کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
ما هم برای ری نیو کردن مدیکال هفته گذشته دبی بودیم واکسن جدیدی نگرفتیم وهزینه همهمون نفری 525 برای بزرگسالان و 625 برای دخترم زیر 14 سال
دوستان می خواستم خواهش کنم اگر شماره ای از افرادی که ترانسفر دبی سفارت می کنن دارید به من بدید من شمارهایی که داشتم را از دست دادم ممنون میشم
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: golia
(2016-05-29 ساعت 15:48)NGNJ نوشته:  ما هم برای ری نیو کردن مدیکال هفته گذشته دبی بودیم واکسن جدیدی نگرفتیم وهزینه همهمون نفری 525 برای بزرگسالان و 625 برای دخترم زیر 14 سال
دوستان می خواستم خواهش کنم اگر شماره ای از افرادی که ترانسفر دبی سفارت می کنن دارید به من بدید من شمارهایی که داشتم را از دست دادم ممنون میشم

با سلام میشه بپرسم از دختر شما چه آزمایشهایی گرفتن؟
تشکر کنندگان:
(2016-05-29 ساعت 15:53)sasachi نوشته:  
(2016-05-29 ساعت 15:48)NGNJ نوشته:  ما هم برای ری نیو کردن مدیکال هفته گذشته دبی بودیم واکسن جدیدی نگرفتیم وهزینه همهمون نفری 525 برای بزرگسالان و 625 برای دخترم زیر 14 سال

با سلام میشه بپرسم از دختر شما چه آزمایشهایی گرفتن؟

فقط ازمایش خون و عکس قفسه سینه هم نگرفتن دفعه اول یه واکسن کزاز دیگه هم بهش زدن و بابتش 100درهم اضافه گرفتن با اینکه توی ایران به ما گفته بودن واکسن هاش کامله ولی گفت زیر 14 نباید از بین دوبار اخرین تزریق های واکسن کزازش 6 ماه فاصله افتاده باشه
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: sahar2016 ، sasachi ، nimashariat ، storagemeter
سلام خدمت دوستان.من چهارشنبه مصاحبه داشتم و آفیسر یه برگه داد و گفت امضا شما به معنای قسم خوردنتون جهت صحت حرفاتون هست که من گفتم اوکی و امضا کردم.بعد از چن سوال یه برگه دیگه ام دادن امضا کنم که انگلیسی بود و بالاش باید اسمم رو مینوشتم و پایینشو امضا میکردم.بخاطر هیجان ه لحظه مصاحبه فراموش کردم از آفیسر بپرسم که امضای برگه دوم واسه چی بود!!!!!!!!دوستان اگر اطلاع دارن یا تجربهء مشابه دارن راهنمایی بفرماین.ممنون
تشکر کنندگان: golia
(2016-06-04 ساعت 13:15)داود یو.اس نوشته:  سلام خدمت دوستان.من چهارشنبه مصاحبه داشتم و آفیسر یه برگه داد و گفت امضا شما به معنای قسم خوردنتون جهت صحت حرفاتون هست که من گفتم اوکی و امضا کردم.بعد از چن سوال یه برگه دیگه ام دادن امضا کنم که انگلیسی بود و بالاش باید اسمم رو مینوشتم و پایینشو امضا میکردم.بخاطر هیجان ه لحظه مصاحبه فراموش کردم از آفیسر بپرسم که امضای برگه دوم واسه چی بود!!!!!!!!دوستان اگر اطلاع دارن یا تجربهء مشابه دارن راهنمایی بفرماین.ممنون
قبلا پیش اومده از بعضی ها هم رزومه خواستن چندان نباید مهم باشه احتمالا برای اینه که یکضرب میخواسته بده
تشکر کنندگان:
(2016-06-04 ساعت 13:39)sasachi نوشته:  
(2016-06-04 ساعت 13:15)داود یو.اس نوشته:  سلام خدمت دوستان.من چهارشنبه مصاحبه داشتم و آفیسر یه برگه داد و گفت امضا شما به معنای قسم خوردنتون جهت صحت حرفاتون هست که من گفتم اوکی و امضا کردم.بعد از چن سوال یه برگه دیگه ام دادن امضا کنم که انگلیسی بود و بالاش باید اسمم رو مینوشتم و پایینشو امضا میکردم.بخاطر هیجان ه لحظه مصاحبه فراموش کردم از آفیسر بپرسم که امضای برگه دوم واسه چی بود!!!!!!!!دوستان اگر اطلاع دارن یا تجربهء مشابه دارن راهنمایی بفرماین.ممنون
قبلا پیش اومده از بعضی ها هم رزومه خواستن چندان نباید مهم باشه احتمالا برای اینه که یکضرب میخواسته بده

یکضرب ندادن.توی AP ام
تشکر کنندگان:
دوستان سریعا یک هتل سه یا چهار ستاره خوب تو دیره معرفی کنن. مرسی . یا اگه هتل خوشقیمت تو ابوظبی هم باشه اوکیه .
تشکر کنندگان:
(2016-06-08 ساعت 13:48)amirrezat نوشته:  دوستان سریعا یک هتل سه یا چهار ستاره خوب تو دیره معرفی کنن. مرسی . یا اگه هتل خوشقیمت تو ابوظبی هم باشه اوکیه .

دوست عزیز سایت بریم سفر و الی گشت رو چک کنید قیمت این سایتها از قیمتی که ازانسها و خود هتل میده بهتره.و میتونید اینترنتی هم رزرو کنید.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، j.javan
سلام دوستان. ما پنج شنبه مصاحبه داشتيم ولى نقص مدرك خورديم و در ضمن موقع تحويل گرفتن مدارك گفتن كه من qualified نيستم( در زمان ثبت نام ٢٠ سالم بوده و الان كه زمان مصاحبه س ٢١ سال و ٩ ماه Sad فقط دو ماه بيشتر از مدت زمان لازم) . كلا مدارك منو تحويل نگرفتن. من فرم ٢٦٠ رو براى پدر و خواهرم پر كردم (همون نقص مدارك) . مصاحبه مون فردا صبح هست. حالا ميخوام بدونم كه نيازى هست كه منم فرم ٢٦٠ رو پر كنم؟ هنوز اميدى هست كه شايد قبول كنن؟ يا اينكه در هر صورت بايد فرم براى كل اعضا از جمله من كه qualified نيستم پر بشه؟ چون اول فرم نوشته كه در صورت پر كردن فرم اطلاعاتتون در اختيار سازمان هاى آمريكا قرار ميگيره و من اگه بخوام براى ويزاى دانشجويي اقدام كنم اين اطلاعات دردسرساز ميشه. ممنون
شماره کیس: 2016AS71XX
مصاحبه: هفته اول June
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد کیس: 4 (برنده اصلی مادرم هستن)-->3 نفر(من بخاطر سنم از پرونده حذف شدم، موقع ثبت نام تازه ٢٠ سالم شده بود و موقع مصاحبه سنمو محاسبه كردن و١٤ روز زياد داشتم )
نتیجه: AP
آپدیت ها: 19, 21 June کل کیس. 16 June نفر سوم. 22 June نفر اول و دوم. 26 June نفر اول(بخاطر ایمیل جهت شناسایی کیس در سایت سفارت). 26 July نفر اول(دو خطی). 27 July(آپدیت کل کیس و or نفر اول). 29 July نامه کلیری نفر اول و سوم. 10 August(نفر دوم or).  نامه کلیری نفر دوم 15 August.
صدور ويزاى نفر اول و سوم: 8 August
صدور ویزای نفر دوم(با اعمال شاقه بعد از یک ماااه و 5 روز): 20 September
تشکر کنندگان: nimashariat
سلام خدمت همه دوستان من روز مصاحبه که 23 می در امارات بود فقط یکبرگه که افیسر داد روامضا گردمگویا بعضی دوستان دو برگه رو امضا کردند و بعد اینکه کسی از من نخواست قسم بخورم ایا این اتفاق واسه کس دیکه هم افتاده یا شاید قسم رو موقع کلیر شدن از مون میخوان که بدیم؟
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
اولین ورود فرودگاه دالاس واشنگتون دی سی
ساکن وست ویرجینیا Chantilly
متفاوت باش،و قبل از صحبت کردن فکر کن، انسان رو قدرت تفکرش متفاوت کرد.
تشکر کنندگان:
درود و وقت دوستان بخیر
برای 22 جون در ابوظبی وقت مصاحبه دارم با همسر و پسرم ( هفت ساله).برای جمعه پرواز و شنبه مدیکال دبی (البته طبق صحبت دوستان وقت نگرفتم )و چهارشنبه سفارت ابوظبی (انشا ا......)
1- در صورت داشتن ترجمه فوق دیپلم و ترجمه لیسانس نیازی به ترجمه دیپلم هست؟
2-اگر از دبی تاکسی بگیریم ما رو دقیقا به درب سفارت ابوظبی میرسونه یا جای دیگه؟
3-ایا تمکن مالی برای سه ماه پیش مشکلی داره ؟ چون در زمان اعلام تهیه مدارک از سوی سفارت پرینت رو تهیه کردم.
4- افرادی  که از دبی تا ابوظبی ترانسفر میکنند در واقع دقیقا چه کاری رو انجام میدن؟
5-ایا دوستان لیست دقیقی ازتمامی واکسن ها رو دارند؟
با سپاس
تشکر کنندگان:
ممنون از پاسخ تمام دوستان
خیلی محبت کردید.
تشکر کنندگان:
(2016-06-12 ساعت 22:46)j.javan نوشته:  درود و وقت دوستان بخیر
برای 22 جون در ابوظبی وقت مصاحبه دارم با همسر و پسرم ( هفت ساله).برای جمعه پرواز و شنبه مدیکال دبی (البته طبق صحبت دوستان وقت نگرفتم )و چهارشنبه سفارت ابوظبی (انشا ا......)
1- در صورت داشتن ترجمه فوق دیپلم و ترجمه لیسانس نیازی به ترجمه دیپلم هست؟
2-اگر از دبی تاکسی بگیریم ما رو دقیقا به درب سفارت ابوظبی میرسونه یا جای دیگه؟
3-ایا تمکن مالی برای سه ماه پیش مشکلی داره ؟ چون در زمان اعلام تهیه مدارک از سوی سفارت پرینت رو تهیه کردم.
4- افرادی  که از دبی تا ابوظبی ترانسفر میکنند در واقع دقیقا چه کاری رو انجام میدن؟
5-ایا دوستان لیست دقیقی ازتمامی واکسن ها رو دارند؟
با سپاس

1- بله حتما همراه خود داشته باشید کار از محکم کاری عیب نمیکند ، آخرین مدرک را میخواهند ولی شما دیپلم را هم همراه ببرید در همین تالار مشاهده شده برای بعضی ها خواستند، صرف نمیکند بخاطر یک برگ ترجمه نقص مدارک بخورید و استرس بگیرید.
2- بله دقیقا روبروی سفارت پیاده میکند، تاکسی تلفنی دبی شب قبل رزرو کنید صبح می آید(حتما تاکید کنید که کسی را که میفرستد آدرس سفارت در ابوظبی را بلد باشد برای اطمینان) دم هتل و تاکسیمتر روشن حدود 250 درهم تا حداکثر 300 درهم از دبی تا دم سفارت میشود برگشت هم میتونیدتاکسی بگیرید تا ترمینال ابوظبی و با اتوبوس به دبی برگردید. در هتل هم احتمالا تاکسی ها حدود 300 تا 350 درهم قیمت میدهند با آنها هم میتوانید چانه بزنید ممکن است موفق شوید حتی با 200 تا بروید.
3- این رو مطمعن نیستم ولی به نظر بی مشکل میاد چون 3 ماه زیاد نیست ولی باز هم از افراد دیگه سوال کنید یا اگر استرس دارید یکی دیگه بگیرید بعضی بانکها تمام شعبشان همان روز میدهند ولی بعضی میگویند طول میکشد چند روز برای اونها اگر به شعبه مرکزی بانک برید همان روز میدهند.
4-میان دم هتل شما رو بر میدارند میرن دم سفارت پیاده میکنند و منتظر میمانند مصاحبه آخرین نفری که همراه شما بود که تمام شد بر میگردانند دبی، ظاهرا قیمتشان هم کمتر هست چون گروهی هستن در مورد قیمت تحقیق کنید
5- در تاپیک واکسیناسیون همین تالار لیست هست ،ولی در مورد تهران، اگر تهران باشید و برید پاستور خود دکتر بهش بگید برای مصاحبه سفارت میخواهید دقیقا میدونه چی بزنه
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، pishtaz611
(2016-06-12 ساعت 17:38)alirezafarhang81 نوشته:  سلام خدمت همه دوستان من روز مصاحبه که 23 می در امارات بود فقط یکبرگه که افیسر داد روامضا گردمگویا بعضی دوستان دو برگه رو امضا کردند و بعد اینکه کسی از من نخواست قسم بخورم ایا این اتفاق واسه کس دیکه هم افتاده یا شاید قسم رو موقع کلیر شدن از مون میخوان که بدیم؟

بعضی وقتا ممکنه ۲بار اثر انگشت بگیرن
که بار دوم به منزله قسم خوردنِ
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

تشکر کنندگان:
(2016-06-20 ساعت 00:22)ELNAZ21 نوشته:  
(2016-06-12 ساعت 17:38)alirezafarhang81 نوشته:  سلام خدمت همه دوستان من روز مصاحبه که 23 می در امارات بود فقط یکبرگه که افیسر داد روامضا گردمگویا بعضی دوستان دو برگه رو امضا کردند و بعد اینکه کسی از من نخواست قسم بخورم ایا این اتفاق واسه کس دیکه هم افتاده یا شاید قسم رو موقع کلیر شدن از مون میخوان که بدیم؟

بعضی وقتا ممکنه ۲بار اثر انگشت بگیرن
که بار دوم به منزله قسم خوردنِ

بله این اتفاق افتاد. من اصل دیپلمم همراهم نبود ازمپرسید چرا نداریش گفتم نگرفتم از اموزش پرورش و موقتش با تاریخ روز رو داشتم. در برگه ای که دادند واسه بعد از کلیر شدن فقط جلو پاس تیک خورده
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
اولین ورود فرودگاه دالاس واشنگتون دی سی
ساکن وست ویرجینیا Chantilly
متفاوت باش،و قبل از صحبت کردن فکر کن، انسان رو قدرت تفکرش متفاوت کرد.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان