کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
(2017-03-29 ساعت 18:39)eblis_67 نوشته:  سلام تاریح مصاحبه دوماه دیگه است برای بچه ها. برای من که شماره کیس 7500 هست به نظر دوستان مشکل ساز نیست چون ممکنه که دو ماه دیگه شماره من کارنت بشه دل نگرانم

سلام

کسی جواب منو نمیدونه
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
آقا دو تا سوال:

1- محل مصاحبه من مالزی هستش. در سایت https://ais.usvisa-info.com اسم کشور مالزی رو برای ثبت نام نمیبینم. از طرفی دیگه، خود سایت سفارت در مالزی بخش دلیوری پاسپورت رو داره که باید ثبت نام کنم. میخواستم ببینم، این سایت که اسم مالزی نداره قضیه اش چجور میشه؟ باید به همون ثبت نام داخل سایت سفارت اکتفا کنم؟

2- وقتی میخوام اطلاعات رو وارد سایت سفارت (نه سایت بالا) برای دلیوری پاسپورت کنم قسمتی داره به اسم Priority date. این چه تاریخی هستش؟ جزو قسمتهایی هست که پر کردنش الزامی هست و باید پر بشه.

سپاس
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: Moh.Bahrami1989
(2017-03-31 ساعت 21:23)mostafa2017 نوشته:  آقا دو تا سوال:

1- محل مصاحبه من مالزی هستش. در سایت https://ais.usvisa-info.com اسم کشور مالزی رو برای ثبت نام نمیبینم. از طرفی دیگه، خود سایت سفارت در مالزی بخش دلیوری پاسپورت رو داره که باید ثبت نام کنم. میخواستم ببینم، این سایت که اسم مالزی نداره قضیه اش چجور میشه؟ باید به همون ثبت نام داخل سایت سفارت اکتفا کنم؟

2- وقتی میخوام اطلاعات رو وارد سایت سفارت (نه سایت بالا) برای دلیوری پاسپورت کنم قسمتی داره به اسم Priority date. این چه تاریخی هستش؟ جزو قسمتهایی هست که پر کردنش الزامی هست و باید پر بشه.

سپاس

Ye soal dashtam azatoon. Kasaei ke naame dovom ro daryaft mikonan bayad to in website register konan? Aslan baraye chie in website? Merc
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-01 ساعت 04:26)HamidHu نوشته:  

سپاس

Ye soal dashtam azatoon. Kasaei ke naame dovom ro daryaft mikonan bayad to in website register konan? Aslan baraye chie in website? Merc

شما تو این سایت رجیستر میکنین و پاسپورت شما به آدرسی که مشخص کردین یا فرستاده میشه و یا از مرکز پست مورد نظر خودتون پاسپورتتون رو تحویل میگیرین. اگه Ap خورده باشین و بعد ویزاتون اماده بشه به اون ادرس تحویل میدین و دوباره بعد ایشو شدنش دوباره از همون مرکز تحویل میگیرین. برای اطلاعات بیشتر میتونین به فرومهای مربوطه که برای هر سه کشور جدا درست شده بر اساس محل مصاحبه اتون مراجعه کنین و اطلاعات بیشتری کسب کنین.
پاسخ
تشکر کنندگان: Moh.Bahrami1989 ، soruosh
دوستان سلام، اميدوارم خوب باشيد و پر انرژي. ميدونم روزهاي خيلي سختي رو داريد ميگذرونيد ولي مطمئن باشيد با انرژي مثبت به خواستتون ميرسيد. من يه سوالي داشتم، خواهر من روز ٧ مي ابوظبي مصاحبه داره. كسي ميدونه از كدوم دكتر بايد وقت براي مديكال گرفت!؟
2013as36xx مصاحبه: 19 feb آنکارا وضعیت : کلیر 6 September تعداد افراد :2 نفر آپدیت ها Feb:21 /
Mar:12 / Apr:17,22,24 / July:23,24,25 / August 28,23,20,15,12 ,9 / September:3,5,6 D]
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دکتر شوکلا در nmc
نیازی به گرفتن نوبت از قبل نیست ، هر وقت برین اونجا کاراتون رو انجام میدن .
کیس نامبر:**201736
تاریخ ارسال فرم 260: 15 می
تاریخ کارنت:9 دسامبر
تاریخ مصاحبه :28 فوریه
سفارت ابوظبی
تعداد :3 نفر
سربازی معاف
نتیجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2017-04-01 ساعت 09:33)arash bon نوشته:  دوستان سلام، اميدوارم خوب باشيد و پر انرژي. ميدونم روزهاي خيلي سختي رو داريد ميگذرونيد ولي مطمئن باشيد با انرژي مثبت به خواستتون ميرسيد. من يه سوالي داشتم، خواهر من روز ٧ مي ابوظبي مصاحبه داره. كسي ميدونه از كدوم دكتر بايد وقت براي مديكال گرفت!؟

با سلام
Dr. Dinesh Kumar Shukla‎
Medical ‎Director‎
NMC ‎Hospital‎
Deira, ‎Dubai‎
Tel ‎:009714 2689800, 2683131‎
Fax: ‎0097142682353‎
E ‎Mail : drshukla@nmc.ae‎
hospitaldxb@nmc.ae
‎موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: arash bon ، soruosh
(2017-04-01 ساعت 06:08)mostafa2017 نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 04:26)HamidHu نوشته:  

سپاس

شما تو این سایت رجیستر میکنین و پاسپورت شما به آدرسی که مشخص کردین یا فرستاده میشه و یا از مرکز پست مورد نظر خودتون پاسپورتتون رو تحویل میگیرین. اگه Ap خورده باشین و بعد ویزاتون اماده بشه به اون ادرس تحویل میدین و دوباره بعد ایشو شدنش دوباره از همون مرکز تحویل میگیرین. برای اطلاعات بیشتر میتونین به فرومهای مربوطه که برای هر سه کشور جدا درست شده بر اساس محل مصاحبه اتون مراجعه کنین و اطلاعات بیشتری کسب کنین.

Merc az javabetoon Smile. Faghat key bayad register kard?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-01 ساعت 14:32)HamidHu نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 06:08)mostafa2017 نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 04:26)HamidHu نوشته:  Ye soal dashtam azatoon. Kasaei ke naame dovom ro daryaft mikonan bayad to in website register konan? Aslan baraye chie in website? Merc

خواهش میکنم. برخی دوستان گفتند تا دوهفته قبل مصاحبه هم میشه. بهتره اینو از دوستانی بپرسین که قبلن انجام دادند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Moh.Bahrami1989
(2017-04-01 ساعت 15:51)mostafa2017 نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 06:08)mostafa2017 نوشته:  شما تو این سایت رجیستر میکنین و پاسپورت شما به آدرسی که مشخص کردین یا فرستاده میشه و یا از مرکز پست مورد نظر خودتون پاسپورتتون رو تحویل میگیرین. اگه Ap خورده باشین و بعد ویزاتون اماده بشه به اون ادرس تحویل میدین و دوباره بعد ایشو شدنش دوباره از همون مرکز تحویل میگیرین. برای اطلاعات بیشتر میتونین به فرومهای مربوطه که برای هر سه کشور جدا درست شده بر اساس محل مصاحبه اتون مراجعه کنین و اطلاعات بیشتری کسب کنین.

خواهش میکنم. برخی دوستان گفتند تا دوهفته قبل مصاحبه هم میشه. بهتره اینو از دوستانی بپرسین که قبلن انجام دادند.

mishe ye soal dige beporsam? vaghean room nemishe Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-01 ساعت 06:08)mostafa2017 نوشته:  شما تو این سایت رجیستر میکنین و پاسپورت شما به آدرسی که مشخص کردین یا فرستاده میشه و یا از مرکز پست مورد نظر خودتون پاسپورتتون رو تحویل میگیرین. اگه Ap خورده باشین و بعد ویزاتون اماده بشه به اون ادرس تحویل میدین و دوباره بعد ایشو شدنش دوباره از همون مرکز تحویل میگیرین. برای اطلاعات بیشتر میتونین به فرومهای مربوطه که برای هر سه کشور جدا درست شده بر اساس محل مصاحبه اتون مراجعه کنین و اطلاعات بیشتری کسب کنین.

با سلام
ثبت نام در سايت مشتريان سفارت ها حتي يك روز قبل از زمان مصاحبه امكان پذير است.
علت اينكه گفته مي شود ثبت نام يك تا دو هفته قبل از زمان مصاحبه باشد به دليل شناسايي قرار مصاحبه شما از طريق سايت است ، اگر سايت قرار مصاحبه شما را به صورت اتوماتيك انجام نداده است ، شما مراتب را از طريق ايميل مورد نظر سايت بايد پيگيري نماييد.
موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
To in website bayad keshvario entekhab konim ke mosahebe gharare anjam beshe ya inke nationality khodemoono bayad entekhab konim?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-01 ساعت 16:43)hamid.mar5000@icloud.com نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 14:32)HamidHu نوشته:  Merc az javabetoon Smile. Faghat key bayad register kard?

mishe ye soal dige beporsam? vaghean room nemishe Big Grin

دوست عزیز نگران نباشید. این فروم برای همچین سوالاتی طراحی شده. پس نگران نباشید و سوال خودتونو مطرح کنین. اگه کمکی از دستم بر بیاد حتمن انجام میدم. حالا من و یا باقی دوستان که اینجا حضور دارند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Moh.Bahrami1989 ، hamid.mar5000@icloud.com
دوستان عزیز سلام
لطفاً سوالات و پاسخ های خود را مرتبط با نام فروم مربوطه مطرح نمایید ، تا دسته بندی ایجاد شده رعایت و موضوعات در هم بر هم نشود
اینجا فروم نامه دوم هست وعزیزانی که نامه دوم رو دریافت کردن در اینجا شرایط جدید مصاحبه خود رو مطرح می‌کنند
و در مورد زمان مصاحبه و مکان احتمالاً تغییر یافته مصاحبه به تبادل نظر می پردازند .
این دسته بندی که مدیران عزیز انجمن زحمتش رو کشیده‌اند سبب میشه هر وقت هر دوستی از هر دوره ای بخواهد از موضوع خاصی کسب اطلاع کند سر در گم نشود و همینطور دوستان ایمیل های مرتبط رو فقط چک کنن
تشکر فراوان از همگی لطفاً امضا هاتون رو کامل کنید .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ebrahimikia ، a_cute65 ، soruosh
(2017-04-01 ساعت 18:08)HamidHu نوشته:  To in website bayad keshvario entekhab konim ke mosahebe gharare anjam beshe ya inke nationality khodemoono bayad entekhab konim?

با سلام
سفارت کشور محل مصاحبه
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان