج در پاسپورت , گرین کارت نیز هم هست .
ممنون از وقتی که اختصاص میدهید.
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: nimashariat
سلام برای مصاحبه امکان داره انگلیسی مصاحبه کنند اگر انگلیسم ضعیف باشد چطور ؟
عکس چند در چند برای مصاحبه می خواد؟
تشکر کنندگان:
(2016-04-02 ساعت 15:12)غلام رضا رضایی نوشته:  سلام برای مصاحبه امکان داره انگلیسی مصاحبه  کنند اگر انگلیسم  ضعیف باشد چطور ؟
عکس چند در چند برای مصاحبه می خواد؟

معمولا سه سفارت آنکارا ابوظبی و ایروان برای ایرانیا به زبان فارسی مصاحبه انجام میدن مگر اینکه شما در فرم 260 درخواست مصاحبه به زبان دیگری رو داده باشید .

برای مصاحبه 2 قطعه عکس 5*5 تمام رخ بدون روتوش
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: nimashariat ، copol
سلام...
من عضو جدیدم. خوب شد زودتر از اینها نیومدم اینجا وگرنه اضطراب می گرفتم. دوستان من 28 آپریل مصاحبه دارم. تقریبا کارهامو ردیف کردم. البته به جز ترجمه ها چون می خواستم کلیه مدارک رو بدم و آماده نبودن. فردا برای ترجمه اقدام میکنم. اون چیزی که توی مطالب دوستان خوندم و توجهم رو جلب کرد مشکل CEAC هست. دوستان، این مرحله فقط برای کسانی است که در آنکارا مصاحبه دارند. کسی که سفارتش تغییر میکنه که دیگه نباید نگران این ماجرا باشه.
دیگه اینکه انقدر اضطراب نداشته باشید. من توی فرمم اشتباه دارم. پرسیدم گفتند قبل از قسم توضیح بده که اشتباه کردی. اونا هم متوجه میشن که شما اضطراب داشتی و مشکل خاصی نیست.
کیس نامبر: 56**
محل مصاحبه :ایروان
تاریخ مصاحبه: 28 آپریل
آپدیت ها:28 و 29 آپریل و 2 و4 می و 11 جولای بابت فرستادن ایمیل- دوم آگوست بدون ایمیل ولی هنوز یک خطی-8 اگوست با ایمیل- 9 آگوست آپدیت دوخطی- 10 آگوست کلیر در سایت سفارت
وعده آفیسر: دو هفته دیگه کلیر میشی
کلیر: بعد از 105 روز انتظار(10 آگوست)
تحصیلات: کارشناسی ارشد
تعداد افراد: 2 نفر
تشکر کنندگان:
دوستان از طریق سایت زیر می تونید عکسی را که گرفته اید کنترل کنید و مطموئن شوید که شرایط عکستون خوب است.
https://travel.state.gov/content/visas/e...hotos.html
شماره کیس: 2016AS00006xxx
تاریخ رویت قبولی:10May2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول: 25May2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه:24may2016
آبدیت 1 : 24may2016,آبدیت 2 : 29may2016,آپدیت3: 31may2016,آپدیت4: 1jun2016
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا: