کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-08-26 ساعت 09:27)a4542 نوشته:  سلام دوستان نامه مصاحبه ما اومده سفارت ما رو دبی اعلام کرده .منظورشون همون ابوظبی هست.البته ما سفارت رو انکارا انتخاب کرده بودیم.

دوست عزیز توی نامه دوم دقیقن آدرس سفارت رو نوشته
برای 2015 همه بچه های ایران که امارات بودن توی ابوظبی مصاحبه داشتن.
یکی دیگه از بچه های 2016 هم گفت که براش اعلام شده مصاحبه دبی هست.
سفارت آمریکا توی دبی قبلن برای ویزاهای مهاجرتی نبود.
شما برای مطمئن شدن نامه دومتون رو دقیق چک کنین.
موفق باشین
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: humsun ، Siamak ، j.modarres
(2015-08-26 ساعت 00:08)alakanzas نوشته:  سلام دوستان ما مصاحبمون روز چهارشنبه هست وبا وجود داشتن بچه ۵ ساله و احتمال گرفتن ویزا ی یکضرب به نظرتون چند روز قبل از مصاحبه وارد دبی بشیم.؟

دوست عزیز برای تست سل بچتون حتمن 5 روز در نظر بگیرید. (با احتساب روز مدیکال 5 روز قبل از مصاحبه)
موفق باشید
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان:
به نظرتون اگه شنبه صبح زود وقت بگیریم تا 3 شنبه آماده نمیشه؟ به خاطر آزمایش بچه

كيس نامبر:2016AS000026xx  >>> تعداد افراد كيس:3نفر>>> سفارت:abd >> تاريخ مصاحبه:oct>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها : 9دسامبر.25ژانویه.8مارچ.19آپریل.04 می.19 می
معافیت سربازی ..کارشناس ارشد معماری...کار در دفتر شخصی

تشکر کنندگان:
امروز یه لحظه به دلیل خلوتی وضعیت 2015 به سرم زد بیام کنار شما دوستای 2016

که دیدم اساتید 2015 قبل از من اومدن و هرچند بزرگواری و لطفشون به ما 2015 ایا میرسه به شما هم کمک می کنن، اما چون فایلی در مورد سفر به امارات آماده کردم و شدیداً بهتون کمک می کنه خواستم بگم

سفرنامه من رو که داخل امضام هست دانلود کنین و حتماً مطالعه کنین. به صورت فایل PDF قابل دانلود هستش. بسیاری از نکات رو آماده کردم و توضیح دادم
(2015-09-02 ساعت 17:11)alakanzas نوشته:  به نظرتون اگه شنبه صبح زود وقت بگیریم تا ۳ شنبه آماده نمیشه؟ به خاطر آزمایش بچه

nmc برای تست بچه ها می گه 5 روز.
شما می تونی شنبه بری و بگی که برای 3 شنبه می خواهی. اگه به هر دلیلی هم آماده نشد شما می تونی بعد از مصاحبتون این جواب رو به سفارت تحویل بدی.
اگر هم بتونی 5 شنبه (حتی بعد از ظهر) بری مدیکال که دیگه حل حله
موفق باشی
تشکر کنندگان: behjan ، j.modarres
(2015-09-03 ساعت 00:16)areb1356 نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 17:11)alakanzas نوشته:  به نظرتون اگه شنبه صبح زود وقت بگیریم تا ۳ شنبه آماده نمیشه؟ به خاطر آزمایش بچه

كيس نامبر:2016AS000026xx  >>> تعداد افراد كيس:3نفر>>> سفارت:abd >> تاريخ مصاحبه:oct>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها : 9دسامبر.25ژانویه.8مارچ.19آپریل.04 می.19 می
معافیت سربازی ..کارشناس ارشد معماری...کار در دفتر شخصی

تشکر کنندگان: areb1356
(2015-09-02 ساعت 21:11)yesorno نوشته:  امروز یه لحظه به دلیل خلوتی وضعیت ۲۰۱۵ به سرم زد بیام کنار شما دوستای ۲۰۱۶

که دیدم اساتید ۲۰۱۵ قبل از من اومدن و هرچند بزرگواری و لطفشون به ما ۲۰۱۵ ایا میرسه به شما هم کمک می کنن، اما چون فایلی در مورد سفر به امارات آماده کردم و شدیداً بهتون کمک می کنه خواستم بگم

سفرنامه من رو که داخل امضام هست دانلود کنین و حتماً مطالعه کنین. به صورت فایل PDF قابل دانلود هستش. بسیاری از نکات رو آماده کردم و توضیح دادم

باسلام خدمت دوست عزیز و بزرگوار خیلی خیلی ممنون از سفرنامه تان بسیار کامل وعالی ومفید بود برایتان آرزوی موفقیت وبهترینهارا دارم باسپاس فراوان از لطف وزحماتتان
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: yesorno
سلام دوستان ما اخر اکتبر ابوظبی مصاحبه داریم.مشکلی که ذهن منو جند ماهه مشغول کرده اینه که شرکتی که من کار میکنم به سازمان بازنشستگی فرهنگیان فروخته شده.من از کارگزینی شرکت که سوال کردم گفت ما شرکت خصوصی هستیم.البته بارها شده مزایایی از ما حذف شده و وقتی اعتراض کردیم گفتن دیگه شرکت خصوصی شده .
من نمیخوام توی مصاحبه خدای نکرده دروغی گفته باشم و تناقضی به وجود بیاد.دوستان من واقعا تو مصاحبه باید چی بگم.البته برنده همسرم میباشد.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-09-03 ساعت 09:39)a4542 نوشته:  سلام دوستان ما اخر اکتبر ابوظبی مصاحبه داریم.مشکلی که ذهن منوایوای ماهه مشغول کرده اینه که شرکتی که من کار میکنم به سازمان بازنشستگی فرهنگیان فروخته شده.من از کارگزینی شرکت که سوال کردم گفت ما شرکت خصوصی هستیم.البته بارها شده مزایایی از ما حذف شده و وقتی اعتراض کردیم گفتن دیگه شرکت خصوصی شده .
من نمیخوام توی مصاحبه خدای نکرده دروغی گفته باشم و تناقضی به وجود بیاد.دوستان من واقعا تو مصاحبه باید چی بگم.البته برنده همسرم میباشد.

توی مصاحبه کوتاه ترین جواب ها و بهترین جواب ها رو انتخاب کنین
مثلاً افیسر میگه شغلتون چی بوده؟ شما در جواب بفرمایین: توی یک شرکت خصوصی بودم.
یا از سوالش رد میشه میره یا میگه چیکار می کردین؟ در جواب میگین فلان کار رو انجام می دادم.
در خصوص دو تا چیز حساس هستن اول از همه و مهم تر از همه شغل شریفتون و دوم وضعیت خدمت.
در صورتی که بخوایت واسش توضیح بدین که اول خصوصی بوده و بعد زیر مجموعه ی فلان شده و ... شک می کنه و دردسر میشه. کوتاه و ساده توی شرکت خصوصی غیر دولتی (غیر دولتی مهمه ها) کار می کنین. کارتونم مثلاً کارمند بخش مالی هستین. تمام.
روی سؤالایی که می تونین بگین دلتون به رفتن خوشه و ... میشه یکم پر حرفی کرد. مثلاً به فردی میگه شما چرا شاغل نیستین؟ طرف میگه من یک ساله درسم تموم شده و وقتی فهمیدم برنده شدم به آرزوی رفتن به امریکا حاضر نشدم سر کار برم و الان هم تمام تلاشم رو واسه رفتن به کشور آرزو هام می کنم.
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Amir.AA ، humsun ، chakavakl ، j.modarres
(2015-09-03 ساعت 09:56)yesorno نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 09:39)a4542 نوشته:  سلام دوستان ما اخر اکتبر ابوظبی مصاحبه داریم.مشکلی که ذهن منو جند ماهه مشغول کرده اینه که شرکتی که من کار میکنم به سازمان بازنشستگی فرهنگیان فروخته شده.من از کارگزینی شرکت که سوال کردم گفت ما شرکت خصوصی هستیم.البته بارها شده مزایایی از ما حذف شده و وقتی اعتراض کردیم گفتن دیگه شرکت خصوصی شده .

یا از سوالش رد میشه میره یا میگه چیکار می کردین؟ در جواب میگین فلان کار رو انجام می دادم.
در خصوص دو تا چیز حساس هستن اول از همه و مهم تر از همه شغل شریفتون و دوم وضعیت خدمت.
در صورتی که بخوایت واسش توضیح بدین که اول خصوصی بوده و بعد زیر مجموعه ی فلان شده و ... شک می کنه و دردسر میشه. کوتاه و ساده توی شرکت خصوصی غیر دولتی (غیر دولتی مهمه ها) کار می کنین. کارتونم مثلاً کارمند بخش مالی هستین. تمام.
روی سؤالایی که می تونین بگین دلتون به رفتن خوشه و ... میشه یکم پر حرفی کرد. مثلاً به فردی میگه شما چرا شاغل نیستین؟ طرف میگه من یک ساله درسم تموم شده و وقتی فهمیدم برنده شدم به آرزوی رفتن به آمریکا حاضر نشدم سر کار برم و الان هم تمام تلاشم رو واسه رفتن به کشور آرزو هام می کنم.

دوست عزیز ممنون از حوابتون.اخه شرکت ما ده سالی هست که از دولتی به خصوصی تبدیل شده.قبلا تحت نظر سازمان گسترش و نو سازی صنایع ایران بوده.البته مسولین شرکت میگن خصوصی ولی رو سر برگهای شرکت زده سهامی عام.در زمان تحریم هم میگفتن حزو شرکتهایی هست که تحریم شده.حال اگه من بگم خصوصی و اونا به اسم یه شرکت دولتی بشناسن آیا به دروغگویی متهم نمیشم؟یعنی ممکنه اونا اطلاعات شرکتها رو داشته باشن.در ضمن دوست عزیز من سفر نامه شما رو دانلود کردم چقدر زحمت کشیدید و کامل توضیح دادید.من قبلا هم این سفرنامه را خونده بودم.ولی دوباره با دقت میخونم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-09-03 ساعت 10:54)a4542 نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 09:56)yesorno نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 09:39)a4542 نوشته:  سلام دوستان ما اخر اکتبر ابوظبی مصاحبه داریم.مشکلی که ذهن منوایوای ماهه مشغول کرده اینه که شرکتی که من کار میکنم به سازمان بازنشستگی فرهنگیان فروخته شده.من از کارگزینی شرکت که سوال کردم گفت ما شرکت خصوصی هستیم.البته بارها شده مزایایی از ما حذف شده و وقتی اعتراض کردیم گفتن دیگه شرکت خصوصی شده .

روی سؤالایی که می تونین بگین دلتون به رفتن خوشه و ... میشه یکم پر حرفی کرد. مثلاً به فردی میگه شما چرا شاغل نیستین؟ طرف میگه من یک ساله درسم تموم شده و وقتی فهمیدم برنده شدم به آرزوی رفتن به آمریکا حاضر نشدم سر کار برم و الان هم تمام تلاشم رو واسه رفتن به کشور آرزو هام می کنم.

دوست عزیز ممنون از حوابتون.اخه شرکت ما ده سالی هست که از دولتی به خصوصی تبدیل شده.قبلا تحت نظر سازمان گسترش و نو سازی صنایع ایران بوده.البته مسولین شرکت میگن خصوصی ولی رو سر برگهای شرکت زده سهامی عام.در زمان تحریم هم میگفتن حزو شرکتهایی هست که تحریم شده.حال اگه من بگم خصوصی و اونا به اسم یه شرکت دولتی بشناسن آیا به دروغگویی متهم نمیشم؟یعنی ممکنه اونا اطلاعات شرکتها رو داشته باشن.در ضمن دوست عزیز من سفر نامه شما رو دانلود کردم چقدر زحمت کشیدید و کامل توضیح دادید.من قبلا هم این سفرنامه را خونده بودم.ولی دوباره با دقت میخونم.

چون خودم تک تک مسیر ها رو به تنهایی انجام دادم و واسم سخت بود سعی کردم بهترین راه ها رو توی فایل سفرنامه بیارم. امیدوارم به کار دوستان بیاد. بخصوص بچه های ابوظبی

دوست گلم ساده ترین و خنده دار ترین جای لاتاری مصاحبس. باور کنین مسخره ترین بخش کار هستش. در این حد که مصاحبه ی من 30 ثانیه طول کشید. از بابت مصاحبه اصلاً و ابداً نگران نباشین.

اسم شرکت رو نیارین توضیح اضافه اصلاً ندین تحت هیچ شرایطی. اکیداً اکیداً توصیه می کنم توضیح ندین تا ازتون درخواست کنه. اونا درک درستی از وضعیت ایران ندارن و زبان فارسی رو هم به خوبی حالیشون نمیشه. اصلاً توضیح ندین. کارتون چی بوده؟ توی شرکت خصوصی کار می کنم (بگین دولتی چک می خورین خود دانین توضیح بدین چک می خورین. ) حرفتون هم اصلاً دروغ نبوده.
توضیح خواست بازم خیلی شمرده و با استفاده از کلمات ساده و بسیار کوتاه. دوست بزرگوار اصلاً نگین دولتی بوده خصوصی شده چک می خورین. من نظرم اینه. دوستان بسیار با معلومات و با جایگاه رفیع تر هستن ازشون سؤال کنین و بگین من همچین نظری دادم، تا اگه ایرادی داره حرفم اصلاح کنن. انشالا که موفق باشین.
بچه ها مصاحبه یه کار مسخرس و فقط در حد احوال پرسیه اصلاً نگران نباشین. Wink
تشکر کنندگان: Siamak ، humsun ، sahar2016 ، behjan ، Amir.AA ، chakavakl ، j.modarres ، ghobad2121
ــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: j.modarres
دوست عزيز nmc دبي و ابوظبي همين جوري هستن. اصن نيازي به وقت ندارين. اول وقت تشريف ببرين و اكه برسيد نوبت داري بكو ايميل زدم به همين راحتي
موفق باشي

تشکر کنندگان: Khosrow_53
سلام آیا کسی برای eb3 مصاحبه شده ؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من هم اومدم ببینم کمکی از دستم بر می اد انجام بدم دیدم بله همه اساتید 2015 اینجا هستند دوستان حتما سفرنامه دوستمون yesorno رو بخونید. خیلی کامل است در مورد مصاحبه اگر در فرم 260 توضیحات را دادید همون ملاک کار میشه اگر ندادید که می توانید خیلی با دقت صحبت کنید.
1- صداقت زیاد فقط زمان کلیرنس رو بشدت افزایش میده نمونه اش خود من همه چیز رو از سیر تا پیاز شرح دادم حتی سفرهایی که رفتم با ذکر جزئیات و رزومه کامل کاری البته بنابر درخواست سفارت: نتیجه الان نزدیک به 11 ماهه از نوامبر در کلیرنس هستم
2- اگر افیسر به شما چک زد دیگه در امان خداوند هستید تا زمانی که جوابتون بیاد از این مرحله به بعد سفارت و افسر هیچ کاره هستند.
3- سربازی ارتش 4 ماه و س-پ-اه معلوم نیست بسیار شانسی است.
4- رشته های حساس و بویژه اگر دولتی بوده باشید کلیرنس رو خوردید. در مصاحبه به هیج عنوان در جزئیات وارد نشوید مثلا اگر چند شرکت در یک مجموعه کار کرده باشید بنویسید کارمند شرکت مادر و آخرین شغلتون رو توضیح بدید.
5- زودتر مصاحبه رفتن به معنی شانس بالاتر نیست . الان خیلی ها رو داریم که این اواخر رفتن ویزا گرفتن و رفتند. کیس نامبرهای بالا امیدتون رو از دست ندید. تازه من فکر می کنم آخرش مصاحبه برید کارتون زودتر بررسی میشه. اگر زودتر مصاحبه برید ممکنه پرونده تون پشت شوفاژی بشهBig Grin
6- کلا اینجوری فکر کنید خان اول رو رد کردید. بقیه رو به خدا بسپارید و زندگی روزمره رو انجام بدبد هیچی رو هلد نکنید. فقط روی زبان کار کنید و در مورد انتخاب ایالتی که می خواید برید و برای آینده شغلی در اونجا نیازمندیهای اونجا را چک کنید و بر اون مبنا سعی کنید در موارد خواسته شده خودتون رو تقویت کنید. مثلا برای رشته خودتون یه سر به کریربیلدر و اینجور وبسایتها بزنید.
7- به هیچ کس چیزی نگید اکیدا تا زمانی که ویزا رو در پاستون ببینید.
امیدوارم امسال سال خوبی برای همه شما باشه و ویزاها رو درو کنید.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: Amir.AA ، Siamak ، chakavakl ، Rira_1982 ، sahar2016 ، j.modarres ، مل مل ، ghobad2121

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان