کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن کیس
(2017-02-27 ساعت 16:18)modichan نوشته:  s
(2017-02-12 ساعت 15:51)ebrahim.kazemi نوشته:  
(2017-02-09 ساعت 14:15)modichan نوشته:  شما مصاحبه رفتید یا نه؟ و اگر رفتید چی ازتون پرسیدن؟

من 23 فبریه مصاحبه دارم، اطلاع م یدم خدمتتون
فقط برای مدیکال گوانگژو 5 روز لازم داره و قبل از اون 2 فرم باید ایمیل کنید بشون، به این نکته دقت کنید قبل از مصاحبه

سلام دوست عزیز. مصاحبه شما 23 فوریه بود. ظاهرا نقص مدرک داشتید. میشه توضیح بدید. کلا از مصاحبه بگید. چی پرسیدن؟ به چه زبانی مصاحبه کردند؟ سپاسگزار میشم هر آنچه لازمه برای مصاحبه بدونم رو بفرمایید.

سلام دوست عزیز
یه نکته مهم که باعث نقص مدرک شد مدرک سو پیشینه چین من بود، چون نیاز دارید بدید Notary Public office با عکس و پاسپورت تا Notarize کنن، من فقط از متزجم رسمی استفاده کرم که قابل قبول نیست.

مصاحبه به زبان انگلیسی و چینی انجام میشد و از من چند سوال ساده پرسید و مدارک رو تکمیل کرد و گفت بفرست سوپیشینتو
در کل مصاحبه 10 دقیقه طول کشید
کیس نامبر: 2017AS00003$$$  
تاریخ رویت قبولی:
تعداد اعضای کیس: 1
تاریخ آخرین ارسال فرم: 10 /5/ 2016
تاریخ کارنت شدن: November
تاریخ دریافت نامه دوم: December
محل مصاحبه : گوانگژو چین
تغییر وقت مصاحبه به:  23 Feb
نتیجه: نقص مدارک و AP
پاسخ
تشکر کنندگان: modichan
(2017-02-27 ساعت 16:18)modichan نوشته:  s
(2017-02-12 ساعت 15:51)ebrahim.kazemi نوشته:  
(2017-02-09 ساعت 14:15)modichan نوشته:  شما مصاحبه رفتید یا نه؟ و اگر رفتید چی ازتون پرسیدن؟

من 23 فبریه مصاحبه دارم، اطلاع م یدم خدمتتون
فقط برای مدیکال گوانگژو 5 روز لازم داره و قبل از اون 2 فرم باید ایمیل کنید بشون، به این نکته دقت کنید قبل از مصاحبه

سلام دوست عزیز. مصاحبه شما 23 فوریه بود. ظاهرا نقص مدرک داشتید. میشه توضیح بدید. کلا از مصاحبه بگید. چی پرسیدن؟ به چه زبانی مصاحبه کردند؟ سپاسگزار میشم هر آنچه لازمه برای مصاحبه بدونم رو بفرمایید.

سلام دوست عزیز . شما اطلاع دارید که نامه دوم ماه آپریل رو ارسال کردند یا نه !؟
مرسی
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ویزا بولتن اعلام شد ۶۳۰۰ واسه ایران
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: Alissa ، eblis_67 ، amirdehghani20 ، Paniz888 ، elikad
یه سوال دیگه وقتی شماره کارنت بشه چند وقت دیگه نامه دوم میشه و مصاحبه ها چند وقت دیگه برگزار میشه ممنون میشم سوال منو جواب بدید
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
تبریک به تمام دوستانی که کارنت شدند

[عکس: lagz_3-10-2017_7-10-24_am.jpg]

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، sabmn ، خوش لحن ، Paniz888 ، POUA ، elikad ، najmeh.faramarzi
تا لحظه آخر ، امیدوار ??
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، copol ، MOZHDEHHHHHH ، saeidsh ، POUA ، najmeh.faramarzi
(2017-03-10 ساعت 01:12)eblis_67 نوشته:  یه سوال دیگه وقتی شماره کارنت بشه چند وقت دیگه نامه دوم میشه و مصاحبه ها چند وقت دیگه برگزار میشه ممنون میشم سوال منو جواب بدید
دوستان کسی میدونه منو راهنمایی کنه
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-10 ساعت 19:58)eblis_67 نوشته:  
(2017-03-10 ساعت 01:12)eblis_67 نوشته:  یه سوال دیگه وقتی شماره کارنت بشه چند وقت دیگه نامه دوم میشه و مصاحبه ها چند وقت دیگه برگزار میشه ممنون میشم سوال منو جواب بدید
دوستان کسی میدونه منو راهنمایی کنه

دوست عزیز بین 1-2 هفته طول میکشه تا نامه دوم دستتون بیاد. اگه مارچ کارنت شدید تا آخر مارچ باید نامه دوم شما بیاد. همچنین، نامه دومتون جایگزین نامه اولتون درون سایت میشه. پس نگران نباشید.

انرژی مثبت یادتون نره
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، eblis_67 ، najmeh.faramarzi ، soruosh
سلام الان شماره ها 6300 اعلام شده؟؟ من شمارم 5500 به بالا است یعنی الان برای من اعلام شده؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-11 ساعت 11:47)mahsa.mm نوشته:  سلام الان شماره ها 6300 اعلام شده؟؟ من شمارم 5500 به بالا است یعنی الان برای من اعلام شده؟؟

سلام بله شما الان کارنت شدید و باید منتظر نامه دوم باشی
کیس نامبر: 201758**
تاریخ قبولی:3 MAY
تاریخ ارسال فرم: 30 MAY
تعداد:3 نفر
وضعیت خدمت: معاف
تحصیلات:لیسانس مکانیک
شغل: شرکت خصوصی مرتبط با اهن
تاریخ مصاحبه: 8 می
نتیجه مصاحبه: ap
تاریخ آپدیت ها: 11 می

پاسخ
تشکر کنندگان: mahsa.mm ، soruosh
دوستانی که فوریه کارنت شدند نامه دوم خودشونو دریافت کردند؟ اگه دریافت کردید لطفن اینجا اطلاع رسانی کنید. ممنون.

انرژی مثبت یادتون نره
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، soruosh
سلام به دوستان عزیز کیس نامبر من 2017AS000052XX هست از کچا متوجه شم که کارنت شده توی بولتن زده برای ماه آوریل ولی بعضی از دوستان با کیس نامبرهای بالاتر رو دیدم که اعلام کردن کارنت شدن . اگه کیس من کارنت شه چطور باید متوجه شم ؟ ایمیل میاد برام ؟ یا باید جایی برم نگاه کنم
ممنون از راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-12 ساعت 10:54)ahmad3052 نوشته:  سلام به دوستان عزیز کیس نامبر من 2017AS000052XX هست از کچا متوجه شم که کارنت شده توی بولتن زده برای ماه آوریل ولی بعضی از دوستان با کیس نامبرهای بالاتر رو دیدم که اعلام کردن کارنت شدن . اگه کیس من کارنت شه چطور باید متوجه شم ؟ ایمیل میاد برام ؟ یا باید جایی برم نگاه کنم
ممنون از راهنماییتون

ایمیل برای برنده اصلی ارسال میشه و توی ایمیل میگه که کیس شما اپدیت شده و برای مشاهده نامه باید به سایتی که برنده شدنتونو دیدید مراجعه کنید و با کامفیرمیشن ثبت نام وارد سایت بشین ..نامه دوم جایگزین نامه اول اعلام برنده شدن شده و تاریخ و روز مصاحبه مشخص شده.
شما از ایران کیسی که شمارش از شما بالاتره و نامه دوم گرفته دیدید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ahmad3052
(2017-03-14 ساعت 12:14)minaz00 نوشته:  
(2017-03-12 ساعت 10:54)ahmad3052 نوشته:  سلام به دوستان عزیز کیس نامبر من 2017AS000052XX هست از کچا متوجه شم که کارنت شده توی بولتن زده برای ماه آوریل ولی بعضی از دوستان با کیس نامبرهای بالاتر رو دیدم که اعلام کردن کارنت شدن . اگه کیس من کارنت شه چطور باید متوجه شم ؟ ایمیل میاد برام ؟ یا باید جایی برم نگاه کنم
ممنون از راهنماییتون

ایمیل برای برنده اصلی ارسال میشه و توی ایمیل میگه که کیس شما اپدیت شده و برای مشاهده نامه باید به سایتی که برنده شدنتونو دیدید مراجعه کنید و با کامفیرمیشن ثبت نام وارد سایت بشین ..نامه دوم جایگزین نامه اول اعلام برنده شدن شده و تاریخ و روز مصاحبه مشخص شده.
شما از ایران کیسی که شمارش از شما بالاتره و نامه دوم گرفته دیدید؟

ممنون از راهنماییتون ، نه یک نفر تو سایت دیدم تاریخ زده بود برای کارنت شدن که شماره کیس نامبرش بیشتراز من بود همین
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون از راهنماییتون
سلام دوست عزیز
شما کارنت شدید برا مشاهده کارنت شدن باید وارد این سایت بشید:
https://travel.state.gov/content/visas/e...letin.html
و بعد از کارنت شدن باید وارد سایت dvlottery.state.gov بشید و ببینید نامه دوم یا دعوت به مصاحبه براتون اومده یا نه؟
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23