کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
(2016-11-15 ساعت 12:38)farbal_sh نوشته:  
(2016-11-15 ساعت 12:00)saeednia نوشته:  سلام.به جز عدم صحت اطلاعات از جمله مدرک تحصیلی و... و تمکین مالی یا اسپانسر و یا مشکل مدیکال ،آیا امکان نرسیدن وقت مصاحبه(عدم تخصیص وقت) ودر نتیجه عدم دریافت گرین کارت از طریق لاتاری وجود داره؟ اگر جواب مثبته،برای چه کیس نامبرهایی در پذیرفته شدگان امسال این احتمال وجود داره؟سپاس

بله این امکان وجود داره. این طور که شنیدم سال گذشته تا حدود کیس 8500نیز وقت مصاحبه داشته اند و نتیجه AP شون هم ظرف کمتر یک ماه آمده و تایید شدن

سپاس.اگر ap تا 30سپتامبر کلییر نشه کیس باطل میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-15 ساعت 13:28)saeednia نوشته:  
(2016-11-15 ساعت 12:38)farbal_sh نوشته:  
(2016-11-15 ساعت 12:00)saeednia نوشته:  سلام.به جز عدم صحت اطلاعات از جمله مدرک تحصیلی و... و تمکین مالی یا اسپانسر و یا مشکل مدیکال ،آیا امکان نرسیدن وقت مصاحبه(عدم تخصیص وقت) ودر نتیجه عدم دریافت گرین کارت از طریق لاتاری وجود داره؟ اگر جواب مثبته،برای چه کیس نامبرهایی در پذیرفته شدگان امسال این احتمال وجود داره؟سپاس

بله این امکان وجود داره. این طور که شنیدم سال گذشته تا حدود کیس 8500نیز وقت مصاحبه داشته اند و نتیجه AP شون هم ظرف کمتر یک ماه آمده و تایید شدن

سپاس.اگر ap تا 30سپتامبر کلییر نشه کیس باطل میشه؟

بله
شماره کیس:××45 2017AS  
تاریخ رویت قبولی: ‎05 May‎
تعداد افراد:3 (برنده اصلی همسرم)
کنسولگری:انتخاب اولیه آنکارا و تغییر توسط سفارت به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 25 May
کارنت شدن کیس:  10 ژانویه
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 ژانویه
تاریخ مصاحبه: 23 مارچ
نتیجه: خودم AP آپدیتها 24,27,28 مارچ ، 4 می و 6 سپتامبر دوخطی و 6 سپتامبر or و 12 سپتامبر آپدیت مجدد و بالاخره 13 سپتامبر اسلش و بعد از یک ساعت ایشود و همان روز دریافت پاس و ویزا
همسر و فرزندم یک ضرب  دریافت ویزا 27مارچ
مقصد:Atlanta
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت همه دوستان...
اگه بخوام یه کارواش واسه خودم بزنم، به نظر شماهایی که الان در امریکا زندگی میکنید،
1-بیزینس سود دهی هست یا نه؟
2-برای راه اندازی یه کارواش در حد معمول تقریبا چقدر باید هزینه کرد؟
3-شستشوی هر ماشین چند دلاره؟
4-این بیزینس در کدام ایالت یا شهر موفق تره؟
5-نوع اکثر کارواشها و طرز کارشون مثه کارواشای توی ایرانه (ابپاشی و کف و سپس ابکشی و خشک کردن) یا مثلا تمام اتوماتیک و غیره هستند؟
6-فرهنگ مردم به این شکله که خودشون ماشینشونو بشورن یا ببرن کارواش و اینکه چقد به نظافت ماشیناشون اهمیت میدن و از همه مهمتر شرایط محیطی طوری هست که ماشینا زود به زود کثیف شن و نیاز به کارواش داشته باشن؟
نظر خودم بیشتر روی دالاس-فورت وورثه

واقعا پیشاپیش خیلی خیلی از کمکها و راهنمایی هاتون متشکرم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
بیشتر از 6 ماه از اعلام قبولیمون گذشت، امیدوارم همه چی خوب پیش بره و هممون بدون مشکل ویزا بگیریم
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧ ، saeidsh ، soruosh
(2016-11-19 ساعت 19:57)mehrshad65 نوشته:  بیشتر از 6 ماه از اعلام قبولیمون گذشت، امیدوارم  همه چی خوب پیش بره  و هممون بدون مشکل ویزا بگیریم

سلام امضانون رو تکمیل کنید
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
با سلام

جا داره که اینجا بعد از تشکر از پروردگار از KAVEH عزیز ( مدیر فنی ) تشکر کنم که با راهنمایی هاشون باعث شدن من با آرامش کامل بتونم مصاحبه رو انجام بدم و تمامی این چند ماه رو از زمان ثبت نام در این سایت تا روز مصاحبه ( حتی بعد از مصاحبه ) تونستم با آرامش مراحل رو طی کنم .

و همچنین خوشحالم که تونستم تو این مدّت دوستان خوبی پیدا کنم .

در پناه خدا
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧ ، Mrcivil ، soruosh
(2016-11-20 ساعت 04:35)a_cute65 نوشته:  با سلام

جا داره که اینجا بعد از تشکر از پروردگار از KAVEH عزیز ( مدیر فنی ) تشکر کنم که با راهنمایی هاشون باعث شدن من با آرامش کامل بتونم مصاحبه رو انجام بدم و تمامی این چند ماه رو از زمان ثبت نام در این سایت تا روز مصاحبه ( حتی بعد از مصاحبه ) تونستم با آرامش مراحل رو طی کنم .

در پناه خدا

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-11-19 ساعت 19:57)mehrshad65 نوشته:  بیشتر از 6 ماه از اعلام قبولیمون گذشت، امیدوارم  همه چی خوب پیش بره  و هممون بدون مشکل ویزا بگیریم

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrshad65

در پناه خدا

ایشالا زوداز خبر ویزا گرفتنون بشنوم
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-11-09 ساعت 14:17)فرناز٥٧ نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 13:31)AbbasHTC نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 10:14)MOZHDEHHHHHH نوشته:  انشاالله که هر دوتون ویزای یکضرب میگیرید و با خبرای خوش میاید. ما رو هم در جریان مصاحبتون بذارید Smile))))

ممنون از شما..من همين الان از سفارت اومدم..و متاسفانه در حين ناباوري اي پي خوردم..حالا چرا؟؟ نميدونم...
اميدوارم به زودي كلير بشيد

سلام امیدوارم کلیر شید. آنکارا بودید؟
مصاحبه: ارمنستان
نتیجه: ای پی
کیس نامبر:###7
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-21 ساعت 16:33)mehrshad65 نوشته:  

در پناه خدا

ایشالا زوداز خبر ویزا گرفتنون بشنوم

سلام

سپاس بیکران مهرشاد جان
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-21 ساعت 15:47)modichan نوشته:  

در پناه خدا

موفق باشید

سلام

محبّت دارید
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2016-11-21 ساعت 16:56)mahdis932 نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 14:17)فرناز٥٧ نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 13:31)AbbasHTC نوشته:  ممنون از شما..من همين الان از سفارت اومدم..و متاسفانه در عين ناباوري اي پي خوردم..حالا چرا؟؟ نميدونم...
اميدوارم به زودي كلير بشيد

سلام امیدوارم کلیر شید. آنکارا بودید؟

نخیر ابوظبی بودم...سوالی هست در خدمتم..
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧
سلام.
امشب یه چیزی فهمیدم.
داشتم مدارکم رو چک میکردم و فهمیدم که سرکار خانومی که مدارکم رو تو سفارت تحویل گرفت به اشتباه ترجمه کارت پایان خدمتم رو بهم برگردونده....وای خدا چرا اینقدر بی نظمن...مواظب باشید .اون دسته از دوستانی که هنوز مصاحبه نرفتن...دقت کنید شما هم دچار یه همچین مشکلی نشید....
یکی بگه حالا من چیکار باید بکنم...؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
مطمئن هستید کپی ازش بر نداشته ؟

چون حداقل می دونم سفارت فرانکفورت هیچ مدرک اصل و ترجمه اصل رو نگه نمیداره فقط کپی معمولی
[/quote]

بله مطمین ام.
تمام ترجمه ها رو ازم گرفتن...
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان