کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-09-07 ساعت 14:57)سالار 51 نوشته:  
(2017-09-07 ساعت 13:33)ََAfra نوشته:  
(2017-09-06 ساعت 18:49)sabmn نوشته:  سلام
بالاخره or تبدیل به اسلش شد و ایشود شدیم
مدارک رو دوشنبه 4 سپتامبر پست کردم
صبح چهارشنبه 6 سپتامبر شماره کیس از لیست سایت سفارت حذف شد
و الان عصرچک چهارشنبه چک کردم اسلش رو دیدم
امیدوارم واسه همه اتفاق بیفته زود
دوشنبه 4سپتامبر جاب افر نوترایز شده دادم
عصر سه شنبه 5 سپتامبر ایمیل زدم که مدیکال جدید دادم و مدارک رو پست کردم اپدیت شدم
و امروز چهارشنبه 6 سپتامبر یه اپدیت بین 12 دیشب تا 3 صبح که مطمئنا از آمریکا بود و احتمالا واقعی بودن شرکت رو تایید کرده بود
شرایط کیس:
برنده خودم با شماره کیس 42xx
مصاحبه 16 مارچ ایمیل 6 سوالی و AP
خدمت معاف
کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر
عضو هیأت علمی دانشگاه ازاد با 6 سال سابقه کار
بونافاید فقط جاب افر web developer در شرکت نرم افزاری که یکی از دوستانم معرفی و پیدا کرد
با ارزوی ویزا و موفقیت برای همه دوستان

بهتون تبریک میگم دوست عزیز.
میشه لطف کنید جزییات گرفتن جاب آفر رو بفرمایید؟ مثل فرم ها، نحوه اثبات و مدارک لازم ....
برنده اصلی کیس ما 10 روزه 2خطی شدن ولی هیچ خبری از سفارت نیست!!!

موفق باشین

سلام دوست عزیز تبریک میگم بهتون منم آبدیت داشتم مدارک خواستن میشه لطف کنید بگین مدارک چه شکلی ارسال کردین ؟ از منم جاب آفر خواستن - جاب آفر رو گرفتم چه جوری بفرستم ممنون

سلام
جاب افر من رو یکی از دوستام از دوستش گرفت
در سربرگ شرکت و نوترایز شده اسکن شد و ایمیل کردن و بعد پرینت رنگی گرفتم امضا کردم و با بقیه مدارک حضوری تحویل پست ایروان دادم.
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2017-09-07 ساعت 14:57)سالار 51 نوشته:  
(2017-09-07 ساعت 13:33)ََAfra نوشته:  
(2017-09-06 ساعت 18:49)sabmn نوشته:  سلام
بالاخره or تبدیل به اسلش شد و ایشود شدیم
مدارک رو دوشنبه 4 سپتامبر پست کردم
صبح چهارشنبه 6 سپتامبر شماره کیس از لیست سایت سفارت حذف شد
و الان عصرچک چهارشنبه چک کردم اسلش رو دیدم
امیدوارم واسه همه اتفاق بیفته زود
دوشنبه 4سپتامبر جاب افر نوترایز شده دادم
عصر سه شنبه 5 سپتامبر ایمیل زدم که مدیکال جدید دادم و مدارک رو پست کردم اپدیت شدم
و امروز چهارشنبه 6 سپتامبر یه اپدیت بین 12 دیشب تا 3 صبح که مطمئنا از آمریکا بود و احتمالا واقعی بودن شرکت رو تایید کرده بود
شرایط کیس:
برنده خودم با شماره کیس 42xx
مصاحبه 16 مارچ ایمیل 6 سوالی و AP
خدمت معاف
کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر
عضو هیأت علمی دانشگاه ازاد با 6 سال سابقه کار
بونافاید فقط جاب افر web developer در شرکت نرم افزاری که یکی از دوستانم معرفی و پیدا کرد
با ارزوی ویزا و موفقیت برای همه دوستان

بهتون تبریک میگم دوست عزیز.
میشه لطف کنید جزییات گرفتن جاب آفر رو بفرمایید؟ مثل فرم ها، نحوه اثبات و مدارک لازم ....
برنده اصلی کیس ما 10 روزه 2خطی شدن ولی هیچ خبری از سفارت نیست!!!

موفق باشین

سلام دوست عزیز تبریک میگم بهتون منم آبدیت داشتم مدارک خواستن میشه لطف کنید بگین مدارک چه شکلی ارسال کردین ؟ از منم جاب آفر خواستن - جاب آفر رو گرفتم چه جوری بفرستم ممنون
حضوری ببرید سفارت وقت محدوده
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Rafipour
بچه ها خوشحال شدم شنیدم خیلیاتون تو این چند روزه آپدیت و ایشود شدین. این روزا پست رو ول کنید و مستقیم برید سفارت.
اینشالا همتون موفق باشید،
ما خیلی وقته دو خطی شدیم ولی خبری از Or یا آپدیت های دیگه نیست. آخرین آپدیت رسمیمون ۱۰ اگوست بود بعدش بواسطه ایمیل آپیدیت شدیم. ۳۱ آگوست.
حس میکنم کیس ما کلا از قلم افتاده.
EMBASSY: ABUDHABI
CN: 2017AS4XXX
CREATED
Oct-21-2015
UPDATES
MAY 11
15 MAY
16 May

INTERVIEW
MAY 11
STATUS
AP
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Rafipour
سلام دوستان
***2017AS2
زمان مصاحبه: ٨ دسامبر ٢٠١٦
٣ نفر
وضعيت: Ap
آخرين آپديت: ١٧ آگوست
ايميل فرستادم ولي جوابي ندادن
به نظر شما مديكال رو تكرار كنيم يا منتظر كليرينس بمونيم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
فرهاد عزيز، نمي دوني چقدر حال منم گرفته شد
اگه هنوز برنگشتي برو حضوري سفارت و ببين ميتوني كاري بكني
چون يادمه دوره ما چند تا از دوستان حتي بعد از بسته شدن تاريخ
رفتن و موفق به گرفتن ويزا شدند
براي آرزوي موفقيت دارم
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
پاسخ
تشکر کنندگان: farhhad ، farrokh33
حکم مهاجرتی ترامپ توسط دادگاه عالی آمریکا تایید شده - بی بی سی توی برنامه 60 دقیقه دیشب 9/15/2017 با شاهین فلاح وکیل مهاجرت مصاحبه کرد ایشون گفت دولت آمریکا رسمن اعلام کرده سال 2017 ویزای لاتاری برای سهمیه ایران تموم شده - در ضمن ایشون گفت تا اکتبر که تکلیف رای دیوان عالی در باره حکم ترامپ مشخص بشه به پناهجویانی که در ترکیه منتظر هستن و همه کاراشون نهایی شده هم فعلن ویزا نمی دن - پنج قاضی دیوان عالی باید رای نهایی را در ماه اکتیر صادرکنند که به نظر آقای فلاح قضات بیشتر همسو با دولت هستند تا پناهجویان
پاسخ
(2017-09-15 ساعت 12:57)calm نوشته:  حکم مهاجرتی ترامپ توسط دادگاه عالی آمریکا تایید شده - بی بی سی توی برنامه 60 دقیقه دیشب 9/15/2017 با شاهین فلاح وکیل مهاجرت مصاحبه کرد ایشون گفت دولت آمریکا رسمن اعلام کرده سال 2017 ویزای لاتاری برای سهمیه ایران تموم شده - در ضمن ایشون گفت تا اکتبر که تکلیف رای دیوان عالی در باره حکم ترامپ مشخص بشه به پناهجویانی که در ترکیه منتظر هستن و همه کاراشون نهایی شده هم فعلن ویزا نمی دن - پنج قاضی دیوان عالی باید رای نهایی را در ماه اکتیر صادرکنند که به نظر آقای فلاح قضات بیشتر همسو با دولت هستند تا پناهجویان

سلام دوست عزیز
من هم مصاحبه رو گوش دادم
دیوان عالی فعلا رای داده که پذیرش مهاجرین وکسایی که از این 6کشورفامیل درجه 2دارند از گرفتن ویزا محروم هستند (یعنی حکم دادگاه استیناف نهم رو ملغی کرد) ولی سهمیه ایرانیان هنوز تمام نشده وکسایی که درسفارت های کشورهای دیگه مثلا اروپا ویا حتی توی خود آ م ر یکا مصاحبه دارند ودارای فامیل درجه یک هستند ویا جاب آفر دارند میتونند ویزا بگیرند
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
(2017-09-16 ساعت 00:21)farrokh33 نوشته:  
(2017-09-15 ساعت 12:57)calm نوشته:  حکم مهاجرتی ترامپ توسط دادگاه عالی آمریکا تایید شده - بی بی سی توی برنامه 60 دقیقه دیشب 9/15/2017 با شاهین فلاح وکیل مهاجرت مصاحبه کرد ایشون گفت دولت آمریکا رسمن اعلام کرده سال 2017 ویزای لاتاری برای سهمیه ایران تموم شده - در ضمن ایشون گفت تا اکتبر که تکلیف رای دیوان عالی در باره حکم ترامپ مشخص بشه به پناهجویانی که در ترکیه منتظر هستن و همه کاراشون نهایی شده هم فعلن ویزا نمی دن - پنج قاضی دیوان عالی باید رای نهایی را در ماه اکتیر صادرکنند که به نظر آقای فلاح قضات بیشتر همسو با دولت هستند تا پناهجویان

سلام دوست عزیز
من هم مصاحبه رو گوش دادم
دیوان عالی فعلا رای داده که پذیرش مهاجرین وکسایی که از این 6کشورفامیل درجه 2دارند از گرفتن ویزا محروم هستند (یعنی حکم دادگاه استیناف نهم رو ملغی کرد) ولی سهمیه ایرانیان هنوز تمام نشده وکسایی که درسفارت های کشورهای دیگه مثلا اروپا ویا حتی توی خود آ م ر یکا مصاحبه دارند ودارای فامیل درجه یک هستند ویا جاب آفر دارند میتونند ویزا بگیرند
سلام
با احترام برداشت شما کاملا اشتباه بود
داشتن فامیل درجه دوم همچنان بونافاید محسوب میشه و دادگاه عالی فقط قسمت مربوط به پناهجویان رو معلق کرد. در واقع دولت اصلا قسمت مربوط به فامیل درجه دو رو برای بار دوم نبرد دادگاه عالی و به قسمت پناهجویان حکم دادگاه استیناف اعتراض کرد.
برای قسمت دوم هم یه توضیح مختصر میدم
در حال حاضر سهمیه ویزای لاتاری تموم هست و در این شکی نیست. اما چطور بعضی ها تک و توک میگیرن:
وقتی کی سی سی یک قرار مصاحبه تنظیم میکنه یک سهمیه ویزا هم اختصاص میده به اون مصاحبه یعنی شما وقتی مصاحبه میری سهمیه ویزات ثبت شده ست. اگر طرف یکضرب بگیره که تمام . اما اگه طرف ap شه سفارت اون سهمیه رو ملغی میکنه و برمیگردونه و اون سهمیه دیگه برای شما نیست تا زمانی که کلییر شید و سهمیه جدید موجود باشه و دوباره به شما اختصاص بدن
حالا این وسط چطور بعضی ها گرفتن بعد اتمام سهمیه،  قضیه اینه که احتمالا این کیس ها شرط گرفتن یکضرب رو داشتن و ap نشدن و نقص مدرک داشتن و سفارت سهمیه موقع مصاحبه این هارو برنگردونده بوده و محفوظ نگه داشته و زمانی که مدرک کامل شده ویزا چاپ شده
چیزی که مشخصه سهمیه جدید برای هیچ کس موجود نیست متاسفانه حتی کیس هایی که داخل خاک امریکان و درخواست تغییر ویزا به گرین کارت دارن .
در ضمن این قضیه برای ایران نیست و کلیه سهمیه 50000 لاتاری برای کل دنیا تموم شده

http://britsimonsays.com/dv-2017-visas-running/
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، gbtm ، ostokhan
(2017-09-16 ساعت 12:56)minaz00 نوشته:  
(2017-09-16 ساعت 00:21)farrokh33 نوشته:  

سلام دوست عزیز
من هم مصاحبه رو گوش دادم
سلام
داشتن فامیل درجه دوم همچنان بونافاید محسوب میشه و دادگاه عالی فقط قسمت مربوط به پناهجویان رو معلق کرد. در واقع دولت اصلا قسمت مربوط به فامیل درجه دو رو برای بار دوم نبرد دادگاه عالی و به قسمت پناهجویان حکم دادگاه استیناف اعتراض کرد.
در حال حاضر سهمیه ویزای لاتاری تموم هست و در این شکی نیست. اما چطور بعضی ها تک و توک میگیرن:
وقتی کی سی سی یک قرار مصاحبه تنظیم میکنه یک سهمیه ویزا هم اختصاص میده به اون مصاحبه یعنی شما وقتی مصاحبه میری سهمیه ویزات ثبت شده ست. اگر طرف یکضرب بگیره که تمام . اما اگه طرف ap شه سفارت اون سهمیه رو ملغی میکنه و برمیگردونه و اون سهمیه دیگه برای شما نیست تا زمانی که کلییر شید و سهمیه جدید موجود باشه و دوباره به شما اختصاص بدن
حالا این وسط چطور بعضی ها گرفتن بعد اتمام سهمیه،  قضیه اینه که احتمالا این کیس ها شرط گرفتن یکضرب رو داشتن و ap نشدن و نقص مدرک داشتن و سفارت سهمیه موقع مصاحبه این هارو برنگردونده بوده و محفوظ نگه داشته و زمانی که مدرک کامل شده ویزا چاپ شده
چیزی که مشخصه سهمیه جدید برای هیچ کس موجود نیست متاسفانه حتی کیس هایی که داخل خاک آمریکان و درخواست تغییر ویزا به گرین کارت دارن .

سلام باسپاس از اطلاع رسانی خوب شما چون من فقط تمام شدن ویزای سه سفارت رو اطلاع داشتم حدس میزدم که تا 30 سپتامبر هنوز ویزا موجوده وپرونده لاتاری 2017بسته نشده است باز هم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2017-09-16 ساعت 13:04)farrokh33 نوشته:  
(2017-09-16 ساعت 12:56)minaz00 نوشته:  
(2017-09-16 ساعت 00:21)farrokh33 نوشته:  سلام دوست عزیز
من هم مصاحبه رو گوش دادم
سلام
چیزی که مشخصه سهمیه جدید برای هیچ کس موجود نیست متاسفانه حتی کیس هایی که داخل خاک آمریکان و درخواست تغییر ویزا به گرین کارت دارن .

سلام باسپاس از اطلاع رسانی خوب شما چون من فقط تمام شدن ویزای سه سفارت رو اطلاع داشتم حدس میزدم که تا 30 سپتامبر هنوز ویزا موجوده وپرونده لاتاری 2017بسته نشده است باز هم ممنون

ممنون دوست عزیز
امکان داره ویزایی که صادر شده اما هنوز ورود نداشتیم امکان کنسلشدن ویزا هست؟
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
(2017-09-16 ساعت 13:10)nabavim نوشته:  
(2017-09-16 ساعت 12:56)minaz00 نوشته:  سلام

ممنون دوست عزیز

امکانش خیلی خیلی خیلی کم هست. یه دوره ای اوایل بن اول یه سری ویزا کنسل شد که بعدا خود دولت حکمشو اصلاح کرد و در بن دوم موضوع کنسل کردن ویزا منتفی شد. حتی کار به جایی رسید که اون ویزاهایی که کنسل شد در اون بازه و اون چند روز مهر ریجکت خورد روش رو دولت اطلاعیه داد و گفت بیاین دوباره ویزا جایگزین میدیم و هیچ ویزایی لغو نشد
از یکجنبه دیگه دولت در اون بازه میخواست بگه ما ویزاهای صادر شده دولت قبل رو قبول نداریم و بعدا دید که نمیتونه از لحاظ قانونی این حرف رو بزنه و پس گرفت حرفشو اما الان اگه بخواد همچین کاری کنه ابروی دولت خودشو برده.
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، soruosh
(2017-09-16 ساعت 13:10)nabavim نوشته:  
(2017-09-16 ساعت 12:56)minaz00 نوشته:  سلام

ممنون دوست عزیز

سلام دوست عزیز
وقتی توی پاسپورت شما ویزا صادر شده شما میتوانید تاقبل از تاریخ اکسپایر آن از این ویزا استفاده کنیدوویزا کنسل نمی شود.
فقط یک نکته مهم
وقتی شخصی با ویزای قانونی وارد فرودگاه آمر ی کا میشود مرزبانان میتوانند از ورود آنها به خاک آ م ر یکا جلوگیری کنند (البته درموارد خاص واونهم موقعی است که مرزبانان موارد خلاف قانون از شخص ببینند ویا نسبت به اون شخص مشکوک شوند).
پیشنهاد میکنم اگر ویزا دارید تا قبل از 10 اکتبر وارد خاک آم ر یکا شوید.یکبار ورود شما باعث میشود که گرین کارت شما گارانتی شود(چون 10 اکتبر دیوان عالی رای به پرونده مهاجرتی میدهد وبا حالت بدبینی ممکن است رای دهد که از ورود ایرانیان جلوگیری شود)
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، moonwalk ، dv2017 ، ostokhan
با سلام به دوستان عزيز
يه سوال داشتم از خدمتتون
حدود يك ماه پيش در سايت سفارت ارمنستان كيس نامبر و تاريخ انقضاي وضعيت AP من اعلام شد
الان چند روزي از اون تاريخ ميگذره و وضعيت من در سايت ceac همون AP هست
ضمنا دو بار برا سفارت ايميل زدم كه من چه كاري بايد انجام بدم كه جواب ندادن
من هم كاري انجام ندادم
ضمنا بنده در اين موضوع خيلي ناشي هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-08 ساعت 15:54)خوش لحن نوشته:  
(2017-06-08 ساعت 15:25)aralam نوشته:  
(2017-06-07 ساعت 11:32)soruosh نوشته:  سلام ، فردای مصاحبه برای من هم فرم 6 سوالی آمد و من جواب رو ارسال کردم و آنها هم گرفتند.

سلام دوستان گرامی
ما هم 16 May ارمنستان مصاحبه داشتیم. ولی هنوز ایمیلی مبنی بر سوالات 9 سوالی یا 6 سوالی نداشتیم. آفیسر به ما گفت مدارکتون کامله و تا دو ماه دیگه سایت رو چک کنین و هر وقت شماره کیستون رو دیدین اقدام کنین. با وجود اینکه من خودم کارمند دولت و همسرم هم مدرک کارشناسی ارشد و مدرس حق التدریسی دانشگاه آزاد هستش برامون این ایمیل نیومد. ولی بر اساس تجربه دوستان سالهای قبل برا کیسهایی مشابه ما این فرم ها رو میخواستن. به نظر شما لازمه که پیگیری بشه؟ ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی داشته باشه به اشتراک بزاره.

سلام اگه cv داده باشید و cv تون استاندارد بوده باشه پاسخ غالب این سوال ها توش هست در غیر اینصورت اگه نياز داشته باشن حتما ایمیل براتون ارسال خواهد شد. يه نکته دیگه کارمندهای دولت حتما ap میخورن ولی الزاما مدت زمان ap شون طولانی نیست شما کاربر عسول از برندگان 2016 رو ملاحظه کنید با داشتن شغل دولتي خودش و همسرش و سربازی سپاه ظرف 21 روز كلير شده
سلام دوست عزيز
منظور از cv چي هست؟
پدر من در جولاي مصاحبه داشتن و اين فرم رو ازشون خواستن كه ما در تاريخ ٢ اگوست ايميل كرديم ولي هيچ كانفرميشن ايميلي مبني بر دريافت فرم از طرف سفارت دريافت نكرديم كه اين كلي منو نگران كرده كه اصلا شايد نگرفته باشن ايميل من رو و دوم اينكه اصلا ميس پدر مادر من در سايت سفارت پيدا نميشه هر چه سرچ مي كنم
ميزنهno information has been found about this case
نميدونم چكار بايد بكنم چون سفارت امكان تماس تلفني نميده و ايميل هاي من رو جواب نميده ميخوام يكبار ديگه فرم رو بفرستم فقط لطف كنيد بگين cv چي هست ممنون ميشنوي و اگر راهنمايي در اين مشكل دارن دوستان سپاس پيشاپيش دارم.
پاسخ
(2017-09-25 ساعت 22:36)Neha نوشته:  
(2017-06-08 ساعت 15:54)خوش لحن نوشته:  
(2017-06-08 ساعت 15:25)aralam نوشته:  سلام دوستان گرامی
ما هم 16 May ارمنستان مصاحبه داشتیم. ولی هنوز ایمیلی مبنی بر سوالات 9 سوالی یا 6 سوالی نداشتیم. آفیسر به ما گفت مدارکتون کامله و تا دو ماه دیگه سایت رو چک کنین و هر وقت شماره کیستون رو دیدین اقدام کنین. با وجود اینکه من خودم کارمند دولت و همسرم هم مدرک کارشناسی ارشد و مدرس حق التدریسی دانشگاه آزاد هستش برامون این ایمیل نیومد. ولی بر اساس تجربه دوستان سالهای قبل برا کیسهایی مشابه ما این فرم ها رو میخواستن. به نظر شما لازمه که پیگیری بشه؟ ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی داشته باشه به اشتراک بزاره.

سلام اگه cv داده باشید و cv تون استاندارد بوده باشه پاسخ غالب این سوال ها توش هست در غیر اینصورت اگه نياز داشته باشن حتما ایمیل براتون ارسال خواهد شد. يه نکته دیگه کارمندهای دولت حتما ap میخورن ولی الزاما مدت زمان ap شون طولانی نیست شما کاربر عسول از برندگان 2016 رو ملاحظه کنید با داشتن شغل دولتي خودش و همسرش و سربازی سپاه ظرف 21 روز كلير شده
سلام دوست عزيز
منظور از cv چي هست؟
پدر من در جولاي مصاحبه داشتن و اين فرم رو ازشون خواستن كه ما در تاريخ ٢ اگوست ايميل كرديم ولي هيچ كانفرميشن ايميلي مبني بر دريافت فرم از طرف سفارت دريافت نكرديم كه اين كلي منو نگران كرده كه اصلا شايد نگرفته باشن ايميل من رو و دوم اينكه اصلا ميس پدر مادر من در سايت سفارت پيدا نميشه هر چه سرچ مي كنم
ميزنهno information has been found about this case
نميدونم چكار بايد بكنم چون سفارت امكان تماس تلفني نميده و ايميل هاي من رو جواب نميده ميخوام يكبار ديگه فرم رو بفرستم فقط لطف كنيد بگين cv چي هست ممنون ميشنوي و اگر راهنمايي در اين مشكل دارن دوستان سپاس پيشاپيش دارم.

سلام. منظور از cv رزومه کاری هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Neha ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان